Кандидатура за админ: MAR1QNK0

Кандидатстване за админ... Кандидатурите са отворени.
Still Ballin
CS Admin
Мнения: 621
Регистриран: 22.03.2012, 15:46
Мишка: повече мяса на плъх !!!
Ник в CS: BTK_BaBka
Местоположение: Русе

Re: Кандидатура за админ: MAR1QNK0

Мнение от Still Ballin »

Временно се спира набирането на нови админи!!!
Моля не пускайте теми.


Имаш Не от мен , защото след пускане на кандидатурата ти просто изезна
Най-трудното нещо след 1 бутилка "Johnie Wallker" e Keep walking...

Потребителски аватар
MARIQNKO
Ex-CS Admin
Мнения: 171
Регистриран: 18.04.2012, 11:44
Мишка: X7 Gaming
Ник в CS: MAR1QNKO

Re: Кандидатура за админ: MAR1QNK0

Мнение от MARIQNKO »

Здравейте, мина доста време от пускането на кандидатурата бих искал да разбера някакъв краен отговор, защото ако чакам още сигурно повече ще бъда забравен.
Поздрави, Мариянката
Изображение


Тренирай!
Никой няма да се влюби в характера ти от пръв поглед.

Still Ballin
CS Admin
Мнения: 621
Регистриран: 22.03.2012, 15:46
Мишка: повече мяса на плъх !!!
Ник в CS: BTK_BaBka
Местоположение: Русе

Re: Кандидатура за админ: MAR1QNK0

Мнение от Still Ballin »

Имаш моето ДА играеш в сървърите , имаш наблюдения над играчите , играеш в повечето сървъри , влизаш си във форума и не съм забелязал лошо държане , успех :character-oldtimer:
Най-трудното нещо след 1 бутилка "Johnie Wallker" e Keep walking...

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Кандидатура за админ: MAR1QNK0

Мнение от fallangel »

По принцип, кандидатурите са спрени за момента. но твоята е пусната доста преди това. Прегледах всички мнения и смятам че не са достатъчни за крайно решение. Ще помоля да се направи повторно гласуване за да се вземе решение.

Напоследък те засичам често, но не и преди това. Докладвал си често за хакове, на тези които съм откликвал лично преценката ти е била правилна. За момента не мога да взема решение, колебая се много. Причината за колебанието ми е че не съм сигурен дали ще бъдеш достатъчно активен понеже беше изчезнал за доста голям период.

Потребителски аватар
MARIQNKO
Ex-CS Admin
Мнения: 171
Регистриран: 18.04.2012, 11:44
Мишка: X7 Gaming
Ник в CS: MAR1QNKO

Re: Кандидатура за админ: MAR1QNK0

Мнение от MARIQNKO »

FallAngel написа:По принцип, кандидатурите са спрени за момента. но твоята е пусната доста преди това. Прегледах всички мнения и смятам че не са достатъчни за крайно решение. Ще помоля да се направи повторно гласуване за да се вземе решение.

Напоследък те засичам често, но не и преди това. Докладвал си често за хакове, на тези които съм откликвал лично преценката ти е била правилна. За момента не мога да взема решение, колебая се много. Причината за колебанието ми е че не съм сигурен дали ще бъдеш достатъчно активен понеже беше изчезнал за доста голям период.
Единствената причина да изчезвам така за по 1,2 седмици е това, че ми предсстоят състезания и ме взимат на лагери с националния. Винаги когато имам свободно време съм в сървърите или сайта, а и вече съм студент и свободното време не е в излишък :)
Благодаря на тези които мислят, че ще бъда от полза на екипа.
Изображение


Тренирай!
Никой няма да се влюби в характера ти от пръв поглед.

Потребителски аватар
rraz
Редовен
Мнения: 58
Регистриран: 24.12.2011, 06:04
Мишка: А,поредният сложен въпрос!

Re: Кандидатура за админ: MAR1QNK0

Мнение от rraz »

Здравейте!
Е това е достатъчно,че си "поканил" други играчи да играят във веригата е достатъчно да си админ, други качества не да ти достатъчни. :think:
По пътя на логиката Fair Play (чрез него разбрах за веригата) трябва да е от екипа на главните,а аз също като теб админ,ако това беше едно от условията до сега да съм вече част от екипа.
Никой не спомена играта ти,че когато масово се играе с М-КА и АК ти си с АВП - много коректно от твоя страна (такъв ти е избора ,но е некоректно, камо ли за админ) :clap:
П.П. Извинете ме за СПАМА, не е с лоши чувсва,но нека бъдем коректни!

essential
CS Admin
Мнения: 498
Регистриран: 22.03.2012, 13:45
Мишка: XL-755BK

Re: Кандидатура за админ: MAR1QNK0

Мнение от essential »

rraz написа:Здравейте!

Никой не спомена играта ти,че когато масово се играе с М-КА и АК ти си с АВП - много коректно от твоя страна (такъв ти е избора ,но е некоректно, камо ли за админ) :clap:
Крайно смешно изказване.

