Нов MapCycle за Класика !!!

Изображение
connect cs.psycho-cs.com:27015

Нов MapCycle за Класика ::: Изберете най-предпочитаните от вас 5 mapa :::

Анкетата завърши на 11.04.2012, 19:25

de_tuscan
22
9%
de_train
40
17%
de_dust
27
11%
de_prodigy
17
7%
de_cbble
31
13%
de_mirage (de_cpl_strike)
9
4%
de_cpl_fire
14
6%
de_vertigo
1
0%
cs_office
22
9%
cs_italy
25
11%
cs_italy2
15
6%
cs_houses
11
5%
cs_siege
4
2%
 
Общо гласове: 238

Потребителски аватар
moses
CS Admin
Мнения: 227
Регистриран: 13.06.2011, 20:50
Мишка: Genius
Ник в CS: moses
Местоположение: BETWEEN HEAVEN AND HELL

Re: Нов MapCycle за Класика !!!

Мнение от moses »

Че пробвайте бе, пробвайте и cs_assaut и italy и italy2 и snipe_5_it и да пробваме всички карти пък после що е празно. Знаете ли какво става като сменяме мап от инферно на офис - сървъра се празни до под 10 човека. Мираж е същия филм. И Джеронка не се обаждай не подготвен братле щото не ти отива и това е най - малкото в случая. Следя поне още 5 сървъра, които имат добра посещаемост, но точно на мираж и на "разнообразните мапове" се празнят най- много като тука. Оставете го така 5 най- известни + тускан + кббле и да се въртят през 2-3 мапа инферно и дъст2 понеже са най- посещаеми и ще привличат повече хора. Който говори за по голямо разнообразие не вярвам да играе с повече от 5-6 човека в отбор. И не е защото не обичам разнообразието , а защото знам реалността и колко ще играят "разнообразни мапове". Това е моето мнение.
ЧЕРНО ДРОБЧЕ СЪЖАЛЯВАМ , АЗ ТАКА СЕ ЗАБАВЛЯВАМ... !!!

zolfeca
Напредващ
Мнения: 46
Регистриран: 18.09.2012, 21:25
Мишка: x7
Местоположение: Бургас

Re: Нов MapCycle за Класика !!!

Мнение от zolfeca »

Само един въпрос имам. Защо всеки казва "искам разнообразни мапове", а нито веднъж не съм го виждал да играе вътре на тези мапове, джеронка и ти си в тази бройка, така че... по-добре същия цикъл, но без mirage. В други сървъри с добра активност съм забелязал, че и на cpl mill играят нищо, че е подобна на тускан.

Потребителски аватар
zlatoto
Модератор
Мнения: 879
Регистриран: 09.03.2010, 22:03
Пол: Жена
Местоположение: Бургас

Re: Нов MapCycle за Класика !!!

Мнение от zlatoto »

Moses е прав :!: Да пробваме това, да пробваме онова... После защо е празно...
Пробвани са още преди вие да сте чували за psychotraining...
moses написа:Оставете го така 5 най- известни + тускан + кббле и да се въртят през 2-3 мапа инферно и дъст2 понеже са най- посещаеми и ще привличат повече хора. Който говори за по голямо разнообразие не вярвам да играе с повече от 5-6 човека в отбор. И не е защото не обичам разнообразието , а защото знам реалността и колко ще играят "разнообразни мапове". Това е моето мнение.
За мен това е най-добрия вариант

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: Нов MapCycle за Класика !!!

Мнение от 2GOOD »

Значи от прочетеното до тук, на 100% миража отпада - като има малък шанс 1/10 да пуснем италията - като по-олдскуул, а и има вотове в темата другия вариант е просто да няма нищо там ;)

Потребителски аватар
North
Ex-CS Admin
Мнения: 162
Регистриран: 29.01.2012, 06:22
Местоположение: Някъде след public static void main()

Re: Нов MapCycle за Класика !!!

Мнение от North »

На миража ако не им се играе, на cs_italy ще е два пъти по-зле. Там най-забавното което може да прави човек е да стреля кокошките и да слуша музичката в базата на терористите. Geronimo го каза много добре, преди и на Tuscan оставаха по 7-8 човека на кръст, че няма и толкова, но после й свикнаха и си се играеше. Cbble по принцип е хубава карта, но след 10-тата минута куцо, кьораво и сакато хваща по едно AWP, и все едно играеш awp_india - хората се нервят и излизат, и има защо. Идеята на това да са повече карти не е да се пробва това, да се пробва онова, а да има разнообразие - като се завъртят два пъти Dust2, Inferno и Nuke, и на най-зарибения играч просто ще му омръзне да играе. За хората които искат да играят само познато има Dust2Only - нека си седят там. Още повече че в този цикъл миража е веднъж на 10 карти - чак пък толкова да пречи на всекиго... :roll:
Изображение

zolfeca
Напредващ
Мнения: 46
Регистриран: 18.09.2012, 21:25
Мишка: x7
Местоположение: Бургас

Re: Нов MapCycle за Класика !!!

Мнение от zolfeca »

Аз съм за de_survivor или de_russka - по зимни карти :) . Сървайвъра преди се цъкаше :wink: .

Потребителски аватар
GERONIMO
Пристрастен
Мнения: 120
Регистриран: 15.02.2012, 20:32
Мишка: GEMBIRD MUSOPTI4-BLUE
Ник в CS: Le Professeur
Местоположение: Хасково

Re: Нов MapCycle за Класика !!!

