Списък с карти за Класика (Mapcycle)

Изображение
connect cs.psycho-cs.com:27015

Изберете 6 любими карти

Анкетата завърши на 30.04.2011, 13:57

as_oilrig
1
1%
as_tundra
0
Няма гласове
cs_assault
7
6%
cs_estate
0
Няма гласове
cs_havana
0
Няма гласове
cs_italy
3
3%
cs_italy2
5
5%
cs_italy3
0
Няма гласове
cs_militia
3
3%
cs_office
1
1%
cs_siege
0
Няма гласове
de_aztec
15
14%
de_aztecS
1
1%
de_cbble
3
3%
de_chateau
0
Няма гласове
de_clan1_mill
6
6%
de_cpl_fire
1
1%
de_cpl_mill_32
1
1%
de_dust
9
8%
de_dust2
15
14%
de_dustyaztec
2
2%
de_inferno
13
12%
de_mansion
5
5%
de_nuke
12
11%
de_prodigy
2
2%
de_train
3
3%
de_vertigo
0
Няма гласове
 
Общо гласове: 108

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: Списък с карти за Класика (Mapcycle)

Мнение от 2GOOD »

SorrowMind написа:поне ако ще слагаш aztec сложи оригинала.. лично според мен азтек и офис са излишни :) като цяло другите мапове са добри, cpl_mill също е вариант, макар и хората да казват, че е същия като тускан, аз не смятам така :)
Оригиналния азтек лагва сървъра много, затова е dusty. Офис я сложих за разнообразие, иначе тускан може да се врътка милл, т.е. или едната или другата

Потребителски аватар
moses
CS Admin
Мнения: 227
Регистриран: 13.06.2011, 20:50
Мишка: Genius
Ник в CS: moses
Местоположение: BETWEEN HEAVEN AND HELL

Re: Списък с карти за Класика (Mapcycle)

Мнение от moses »

Според мен офиса е крайно Не добро решение за класик, аз лично изобщо не го харесвам и не обичам да го играя. Мнението ми е, че положението при офиса ще е по лошо и от dust4ever, въпреки, че резултатите с посещаемостта на този мап не бяха толкова крайни колкото аз лично очаквах.

При тускан обаче малко е сложно. Играта там е малко динамична и винаги се получава така, че единия от двата отбора го "спукват" от ръшове и натиск и доста хора лефтват поради тази причина. Доста пъти съм бил свидетел как сървър се опразва поради тотална доминация именно на този мап.

Дано да греша и да няма проблем с посещаемостта, но пък пак оставам на позиция против офиса.

От доста време съм си на мнение, че класика си е най- вървежен само на 5те познати на всички мапове:
dust2, inferno , nuke , aztec , train . Наречете ме монотонен и скучен , но това е реалността, това са най- играните мапове. Такова е моето мнение и мисля, че всяко едно добавяне може да повлияе само и единствено негативно (:

А експериментите с новите мапове понякога водят до много лош край, да вземем iPlay например. От един добре развиващ се класик се превърна в постоянно празен сървър, именно заради такива експерименти с мапове. Не знам, надявам се тук да не се получи така.

Поздрави, moses!
ЧЕРНО ДРОБЧЕ СЪЖАЛЯВАМ , АЗ ТАКА СЕ ЗАБАВЛЯВАМ... !!!

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: Списък с карти за Класика (Mapcycle)

Мнение от 2GOOD »

При нас специално Train празни много сървъра, а домиация на даден отбор може да се получи почти на всяка карта, тускан е доста динамичен мап и затова ми харесва иначе офиса няма никакъв проблем да се махне, все пак да не забравяме, че под класик се има в предвид cs_ мапове, каквито липсват при нас. На мен също ми харесва train даже много - но срв. остава с 10-12 човека. Мисля, че е време за ново гласуване, но след няколко дена.

Гласуването ще бъде нещо от сорта... освен
de_dust2
de_inferno
de_nuke
de_dust

кои други карти да бъдат добавени, сега остава да допълните списъка вече за самото гласуване. В смисъл всеки да каже още 5 мапа, които според него ще са добре за класик, за да можем да определим номинираните карти/

Потребителски аватар
CzaR
CS Admin
Мнения: 847
Регистриран: 05.11.2010, 20:04
Мишка: Hama
Местоположение: Поморие/България
Контакти:

Re: Списък с карти за Класика (Mapcycle)

Мнение от CzaR »

Пусни нов вот,който да е до края на месеца. ;) :idea:

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: Списък с карти за Класика (Mapcycle)

Мнение от 2GOOD »

ДА.. по-скоро до края на годината ще е, въпроса ми към вас е кои карти да са във вота ;)

