Предложение за plugins-Semiclip, AFK Protection & B.Damage

Изображение
connect cs.psycho-cs.com:27016
Pr3da70r
Новак
Мнения: 2
Регистриран: 07.04.2012, 20:27
Мишка: Нормална
Ник в CS: [HeAvEn]*DumBaSs
Местоположение: Перник/София
Контакти:

Предложение за plugins-Semiclip, AFK Protection & B.Damage

Мнение от Pr3da70r »

Здравейте!
Бих желал да предложа слагането на 3 нови плъгина в Deathmatch сървъра:
1.AFK Protection Този плъгин ще даде опцията да "отидеш до кенефа" без да те убият 50 пъти! На всеки може да му се наложи да стане от компютъра за кратък период от време и чрез този плъгин няма да му се налага да retry и да си reset'не убийства/умирания или пък да стои в сървъра и да му спада ранг'а! Същата работа може да свърши и Simple Team Transfer. Недостатъци на плъгините са злоупотреба със слотовете в сървъра, т.е. продължителен престой AFK!

2.Team-semiclip Този плъгин ще намали бутането между съотборници и в малка степен ще облекчи играта в сървъра. Недостатък е скупчването на множество играчи от един отбор на едно място!

3.Bullet Damage Тъй като понякога е трудно да се определи смъртта на даден противник (лично за мен), този плъгин ще улесни играта. Също така, според мен, е много по приятно да знаеш на колко кръв си оставил даден играч след като те е убил. Недостатък на плъгина е откриването на противник през стената.
____________________________________________
Друго нещо което според мен разваля играта е наличието на Auto Snipers - G3SG1 & SG550. Тези оръжия са малко по - силни от другите, особено след като им се добави скин с мерник! Предлагам да се премахнат.
Последна промяна от Pr3da70r на 08.04.2012, 14:06, променено общо 1 път.
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
aXNJI
CS Admin, Jr.
Мнения: 692
Регистриран: 25.08.2011, 12:11
Ник в CS: aXNJI

Re: Предложение за plugins-Semiclip, AFK Protection & B.Dama

Мнение от aXNJI »

2рия и 3тия са предлагани и преди. Не вярвам че ще ги приемат.
А честно казано първия нещо не ти го разбрах...
ИзображениеИзображение
The only verdict is vengeance A vendetta held as a votive not in vain
for the value and veracity of such shall one day vindicate the vigilant and the virtuous

Потребителски аватар
Tissy
Ex-CS Admin
Мнения: 219
Регистриран: 13.12.2011, 12:02
Мишка: logitec m90
Ник в CS: Tissy/keepwalkinn
Аватарът на walkinn csgo.bg
Зареждане…

Re: Предложение за plugins-Semiclip, AFK Protection & B.Dama

Мнение от Tissy »

1вия премества афк хората в спек, няма никакъв смисъл от него, ако се сложи нещо подобно, си представи гледката, 5 човека цъкат, 15 са спектатори.

Pr3da70r
Новак
Мнения: 2
Регистриран: 07.04.2012, 20:27
Мишка: Нормална
Ник в CS: [HeAvEn]*DumBaSs
Местоположение: Перник/София
Контакти:

Re: Предложение за plugins-Semiclip, AFK Protection & B.Dama

Мнение от Pr3da70r »

Не ги премества автоматично, ами слага защита на играча или премества спектатор само ако той напише, в зависимост от плъгина който се избере.
Също така предполагам че има решение за AFK Protection, но аз нямам възможност да го направя:
Да се редактира плъгина така че даден играч да има възможност да остане само определено време AFK.

Както вече споменах това е един от кусурите на плъгините и приятната игра в сървъра зависи изцяло от играчите. Ако на тях не им се играе да не играят :)
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
*MiLoS*
Нямащ си друга работа
Мнения: 201
Регистриран: 16.06.2011, 17:23
Мишка: acme
Ник в CS: нацепен крак
Местоположение: Казанлък
Контакти:

Re: Предложение за plugins-Semiclip, AFK Protection & B.Dama

Мнение от *MiLoS* »

Не наистина 1-плъгин не става ! - Той ще отиде в Спектатор, ама Няма да го кикне, нали има и други играчи който искат да играят !- Според мен не става :oops: :!:
Изображение
Изображение[url=steam://friends/add/76561198061927288]Изображение[/url]

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: Предложение за plugins-Semiclip, AFK Protection & B.Dama

Мнение от 2GOOD »

Pr3da70r написа: Друго нещо което според мен разваля играта е наличието на Auto Snipers - G3SG1 & SG550. Тези оръжия са малко по - силни от другите, особено след като им се добави скин с мерник! Предлагам да се премахнат.
Моля изрази си мнението тук... доста оспорван дебат и така и не се реши официално какво ще бъде, всяко мнение е от значение :)
http://www.psycho-cs.com/forum/viewtopic.php?f=6&t=1017

Отговори