Кандидатура за админ на Eldynari

Кандидатстване за админ... Кандидатурите са отворени.
eldynari
CS Admin
Мнения: 454
Регистриран: 16.01.2012, 22:52
Мишка: Rival 300
Ник в CS: eldunari
Местоположение: Варна
Аватарът на Eldunari
Зареждане…

Кандидатура за админ на Eldynari

Мнение от eldynari »

Име: Николай
Години: 20(скоро 21)
Прякор, с който играете в сървърите ни:Eldynari
От колко време играете в psycho-cs.com:Повече от година
Някога били ли сте админ в някой друг сървър:Админ,не точно,но един от главните админи на Pro-Lan винаги се доверяваше на преценката и макар да бях все още зелен нямах грешен бан.
Админ ли сте в някой друг сървър в момента:Не
Каква е причината вече да не сте админ:
Кога през денонощието играете най-често:Като цяло когато имам време и разбира се ако не съм прихванал баннато ай пи,което се случва доста често
Защо искате да станете админ:Не искам да ставам банален в обяснението си,единствената причина,поради която пускам кандидатура е честата липса на админи в сървърите,когато играя.Смятам,че ще помогна на екипа.За една година имам точно една грешка и за късмет на играча не отнесе бан.Но няма безгрешни хора.

Одобрен.

Потребителски аватар
moses
CS Admin
Мнения: 227
Регистриран: 13.06.2011, 20:50
Мишка: Genius
Ник в CS: moses
Местоположение: BETWEEN HEAVEN AND HELL

Re: Кандидатура за админ на Eldynari

Мнение от moses »

от мен ДА. Сериозен си и играем мн често заедно, знам що за човек си и това , че имаш добра преценка. Добре е ,че не се отказа след първата тема и се надявам да получиш права този път, защото според мен ги заслужаваш. Единственото което не ми хареса в е, че в последно време стана леко нетърпелив или може би те издразни че някои други кандидатури бяха одобрени и започна да критикуваш екипа, но според мен е нормално и отново получаваш моето да.
ЧЕРНО ДРОБЧЕ СЪЖАЛЯВАМ , АЗ ТАКА СЕ ЗАБАВЛЯВАМ... !!!

Потребителски аватар
zlatoto
Модератор
Мнения: 879
Регистриран: 09.03.2010, 22:03
Пол: Жена
Местоположение: Бургас

Re: Кандидатура за админ на Eldynari

Мнение от zlatoto »

ДА, за да не ми досажда постоянно за хакери и нарушители и кой как е провалял играта чрез нарушение(защото винаги виждам твърде късно, а никой не го е отразил от форума) :lol: :oops:

Потребителски аватар
Fair Play
CS Admin
Мнения: 497
Регистриран: 20.01.2010, 02:15
Мишка: A4TECH X-766FS
Ник в CS: Fair Play
Местоположение: Някъде до морето :)

Re: Кандидатура за админ на Eldynari

Мнение от Fair Play »

Да от мен. Нямам критики, но вчера ме изненада с много лоша каска с помпата, което ме заболя :D
He is Machine! He is Legend! He is Fair Play!

Потребителски аватар
CzaR
CS Admin
Мнения: 847
Регистриран: 05.11.2010, 20:04
Мишка: Hama
Местоположение: Поморие/България
Контакти:

Re: Кандидатура за админ на Eldynari

Мнение от CzaR »

От мен ДА :idea:
Редовн е тука във форума и сърварите. Често сигнализира за хакери. :)

Потребителски аватар
milanista
Ex-CS Admin
Мнения: 208
Регистриран: 13.04.2012, 22:02
Ник в CS: Milanista

Re: Кандидатура за админ на Eldynari

Мнение от milanista »

CzaR написа:От мен ДА :idea:
Редовн е тука във форума и сърварите. Често сигнализира за хакери. :)
+ 1

ПП: Искам да питам нещо не точно по темата, но и по нея :) ......когато ходех при баща ми, ползвах правата си по НИК с паролата...следващия път мисля, че забравих да я пиша, но пак имах права (седмица по-късно)....та въпроса ми е (ако не съм се объркал) Ако се запаметява паролата по някакъв начин, това означава ли, че ако някой е админ с динамично ИП, то правата му ще прескачат от компютър на компютър по мрежата, ако теоретично се ползва същия ник? :think:

Потребителски аватар
Just.Z
CS Admin, Jr.
Мнения: 302
Регистриран: 06.11.2012, 23:13
Мишка: X7 * XL-740K
Ник в CS: Just.Z
Контакти:

Re: Кандидатура за админ на Eldynari

Мнение от Just.Z »

Ако играеш от един CS Тоест с едно и също CFG , паролата ти се запаметява в config.cfg най от долу.. _setinfo ***** отвори и виж :)
Когато съм казал , че ще направя нещо - ЗНАЧИ ЩЕ ГО НАПРАВЯ!!! Не е нужно да ми напомняте през 2 месеца !!! :D

m113v
Напредващ
Мнения: 40
Регистриран: 14.07.2012, 11:50
Мишка: ...
Ник в CS: m113v...

Re: Кандидатура за админ на Eldynari

Мнение от m113v »

В темата на влака, цитирам Fair Play: "Не мисля, че този раздел трябва да стои отворен! Стигат ни админите, даже мисля, че ги имаме в излишък........Ще гласувам против даването на права, на който и да било."
ТУК
Fair Play написа:Да от мен. Нямам критики, но вчера ме изненада с много лоша каска с помпата, което ме заболя :D
Ко каза, ко ?

А да не е само спам... искам да напиша, че предпочитам PILETO ACANKO<33 или ACANKO PILETO<3(не се сещам, се1...) да стане админ от колкото този...

eldynari
CS Admin
Мнения: 454
Регистриран: 16.01.2012, 22:52
Мишка: Rival 300
Ник в CS: eldunari
Местоположение: Варна
Аватарът на Eldunari
Зареждане…

Re: Кандидатура за админ на Eldynari

Мнение от eldynari »

m113v написа:В темата на влака, цитирам Fair Play: "Не мисля, че този раздел трябва да стои отворен! Стигат ни админите, даже мисля, че ги имаме в излишък........Ще гласувам против даването на права, на който и да било."
ТУК
Fair Play написа:Да от мен. Нямам критики, но вчера ме изненада с много лоша каска с помпата, което ме заболя :D
Ко каза, ко ?

А да не е само спам... искам да напиша, че предпочитам PILETO ACANKO<33 или ACANKO PILETO<3(не се сещам, се1...) да стане админ от колкото този...
Мойто момче пак си назаде с материала ама не виждам смисъл да спамя темата ако толкова те интересува защо съм пуснал кандидатура обърни се към подходящите хора :!:

m113v
Напредващ
Мнения: 40
Регистриран: 14.07.2012, 11:50
Мишка: ...
Ник в CS: m113v...

Re: Кандидатура за админ на Eldynari

Мнение от m113v »

eldynari написа:
m113v написа:В темата на влака, цитирам Fair Play: "Не мисля, че този раздел трябва да стои отворен! Стигат ни админите, даже мисля, че ги имаме в излишък........Ще гласувам против даването на права, на който и да било."
ТУК
Fair Play написа:Да от мен. Нямам критики, но вчера ме изненада с много лоша каска с помпата, което ме заболя :D
Ко каза, ко ?

А да не е само спам... искам да напиша, че предпочитам PILETO ACANKO<33 или ACANKO PILETO<3(не се сещам, се1...) да стане админ от колкото този...
Мойто момче пак си назаде с материала ама не виждам смисъл да спамя темата ако толкова те интересува защо съм пуснал кандидатура обърни се към подходящите хора :!:
Кога написах, че ме интересува защо си пуснал тема за кандидатура ? Не ми трябва да се обръщам към никой, за мене ти не ставаш... в игра съм те виждал да спамиш постоянно като децатa... когато падаш ревеш за баланс(днес в АИМА)... във форума се държиш високомерно... хейтваш почти всяка тема... много си ми анти сори...

