Кандидатура за админ: MAR1QNK0

Кандидатстване за админ... Кандидатурите са отворени.
Потребителски аватар
polkovnik@
CS Admin, Jr.
Мнения: 54
Регистриран: 29.12.2011, 03:25
Мишка: Hama Urage Evo
Ник в CS: poxipol

Re: Кандидатура за админ: MAR1QNK0

Мнение от polkovnik@ »

Аз съм ЗА, пробни 2 седмици.Не ни разочаровай!!!

Потребителски аватар
distance
Ex-CS Admin
Мнения: 155
Регистриран: 22.07.2010, 15:23
Мишка: 3.5

Re: Кандидатура за админ: MAR1QNK0

Мнение от distance »

Както решите - ако искате му давайте права. Нямам нищо напротив, ама мисля, че ще има издънки, но както прецените.

Потребителски аватар
MARIQNKO
Ex-CS Admin
Мнения: 171
Регистриран: 18.04.2012, 11:44
Мишка: X7 Gaming
Ник в CS: MAR1QNKO

Re: Кандидатура за админ: MAR1QNK0

Мнение от MARIQNKO »

distance много лошо впечатление приятелче, сякаш ти си безгрешен :x
Изображение


Тренирай!
Никой няма да се влюби в характера ти от пръв поглед.

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Кандидатура за админ: MAR1QNK0

Мнение от fallangel »

Ами реших да приключим дискусията вече, мненията са доста разногласни още от самото начало. Но като цяло няма кой знае какви мнения заради който да откажем кандидатурата. За това ще има двуседмичен изпитателен срок за да те видим в действие. През този период ще трябва да се постараеш да си по активен за да могат колегите да придобият представа за крайно решение.

MAR1QNK0 пиши ми на лично IP, steam ако имаш или ник и парола. Имаш право на избор, но за предпочитане е по IP или steam.

Потребителски аватар
MARIQNKO
Ex-CS Admin
Мнения: 171
Регистриран: 18.04.2012, 11:44
Мишка: X7 Gaming
Ник в CS: MAR1QNKO

Re: Кандидатура за админ: MAR1QNK0

Мнение от MARIQNKO »

Искам да благодаря на всички които ми гласуваха доверие, ще направя всичко да стана част от екипа и да не ви разочаровам. А тези които гласуваха с НЕ само ме карат да желая и искам по-силно това в което съм се захванал да правя всичко възможно за да го постигна. Благодаря ви
Изображение


Тренирай!
Никой няма да се влюби в характера ти от пръв поглед.

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Кандидатура за админ: MAR1QNK0

Мнение от fallangel »

Правата ти изтичат на 16.02.2013 преди тази дата трябва да пишеш в темата за да се гласува наново. Успех.

Потребителски аватар
distance
Ex-CS Admin
Мнения: 155
Регистриран: 22.07.2010, 15:23
Мишка: 3.5

Re: Кандидатура за админ: MAR1QNK0

Мнение от distance »

MARIQNKO написа:distance много лошо впечатление приятелче, сякаш ти си безгрешен :x
Така е не съм безгрешен. Но ако бях на твое място щях да те гледам малко повече вместо веднага да мрънкаш, че съм хак. Да знаеш, ще те пробвам, когато не очакваш. Иначе успех! :)

eldynari
CS Admin
Мнения: 454
Регистриран: 16.01.2012, 22:52
Мишка: Rival 300
Ник в CS: eldunari
Местоположение: Варна
Аватарът на Eldunari
Зареждане…

Re: Кандидатура за админ: MAR1QNK0

Мнение от eldynari »

Сървърите може да са фулл но админи не влизат,стоят си в крещялката и си пишат и въпреки това ти си на мнение че ви трябват още админи.Кога беше преди няколко дни докладвах за даден играч имаше поне 5 админа в сайта никой не дойде да го гледа накрая играча излезе за какво са ви още админи ми обясни ? Поради какви причини че сървърите са пълни имате си предостатъчно даже голяма част от тях не си вършат коректно работата или даже да са в сървъра не ги интересува дали някой сигнализира за хак гледат си играта гледат си статса и това е.Нищо против мариянко аз не съм те засичал в сървърите но разбери едно след като можеш да докладваш за хакери както правя аз,за какво са ти права!?[/quote]

