АРХИВ! Кандидатстване за Админ Част 1 !

Кандидатстване за админ... Кандидатурите са отворени.
Bat Stoqn
CS Admin
Мнения: 729
Регистриран: 07.09.2007, 21:10
Местоположение: Бургас

Re: Кандидатстване за Админ !!!

Мнение от Bat Stoqn »

И от мене имаш Да :D

Потребителски аватар
HeyJIoBuM
Ex-CS Admin
Мнения: 81
Регистриран: 31.05.2008, 23:05
Мишка: Genius
Местоположение: Бургас,България

Re: Кандидатстване за Админ !!!

Мнение от HeyJIoBuM »

Czar, без да се спичаш, ама нищо не разбираш от тая игра бре, камоли пък да разпознаваш хакери... :roll: Това е впечатлението което си ми направил, може да е грешно, но просто 50% от това което мисля за теб се гради върху една ситуация - другите 50% са посредствена игра без наблюдение :arrow: Та въпросната ситуация: Ние сме полицаи и ти им влизаш гръб от Х към ярда. Показваш се и изпразваш пълнителя по двама(единия беше на 5 др на повече) и след това се скриваш и вместо да презаредиш ти вадиш флашка и се показваш да я метнеш (това ти отнема колкото и самото презареждане) и естествено те убиват :oops: Аз те питам защо не презареди, при което ти ми отговаряш, че презареждането отнемало 5 секунди и е било по-добре да ги флашнеш докато презаредиш, но при положение че мятането на флаша ти отнема 5 секунди примерно, каква е логиката :?: Когато чух това, аз се пляснах по челото и си казах "Лелей кви хора има" :lol: Та просто няма как да ме убедиш, че разбираш достатъчно от тази игра( да не говорим, че компаса го имаш само като гъзарийка) за да си админ :!:
Подчертавам не ставаш за админ , но при положение че няма дастатъчно желаещи може да ти се даде шанс :wink:
Съвет: Редовен си (браво за което), но се опитай да вникнеш в смисъла на играта - само с гърмене не става :wink:
The Force will be with me always!!!

Потребителски аватар
CzaR
CS Admin
Мнения: 847
Регистриран: 05.11.2010, 20:04
Мишка: Hama
Местоположение: Поморие/България
Контакти:

Re: Кандидатстване за Админ !!!

Мнение от CzaR »

Неуловим тебе не те знам от колко време играеш ЦС , ама аз играя от 2 месеца редовно.Последния път когато имах ЦС на компа си беше преди повече от 6 месеца.

Потребителски аватар
minute
Big Boss
Мнения: 827
Регистриран: 06.09.2010, 19:05
Мишка: MSI g-series
Местоположение: Някъде там в северозапада :-)

Re: Кандидатстване за Админ !!!

Мнение от minute »

CzaR написа:Неуловим тебе не те знам от колко време играеш ЦС , ама аз играя от 2 месеца редовно.Последния път когато имах ЦС на компа си беше преди повече от 6 месеца.

Което също поставя въпроса: Ще можеш ли да се справиш с хакерите, или ще раздаваме банове наред пък после ще видим?
"Не падай духом, за да не духаш паднал!"
Изображение

Потребителски аватар
minute
Big Boss
Мнения: 827
Регистриран: 06.09.2010, 19:05
Мишка: MSI g-series
Местоположение: Някъде там в северозапада :-)

Re: Кандидатстване за Админ !!!

Мнение от minute »

Надявам се да не сте ме разбрали погрешно. Редовен си в сървъра което е много хубаво, особено в момента когато админите влизат все по рядко. Само се надявам ако ти дадат права да се въздържаш от прибързани и необмислени банове :-).

От мен ДА.
"Не падай духом, за да не духаш паднал!"
Изображение

Потребителски аватар
distance
Ex-CS Admin
Мнения: 155
Регистриран: 22.07.2010, 15:23
Мишка: 3.5

Re: Кандидатстване за Админ !!!