eldynari
CS Admin
Мнения: 454
Регистриран: 16.01.2012, 22:52
Мишка: Rival 300
Ник в CS: eldunari
Местоположение: Варна
Аватарът на Eldunari
Зареждане…

Re: Кандидатура за админ на Eldynari

Мнение от eldynari »

Спамя защото видимо няма баланс в сървъра ти като си свикнал да си трупаш статс и да играеш винаги с/у по-слаби за да ти се вдига егото до небето си е твой проблем в айма днеска беше тестово влизането ми.Аз не спамя когато падам,явно ти трябват очила понеже преспокойно днеска в айма си влязох от слабите за да има някакъв баланс но пак ти казвам не съм от хората които ще ти тръгнат да игарят за статс и да се възползват от това че с/у мен са по-слаби играчи и макар да не съм добър въпреки това предпочитам да игаря от слабата за да има някакъв прогрес в мен отколкото да бия хора които те първа игарят цс или просто са по-слаби,второ от кжи речи половин година по-рано съм в психо от теб и малко или много хората са си изградили мнение за мен така че остави те да решат дали ставам или не,а не ти,който явно избиваш комплекси.

П.п. Админите,извинете за спама повече коментар от мен подобен няма да има в тази тема само единствено ще благодаря на всички които вземат участие в тази кандидатура дори и мнението им да е отрицателно.Лека вечер :)

Потребителски аватар
fefaka
Ex-CS Admin
Мнения: 430
Регистриран: 01.11.2011, 13:29
Местоположение: София

Re: Кандидатура за админ на Eldynari

Мнение от fefaka »

в кандидатурата на мариняко пишеш ''Нищо против мариянко аз не съм те засичал в сървърите но разбери едно след като можеш да докладваш за хакери както правя аз,за какво са ти права!?'' и след 2 дена пускаш кандидатура :lol: И къв е смисъла изобщо да си админ...докладвал си миналата година за хакер и по огромна случайност не е имало админ и почва да циври как не сме били редовни и никога нямало админ в сървърите....смешен си между другото..Много искам да ти дадат права да те видим ти колко ше си редовен..самия факт че професора на веригата ти е дал да значи наистина трябва да си заслужаваш :roll:

Still Ballin
CS Admin
Мнения: 621
Регистриран: 22.03.2012, 15:46
Мишка: повече мяса на плъх !!!
Ник в CS: BTK_BaBka
Местоположение: Русе

Re: Кандидатура за админ на Eldynari

Мнение от Still Ballin »

Ми да му дам и аз едно ДА ,ама е голям филоф и той знае това :mrgreen:
Най-трудното нещо след 1 бутилка "Johnie Wallker" e Keep walking...

m113v
Напредващ
Мнения: 40
Регистриран: 14.07.2012, 11:50
Мишка: ...
Ник в CS: m113v...

Re: Кандидатура за админ на Eldynari

Мнение от m113v »

eldynari написа:Спамя защото видимо няма баланс в сървъра ти като си свикнал да си трупаш статс и да играеш винаги с/у по-слаби за да ти се вдига егото до небето си е твой проблем в айма днеска беше тестово влизането ми.Аз не спамя когато падам,явно ти трябват очила понеже преспокойно днеска в айма си влязох от слабите за да има някакъв баланс но пак ти казвам не съм от хората които ще ти тръгнат да игарят за статс и да се възползват от това че с/у мен са по-слаби играчи и макар да не съм добър въпреки това предпочитам да игаря от слабата за да има някакъв прогрес в мен отколкото да бия хора които те първа игарят цс или просто са по-слаби,второ от кжи речи половин година по-рано съм в психо от теб и малко или много хората са си изградили мнение за мен така че остави те да решат дали ставам или не,а не ти,който явно избиваш комплекси.