Потребителски аватар
zlatoto
Модератор
Мнения: 879
Регистриран: 09.03.2010, 22:03
Пол: Жена
Местоположение: Бургас

Re: Списък с карти за Класика (Mapcycle)

Мнение от zlatoto »

Махаш от вота:
de_dust2
de_inferno
de_nuke

И оставаш всички останали :) И от останалите ще се определи с кои ще се допълни списака от нужния брой мапове :)

Потребителски аватар
lanselot
Ex-CS Admin
Мнения: 492
Регистриран: 08.09.2011, 18:47
Мишка: x7 705k
Ник в CS: DefuseR * LANSELOT[D]OBI

Re: Списък с карти за Класика (Mapcycle)

Мнение от lanselot »

maps16_658_4.jpg
maps16_658_3.jpg
maps16_658.jpg
cs-658-de_perfect_inferno-2.jpg
С риск да се повторя, ще предложа едно нестандартно решение, което мисля, че ще ви се понрави. :) ?
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.
Можещите, могат да имат това, което си пожелаят!!!!!

Потребителски аватар
CzaR
CS Admin
Мнения: 847
Регистриран: 05.11.2010, 20:04
Мишка: Hama
Местоположение: Поморие/България
Контакти:

Re: Списък с карти за Класика (Mapcycle)

Мнение от CzaR »

Кой е този мап ? Приличами на някакво инферно. :roll:

Потребителски аватар
lanselot
Ex-CS Admin
Мнения: 492
Регистриран: 08.09.2011, 18:47
Мишка: x7 705k
Ник в CS: DefuseR * LANSELOT[D]OBI

Re: Списък с карти за Класика (Mapcycle)

Мнение от lanselot »

Мапа се казва perfect_inferno и има мн новости и е наистина невероятен мап за масака. Преди време го бях видял в 1 сървър и будеше голям интерес в играещите, ако някой има желание да го погледне и да разцъка http://maps.cs-bg.info/maps/cs/658/. Моля кажете си мнението х)
Можещите, могат да имат това, което си пожелаят!!!!!

Потребителски аватар
vivaz
Редовен
Мнения: 57
Регистриран: 08.12.2011, 22:09
Мишка: Genius 5 лева
Ник в CS: vivaz(has no skill)

Re: Списък с карти за Класика (Mapcycle)

Мнение от vivaz »

Мапа е супер,само че предвид характера на повечето от играчите(сигурно 20-30 пъти съм виждал хора,които сефте играеха ТУСКАН и мрънкаха какъв бил този нов мап,колко тъп бил :lol: ) , мисля,че ще ореват света.Аз съм ЗА този мап,играл съм го,добър е,проблема е само в това да не гони нуубчетата,които ги е страх да поиграят нов мап.Факт е,че новостите откъм мапове в ЦС ... стават ужасно бавно,все едни и същи мапове и то не защото няма нови и добри мапове,а защото е пълно с мрънкащи мързели да "експлорнат" мап за 10-15 минути. Този и cpl_fire може да се вкарат.Колкото до aztec и най-вече de_dust - това са най-неравностойните мапове в cycle-а в момента,при 5-6 човека,които я разбират тази игра,не може да се получи равностойна и хубава такава никога. Тези мапове могат спокойно да се преименуват на "Опълченците на Шипка 1 и 2",че дори и аз съм принуден понякога да се крия като въстаник зад каманаци и кашони,просто защото не върви да се наливам на 5-6 човека сам или най-много с 1-2ма,които са объркали пътя и са се излъгали да дойдат. На мен aztec си ми е айляк,честно казано,влизам си двойка и няма проблеми,авпенце и нещата заспиват.Ако си тарикат,тея мапове те устройват на 100%-та.Самият факт,че de_dust и aztec не се играят на петици от години според мен говори достатъчно.
Слабичък съм,всичко е плод на добро стечение на обстоятелствата!
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
lanselot
Ex-CS Admin
Мнения: 492
Регистриран: 08.09.2011, 18:47
Мишка: x7 705k
Ник в CS: DefuseR * LANSELOT[D]OBI

Re: Списък с карти за Класика (Mapcycle)