Аз се колебая, не съм сигурен дали ни трябват още админи в момента, ще видя какво ще напишат колегите след мен и ще реша.

Потребителски аватар
rraz
Редовен
Мнения: 58
Регистриран: 24.12.2011, 06:04
Мишка: А,поредният сложен въпрос!

Re: Кандидатура за админ: MAR1QNK0

Мнение от rraz »

essential написа:
rraz написа:Здравейте!

Никой не спомена играта ти,че когато масово се играе с М-КА и АК ти си с АВП - много коректно от твоя страна (такъв ти е избора ,но е некоректно, камо ли за админ) :clap:
Крайно смешно изказване.

Аз се колебая, не съм сигурен дали ни трябват още админи в момента, ще видя какво ще напишат колегите след мен и ще реша.
Предавам се !!!
Отказвам се от каквито и да било спорове! :|
П.П Бре, колко време ще трае това колебание?
МAR1QNKO по-добре се откажи от кандидатурата, май няма да е и тази година, все пак успех догодина! :lol:

Потребителски аватар
MARIQNKO
Ex-CS Admin
Мнения: 171
Регистриран: 18.04.2012, 11:44
Мишка: X7 Gaming
Ник в CS: MAR1QNKO

Re: Кандидатура за админ: MAR1QNK0

Мнение от MARIQNKO »

rraz написа:
essential написа:
rraz написа:Здравейте!

Никой не спомена играта ти,че когато масово се играе с М-КА и АК ти си с АВП - много коректно от твоя страна (такъв ти е избора ,но е некоректно, камо ли за админ) :clap:
Крайно смешно изказване.

Аз се колебая, не съм сигурен дали ни трябват още админи в момента, ще видя какво ще напишат колегите след мен и ще реша.
Предавам се !!!
Отказвам се от каквито и да било спорове! :|
П.П Бре, колко време ще трае това колебание?
МAR1QNKO по-добре се откажи от кандидатурата, май няма да е и тази година, все пак успех догодина! :lol:
Ти затова никога няма да станеш админ не става да си пуснеш кандидатурата и на другия ден да имаш права, разбира се че няма да се откажа и ще продължавам да играя и да помагам да веригата :dance:
Изображение


Тренирай!
Никой няма да се влюби в характера ти от пръв поглед.

Bat Stoqn
CS Admin
Мнения: 729
Регистриран: 07.09.2007, 21:10
Местоположение: Бургас

Re: Кандидатура за админ: MAR1QNK0

Мнение от Bat Stoqn »

Аз както и предния път ти давам ДА.След като изчезна за известен период от време си помислих,че съм сгрешил в преценката си за предното ми ДА :D но вече знам каква е причината :clap:

Потребителски аватар
milanista
Ex-CS Admin
Мнения: 208
Регистриран: 13.04.2012, 22:02
Ник в CS: Milanista

Re: Кандидатура за админ: MAR1QNK0

Мнение от milanista »

засичал съм те по сървърите, но ще кажа ПАС, защото нямам сериозни наблюдения и то поради факта, че аз напоследък нямам много време и не е коректно да давам оценка за нещо, което не знам...от друга страна е много приятно да виждаш хора с амбиция за нещо и когато то не стане от първия, втория или еди кой си път те продължават да се опитват...пожелавам ти успех!!!

Потребителски аватар
Fair Play
CS Admin
Мнения: 497
Регистриран: 20.01.2010, 02:15
Мишка: A4TECH X-766FS
Ник в CS: Fair Play
Местоположение: Някъде до морето :)

Re: Кандидатура за админ: MAR1QNK0

Мнение от Fair Play »

НЕ.

Нямаме нужда от повече админи.
He is Machine! He is Legend! He is Fair Play!

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: Кандидатура за админ: MAR1QNK0

Мнение от 2GOOD »

Fair Play написа:НЕ.

Нямаме нужда от повече админи.
Не съм на това мнение - всички сървъра си фулл до краен предел и всеки админ е от полза.
Нямам наблюдение към играча - така че вие сте на ход.

Потребителски аватар
bulletstorm
CS Admin, Jr.
Мнения: 228
Регистриран: 29.04.2011, 00:19
Мишка: с кабел
Ник в CS: как дое
Местоположение: у нази на компа
Аватарът на tanko 1
Зареждане…

