Кандидатура за админ на Eldynari

Кандидатстване за админ... Кандидатурите са отворени.
Потребителски аватар
c00L_MacKa
Ex-CS Admin
Мнения: 178
Регистриран: 22.09.2011, 11:45
Пол: Жена
Ник в CS: Charlly
Местоположение: Бургадидас

Re: Кандидатура за админ на Eldynari

Мнение от c00L_MacKa »

eldynari написа:единствената причина,поради която пускам кандидатура е честата липса на админи в сървърите,когато играя.
Аз не съм забелязала никаква липса :) Дори мога да ти дам пример преди 2 часа имаше оплакване от играч и след 2 мин. имаше 3 админа в сървъра. Не вярвам това да е единствената причина за кандидатурата ти.

XeRo » Временно се спира набирането на нови админи!!! Моля не пускайте теми.
Време е да започнем да спазваме собствените си правила, това е повече критика към колегите, но и ти не отстъпваш щом си нарушил молбата на Херо..... оххх...мъже :doh: :D

ПС. Не от мен.

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Кандидатура за админ на Eldynari

Мнение от fallangel »

c00L_MacKa написа:
eldynari написа:единствената причина,поради която пускам кандидатура е честата липса на админи в сървърите,когато играя.
Аз не съм забелязала никаква липса :) Дори мога да ти дам пример преди 2 часа имаше оплакване от играч и след 2 мин. имаше 3 админа в сървъра. Не вярвам това да е единствената причина за кандидатурата ти.

XeRo » Временно се спира набирането на нови админи!!! Моля не пускайте теми.
Време е да започнем да спазваме собствените си правила, това е повече критика към колегите, но и ти не отстъпваш щом си нарушил молбата на Херо..... оххх...мъже :doh: :D

ПС. Не от мен.
Отклонявате се от темата, с XeRo се разбрахме кандидатурите на Just.Z и Eldynari да бъдат последните след което раздела ще се заключи. Така че карайте по същество.

Потребителски аватар
Fair Play
CS Admin
Мнения: 497
Регистриран: 20.01.2010, 02:15
Мишка: A4TECH X-766FS
Ник в CS: Fair Play
Местоположение: Някъде до морето :)

Re: Кандидатура за админ на Eldynari

Мнение от Fair Play »

Давам му ДА-то си, защото има точна преценка и не е такъв интригант като вас - милев и още няколко дразнителя в екипа! За разлика от тебе Милев, той играе на 30фпс, със супер много лаг и пак стреля, може да преценява, кой, как играе и не е статсър, като теб! Нивото ти на геймплей е отчайващо, да не говорим за поведението ти на тези години! Той пусна кандидатура, поради една единствена причина! За нея знаем само 3-4ма човека и това няма да се промени, тук не е мястото да споделяме такава информация. На всичкото отгоре го познавам лично и то добре, играли сме от зала не един път, за да съм сигурен в мнението си! Може би той е единственият редовен играч, който може да бъде добър, ако му се предостави нормална среда за игра и се занимавам с него няколко месеца да стигне мойто ниво и знания в играта! Окей скоро няма да има проблеми с интернета. Но за какво му е да играе добре ? Да не е статсър или ще ходи на турнири ? Добрата му преценка и сдържаното му поведение ми стига. Това, че може да ви обижда по правилата (без да използва обидни думи) означава, че е начетен и се възползва от вашите слабости в словестният спор. Точно ти недей си дава мнението в тази тема, защото не можеше да му отвърнеш в словесен спор и тук съвсем спокойно можеш да го "хейтнеш" с едно НЕ.
He is Machine! He is Legend! He is Fair Play!

m113v
Напредващ
Мнения: 40
Регистриран: 14.07.2012, 11:50
Мишка: ...
Ник в CS: m113v...

