CS 1.6 Dust2 Only и CS 1.6 Dust22 Only

Изображение
connect aim.psycho-cs.com:27018
Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

CS 1.6 Dust2 Only и CS 1.6 Dust22 Only

Мнение от fallangel »

Здравейте, реших да направя едно пояснение тук във форума. Тъй като това е най-играния сървър, решихме да пуснем втори такъв. Той съществува от около месец, но не се пълни, дали от незнание за съществуването му, или защото се казва dust22 и играчите си мислят, че е нещо различно. Не съм сигурен.
Първият сървър е ясен, знае се от много играчи и се пълни постоянно, вторият не е по-различен, класически dust2 сървър с различно име dust22, за да се различават. Единствената разлика е, че в новия сървър могат да влизат международни играчи, което е забранено в първия (незнайно докога).
Двата сървъра са на различни доставчици, съответно и адресите са различни. Това е + защото феновете на този сървър винаги ще разполагат с алтернатива, когато някой от сървърите е пълен или има технически проблем. Сървърите са сложени в общ форум, защото са еднакви. При сигнализиране за проблеми трябва да уточните за кой от двата сървъра става въпрос. За по-кратко може да пишете д2 и д22, ще ви разберем.

Ето и адресите:
CS 1.6 Dust2 Only - d2.psycho-cs.com:27015

CS 1.6 Dust22 Only - d22.psycho-cs.com:27018

Still Ballin
CS Admin
Мнения: 621
Регистриран: 22.03.2012, 15:46
Мишка: повече мяса на плъх !!!
Ник в CS: BTK_BaBka
Местоположение: Русе

Re: CS 1.6 Dust2 Only и CS 1.6 Dust22 Only

Мнение от Still Ballin »

Според мен главната причина да не се посещава д22 е че много от играчите не посещават форума и остават без информация за този алтернативен сървър , друг е проблема че хората винаги се насочват към по-пълния сървър в случая д2 . Може би требва да пуснем реклами в по-активните ни сървъри за да ги информираме по време на течаща игра ( имам предвит да спамим с бели букви сървърите и колко хора има в тях ) .
Най-трудното нещо след 1 бутилка "Johnie Wallker" e Keep walking...

Потребителски аватар
jijania
CS Admin, Jr.
Мнения: 127
Регистриран: 31.03.2013, 20:24
Мишка: Hama-62888 Urage
Ник в CS: jijania
Местоположение: Бургас

Re: CS 1.6 Dust2 Only и CS 1.6 Dust22 Only

Мнение от jijania »

Аз сам голям фен на д2 може би само тази карта играя и бях много надахан за д22 защото това означава още места но наистина май не се пални защото хората незнаят за него може би всеки път някои като влиза в д2 да се рекламира д22 ако е възможно де може би така хората ще научат за него
I race to win. If I am on the bike or in a car it will always be the same.
Valentino Rossi

hAMA
CS Admin
Мнения: 200
Регистриран: 30.05.2011, 21:26
Мишка: Китайска !
Ник в CS: Много са!

Re: CS 1.6 Dust2 Only и CS 1.6 Dust22 Only

Мнение от hAMA »

Според мен по-добре ще е да има редикт към него.В такъв смисъл,че Дъст2 ,ако е пълен да ги редиктва към Д22 :)

Still Ballin
CS Admin
Мнения: 621
Регистриран: 22.03.2012, 15:46
Мишка: повече мяса на плъх !!!
Ник в CS: BTK_BaBka
Местоположение: Русе

Re: CS 1.6 Dust2 Only и CS 1.6 Dust22 Only

Мнение от Still Ballin »

x<3 написа:Според мен по-добре ще е да има редикт към него.В такъв смисъл,че Дъст2 ,ако е пълен да ги редиктва към Д22 :)
така е но след като сървъра е празем и примерно мен ме метне в д22 , аз като видя че съм сам или има 3-4 ма ще излезна от сървъра и ще се пробвам да влезна пак в д2 или класика...
Най-трудното нещо след 1 бутилка "Johnie Wallker" e Keep walking...