Мнение от distance »

Мисля,че трябва да му се дадат права и да стане тестов админ.Дайте му срок 1 седмица да му видим възможностите и тогава главните ще решат дали ще е админ ! 8)

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: Кандидатстване за Админ !!!

Мнение от 2GOOD »

Цезара (аз така си му викам) забавно момче, много разбрано, играе постоянно (когатао аз съм там де) и в сайта кисне по-цял ден - за усилията които полага мисля, че е редно да му дадем права, но друга страна на моментата е, че не съм сиг. дали ще разпознава хакерите, а е много гадно да се банне някой играч със способности малко над средните поради не разбиране.

В крайна сметка това което искам да кажа, е че да - нямаме админи, но не и всеки на всяка цена. Според мен трябва да поиграе още да свикне с играта за да си има представа кое как е... или когато влезне някое про (да кажем Alien) да постои да го гледа малко, за да разбере как аджеба го правят добрите и да открие разликата... как го правят мазните хакчета с мерника в краката.

Това е от мен, но ако има достатъчно хора *админи* които да го подкрепят, от мен нямате проблеми ;)

Bat Stoqn
CS Admin
Мнения: 729
Регистриран: 07.09.2007, 21:10
Местоположение: Бургас

Re: Кандидатстване за Админ !!!

Мнение от Bat Stoqn »

Ами според мен никой не се е родил научен.Нормално е да се правят някои грешки в началото,няма админ който да не е збъркал поне 1-2 пъти в КАРИЕРАТА СИ :lol:,но нали за това е Шефа да поправя грешките :D

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: Кандидатстване за Админ !!!

Мнение от 2GOOD »

Мани Мани :)

Стига с тфа Шефа, че ще започна да се самозабравям и от демокрация, да не се превърнем в диктатура :)

хихих

еми ок... можем да го пробваме, но с уговрката да банва само 100% сиг. хакерчета

Bat Stoqn
CS Admin
Мнения: 729
Регистриран: 07.09.2007, 21:10
Местоположение: Бургас

Re: Кандидатстване за Админ !!!

Мнение от Bat Stoqn »

Ако не е на 100 процента сигурен,вика друг админ и тогава действа.

Потребителски аватар
CzaR
CS Admin
Мнения: 847
Регистриран: 05.11.2010, 20:04
Мишка: Hama
Местоположение: Поморие/България
Контакти:

Re: Кандидатстване за Админ !!!

Мнение от CzaR »

Нека ако нещо ще става да е след Нова Година :) ОК .

Потребителски аватар
mr.klaas
CS Admin, Jr.
Мнения: 135
Регистриран: 20.12.2010, 18:24
Мишка: ddz

Re: Кандидатстване за Админ !!!

Мнение от mr.klaas »

Име: Светлин
Години: 16
Nickname: Mr.KlaAs
От колко време играете в psycho-cs: 3 седмици
За права в кой наш сървър искате да кандидатствате: PsychoTraining's Classic Arena
Админ ли сте в някой друг сървър: Не
Някога били ли сте админ в някой друг сървър: Да
Каква е причината да не сте админ: -
Кога през денонощието играете най-често: Почти цял ден
Защо искате да станете админ: Защото има много хакери, които пречат и админите са малко и не влизат толкова често.

Потребителски аватар
CzaR
CS Admin
Мнения: 847
Регистриран: 05.11.2010, 20:04
Мишка: Hama
Местоположение: Поморие/България
Контакти:

Re: Кандидатстване за Админ !!!

Мнение от CzaR »

Аз съм ЗА mr.klaaas admin :) .

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Кандидатстване за Админ !!!

Мнение от fallangel »

И аз съм съгласен. :wink:

Bat Stoqn
CS Admin
Мнения: 729
Регистриран: 07.09.2007, 21:10
Местоположение: Бургас

Re: Кандидатстване за Админ !!!

Мнение от Bat Stoqn »

Аз като говоря не приказвам :lol: казах ли ти че искаш да кандидатстваш за админ :?:

И от мен има ДА :D

Заключена