Кандидат Админ Just.Z

Кандидатстване за админ... Кандидатурите са отворени.
Потребителски аватар
Just.Z
CS Admin, Jr.
Мнения: 302
Регистриран: 06.11.2012, 23:13
Мишка: X7 * XL-740K
Ник в CS: Just.Z
Контакти:

Кандидат Админ Just.Z

Мнение от Just.Z »

Име: Георги
Години: 25
Ник в сървърите: Just.Z
От колко време играете в psycho-cs.com: 2-3 месеца
Някога били ли сте админ в някой друг сървър: ДА
Админ ли сте в някой друг сървър в момента: Не (Аз не влизам в други сървъри!!) 8)
Кога през денонощието играете най-често: По всяко време(5-6 часа на ден).. Последните 1-2 седмици по малко защото не съм си у нас и нета ми е слаб , но съм редовно в сайта и дори и да не играя мисля , че ще реагирам на време :)
Защо искате да станете админ: Принципно не исках , но 99% от игралното ми време е в Д22 и Clasic.. А в тези сървъри влизат много малко админи , тоест влизат ако някой ги повика.. и мисля , че ще допринеса за по спокойна игра...

Ще помоля само отговорите ДА и НЕ да бъдат подкрепени поне с по едно изречение.. ей така от вижливост :)
Когато съм казал , че ще направя нещо - ЗНАЧИ ЩЕ ГО НАПРАВЯ!!! Не е нужно да ми напомняте през 2 месеца !!! :D

Потребителски аватар
Fair Play
CS Admin
Мнения: 497
Регистриран: 20.01.2010, 02:15
Мишка: A4TECH X-766FS
Ник в CS: Fair Play
Местоположение: Някъде до морето :)

Re: Кандидат Админ Just.Z

Мнение от Fair Play »

Само два пъти съм те засичал и съм останал с мнение, че не можеш да различаваш играчите от хакерите.
He is Machine! He is Legend! He is Fair Play!

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Кандидат Админ Just.Z

Мнение от fallangel »

От мен има Да.
Активен е във форума, постоянно го засичам в д22 и класик. Докладва за хакери. Държи се прилично.

Потребителски аватар
minute
Big Boss
Мнения: 827
Регистриран: 06.09.2010, 19:05
Мишка: MSI g-series
Местоположение: Някъде там в северозапада :-)

Re: Кандидат Админ Just.Z

Мнение от minute »

От мен НЕ, смятам, че няма правилна преценка за хакери!
"Не падай духом, за да не духаш паднал!"
Изображение

Потребителски аватар
CzaR
CS Admin
Мнения: 847
Регистриран: 05.11.2010, 20:04
Мишка: Hama
Местоположение: Поморие/България
Контакти:

Re: Кандидат Админ Just.Z

Мнение от CzaR »

От мен НЕ :idea:
За монента не са ни нужни нови. В последните месеци достатъчно нови приехме :idea:
Вярно е, че доста седиш във форума, но не е вярно, че в класика не влизат админи. За д22 не знам. там не влизам, защото много бавно ми тегли маповете, което не ме оправдава. :hand:
Аз лично играя повече в класик. Да, виждал съм те, но не толкова често както ти си казал. :roll:
И съм те засичл да псуваш, но тогава беше с друг ник и си го промени на твоя.

Потребителски аватар
Just.Z
CS Admin, Jr.
Мнения: 302
Регистриран: 06.11.2012, 23:13
Мишка: X7 * XL-740K
Ник в CS: Just.Z
Контакти:

Re: Кандидат Админ Just.Z

Мнение от Just.Z »

