Кандидат Админ Just.Z

Кандидатстване за админ... Кандидатурите са отворени.
Потребителски аватар
rraz
Редовен
Мнения: 58
Регистриран: 24.12.2011, 06:04
Мишка: А,поредният сложен въпрос!

Re: Кандидат Админ Just.Z

Мнение от rraz »

:lol: :lol: :lol: :lol:
Здравейте!
Вие сте в състояние да направите най-оптимистичният човек в безнадежден песимист!!!!!!! :naughty:
Надявам се отново коментара ми да оглавява класацията Ви за НАЙ-ТЪПИ, НАЙ-СМЕШНИ КОМЕНТАРИ!

essential
CS Admin
Мнения: 498
Регистриран: 22.03.2012, 13:45
Мишка: XL-755BK

Re: Кандидат Админ Just.Z

Мнение от essential »

rraz написа::lol: :lol: :lol: :lol:
Здравейте!
Вие сте в състояние да направите най-оптимистичният човек в безнадежден песимист!!!!!!! :naughty:
Надявам се отново коментара ми да оглавява класацията Ви за НАЙ-ТЪПИ, НАЙ-СМЕШНИ КОМЕНТАРИ!
Изображение

Потребителски аватар
zlatoto
Модератор
Мнения: 879
Регистриран: 09.03.2010, 22:03
Пол: Жена
Местоположение: Бургас

Re: Кандидат Админ Just.Z

Мнение от zlatoto »

milanista написа:На мен лично ми е направил добро впечатление....Много добра активност и в сървърите и във форума....дано така продължи и за напред....Относно обидите, задължително това трябва да се промени...естествено, че всеки се нервира в даден момент, но това не дава право за обиди!!! и на мен ми е идвало да псувам като каруцар, но абсолютно никога не съм си го позволил! Честно да Ви кажа, ме дразни и някой като каже "айде бе БОТ", ама както и да е....от мен имаш ДА за пробни права с уговорката, че държанието ти винаги ще бъде в рамките на добрия тон! Както каза Стоян
tqnata78 написа:Всеки е правил грешки,но е важно какво става след като си я допуснал.
Успех!
Аз мисля, че не става въпрос за бана за псуване. Той си покрива всички изисквания - активност(форум и всички сървъри), години и т.н.
Той има бан за псуване(ако е негов), но примерно Петър има 4 бана за псуване + бан във форума. Но стана админ, справя се доста добре и си промени държанието... :wink:
Админа трябва да се старае в баланса. Когато няма баланс повечето лефтват... Аз съм играла малко пъти с него, просто играем по различно време на деня, но по думите на другите, баланса не му прави впечатление. Все пак това обсъждаме от доста време насам, да се пази баланс. Въпреки това и сега си има админи, които не го спазват...

Потребителски аватар
bogii
CS Admin
Мнения: 371
Регистриран: 17.10.2011, 16:41
Мишка: G903
Ник в CS: BoGiI
Местоположение: PLEVEN
Аватарът на Pokemon
Зареждане…

Re: Кандидат Админ Just.Z

Мнение от bogii »

От това което про4етох останах впе4атлен 4е спора се води кои е по добър или по редовени или с пове4е верни преценки за злопотребили игра4и а вапрос4ето е имали нижда от админ или не за мен ли4но Just.Z винаги го заси4ам в играта макар да ме скусва от бои :mrgreen: покрива критерите така4е няама смисъл да го въртите на бавен огън тои не е малък и да му откажете няма да се метне от терсата за това 4е не станъл админ не вярвам да се откаже да помага с каквото може а относ на4ина му на игра всеки си има стил всеки се бори за не6то аз си правя кефа и нямам претенци 4е съм добър или разбирам цукам за кеф и си сипвам в 4а6ата каквото има под рака

Потребителски аватар
blinkin89
Ex-CS Admin
Мнения: 173
Регистриран: 29.01.2012, 19:39
Мишка: acer

Re: Кандидат Админ Just.Z

Мнение от blinkin89 »

Понеже се чудят някой защо е бил нападнат от колегите, аз да обособя за себе си. Пак ще кажа, че нямам нищо лично. Единственото нещо, което ми направи лошо впечатление е държанието му към другите играчи, което смятам е важно за да си админ. По нататък може да си променя мнението за него ...

