CS 1.6 Dust2 Only и CS 1.6 Dust22 Only

Изображение
connect aim.psycho-cs.com:27018
eldynari
CS Admin
Мнения: 454
Регистриран: 16.01.2012, 22:52
Мишка: Rival 300
Ник в CS: eldunari
Местоположение: Варна
Аватарът на Eldunari
Зареждане…

Re: CS 1.6 Dust2 Only и CS 1.6 Dust22 Only

Мнение от eldynari »

Still Ballin написа:
x<3 написа:Според мен по-добре ще е да има редикт към него.В такъв смисъл,че Дъст2 ,ако е пълен да ги редиктва към Д22 :)
така е но след като сървъра е празем и примерно мен ме метне в д22 , аз като видя че съм сам или има 3-4 ма ще излезна от сървъра и ще се пробвам да влезна пак в д2 или класика...
Ти може така да направиш за мен не е проблем да повися малко сам :) идеята е добра и според мен ще е оферта да се сложи :clap:

eldynari
CS Admin
Мнения: 454
Регистриран: 16.01.2012, 22:52
Мишка: Rival 300
Ник в CS: eldunari
Местоположение: Варна
Аватарът на Eldunari
Зареждане…

Re: CS 1.6 Dust2 Only и CS 1.6 Dust22 Only

Мнение от eldynari »

Аз съм на мнение че сървърите трябва да се изчистят от всички простотии които са сложени айде може да оставите /me защото иначе статсерите ще почнат да мрънкат но като цяло това новото което сте сложили да показва кой е направил максимален дмг кой е убил най-много е безсмислено според мен също така искам да повдигна въпроса за бонусите които получават някои играчи след като влязат в топа или играят примерно час два три и т.н. според мен това е излишно на практика ти никога няма да останеш без пари дори и за едно USP както се случвало някога.Предполагам това ми предложение ще бъде отхвърлено но какво пък :mrgreen:

Отговори