Някви мнения по въпроса защо ми сече?

Проблеми, съвети, номерца, трикове, настройки и команди за играта.
Потребителски аватар
Just.Z
CS Admin, Jr.
Мнения: 302
Регистриран: 06.11.2012, 23:13
Мишка: X7 * XL-740K
Ник в CS: Just.Z
Контакти:

Някви мнения по въпроса защо ми сече?

Мнение от Just.Z »

За този проблем съм споменавал много пъти и то отдавна.. не мога да си го обесня
Когато записвам демо ми сече и ми лагва.. изровил съм нета да търся решение и не го намирам.. а аз съм доста запознат с играта и с компютрите смея да твърдя.. нямам вируси компютъра си ми е доста добре: Gforce 540m 1GB / IntelCore i5CPU / 6GB Ram/ и тн. играта като цяло си е с доста малко изисквания и за това не мога да си го обесня ... явно на моменти или CPU или рама или видеокартата достига някакъв пик на възможностите си който след 2 стотни от секундата се оправя и това е само когато записвам демо . просто като стане към 20-30мб демото това е някъде 3-4 рунд и започва да ми сече като стрелям мерника ми се прибира по бавно изтрелвам по 15 патрона в енеми на 2 метра от мене и я влезе един патрон я не...

Ето пример погледнете и кажете какво мислите.. то е 10 минутки само.. Линк за сваляне : http://dox.bg/files/dw?a=be665c13e4
По принцип даже забравям , че се записва демо и се сещам еда когато започне да ми сече и тогава го спирам.. имам и още доста такива демота.. ПРИНЦИПНО проблема не е много наболял защото спирам демото и си цъкам нормално , но все пак ако някой е запознат на какво се дължи или има някакви идеи нека да споделя..
И да не съм чул .. ПРЕИНСТАЛИРАЙ или КУПИ СИ НОВО ПЦ :)))

Особено последните 2 рунда започва да се забелязва как придърпва за части от секундата и това при условие , че пред мене няма енеми .. ако ми изкочат 2-3 и започнем да стреляме настава АД .. и от 30 патрона я уцеля някой я не... последния който ме уби преди да спра демото и на забавен кадър си го пусках.. на 2 метра от мен от 15 патрона поне 6-7 са в него и като ме уби ми изписва , че съм го целнал 1-път...

Благодаря за вниманието :)
Когато съм казал , че ще направя нещо - ЗНАЧИ ЩЕ ГО НАПРАВЯ!!! Не е нужно да ми напомняте през 2 месеца !!! :D

Потребителски аватар
bogii
CS Admin
Мнения: 371
Регистриран: 17.10.2011, 16:41
Мишка: G903
Ник в CS: BoGiI
Местоположение: PLEVEN
Аватарът на Pokemon
Зареждане…

Re: Някви мнения по въпроса защо ми сече.??

Мнение от bogii »

да не би на харда да му идва повечко че имах подобни симтоми по едно време като инстална игра на пораздрънканя(няма ло6и сектори но е много 6умен ) хард става6е мазало а като сложа на новия никакви грижи

Потребителски аватар
Just.Z
CS Admin, Jr.
Мнения: 302
Регистриран: 06.11.2012, 23:13
Мишка: X7 * XL-740K
Ник в CS: Just.Z
Контакти:

Re: Някви мнения по въпроса защо ми сече.??

Мнение от Just.Z »

Не вярвам.. Имам към 400ГБ свободни 40 в C:/ и към по 150 в D и E :) Отделно преди 1 седмица е воден на профилактика и е изчистен из основи и е по тих и от падащо перо в тъмна нощ... Но аз пуснах някой програмки да почистя и софтуера малко и сега е много по добре.. още в ЦС не съм го тествал но като ЦЯЛО е мно по фаст... :)


ПС: Доста интересно и задоволително.. след почистването от гадинки кончета бобулечки Пц-то се чувства доста по добре .. Реших да пусна и проверка за производителността и оценката за 3D графики и ИГРИ се е вдигнала с 6 точки което не е НИКАК малко според мен :)

Преди:
Изображение

След:
Изображение
Когато съм казал , че ще направя нещо - ЗНАЧИ ЩЕ ГО НАПРАВЯ!!! Не е нужно да ми напомняте през 2 месеца !!! :D

Потребителски аватар
cS.vampiRe
CS Admin
Мнения: 103
Регистриран: 12.02.2011, 20:39
Мишка: x7
Ник в CS: ninja on Steroids

Re: Някви мнения по въпроса защо ми сече.??