Без да искам да спамя,аз само да те попитам ти :?: от къде знаеш че не е влязъл админ след като ти си сигнализирал.Лично аз когато влизам да гледам за хакер си сменям името преди това :D така че :shhh:[/quote]

Тяна в точно този случай нямаше админ в сървъра,знам ви кажи речи 70% от никовете с които играете така че в случая вместо да се караш най-добре си направи сметка че щом го пиша това "за админите в крещялката" значи така стоят нещата както и да е в крайна сметка му дадохте права да видим !

essential
CS Admin
Мнения: 498
Регистриран: 22.03.2012, 13:45
Мишка: XL-755BK

Re: Кандидатура за админ: MAR1QNK0

Мнение от essential »

Това че хората си пишат в крещялката, не означава, че могат да влезнат в играта.
Колкото до 'за какво ти е да си админ щом докладваш'. Да си админ е по-скоро бреме, отколкото някаква привилегия. Така че щом иска да допринесе с нещо.. добре дошъл е.

Потребителски аватар
Just.Z
CS Admin, Jr.
Мнения: 302
Регистриран: 06.11.2012, 23:13
Мишка: X7 * XL-740K
Ник в CS: Just.Z
Контакти:

Re: Кандидатура за админ: MAR1QNK0

Мнение от Just.Z »

essential написа:*********************************************************************. Да си админ е по-скоро бреме, отколкото някаква привилегия. **************************************************
Ей това подкрепям напълно..

Даже мисля , че трябва да има още админи , просто явно е политика на сайта , че който е приет админ си е админ "до живот" смисъл наистина има над 20-30 човека който разбирам , че са админи от мненията им по форума, а влизат доста рядко дори изобщо а аз обикалям всички сървъри :) ... просто на старите правата не се махат.. Но е хубаво и по спокойно като видиш , че има 1-2 админа в игра...
Когато съм казал , че ще направя нещо - ЗНАЧИ ЩЕ ГО НАПРАВЯ!!! Не е нужно да ми напомняте през 2 месеца !!! :D

Потребителски аватар
MARIQNKO
Ex-CS Admin
Мнения: 171
Регистриран: 18.04.2012, 11:44
Мишка: X7 Gaming
Ник в CS: MAR1QNKO

Re: Кандидатура за админ: MAR1QNK0

Мнение от MARIQNKO »

Е минаха и двете седмици пробен период, всъщност изтичат утре, но няма да мога да вляза да пиша, затова пиша днес. Надявам се да съм спечелил доверието ви.


Поздрави.
Изображение


Тренирай!
Никой няма да се влюби в характера ти от пръв поглед.

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Кандидатура за админ: MAR1QNK0

Мнение от fallangel »

От мен имаш Да.

Потребителски аватар
CzaR
CS Admin
Мнения: 847
Регистриран: 05.11.2010, 20:04
Мишка: Hama
Местоположение: Поморие/България
Контакти:

Re: Кандидатура за админ: MAR1QNK0

Мнение от CzaR »

От мен ДА :idea:

Потребителски аватар
Just.Z
CS Admin, Jr.
Мнения: 302
Регистриран: 06.11.2012, 23:13
Мишка: X7 * XL-740K
Ник в CS: Just.Z
Контакти:

Re: Кандидатура за админ: MAR1QNK0

Мнение от Just.Z »

Да Никакви забележки :)
Когато съм казал , че ще направя нещо - ЗНАЧИ ЩЕ ГО НАПРАВЯ!!! Не е нужно да ми напомняте през 2 месеца !!! :D

Потребителски аватар
milanista
Ex-CS Admin
Мнения: 208
Регистриран: 13.04.2012, 22:02
Ник в CS: Milanista

Re: Кандидатура за админ: MAR1QNK0

Мнение от milanista »

и от мен ДА

Заключена