П.п. Админите,извинете за спама повече коментар от мен подобен няма да има в тази тема само единствено ще благодаря на всички които вземат участие в тази кандидатура дори и мнението им да е отрицателно.Лека вечер :)
Аз съм комплексар признавам си, защото не те харесвам :oops: :lol: ...
Аз обаче съм те засичал доста пъти в сървърите и абсолютно винаги играеш за статс не балансираш играта дори снимката която си качил го доказва,а доколкото помня админите не трябва да игарят за статс а да балансират играта,отделно на много пъти съм те забелязвал да се държиш арогантно,да псуваш и да се държиш надменно,също така ти си от 2-3 месеца във веригата доколкото помня аз като пуснах тема бяха минали вече кажи речи 5 месеца ако не ме лъжи паметта и ме помолиха да изчакам така че нищо лично мойто момче обаче си ми антипатичен и ако в момента бях админ щеше да получиш едно голямо НЕ от мен.

П.П. В случая моето мнение сигурно няма да се вземе под внимание но мисля че не е проблем да се изкажа по темата както го направих приятна вечер
Сървърите може да са фулл но админи не влизат,стоят си в крещялката и си пишат и въпреки това ти си на мнение че ви трябват още админи.Кога беше преди няколко дни докладвах за даден играч имаше поне 5 админа в сайта никой не дойде да го гледа накрая играча излезе за какво са ви още админи ми обясни ? Поради какви причини че сървърите са пълни имате си предостатъчно даже голяма част от тях не си вършат коректно работата или даже да са в сървъра не ги интересува дали някой сигнализира за хак гледат си играта гледат си статса и това е.Нищо против мариянко аз не съм те засичал в сървърите но разбери едно след като можеш да докладваш за хакери както правя аз,за какво са ти права!?
Аз съм напълно съгласен с Файр,поради простата причина,че не е нужно да ставаш админ,за да е чист сървъра.Има страшно много играчи,които вършат да речем админската работа без дори да са админи(когато в сървъра няма админ и макар крещялката да е пълна в крайна сметка в сървърите пак се играе с хак(както се казва) ). Друго нещо,което съм забелязал е промяната в държанието на хора,които получат админски права,смятат,че са един вид по-различни от останалите,което от една страна е както смешно,така и жалко(не искам да обиждам никого,но отстрани точно така излиза).Също така,докато още играех редовно в дъст2,станах свидетел на играчи,които злоупотребиха с админските си права.Относно тези случаи знаят малко админи във веригата ви и само един предприе нещо и това е Файр Плай и въпреки това въпросните админи го направиха отново(нямам намерение да пиша кои са те,също така ако някого го интересува може преспокойно да ме попита и ще му обясня за какво става дума,а ако държи и демо ще му намеря).Също така (макар и да се повтарям)приемате админи,които нямат добре изградена психика,инервят се лесно и както знаете след това следва или псувня или в случая бан или кик,не носят на критика,смятат,че в момента в който са получили права един вид останалите "прости" посетители като мен трябва да се съобразяват с тях и да ги уважават,но за да получиш уважение от някого първо ти самия трябва да покажеш с нещо,че го уважаваш,а точно това липсва във въпросните админи.
П.п.Аз не смятам да пускам кандидатура,когато и да е било върша си работата и без да съм админ сигнализирам и чакам да ми се отвори слот , за да вляза и да пострелям като всеки нормален играч. Не мисля,че подаването на кандидатура на когото и да е било,докато не си промените начина на оценяване или по-точно изискванията ви трябва да се приема или осбсъжда,в момента голяма част от админие,които са дали ДА е защото познават играча(нищо лично есенцио,но малко или много той ти е съотборник и от теб се очаква да си безстрастен,което в случая не е така.......
и т.н...
А за аима.., какво да ти кажа... да ми пишеш ПОЕМИ!! след като съм Х-1, а баланс имаше(точно ти не ми пиши за баланс защото не можеш да направиш нищо по въпроса...)!
КЪСМЕТ...

essential
CS Admin
Мнения: 498
Регистриран: 22.03.2012, 13:45
Мишка: XL-755BK

Re: Кандидатура за админ на Eldynari

Мнение от essential »

milanista написа:
CzaR написа:че ако някой е админ с динамично ИП, то правата му ще прескачат от компютър на компютър по мрежата, ако теоретично се ползва същия ник? :think:
Не. На динамично IP не се слагат права. Само по ник може да имаш права в такъв случай, ако нямат стийм. Виж какво е написал Just.z.

Заключена