Потребителски аватар
jijania
CS Admin, Jr.
Мнения: 127
Регистриран: 31.03.2013, 20:24
Мишка: Hama-62888 Urage
Ник в CS: jijania
Местоположение: Бургас

Re: CS 1.6 Dust2 Only и CS 1.6 Dust22 Only

Мнение от jijania »

Защо?Не сам съгласен и според мен трябва редиректа да е към д22 когато е пален д2 има си хора няма да са 1 2ма трябва да се пробват различни варианти
I race to win. If I am on the bike or in a car it will always be the same.
Valentino Rossi

Still Ballin
CS Admin
Мнения: 621
Регистриран: 22.03.2012, 15:46
Мишка: повече мяса на плъх !!!
Ник в CS: BTK_BaBka
Местоположение: Русе

Re: CS 1.6 Dust2 Only и CS 1.6 Dust22 Only

Мнение от Still Ballin »

jijania написа:Защо?Не сам съгласен и според мен трябва редиректа да е към д22 когато е пален д2 има си хора няма да са 1 2ма трябва да се пробват различни варианти
Аз не казвам че не трябва , а просто че това не е достатъчно ! Не може да чакаш от редиректа да ти напълни сървъра , и не забравяйте че лятото по принцип играчите спадат в сървърите поради преселване към селата , морето и т.н.
Обобщавам моя план :

1. реклами в сървърите !
2. редиректа да насочва към д22
3. да си отворим по една ледена бира и да изчакаме зимата :mrgreen:

ако имаш някакви добри идеи ги включи :)
Най-трудното нещо след 1 бутилка "Johnie Wallker" e Keep walking...

Потребителски аватар
SauSer
Модератор
Мнения: 436
Регистриран: 18.03.2011, 21:31
Местоположение: Русе
Аватарът на SauSer
Зареждане…

Re: CS 1.6 Dust2 Only и CS 1.6 Dust22 Only

Мнение от SauSer »

Still Ballin написа: Обобщавам моя план :

1. реклами в сървърите !
2. редиректа да насочва към д22
Подкрепям и предлагам рекламата да представлява автоматично съобщение в чата. Беше споменато да се спами (примерно с белите букви), е това може просто да се замени от text advertisement към мода направо :)
"Because there’s nothing more beautiful than the way the ocean refuses to stop kissing the shoreline, no matter how many times it’s sent away."

Потребителски аватар
green
CS Admin, Jr.
Мнения: 536
Регистриран: 19.04.2012, 11:46
Мишка: Prestigio
Ник в CS: son of the devil/XePyBuM
Местоположение: in hell
Контакти:

Re: CS 1.6 Dust2 Only и CS 1.6 Dust22 Only

Мнение от green »

SauSer написа:
Still Ballin написа: Обобщавам моя план :

1. реклами в сървърите !
2. редиректа да насочва към д22
Подкрепям и предлагам рекламата да представлява автоматично съобщение в чата. Беше споменато да се спами (примерно с белите букви), е това може просто да се замени от text advertisement към мода направо :)
Наистина е добра иде+това с биричката :lol:
Аз предлагам вместо да пита дали да ти постави сървърите на геймменюто ти.... да има съобщение "напишете /setmenu ако искате нашите сървъри да се добавят в геймменюто ви" или нещо от отя род, защото ноистина е малко досадно да ти излиза това всеки път когато влезеш..
Последна промяна от green на 08.06.2013, 22:12, променено общо 1 път.
Изображение

Still Ballin
CS Admin
Мнения: 621
Регистриран: 22.03.2012, 15:46
Мишка: повече мяса на плъх !!!
Ник в CS: BTK_BaBka
Местоположение: Русе

Re: CS 1.6 Dust2 Only и CS 1.6 Dust22 Only

Мнение от Still Ballin »

Без това вече са махнали питането :clap:
Най-трудното нещо след 1 бутилка "Johnie Wallker" e Keep walking...

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: CS 1.6 Dust2 Only и CS 1.6 Dust22 Only

Мнение от fallangel »

Точка 3 вече е изпълнена :lol:, по редиректа 2GOOD работи, но каза че било сложно и щяло да стане бавно, а и нямал много време. Относно рекламата много не съм навит, изключително много мразя излишните надписи по екрана ми. С много мрънкане успях да изчистя екрана по време на игра да е максимално чист, обаче като умра става пак мазало разни статуси скилове убийства , работи който изобщо не ме интересуват и не ми трябва трябва, а само ми пречат да наблюдавам играта. Така че аз съм против реклама в сървърите, има и други начини да се рекламира.