Потребителски аватар
lanselot
Ex-CS Admin
Мнения: 492
Регистриран: 08.09.2011, 18:47
Мишка: x7 705k
Ник в CS: DefuseR * LANSELOT[D]OBI

Re: Кандидат Админ Just.Z

Мнение от lanselot »

""Лично на мен не ми е приоритет да стана админ."" Аз що си мислех, че всяка кандидатура се пуска с идеята, тва да ти стане приоритет, с мисълта като влизаш в цс-а да знаеш, че вече имаш и задължения. Др-то което ме изнервя, е че се оправдаваш след всяко чуждо мнение и се защитаваш... Не се прави така! Мълчиш и чакаш краен отговор. Стига си ми обяснявал 1во 2ро трето пето... Не се отменям от ДА-то си
Можещите, могат да имат това, което си пожелаят!!!!!

Потребителски аватар
mr.klaas
CS Admin, Jr.
Мнения: 135
Регистриран: 20.12.2010, 18:24
Мишка: ddz

Re: Кандидат Админ Just.Z

Мнение от mr.klaas »

НЕ

Потребителски аватар
*MiLoS*
Нямащ си друга работа
Мнения: 201
Регистриран: 16.06.2011, 17:23
Мишка: acme
Ник в CS: нацепен крак
Местоположение: Казанлък
Контакти:

Re: Кандидат Админ Just.Z

Мнение от *MiLoS* »

П.С - извинете, че пиша в темата но това как избрахте "KzN" за админ и то беше по-причината, че играе добре а сега се оплаквате от момчето, че гледало играта само . KzN не сте му виждали преценката нито нищо а Джъст си играе ... и незнам защо го нападате така ! :naughty:

За пореден път се уверих дали гледате играта на хората който кандидатстват а не преценката <--- Което е най-важно просто няамам думи !!! :?
Изображение
Изображение[url=steam://friends/add/76561198061927288]Изображение[/url]

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Кандидат Админ Just.Z

Мнение от fallangel »

Jyst e одобрен с пробен период 2 седмици, правата му изтичат на 26.02.2013 - 19:02:25. Желателно е 1-2 дена преди изтичането да си ъпне темата за окончателно решение.

Потребителски аватар
Just.Z
CS Admin, Jr.
Мнения: 302
Регистриран: 06.11.2012, 23:13
Мишка: X7 * XL-740K
Ник в CS: Just.Z
Контакти:

Re: Кандидат Админ Just.Z

Мнение от Just.Z »

Еми дойде време за страшния съд :)
Ако поне едно отрицателно мнение съм променил към положително ще е добре..
Благодаря.
Когато съм казал , че ще направя нещо - ЗНАЧИ ЩЕ ГО НАПРАВЯ!!! Не е нужно да ми напомняте през 2 месеца !!! :D

Потребителски аватар
zlatoto
Модератор
Мнения: 879
Регистриран: 09.03.2010, 22:03
Пол: Жена
Местоположение: Бургас

Re: Кандидат Админ Just.Z

Мнение от zlatoto »

Моето :lol: ДА

Still Ballin
CS Admin
Мнения: 621
Регистриран: 22.03.2012, 15:46
Мишка: повече мяса на плъх !!!
Ник в CS: BTK_BaBka
Местоположение: Русе

Re: Кандидат Админ Just.Z

Мнение от Still Ballin »

опаааа казвам и аз едно Да :)))))
Най-трудното нещо след 1 бутилка "Johnie Wallker" e Keep walking...

Потребителски аватар
aXNJI
CS Admin, Jr.
Мнения: 692
Регистриран: 25.08.2011, 12:11
Ник в CS: aXNJI

Re: Кандидат Админ Just.Z

Мнение от aXNJI »

Не знам... аз се двоумя, явно времето което играем се разминава. Но след като няма оплаквания от теб, не виждам причина да не останеш с права.
ИзображениеИзображение
The only verdict is vengeance A vendetta held as a votive not in vain
for the value and veracity of such shall one day vindicate the vigilant and the virtuous

Потребителски аватар
CzaR
CS Admin
Мнения: 847
Регистриран: 05.11.2010, 20:04
Мишка: Hama
Местоположение: Поморие/България
Контакти:

Re: Кандидат Админ Just.Z

Мнение от CzaR »

От мен НЕ :idea:

Потребителски аватар
fefaka
Ex-CS Admin
Мнения: 430
Регистриран: 01.11.2011, 13:29
Местоположение: София

Re: Кандидат Админ Just.Z

Мнение от fefaka »

От мен ДА :idea:

Заключена