Кандидат за админ : iuvigi

Кандидатстване за админ... Кандидатурите са отворени.
Потребителски аватар
de_vlak
Ex-CS Admin
Мнения: 117
Регистриран: 20.05.2012, 20:58
Мишка: x750bf
Ник в CS: de_vl@k

Кандидат за админ : iuvigi

Мнение от de_vlak »

Име: Alexander
Години: 16
Прякор, с който играете в сървърите ни: iuvigi
Сървър, за който кандидатствам: Играя класик и д2о
От колко време играете в psycho-cs.com: Около година съм активен тука
Някога били ли сте админ в някой друг сървър: Да
Админ ли сте в някой друг сървър в момента: Не
Каква е причината вече да не сте админ: - когато играя цс играя със есентиал тука във псайхо
Кога през денонощието играете най-често: когато имам свободно време
Защо искате да станете админ: Обичам като играя да чистя хакерите който ме тормозят.


Одобрен.

essential
CS Admin
Мнения: 498
Регистриран: 22.03.2012, 13:45
Мишка: XL-755BK

Re: Кандидат за админ : iuvigi

Мнение от essential »

Още от втората точка излъга. Като цяло се консултирам и с него, ако има оспорван хак. На турнира също гледаше с нас с CzaR и помагаше. ДА.
Последна промяна от essential на 12.01.2013, 15:02, променено общо 3 пъти.

Потребителски аватар
de_vlak
Ex-CS Admin
Мнения: 117
Регистриран: 20.05.2012, 20:58
Мишка: x750bf
Ник в CS: de_vl@k

Re: Кандидат за админ : iuvigi

Мнение от de_vlak »

а забравил съм от жужи взех описанието

Потребителски аватар
zlatoto
Модератор
Мнения: 879
Регистриран: 09.03.2010, 22:03
Пол: Жена
Местоположение: Бургас

Re: Кандидат за админ : iuvigi

Мнение от zlatoto »

ДА, но само ако не използва ника по бански :lol: Шегувам се :roll:
Само да вметна, че това е единствената кандидатура от много време насам, за която не се колебая в отговора си.
Също и да нямам никакви забележки или препоръки към кандидатстващия :wink:

Akuma
CS Admin
Мнения: 164
Регистриран: 20.11.2011, 20:28
Мишка: Боклучец баце
Ник в CS: [Shin] - Akuma

Re: Кандидат за админ : iuvigi

Мнение от Akuma »

Да
Всичко може да се постигне, стига да имаш желание! :)

Потребителски аватар
blinkin89
Ex-CS Admin
Мнения: 173
Регистриран: 29.01.2012, 19:39
Мишка: acer

Re: Кандидат за админ : iuvigi

Мнение от blinkin89 »

чудя се защо чак сега пускаш кандидатура :clap:
:text-+1:

Потребителски аватар
CzaR
CS Admin
Мнения: 847
Регистриран: 05.11.2010, 20:04
Мишка: Hama
Местоположение: Поморие/България
Контакти:

Re: Кандидат за админ : iuvigi

Мнение от CzaR »

От мене ДА :idea:
Варно е това което казва есентиал, че помагаше на турнира :idea:
Имам 2 забележки към него. Излъгал е за години, и си е написал името на латиница. :whistle:
И да си спира уауа ! :violin:

Потребителски аватар
polkovnik@
CS Admin, Jr.
Мнения: 54
Регистриран: 29.12.2011, 03:25
Мишка: Hama Urage Evo
Ник в CS: poxipol

Re: Кандидат за админ : iuvigi

Мнение от polkovnik@ »

ЗА

Потребителски аватар
moses
CS Admin
Мнения: 227
Регистриран: 13.06.2011, 20:50
Мишка: Genius
Ник в CS: moses
Местоположение: BETWEEN HEAVEN AND HELL

Re: Кандидат за админ : iuvigi

Мнение от moses »

Да
ЧЕРНО ДРОБЧЕ СЪЖАЛЯВАМ , АЗ ТАКА СЕ ЗАБАВЛЯВАМ... !!!