Re: Кандидатура за админ на Eldynari

Мнение от m113v »

Fair Play написа:Давам му ДА-то си, защото има точна преценка и не е такъв интригант като вас - милев и още няколко дразнителя в екипа! За разлика от тебе Милев, той играе на 30фпс, със супер много лаг и пак стреля, може да преценява, кой, как играе и не е статсър, като теб! Нивото ти на геймплей е отчайващо, да не говорим за поведението ти на тези години! Той пусна кандидатура, поради една единствена причина! За нея знаем само 3-4ма човека и това няма да се промени, тук не е мястото да споделяме такава информация. На всичкото отгоре го познавам лично и то добре, играли сме от зала не един път, за да съм сигурен в мнението си! Може би той е единственият редовен играч, който може да бъде добър, ако му се предостави нормална среда за игра и се занимавам с него няколко месеца да стигне мойто ниво и знания в играта! Окей скоро няма да има проблеми с интернета. Но за какво му е да играе добре ? Да не е статсър или ще ходи на турнири ? Добрата му преценка и сдържаното му поведение ми стига. Това, че може да ви обижда по правилата (без да използва обидни думи) означава, че е начетен и се възползва от вашите слабости в словестният спор. Точно ти недей си дава мнението в тази тема, защото не можеше да му отвърнеш в словесен спор и тук съвсем спокойно можеш да го "хейтнеш" с едно НЕ.
Смешно ми е да чета как го защитаваш с клишираните ЦС глупости...
Това за фпс-то и лага вообще няма да го коментирам(пишеш като не знаеш...), а това че играя за статс също е простотия(повечето знаят), геймплейа ми... еми братле далече си от много работи, всъщност сега аз бих ти казал, че не е мястото да споделяме такава информация... Мисълта ми е, че просто се опитваш да защитиш елдинари като ме обиждаш.А това че той ни обижда по правилата направо се чудя как се изтърва да го напишеш... да те светна, че човек който цели да те обиди без значение по какъв начин... е по добре да стоиш далеч от него, а не да му се радваш, че е "начетен". Аз словесен спор съм нямал с никой...

Ааа ии... "да стигне мойто ниво и знания в играта!" ти сериозно ли ?

Няма да пиша повече в тази тема...

Потребителски аватар
Leader
Новак
Мнения: 17
Регистриран: 13.12.2012, 20:59
Мишка: Logitech
Ник в CS: Leader

Re: Кандидатура за админ на Eldynari

Мнение от Leader »

Дайте права на Елди, стига сте го мъчили момчето :P щом играе от толкова време значи си го е заслужил. А тва за фпс-то и ранкерите винаги ще си го има. Няма кво да се обиждате и да се карата, тва си е просто игра за развлечение, никой не печели пари като е първи в ранка, така че е безсмислено :dance:
Желанието да имаме това, което нямаме, ни пречи да ползваме, това което имаме.

Потребителски аватар
moses
CS Admin
Мнения: 227
Регистриран: 13.06.2011, 20:50
Мишка: Genius
Ник в CS: moses
Местоположение: BETWEEN HEAVEN AND HELL

Re: Кандидатура за админ на Eldynari

Мнение от moses »

Fair Play написа:Давам му ДА-то си, защото има точна преценка и не е такъв интригант като вас - милев и още няколко дразнителя в екипа! За разлика от тебе Милев, той играе на 30фпс, със супер много лаг и пак стреля, може да преценява, кой, как играе и не е статсър, като теб! Нивото ти на геймплей е отчайващо, да не говорим за поведението ти на тези години! Той пусна кандидатура, поради една единствена причина! За нея знаем само 3-4ма човека и това няма да се промени, тук не е мястото да споделяме такава информация. На всичкото отгоре го познавам лично и то добре, играли сме от зала не един път, за да съм сигурен в мнението си! Може би той е единственият редовен играч, който може да бъде добър, ако му се предостави нормална среда за игра и се занимавам с него няколко месеца да стигне мойто ниво и знания в играта! Окей скоро няма да има проблеми с интернета. Но за какво му е да играе добре ? Да не е статсър или ще ходи на турнири ? Добрата му преценка и сдържаното му поведение ми стига. Това, че може да ви обижда по правилата (без да използва обидни думи) означава, че е начетен и се възползва от вашите слабости в словестният спор. Точно ти недей си дава мнението в тази тема, защото не можеше да му отвърнеш в словесен спор и тук съвсем спокойно можеш да го "хейтнеш" с едно НЕ.

напълно съм съгласен с колегата.
ЧЕРНО ДРОБЧЕ СЪЖАЛЯВАМ , АЗ ТАКА СЕ ЗАБАВЛЯВАМ... !!!

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Кандидатура за админ на Eldynari

Мнение от fallangel »

Eldynari е одобрен без пробен период, да ми пише на лично ник с парола или IP или SteamID.

Заключена