Re: Кандидатура за админ: MAR1QNK0

Мнение от bulletstorm »

rraz написа:Здравейте!
Е това е достатъчно,че си "поканил" други играчи да играят във веригата е достатъчно да си админ, други качества не да ти достатъчни. :think:
По пътя на логиката Fair Play (чрез него разбрах за веригата) трябва да е от екипа на главните,а аз също като теб админ,ако това беше едно от условията до сега да съм вече част от екипа.
Никой не спомена играта ти,че когато масово се играе с М-КА и АК ти си с АВП - много коректно от твоя страна (такъв ти е избора ,но е некоректно, камо ли за админ) :clap:
П.П. Извинете ме за СПАМА, не е с лоши чувсва,но нека бъдем коректни!
Влиза в топ10 на най-глупавите коментари, които съм чел в последно време.
Много ме изнервят такива като тебе, които дърпат хората назад. Заради псевдокритици като тебе хората ги е страх да покажат какво наистина са направили и постигнали. Човекът е дал нещо в свой плюс, а ти веднага го оплюваш. Че кой си ти да критикуваш точно на тази тематика. Според мен му харесват сървърите дотолкова, че вика и своите приятели да играят, което РАЗВИВА веригата (това е целта, да играят хората в нашите сървъри). И това може да е още едно стъпало към администраторските му права.
Другият момент, който не разбирам е "когато масово се играе с М-КА и АК ти си с АВП"... Какъв е проблемът тук? Въпрос на личен избор. Ако не трябваше да се играе със слончето, щеше да e Restricted.
И "направо да си оттегли кандидатурата"? Брей, заповедничество ли долавям, остроумие ли?
Мариян според мен е сдържан, зрял за тази възраст човек с цели извън ЦС, с упоритост и характер. А аз харесвам такива хора. Също така е редовен в сървърите. Беше редовен и преди. Както той сам каза, състезава се с националния отбор (по борба) доколкото си спомням, така че не може да е винаги толкова редовен. Но все пак играта е за забавление, а и имаме доста други админи, които до вършат работата докато него го няма. Включването му в екипа според мен ще е само в плюс за нас.
От мен има ДА.
После-драс: Ще ти го кажа както би го казал ти - ако смяташ да се държиш все толкова арогантно с бъдещия ни колега (надявам се), нямаш място тук и можеш да се оттеглиш.
Изображение

Потребителски аватар
rraz
Редовен
Мнения: 58
Регистриран: 24.12.2011, 06:04
Мишка: А,поредният сложен въпрос!

Re: Кандидатура за админ: MAR1QNK0

Мнение от rraz »

bulletstorm написа:
rraz написа:Здравейте!
Е това е достатъчно,че си "поканил" други играчи да играят във веригата е достатъчно да си админ, други качества не да ти достатъчни. :think:
По пътя на логиката Fair Play (чрез него разбрах за веригата) трябва да е от екипа на главните,а аз също като теб админ,ако това беше едно от условията до сега да съм вече част от екипа.
Никой не спомена играта ти,че когато масово се играе с М-КА и АК ти си с АВП - много коректно от твоя страна (такъв ти е избора ,но е некоректно, камо ли за админ) :clap:
П.П. Извинете ме за СПАМА, не е с лоши чувсва,но нека бъдем коректни!
Влиза в топ10 на най-глупавите коментари, които съм чел в последно време.
Много ме изнервят такива като тебе, които дърпат хората назад. Заради псевдокритици като тебе хората ги е страх да покажат какво наистина са направили и постигнали. Човекът е дал нещо в свой плюс, а ти веднага го оплюваш. Че кой си ти да критикуваш точно на тази тематика. Според мен му харесват сървърите дотолкова, че вика и своите приятели да играят, което РАЗВИВА веригата (това е целта, да играят хората в нашите сървъри). И това може да е още едно стъпало към администраторските му права.
Другият момент, който не разбирам е "когато масово се играе с М-КА и АК ти си с АВП"... Какъв е проблемът тук? Въпрос на личен избор. Ако не трябваше да се играе със слончето, щеше да e Restricted.
И "направо да си оттегли кандидатурата"? Брей, заповедничество ли долавям, остроумие ли?
Мариян според мен е сдържан, зрял за тази възраст човек с цели извън ЦС, с упоритост и характер. А аз харесвам такива хора. Също така е редовен в сървърите. Беше редовен и преди. Както той сам каза, състезава се с националния отбор (по борба) доколкото си спомням, така че не може да е винаги толкова редовен. Но все пак играта е за забавление, а и имаме доста други админи, които до вършат работата докато него го няма. Включването му в екипа според мен ще е само в плюс за нас.
От мен има ДА.
После-драс: Ще ти го кажа както би го казал ти - ако смяташ да се държиш все толкова арогантно с бъдещия ни колега (надявам се), нямаш място тук и можеш да се оттеглиш.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
С удоволствие ще се оттегля!
Как се осмеляваш да ме критикуваш,като ми слагаш думи в устата!
Кога съм казал "И "направо да си оттегли кандидатурата"? Брей, заповедничество ли долавям, остроумие ли?:"
Или за не помня или ти си измисляш!
След като това е "сдържан, зрял за тази възраст човек с цели извън ЦС, с упоритост и характер", защо кандидатурата ми "виси" цели 8 месеца???????????
П.П. Щом казваш коментара нека е на първо място в то10 класацията ти,но определено твоят я оглавява!
Не може ти да ме критикуваш за нещо в който грешиш!!!

Заключена