Потребителски аватар
Fair Play
CS Admin
Мнения: 497
Регистриран: 20.01.2010, 02:15
Мишка: A4TECH X-766FS
Ник в CS: Fair Play
Местоположение: Някъде до морето :)

Re: Кандидат за админ : iuvigi

Мнение от Fair Play »

НЕ :!:
Ще гласувам против, защото по-голямата част от админите ни (над 50%) са още на много ниско ниво (Нищо против вас колеги!), правят елементарни грешки, учат се, но още много неща трябва да им минат през главата, за да си заслужат правата. Не мисля, че този раздел трябва да стои отворен! Стигат ни админите, даже мисля, че ги имаме в излишък. Да приемем, че нямаме нужда от повече админи, раздела стои отворен и приемаме още хора към екипа, вие как си мислите, че колегите ще натрупат опит ? Скоро време в сървърите ще си играем само "админчета".... Трябва да има много добри админи, които да са кадърни в работата си, да имат голям опит зад гърба си и в същото време добри играчи. Забелязал съм, че много от колегите си играят за статс-а... Правил съм забележки на всички, друг е въпроса, че не ме отразяват... Веднага давам пример: Преди месец-два влизам в D2O по сигнал за хакер и гледам Херо ги мачка супер здраво, а другият отбор не може да си излезе от базата. Направих забележка и чак след 10-15 минути писане на 1 и също в админ чата Херо реши да мине към по-слабите. За да трупат опит админите трябва да има много добри играчи, да са по-силни от останалите в сървърите и админите да се учат от тях. Да има баланс, защото не е честно да играят "Bot Easy срещу Bot Expert". Имам чувството, че някои хора просто си подадоха кандидатурите не за да гледат и да си вършат работата, а ги приеха само за резервираният слот. Е съжалявам веригата преди 3год. беше на много по-добро ниво въпреки ниската посещаемост. Админите си бяха админи, много добри играчи в същото време си разбираха доста от работата и тогава добри и кадърни играчи (може да кажем в добрите ми години тук, също така мога да давам пример и с други лица, които вече не играят) не искаха права, защото знаехме, че ще ни приемат... Друг беше въпроса, че искахме да има баланс и не бяхме по никакъв начин заинтересовани от приоритетите, които получаваме с права.

Ще гласувам против даването на права, на който и да било. Трябва 1во да си променим начина на мислене на админите (Което при мен, като админ ми отне около година. След това тръгнах с "Ракетна" скорост да се развивам като добър админ, не като админ статс-ер). Всичко преди беше по-добре във всички отношения (не говоря само за веригата, цс, сървъри и т.н., а за живота и спорта, когато беше много по-важно да си добър отколкото познат на ... но тук навлизаме в друга тема... доста се отклоних). Предлагам за порее...ееден път да се заключи раздела.
He is Machine! He is Legend! He is Fair Play!

Потребителски аватар
de_vlak
Ex-CS Admin
Мнения: 117
Регистриран: 20.05.2012, 20:58
Мишка: x750bf
Ник в CS: de_vl@k

Re: Кандидат за админ : iuvigi

Мнение от de_vlak »

аз и без това имам резервиран слот :С подарък за 1во място хД ,но щом сте във повече н_п отеглям се хД

essential
CS Admin
Мнения: 498
Регистриран: 22.03.2012, 13:45
Мишка: XL-755BK

Re: Кандидат за админ : iuvigi

Мнение от essential »

Fair Play написа:НЕ :!:
Да има баланс, защото не е честно да играят "Bot Easy срещу Bot Expert". Имам чувството, че някои хора просто си подадоха кандидатурите не за да гледат и да си вършат работата, а ги приеха само за резервираният слот.
Искам всички да обърнат внимание на това, защото напоследък и аз доста често правя забележки за баланса! От единия отбор по 20/1 петима играчи от другия всичките 1/15. И въпреки, че виждат какво става, някои админи продължават да се джойнват от биещия отбор, за да не се затормозяват. Еми сори, но така хората се отказват да играят във веригата, понеже просто не излизат от базата.