Мнение от GERONIMO »

Золфец, братле много добре знаеш, че цяла седмица и половина съм болен, и почти не съм играл.Ако става въпрос още не съм засичал миража в сървъра.Иначе мнението ми съвпада с това на Норт.

Потребителски аватар
vivaz
Редовен
Мнения: 57
Регистриран: 08.12.2011, 22:09
Мишка: Genius 5 лева
Ник в CS: vivaz(has no skill)

Re: Нов MapCycle за Класика !!!

Мнение от vivaz »

Хубави мапове много,аз не играя често и не ми дреме на какъв мап играя,но честно казано мапове със заложници въобще няма смисъл да се обсъждат. Проблема е в играчите - искат разнообразие,но няма кой да се напъне да запомни един нов мап. Това е абсолютно глупаво и нелогично. Колкото до мапове със заложници - абсурдно е,хора,ако искате да се имате за добра верига такива мапове нямат място в сървър като класик - изключва самото значение на класик-а. Мапове със заложници бяха модерни на 1.3,на 1.5 се играеха много рядко ,а на 1.6 са абсурдни. Няма нито 1 балансиран cs_ мап,няма и да има,просто устройството на тези мапове е такова. Мапове като aztec и dust също за 1.5 мапове,но се играят навсякъде,защото...ами не зная,няма логика. (Под навсякъде разбирайте в сървърите,(5 он 5 никога няма да видите игра на тези мапове вече).
Слабичък съм,всичко е плод на добро стечение на обстоятелствата!
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: Нов MapCycle за Класика !!!

Мнение от 2GOOD »

То това е ясно виваз, но не даваш никакви препоръки. В момента остана:

de_dust2
de_train
de_inferno
de_nuke
de_dust2
de_cbble
de_inferno
de_dust
de_tuscan

Потребителски аватар
Joler
Ex-CS Admin
Мнения: 132
Регистриран: 29.06.2012, 10:19
Мишка: SteelSeries Kinzu V2 PRO EDITION

Re: Нов MapCycle за Класика !!!

Мнение от Joler »

2GOOD написа:То това е ясно виваз, но не даваш никакви препоръки. В момента остана:

de_dust2
de_train
de_inferno
de_nuke
de_dust2
de_cbble
de_inferno
de_dust
de_tuscan
Миража да си остане , хубав мап е и все ще го научат , а ако ще се маха нещо по-добре е да се махне de_dust , това е моето мнение :) .

Потребителски аватар
vivaz
Редовен
Мнения: 57
Регистриран: 08.12.2011, 22:09
Мишка: Genius 5 лева
Ник в CS: vivaz(has no skill)

Re: Нов MapCycle за Класика !!!

Мнение от vivaz »

2GOOD написа:То това е ясно виваз, но не даваш никакви препоръки. В момента остана:

de_dust2
de_train
de_inferno
de_nuke
de_dust2
de_cbble
de_inferno
de_dust
de_tuscan
Мога да предложа 2-3 мапа,но те са изключително непопулярни и определено ще са крачка назад за сървърите,а това не е в полза на никого. Единственото предложение,което така се чу и е сравнително добро е руската,тя е сравнително популярна карта и я има не мога да кажа в доста сървъри,но в някои големи вериги. Както казах - на мен не ми дреме,аз играя рядко и за малко,когато имам някакви дупки от лекциите и упражненията,така че моето мнение е кажи-речи равносилно на спам :lol:

ПП: Разочарован съм от ънбайнда на скрола в класик :(
Слабичък съм,всичко е плод на добро стечение на обстоятелствата!
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: Нов MapCycle за Класика !!!

Мнение от 2GOOD »

vivaz написа:ПП: Разочарован съм от ънбайнда на скрола в класик :(
Имаше тема и доста дълго бе обсъждано и се реши да се повзоли ДД и на двата сървъра,,, ако мислиш че е нужна някаква промяна - пусни нова тема, че старата не мога да я намеря :think:

Потребителски аватар
zlatoto
Модератор
Мнения: 879
Регистриран: 09.03.2010, 22:03
Пол: Жена
Местоположение: Бургас

Re: Нов MapCycle за Класика !!!

Мнение от zlatoto »

Решението за ДД-то беше взето на психо срещата :lol: Не ме обвинявай за темите :oops:

P.S. Пак прескача от тюскан на трейн...

Потребителски аватар
vivaz
Редовен
Мнения: 57
Регистриран: 08.12.2011, 22:09
Мишка: Genius 5 лева
Ник в CS: vivaz(has no skill)

Re: Нов MapCycle за Класика !!!

Мнение от vivaz »

2GOOD написа:
vivaz написа:ПП: Разочарован съм от ънбайнда на скрола в класик :(
Имаше тема и доста дълго бе обсъждано и се реши да се повзоли ДД и на двата сървъра,,, ако мислиш че е нужна някаква промяна - пусни нова тема, че старата не мога да я намеря :think:
Ами мисля,не мисля,нямам време да водя дебати,тъй като играя за малко и чак толкова не се дразня,но иначе винаги ми е шит като играя с аупа и хитна leg заради такива простотии...

PS: Видях че става въпрос за ДД - аз направо за крауч си говоря,защото скрола е ънбинднат и май си стават фокусите,нямам бинд на скрол надолу от години,ама ми се видя крауч,може и да греша.
Слабичък съм,всичко е плод на добро стечение на обстоятелствата!
Изображение
Изображение

Заключена