Така :) За преценката ми за кой е хак и кой не е.. мога да твърдя че познаваемостта ми е 99% .. Не искам да влизам в спорове, но хората които влизат в сайта 1 път на седмица а в игра не съм ги виждал никога и самите твърдят , че ме виждат за 2 път след като преди рестарта на статса влязах в топа на Clasica за 1 седмица игра и седях на 1 място още 2 това няма как да стане без игра.. сайта има статистики погледнете ги преди да пишете... Активноста в сървърите ми беше 99% след 3 часа игра ми даваше по 2000 всеки рунд на 4 час спря да ми дава пари НЗ защо :) За хаковете... няма смисъл да се доказвам , но досега не съм сбъркал нито един път ! Дори essential може да потвърди ако поиска , че когато му поисках демо за да правя някакво клипче и като му гледам играта виждам , че не е хак 100%, но като умреше се появяваха линии като на CD Hack (не бях играл отдавна не знаех за тези нови админски въведения) но не съм се разбучал че е хак, а го питах на ЛС какво е това и защо има такива линии на демото му.. Хората които влизат рядко незнам защо казват , че не разпознавам хаковете направо ми звучи смешно.. в смисъл не съм АДМИН, че да съм банвал някой и да е било грешка, а в същото време те влизат доста рядко и не знаят кой колко и какви хора докладва... +това Tobias е играл доста месеци с хака мисля :)

PS: Току що си видях статистиката и явно D22 не е включен към нея и маповете на които съм играл напоследък липсват там поради което и самата ми статистика върви на долу...
Изображение
Живи и здрави :)
Когато съм казал , че ще направя нещо - ЗНАЧИ ЩЕ ГО НАПРАВЯ!!! Не е нужно да ми напомняте през 2 месеца !!! :D

Потребителски аватар
lanselot
Ex-CS Admin
Мнения: 492
Регистриран: 08.09.2011, 18:47
Мишка: x7 705k
Ник в CS: DefuseR * LANSELOT[D]OBI

Re: Кандидат Админ Just.Z

Мнение от lanselot »

Аз ще кажа ДА. Основните ми мотиви са, това че играе добре, изказва се подготвен и на място (лична преценка), а и годините са от съществена важност, няма кво да си кривим душата. Късмет с кандидатурата, вярвам, че ще те влезеш в "семейството". :)
Можещите, могат да имат това, което си пожелаят!!!!!

Потребителски аватар
Fair Play
CS Admin
Мнения: 497
Регистриран: 20.01.2010, 02:15
Мишка: A4TECH X-766FS
Ник в CS: Fair Play
Местоположение: Някъде до морето :)

Re: Кандидат Админ Just.Z

Мнение от Fair Play »

Ако говориш за мен, че влизам толкова рядко в сървърите си в грешка ;) Почти всеки ден се отбивам да погледна сървърите за баланс и ако ми се играе, играя. Друг е въпроса, че ти никога няма да ме видиш с никът ми. А да не прехвърляме темата, че влизам и без стийм и тогава въобще не можеш да ме разпознаеш (както и колегите). За активността ми във форума тотално изби рибата. Всеки ден влизам по 4-5 даже и по повече пъти да разглеждам форума.
He is Machine! He is Legend! He is Fair Play!

Потребителски аватар
lanselot
Ex-CS Admin
Мнения: 492
Регистриран: 08.09.2011, 18:47
Мишка: x7 705k
Ник в CS: DefuseR * LANSELOT[D]OBI

Re: Кандидат Админ Just.Z

Мнение от lanselot »

Fair Play, едва ли си най-компетентния за тва кой, кога и колко често играе, съжалявам, че ти го казвам, но съм прав. Тва, че влизаш по 5 мин, а пича играе по 5 часа, не те прави редовен. Та аз съм играл 3 пъти в последния месец и го засякох и 3те пъти. Не че те нападам, но ще се обосновеш ли преценката, че пича не разпознава хакери, нищо лично, просто ми стана интересно
Можещите, могат да имат това, което си пожелаят!!!!!