Потребителски аватар
CzaR
CS Admin
Мнения: 847
Регистриран: 05.11.2010, 20:04
Мишка: Hama
Местоположение: Поморие/България
Контакти:

Re: Кандидат за админ : iuvigi

Мнение от CzaR »

Моля да гласусувате, за момчето което е кандидат админ със ЗА или ПРОТИВ. :) Мисля, че има подобна тема свързана с това админите да балансират играта. :) И аз съм на мнение, за това да се заключите раздела Кандидатури за админ в сървърите ! :idea:

eldynari
CS Admin
Мнения: 454
Регистриран: 16.01.2012, 22:52
Мишка: Rival 300
Ник в CS: eldunari
Местоположение: Варна
Аватарът на Eldunari
Зареждане…

Re: Кандидат за админ : iuvigi

Мнение от eldynari »

Аз съм напълно съгласен с Файр,поради простата причина,че не е нужно да ставаш админ,за да е чист сървъра.Има страшно много играчи,които вършат да речем админската работа без дори да са админи(когато в сървъра няма админ и макар крещялката да е пълна в крайна сметка в сървърите пак се играе с хак(както се казва) ). Друго нещо,което съм забелязал е промяната в държанието на хора,които получат админски права,смятат,че са един вид по-различни от останалите,което от една страна е както смешно,така и жалко(не искам да обиждам никого,но отстрани точно така излиза).Също така,докато още играех редовно в дъст2,станах свидетел на играчи,които злоупотребиха с админските си права.Относно тези случаи знаят малко админи във веригата ви и само един предприе нещо и това е Файр Плай и въпреки това въпросните админи го направиха отново(нямам намерение да пиша кои са те,също така ако някого го интересува може преспокойно да ме попита и ще му обясня за какво става дума,а ако държи и демо ще му намеря).Също така (макар и да се повтарям)приемате админи,които нямат добре изградена психика,инервят се лесно и както знаете след това следва или псувня или в случая бан или кик,не носят на критика,смятат,че в момента в който са получили права един вид останалите "прости" посетители като мен трябва да се съобразяват с тях и да ги уважават,но за да получиш уважение от някого първо ти самия трябва да покажеш с нещо,че го уважаваш,а точно това липсва във въпросните админи.
П.п.Аз не смятам да пускам кандидатура,когато и да е било върша си работата и без да съм админ сигнализирам и чакам да ми се отвори слот,за да вляза и да пострелям като всеки нормален играч.Не мисля,че подаването на кандидатура на когото и да е било,докато не си промените начина на оценяване или по-точно изискванията ви трябва да се приема или осбсъжда,в момента голяма част от админие,които са дали ДА е защото познават играча(нищо лично есенцио,но малко или много той ти е съотборник и от теб се очаква да си безстрастен,което в случая не е така.
Даден човек ме помоли да се изкажа по темата въпреки че аз най-вероятно ще спра да играя тук поради простата причина,че нищо не е така както беше преди година,тогава ми отхвърлихте крандидатура,зашото не бях активен във форума месец два по-късно приемате кандидатура на играч,който също не е активен т.е. от вота следва,че вие си избирате кого да приемете и кого не,а не гледате какви коментари давате на едната кандидатура за абсолютно същото нещо и на другата,това от една страна ме кара да се смея,но от друга ми става тъжно за вас.Така че приятно развиване,благодаря за прекараните часове в сървърите ви,но мисля че ми стига да се занимавам с простотии когато вляза в този форум и особено да слушам постоянно мрънканията на играчите в сървъра за даден играч,който уж бил хак,а пък то какво нищо общо.
П.П. Има голяма вероятност да съм допуснал много правописни грешки,съжалявам,но преди няколко минути станах :)

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Кандидат за админ : iuvigi

Мнение от fallangel »

Отклонихте се от темата. Кандидатурата е одобрена, de_vlak да ми пише на лично.

Заключена