Мнение от cS.vampiRe »

Повече Мусака консумирай :think: :roll:
Изображение
P N D
STEROIDS - The Right Choice :banana-ninja: :violence-blades:

Потребителски аватар
Just.Z
CS Admin, Jr.
Мнения: 302
Регистриран: 06.11.2012, 23:13
Мишка: X7 * XL-740K
Ник в CS: Just.Z
Контакти:

Re: Някви мнения по въпроса защо ми сече.??

Мнение от Just.Z »

Мусаката има много въглехидрати, а аз съм на НВД :)
Когато съм казал , че ще направя нещо - ЗНАЧИ ЩЕ ГО НАПРАВЯ!!! Не е нужно да ми напомняте през 2 месеца !!! :D

Потребителски аватар
zlatoto
Модератор
Мнения: 879
Регистриран: 09.03.2010, 22:03
Пол: Жена
Местоположение: Бургас

Re: Някви мнения по въпроса защо ми сече.??

Мнение от zlatoto »

Аз скоро имах проблем, който е близичък до твоя. На мен направо ми забиваше...
Първо си помислих, че е от ъпдейтите на стийм... Свалих си Психо цс и беше същото. После сменях цфг-та и каквото ми дойде на ум, но нищо не помогна. Оказа се, че имам загуба на пакети и то само към тези на Минутката(не помня вече). Заради този проблем със забиването виках тези от интернета в нас. Когато пингвах разни ип-та на abv и на интернета, нямах проблем, но пингнах на д2-то и имах си показа тази загуба. Но при мен беше само в сървърите... Ако искаш пробвай и ти...
Windows + R -> cmd -> enter -> ping -t 213.231.137.56

Решението на проблема ми беше, че кабела за интернета влизаше във външната лан карта. След като преместих кабела да си влиза във вградената, проблема ми се оправи :)
Пробвай не губиш, но ако си с 2 лан карти, ако си с една, само пингни :)

Потребителски аватар
Just.Z
CS Admin, Jr.
Мнения: 302
Регистриран: 06.11.2012, 23:13
Мишка: X7 * XL-740K
Ник в CS: Just.Z
Контакти:

Re: Някви мнения по въпроса защо ми сече?

Мнение от Just.Z »

Ето.. Не мисля , че има проблем.. около 13/15ms си се върти при тебе така ли беше ?
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.
Когато съм казал , че ще направя нещо - ЗНАЧИ ЩЕ ГО НАПРАВЯ!!! Не е нужно да ми напомняте през 2 месеца !!! :D

Потребителски аватар
zlatoto
Модератор
Мнения: 879
Регистриран: 09.03.2010, 22:03
Пол: Жена
Местоположение: Бургас

Re: Някви мнения по въпроса защо ми сече?

Мнение от zlatoto »

Сега ми е така. Преди беше малко по-висок пинг и на 1-2 места вместо,
този дълъг ред, изписваше ми Lost Packages. Нещо такова...
Сега ми е като на снимката ти. Значи не ти е това проблема... :(

Потребителски аватар
Cvetan_CVETANOV
Новак
Мнения: 14
Регистриран: 17.03.2014, 19:42
Мишка: Тъмно космата
Ник в CS: Cvetan CVETANOV
Местоположение: София, Пазарджик
Контакти:

Re: Някви мнения по въпроса защо ми сече?

Мнение от Cvetan_CVETANOV »

Проблема може да се дължи на лоши сектори на харда, пробвай и с един диск дефрагмент, какво ще се получи.
Кораба потъва, вода ще има за всички...

Отговори