Still Ballin
CS Admin
Мнения: 621
Регистриран: 22.03.2012, 15:46
Мишка: повече мяса на плъх !!!
Ник в CS: BTK_BaBka
Местоположение: Русе

Re: CS 1.6 Dust2 Only и CS 1.6 Dust22 Only

Мнение от Still Ballin »

fallangel написа:С много мрънкане успях да изчистя екрана по време на игра да е максимално чист, обаче като умра става пак мазало разни статуси скилове убийства , работи който изобщо не ме интересуват и не ми трябва трябва, а само ми пречат да наблюдавам играта. Така че аз съм против реклама в сървърите, има и други начини да се рекламира.
Еми да помрънкаме заедно и да махнат тези скилове хитове и така н.т. и да сложим реклама само за умрелите , така ли иначе /ме си казва всичко за какво са ни тези надписи след смърта и на мен не ми трябват....
Най-трудното нещо след 1 бутилка "Johnie Wallker" e Keep walking...

hAMA
CS Admin
Мнения: 200
Регистриран: 30.05.2011, 21:26
Мишка: Китайска !
Ник в CS: Много са!

Re: CS 1.6 Dust2 Only и CS 1.6 Dust22 Only

Мнение от hAMA »

Според мен е добре да се направи една реклама в даден за това сайт ! Примерно в {цс.бг.инфо ,не е реклама} Или да се направи нов едишън :mrgreen:

Потребителски аватар
SauSer
Модератор
Мнения: 436
Регистриран: 18.03.2011, 21:31
Местоположение: Русе
Аватарът на SauSer
Зареждане…

Re: CS 1.6 Dust2 Only и CS 1.6 Dust22 Only

Мнение от SauSer »

fallangel написа:Точка 3 вече е изпълнена :lol:, по редиректа 2GOOD работи, но каза че било сложно и щяло да стане бавно, а и нямал много време. Относно рекламата много не съм навит, изключително много мразя излишните надписи по екрана ми. С много мрънкане успях да изчистя екрана по време на игра да е максимално чист, обаче като умра става пак мазало разни статуси скилове убийства , работи който изобщо не ме интересуват и не ми трябва трябва, а само ми пречат да наблюдавам играта. Така че аз съм против реклама в сървърите, има и други начини да се рекламира.
Под реклама имах предвид не да се показва под формата на hud (т.е. като това за най-добър резултат и т.н. по средата на екрана), защото този род надписи наистина са доста и дразнят на моменти. Мисълта ми беше да е в чата - примерно с различен цвят, за да се забелязва измежду останалите съобщения.
"Because there’s nothing more beautiful than the way the ocean refuses to stop kissing the shoreline, no matter how many times it’s sent away."

Потребителски аватар
zlatoto
Модератор
Мнения: 879
Регистриран: 09.03.2010, 22:03
Пол: Жена
Местоположение: Бургас

Re: CS 1.6 Dust2 Only и CS 1.6 Dust22 Only

Мнение от zlatoto »

Still Ballin написа:
jijania написа:Защо?Не сам съгласен и според мен трябва редиректа да е към д22 когато е пален д2 има си хора няма да са 1 2ма трябва да се пробват различни варианти
Аз не казвам че не трябва , а просто че това не е достатъчно ! Не може да чакаш от редиректа да ти напълни сървъра , и не забравяйте че лятото по принцип играчите спадат в сървърите поради преселване към селата , морето и т.н.
Обобщавам моя план :

1. реклами в сървърите !
2. редиректа да насочва към д22
3. да си отворим по една ледена бира и да изчакаме зимата :mrgreen:
Редиректа не трябва да е само към д22, а и към останалите сървъри(Bomb defuse, awp, BF2 и т.н.), което предполагам и ще е така. А за по-горе написаното за рекламата в чата, преди време бяхте пуснали в Д2 със зелен цвят съобщение. Пишеше нашия форум е www.psycho-cs.com и другото беше, да се напише /server за да се видят и другите сървъри на веригата.
Обаче тогава я махнаха, защото нещо пречила на сървъра. Не помня лаг или нещо друго се каза като причина. Но доста си беше ефективна според мен.

Отговори