Флаша бъгнат в Д2 сървъра ?

Изображение
connect aim.psycho-cs.com:27018
Dobromir
Редовен
Мнения: 67
Регистриран: 26.06.2012, 16:49
Мишка: StealSeries Ikari Laser
Ник в CS: getoff
Местоположение: Sofia
Контакти:
Аватарът на 死了和走了
Зареждане…

Re: Флаша бъгнат в Д2 сървъра ?

Мнение от Dobromir »

Пак мога да потвърдя , снощи докато играех пак не се флашвах...

Потребителски аватар
Dreadlord.GG
Пристрастен
Мнения: 113
Регистриран: 21.06.2012, 01:47
Мишка: С топче
Ник в CS: Dreadlord.GG
Местоположение: Райхфайзен банк

Re: Флаша бъгнат в Д2 сървъра ?

Мнение от Dreadlord.GG »

Бъгат също се намира явно и в класика , както и с гранатите който падат до мене и не ми правят DMG!

essential
CS Admin
Мнения: 498
Регистриран: 22.03.2012, 13:45
Мишка: XL-755BK

Re: Флаша бъгнат в Д2 сървъра ?

Мнение от essential »

Dreadlord.GG написа:Бъгат също се намира явно и в класика , както и с гранатите който падат до мене и не ми правят DMG!
За това с гранатите си има нова тема и е разнищено защо. Защото ако има ръбче, дори и най-малкото между теб и гранатата - не ти прави дмг -> http://www.psycho-cs.com/forum/viewtopic.php?f=6&t=1737

Потребителски аватар
*MiLoS*
Нямащ си друга работа
Мнения: 201
Регистриран: 16.06.2011, 17:23
Мишка: acme
Ник в CS: нацепен крак
Местоположение: Казанлък
Контакти:

Re: Флаша бъгнат в Д2 сървъра ?

Мнение от *MiLoS* »

Найстина като почна да цъкам CT хвърля от моя отбор един играч флашката я хвърли точно пред мен на А стълби неможах да се обърна зарад мишката и не ме флаш а остана само черното :doh: където е хвърлена . А когато съм Теро няма таково нещо като да не те флаш твойте . :doh: :o
Изображение
Изображение[url=steam://friends/add/76561198061927288]Изображение[/url]

Потребителски аватар
GERONIMO
Пристрастен
Мнения: 120
Регистриран: 15.02.2012, 20:32
Мишка: GEMBIRD MUSOPTI4-BLUE
Ник в CS: Le Professeur
Местоположение: Хасково

Re: Флаша бъгнат в Д2 сървъра ?

Мнение от GERONIMO »

Това по принцип съм забелязал, че се случва когато не виждаш флаша (гранатката) с пълния му обем.И дори аз като пазя на ярда като КТ на дъст2 се възползвам като се подавам половината и флашовете падат и не ме флашват, което разбира се не е редно от моя страна, но си мисля, че това си е бъг в енджина на цс.

Dobromir
Редовен
Мнения: 67
Регистриран: 26.06.2012, 16:49
Мишка: StealSeries Ikari Laser
Ник в CS: getoff
Местоположение: Sofia
Контакти:
Аватарът на 死了和走了
Зареждане…

Re: Флаша бъгнат в Д2 сървъра ?

Мнение от Dobromir »

GERONIMO написа:Това по принцип съм забелязал, че се случва когато не виждаш флаша (гранатката) с пълния му обем.И дори аз като пазя на ярда като КТ на дъст2 се възползвам като се подавам половината и флашовете падат и не ме флашват, което разбира се не е редно от моя страна, но си мисля, че това си е бъг в енджина на цс.
Твойто няма нищо общо с т'ва дет коментираме ние , това е бъг от самия цс. Когато виждаш част от флаша или половината от него не се флашфаш. А ние говорим когато целия флаш ти падне пред очите и не се заслепяваш :)

Still Ballin
CS Admin
Мнения: 621
Регистриран: 22.03.2012, 15:46
Мишка: повече мяса на плъх !!!
Ник в CS: BTK_BaBka
Местоположение: Русе

Re: Флаша бъгнат в Д2 сървъра ?

Мнение от Still Ballin »

и на мен ми се е случвало да не ме хваща флаша
Най-трудното нещо след 1 бутилка "Johnie Wallker" e Keep walking...

Потребителски аватар
Tissy
Ex-CS Admin
Мнения: 219
Регистриран: 13.12.2011, 12:02
Мишка: logitec m90
Ник в CS: Tissy/keepwalkinn
Аватарът на walkinn csgo.bg
Зареждане…

Re: Флаша бъгнат в Д2 сървъра ?