Мнение от lanselot »

vivaz написа:Мапа е супер,само че предвид характера на повечето от играчите(сигурно 20-30 пъти съм виждал хора,които сефте играеха ТУСКАН и мрънкаха какъв бил този нов мап,колко тъп бил :lol: ) , мисля,че ще ореват света.Аз съм ЗА този мап,играл съм го,добър е,проблема е само в това да не гони нуубчетата,които ги е страх да поиграят нов мап.Факт е,че новостите откъм мапове в ЦС ... стават ужасно бавно,все едни и същи мапове и то не защото няма нови и добри мапове,а защото е пълно с мрънкащи мързели да "експлорнат" мап за 10-15 минути. Този и cpl_fire може да се вкарат.Колкото до aztec и най-вече de_dust - това са най-неравностойните мапове в cycle-а в момента,при 5-6 човека,които я разбират тази игра,не може да се получи равностойна и хубава такава никога. Тези мапове могат спокойно да се преименуват на "Опълченците на Шипка 1 и 2",че дори и аз съм принуден понякога да се крия като въстаник зад каманаци и кашони,просто защото не върви да се наливам на 5-6 човека сам или най-много с 1-2ма,които са объркали пътя и са се излъгали да дойдат. На мен aztec си ми е айляк,честно казано,влизам си двойка и няма проблеми,авпенце и нещата заспиват.Ако си тарикат,тея мапове те устройват на 100%-та.Самият факт,че de_dust и aztec не се играят на петици от години според мен говори достатъчно.
мн ми хареса твоето мнение. de_dust е наистина мн неравностоен мап и мисля, че трябва да се разкара, понеже игра не става. Не знам защо тази тема "списък с карти за Класика" е толкова занемарена и никой не обръща внимание кой кво иска ...
Можещите, могат да имат това, което си пожелаят!!!!!

Потребителски аватар
Style
Ex-CS Admin
Мнения: 842
Регистриран: 17.08.2011, 23:49
Мишка: X-760H
Местоположение: Made In China.
Контакти:

Re: Списък с карти за Класика (Mapcycle)

Мнение от Style »

de_dust наистина е гаден мап, ще е много по-добре без него и в classica и в deathmatcha

Потребителски аватар
vivaz
Редовен
Мнения: 57
Регистриран: 08.12.2011, 22:09
Мишка: Genius 5 лева
Ник в CS: vivaz(has no skill)

Re: Списък с карти за Класика (Mapcycle)

Мнение от vivaz »

Ръшваш с единиците на дъст? Еми то точно това му е неравностойното,бе,душичка,че като ръшнат както трябва стигат преди СТ на локейшън,това му е глупавото и е единствения мап в класика,в който може да се случи това - терористи да достигнат преди контра-терористи до мястото,на което се залага С4.

ПП:Да не говорим,че има...2 места,от които може да се мине в целият мап? Всеки с мозък няма да минава под "моста",ами ще ръшва с другите.Не дай си Боже да се съберат 6-7 с мозък,файда няма да има да се играе въобще.Колкото до това,че е пълен класика,в момента и cs_bank и assault да пуснете,пак ще са фул сървърите,защото са доста "вървежни" в момента.
Последна промяна от vivaz на 04.01.2012, 16:34, променено общо 1 път.
Слабичък съм,всичко е плод на добро стечение на обстоятелствата!
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
zlatoto
Модератор
Мнения: 879
Регистриран: 09.03.2010, 22:03
Пол: Жена
Местоположение: Бургас

Re: Списък с карти за Класика (Mapcycle)

Мнение от zlatoto »

vivaz написа:
Ръшваш с единиците на дъст? Еми то точно това му е неравностойното,бе,душичка,че като ръшнат както трябва стигат преди СТ на локейшън,това му е глупавото и е единствения мап в класика,в който може да се случи това - терористи да достигнат преди контра-терористи до мястото,на което се залага С4.
Да, но при нас е обратната :) 1ците се скатават в базата и не излизат от там :) Аз това имах предвид :)

Потребителски аватар
vivaz
Редовен
Мнения: 57
Регистриран: 08.12.2011, 22:09
Мишка: Genius 5 лева
Ник в CS: vivaz(has no skill)

Re: Списък с карти за Класика (Mapcycle)

Мнение от vivaz »

zlatoto написа:
vivaz написа:Виждаш от скрийна? :lol: :lol: :lol:
Ръшваш с единиците на дъст? Еми то точно това му е неравностойното,бе,душичка,че като ръшнат както трябва стигат преди СТ на локейшън,това му е глупавото и е единствения мап в класика,в който може да се случи това - терористи да достигнат преди контра-терористи до мястото,на което се залага С4.
Да, но при нас е обратната :) 1ците се скатават в базата и не излизат от там :) Аз това имах предвид :)
Не знам как е,аз когато и да играя достатъчни са 3-4-ма да играят горе-долу от терористите,за да се получи неравностойна игра.
Слабичък съм,всичко е плод на добро стечение на обстоятелствата!
Изображение
Изображение

Заключена