Предложения относно [Core Deatmatch].

Изображение
connect cs.psycho-cs.com:27016

Да минават ли един през друг?

Анкетата завърши на 07.05.2014, 01:16

Да
8
57%
Не
6
43%
Не мога да преценя
0
Няма гласове
 
Общо гласове: 14

Потребителски аватар
Makaveli '
Ex-CS Admin
Мнения: 90
Регистриран: 01.05.2013, 12:52
Мишка: Мишка за Прота !
Ник в CS: Makaveli ' / BE A PRO ?
Местоположение: Бургас,България.

Предложения относно [Core Deatmatch].

Мнение от Makaveli ' »

Здравейте,имам предложение относно сървара Core Deatmatch.Откакто играя в Psycho Training's доста влизам само в споменатия сървър.Та предложението ми е да се сложи плъгин,чрез който играчите да не могат да се докосват.Или по точно да не се бутат и да става навалица.В последно време наблюдавам ,че сървара се посещава много и става ужасно в сървара когата всички започват да се бутат,и следват коментари от сорта Махай се бе! Разкарай се ве!.... http://cs-bg.info/plugin/534/
Другото ми предложение е за гранати.Доколкото разбрах това вече е било предлагано.Но според мен играта ще е по интересна с поне една граната може би HE.
Очаквам вашите мнения относно предложенията.
Страхливците умират 1000 пъти, а истинският войник само веднъж! - 2Pac!

Потребителски аватар
inthaheadshoty*
Редовен
Мнения: 83
Регистриран: 12.02.2013, 14:08
Мишка: a4tech
Ник в CS: jOHNY.kA
Местоположение: Dimitrovgrad

Re: Предложения относно [Core Deatmatch].

Мнение от inthaheadshoty* »

Мисля,че предложението с гранатата е добро :) аз за другото съм фифти фифти.. :)

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: Предложения относно [Core Deatmatch].

Мнение от 2GOOD »

Каквото си решите това ще стане, ако има още привърженици на тази тема, ще сложим плъгинчето - няма никакви проблеми. Аз съм пвоече за, защото това си е горе долу всеки за себе си игра, така че би било нормално да няма бутане.

Помислете и решете, ще го направим :)

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Предложения относно [Core Deatmatch].

Мнение от fallangel »

Аз съм привърженик на този плугин, и съм го сложил в Bomb Defuse още от както беше Dust22. Обаче когато правите анкета, е добре да не смесвате 2 предложения защото анкетата не може да обхване и двете. В смисъл че някой може да се подведе примерно да не му пука дали ще има плугин за блъскането, но да не иска граната и пуска отрицателен вот защото не иска гранати. Анкетата става не точна. Пускайте си отделни теми за предложенията особено ако има анкета.

Потребителски аватар
Vamps
CS Admin
Мнения: 112
Регистриран: 16.07.2010, 22:16
Пол: Жена
Мишка: Razer Naga hex 2
Ник в CS: Vampirella, L!l!th
Местоположение: The Madhouse
Контакти:
Аватарът на Vampsa
Зареждане…

Re: Предложения относно [Core Deatmatch].

Мнение от Vamps »

Този плъг-ин за блъскането би свършил добра работа тъй като в последно време ДМ-то става фул и постоянно има недоволни относно блъскането и запупшването на играчи. Колкото до гранатата, също би било добра идея.
Изображение
Ще ви покажа всеки орган къде се намира, как функционира и защо боли!

eldynari
CS Admin
Мнения: 454
Регистриран: 16.01.2012, 22:52
Мишка: Rival 300
Ник в CS: eldunari
Местоположение: Варна
Аватарът на Eldunari
Зареждане…

Re: Предложения относно [Core Deatmatch].

Мнение от eldynari »

Това е пълната простотия за мен,ми ако играем отборно с някой и примерно искаме да се качим на даден кашон и не можеш сам какво правим същия плъгин е сложен в Бомб до колкото помня и според мен е една голяма простотия направо сложете и този с който като набиеш глава да не ти свършват патроните и да се свършва.Бутането си е част от играта и мен ме бутат и аз съм умирал заради други но иначе къде е фъна да псуваш на глас :mrgreen:

Потребителски аватар
zlatoto
Модератор
Мнения: 879
Регистриран: 09.03.2010, 22:03
Пол: Жена
Местоположение: Бургас

Re: Предложения относно [Core Deatmatch].

Мнение от zlatoto »

eldynari написа:Това е пълната простотия за мен,ми ако играем отборно с някой и примерно искаме да се качим на даден кашон и не можеш сам какво правим същия плъгин е сложен в Бомб до колкото помня и според мен е една голяма простотия направо сложете и този с който като набиеш глава да не ти свършват патроните и да се свършва.Бутането си е част от играта :!:
:text-bravo:
Бутането си е част от играта и трябва да си остане. Нещо като не ви хареса и веднага анкета... После ще пуснете анкета да се махне същия плъгин.... Така както си е е идеално... Добавете само de_militia и de_aztecs :roll:

Потребителски аватар
SauSer
Модератор
Мнения: 436
Регистриран: 18.03.2011, 21:31
Местоположение: Русе
Аватарът на SauSer
Зареждане…

Re: Предложения относно [Core Deatmatch].

Мнение от SauSer »

zlatoto написа:
eldynari написа:Това е пълната простотия за мен,ми ако играем отборно с някой и примерно искаме да се качим на даден кашон и не можеш сам какво правим същия плъгин е сложен в Бомб до колкото помня и според мен е една голяма простотия направо сложете и този с който като набиеш глава да не ти свършват патроните и да се свършва.Бутането си е част от играта :!:
:text-bravo:
Бутането си е част от играта и трябва да си остане. Нещо като не ви хареса и веднага анкета... После ще пуснете анкета да се махне същия плъгин.... Така както си е е идеално... Добавете само de_militia и de_aztecs :roll:
Подкрепям, както и за картите.
Другото, което е - може наистина да се пусне отделно анкета за/против граната, на мен идеята ми допада ;)
"Because there’s nothing more beautiful than the way the ocean refuses to stop kissing the shoreline, no matter how many times it’s sent away."

eldynari
CS Admin
Мнения: 454
Регистриран: 16.01.2012, 22:52
Мишка: Rival 300
Ник в CS: eldunari
Местоположение: Варна
Аватарът на Eldunari
Зареждане…

Re: Предложения относно [Core Deatmatch].

Мнение от eldynari »

Е то няма като цяло нямаш много време да пуснеш бомбата :Д не знам ассалт дали я има но ако и нея сложите ще е добре или някаква разновидност на ассалт спомням си че имаше ассалт_2/3 нещо такова бяха доста по-големи карти :) от нормалната

Потребителски аватар
milanista
Ex-CS Admin
Мнения: 208
Регистриран: 13.04.2012, 22:02
Ник в CS: Milanista

Re: Предложения относно [Core Deatmatch].

Мнение от milanista »

за гранатата съм ЗА, но за плъгина за бутането ПРОТИВ

Потребителски аватар
MARIQNKO
Ex-CS Admin
Мнения: 171
Регистриран: 18.04.2012, 11:44
Мишка: X7 Gaming
Ник в CS: MAR1QNKO

Re: Предложения относно [Core Deatmatch].

Мнение от MARIQNKO »

За плъгина съм против няма смисъл от него ако сървъра беше с 32 слота щеше да е нужен, но сега просто няма смисъл. За гранатите може да се направи така да те пуска без тях като направиш килл с глава да ти дава гранатка :dance:
Изображение


Тренирай!
Никой няма да се влюби в характера ти от пръв поглед.

Отговори