Мнение от Tissy »

Днес пък ми се случи обратния ефект: виждам флаша обръщам се да падне зад мен, пръска се и какво да стане...целия бях флашнат :lol: все едно съм се обърнал към него.

essential
CS Admin
Мнения: 498
Регистриран: 22.03.2012, 13:45
Мишка: XL-755BK

Re: Флаша бъгнат в Д2 сървъра ?

Мнение от essential »

Tissy написа:Днес пък ми се случи обратния ефект: виждам флаша обръщам се да падне зад мен, пръска се и какво да стане...целия бях флашнат :lol: все едно съм се обърнал към него.
Flash on steroids.

Dobromir
Редовен
Мнения: 67
Регистриран: 26.06.2012, 16:49
Мишка: StealSeries Ikari Laser
Ник в CS: getoff
Местоположение: Sofia
Контакти:
Аватарът на 死了和走了
Зареждане…

Re: Флаша бъгнат в Д2 сървъра ?

Мнение от Dobromir »

Както видях в темата доста хора имат този проблем в сървъра дори и !АДМИНИ !
Но все пак решението остава на целия екип тука да се затвори темата и да се потърсят начини за оправяне на бъга или да се продължат отзивите :) .

Потребителски аватар
Tissy
Ex-CS Admin
Мнения: 219
Регистриран: 13.12.2011, 12:02
Мишка: logitec m90
Ник в CS: Tissy/keepwalkinn
Аватарът на walkinn csgo.bg
Зареждане…

Re: Флаша бъгнат в Д2 сървъра ?

Мнение от Tissy »

essential написа:Flash on steroids.
:lol: и повечко мусака :lol:

Потребителски аватар
Иван
Напредващ
Мнения: 44
Регистриран: 13.06.2012, 16:51
Мишка: a4tech x7 model: X-710BK
Ник в CS: prison3r
Аватарът на Sentry
Зареждане…

Re: Флаша бъгнат в Д2 сървъра ?

Мнение от Иван »

Не знам за вас, но лично аз изяждам винаги поне по 3 флаша на игра и всеки път съм флашнат както трябва :) До този момент съм нямал този бъг на флаш.
Soul of a lion

essential
CS Admin
Мнения: 498
Регистриран: 22.03.2012, 13:45
Мишка: XL-755BK

Re: Флаша бъгнат в Д2 сървъра ?

Мнение от essential »

Иван написа:Не знам за вас, но лично аз изяждам винаги поне по 3 флаша на игра и всеки път съм флашнат както трябва :) До този момент съм нямал този бъг на флаш.
Всички ядем по 2-3 флаша. Става въпрос, че има такива, които са китайски.

Потребителски аватар
minute
Big Boss
Мнения: 827
Регистриран: 06.09.2010, 19:05
Мишка: MSI g-series
Местоположение: Някъде там в северозапада :-)

Re: Флаша бъгнат в Д2 сървъра ?

Мнение от minute »

Работата както писах в началото на темата е яко странна :-(. До сега съм ровил в Д2-то и ви заявявам най - отговорно, че няма плъгинг който да манипулира по някакъв начин която и да е от трите гранати :-(. Остава да разберем защо сега се случва това което описвате и дали се дължи на вашите версии на играта или на версията на сървъра (картата). От няколко дни цъкам (пренебрежимо малко спрямо вас) в сървъра и не ми се случи нито веднъж да НЕ се флашна. Опитайте се да разберете има ли нещо общо между случаите когато не се флашвате. Ако примерно не се флашвате на едно и също място и сте повече от един играч с този проблем най - вероятно причината е в сървъра (картата).
"Не падай духом, за да не духаш паднал!"
Изображение

Dobromir
Редовен
Мнения: 67
Регистриран: 26.06.2012, 16:49
Мишка: StealSeries Ikari Laser
Ник в CS: getoff
Местоположение: Sofia
Контакти:
Аватарът на 死了和走了
Зареждане…

Re: Флаша бъгнат в Д2 сървъра ?

Мнение от Dobromir »

minute написа:Работата както писах в началото на темата е яко странна :-(. До сега съм ровил в Д2-то и ви заявявам най - отговорно, че няма плъгинг който да манипулира по някакъв начин която и да е от трите гранати :-(. Остава да разберем защо сега се случва това което описвате и дали се дължи на вашите версии на играта или на версията на сървъра (картата). От няколко дни цъкам (пренебрежимо малко спрямо вас) в сървъра и не ми се случи нито веднъж да НЕ се флашна. Опитайте се да разберете има ли нещо общо между случаите когато не се флашвате. Ако примерно не се флашвате на едно и също място и сте повече от един играч с този проблем най - вероятно причината е в сървъра (картата).
Най - често не ме лови флаша на стълби , ярда и тунела на Д2 , но ми се е случвало почти на всяко едно място от мапа да не ме лови флаша , така че най - добре да се пробва да се смени самата карта на сървъра с по - нова или с по - стара.

Отговори