Потребителски аватар
bulletstorm
CS Admin, Jr.
Мнения: 228
Регистриран: 29.04.2011, 00:19
Мишка: с кабел
Ник в CS: как дое
Местоположение: у нази на компа
Аватарът на tanko 1
Зареждане…

Re: Кандидат Админ Just.Z

Мнение от bulletstorm »

Just.Z се държи добре и влиза редовно. Засичам го почти всеки ден, като знам само 2 от никовете, с които играе.
НО, нямам наблюдения относно преценката му за играчите. За сега се въздържам, но съм по-скоро позитивно настроен.
А не бяхме ли преустановили кандидатурите? Защото ако е така, е хубаво да спазваме собствените си правила.
Изображение

Потребителски аватар
moses
CS Admin
Мнения: 227
Регистриран: 13.06.2011, 20:50
Мишка: Genius
Ник в CS: moses
Местоположение: BETWEEN HEAVEN AND HELL

Re: Кандидат Админ Just.Z

Мнение от moses »

НЕ от мен. не ми допадаш като човек. Мисля , че няма да си добро попълнение в екипа. Мисля, че имаш прекалено голямо самочувствие , но без покритие. Аз лично не бих се сработил с теб.
ЧЕРНО ДРОБЧЕ СЪЖАЛЯВАМ , АЗ ТАКА СЕ ЗАБАВЛЯВАМ... !!!

Потребителски аватар
Just.Z
CS Admin, Jr.
Мнения: 302
Регистриран: 06.11.2012, 23:13
Мишка: X7 * XL-740K
Ник в CS: Just.Z
Контакти:

Re: Кандидат Админ Just.Z

Мнение от Just.Z »

moses написа:НЕ от мен. не ми допадаш като човек. Мисля , че няма да си добро попълнение в екипа. Мисля, че имаш прекалено голямо самочувствие , но без покритие. Аз лично не бих се сработил с теб.
Самочувствие без покритие.. в смисъл ?? За играта или за реалния живот говорим?? Все пак не може всеки да харесва всеки .. ама това не е сайт за запознанства :) A и не съм се надявал мнението ти да е по различно :)
Когато съм казал , че ще направя нещо - ЗНАЧИ ЩЕ ГО НАПРАВЯ!!! Не е нужно да ми напомняте през 2 месеца !!! :D

Потребителски аватар
aXNJI
CS Admin, Jr.
Мнения: 692
Регистриран: 25.08.2011, 12:11
Ник в CS: aXNJI

Re: Кандидат Админ Just.Z

Мнение от aXNJI »

Подкрепям мозес НЕ.
ИзображениеИзображение
The only verdict is vengeance A vendetta held as a votive not in vain
for the value and veracity of such shall one day vindicate the vigilant and the virtuous

Потребителски аватар
minute
Big Boss
Мнения: 827
Регистриран: 06.09.2010, 19:05
Мишка: MSI g-series
Местоположение: Някъде там в северозапада :-)

Re: Кандидат Админ Just.Z

Мнение от minute »

Пич, това ти е проблема, все трябва да докажеш на другия, че си отгоре. То няма лошо да се бориш за своето мнение, но трябва и да си прав. Относно преценката сгреши и то снощи в Д2. Относно държането, не ме кефиш и като си мислиш, че няма админи се държиш високомерно и обиждаш играчите (макар да е много "тънка" обидата, си е обида). За горните твърдения мога да извадя логовете, но моля те не ме карай защото ако се окажа прав, лошо. :D :D :D .


П.С. Приеми го като градивна критика. Както виждаш не пречиш на никого като си играеш, но с подобни държане и изказвания според мен не ставаш за админ, или поне не в тази верига. Разбира се ще стане така, както каже мнозинството :D .
"Не падай духом, за да не духаш паднал!"
Изображение

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Кандидат Админ Just.Z

Мнение от fallangel »

Кандидатурите бяха заключени от мен преди известно време, след спор в една тема 2GOOD(мисля) ги е отключил.

Учуден съм много от отрицателните нападки, играя всеки ден и всеки път се засичаме, никога не съм забелязвал да се държи арогантно или да псува. Относно дали познава хаковете също мисля че се справя много добре. Още в самото начало като започна да влиза в сървърите ни ми направи добро впечатление, дори аз му предложих да си пусне кандидатура преди седмица 2 някъде, но той отказа, сега се радвам че размислил. Не си мислете че ми е приятел и за това се застъпвам за него, не го познавам. Често си кореспондираме тук във форум. Това е моето мнение.

Заключена