Кандидатстване за админ son of the devil

Кандидатстване за админ... Кандидатурите са отворени.
Потребителски аватар
OldDirtyBastard
CS Admin, Jr.
Мнения: 395
Регистриран: 04.05.2011, 19:30
Ник в CS: OL' DIRTY BASTARD IZ NO GOOD

Re: Кандидатсване за админ son of the devil

Мнение от OldDirtyBastard »

Не се притеснявай приятелче, ние с бабето сме зад теб, ние сме ръката на справедливостта, ние махнахме превръзката от очите на Темида - белкем да й отворим очите за някои неща на тая офца заспала, аз съм уискито, а той е бадема... заедно прайм ебати тандема, ние сме двама анонимни алкохолици дръзнали да се опълчат на надменността и безскрупулността в този циничен Свят тегнеща над слабите и дискриминирани играчи спрямо по-силните от тях :!: Модерният образ на Робин Худ - аз нося лъка, той стрелите и пиенето :D :D :D

Потребителски аватар
minute
Big Boss
Мнения: 827
Регистриран: 06.09.2010, 19:05
Мишка: MSI g-series
Местоположение: Някъде там в северозапада :-)

Re: Кандидатсване за админ son of the devil

Мнение от minute »

OldDirtyBastard написа:Не се притеснявай приятелче, ние с бабето сме зад теб, ние сме ръката на справедливостта, ние махнахме превръзката от очите на Темида - белкем да й отворим очите за някои неща на тая офца заспала, аз съм уискито, а той е бадема... заедно прайм ебати тандема, ние сме двама анонимни алкохолици дръзнали да се опълчат на надменността и безскрупулността в този циничен Свят тегнеща над слабите и дискриминирани играчи спрямо по-силните от тях :!: Модерният образ на Робин Худ - аз нося лъка, той стрелите и пиенето :D :D :D

Боже Мите, какво си пушил толкова рано?!? :shock: :shock: :shock:

Относно кандидатурата: Обмислям вариант да дам едно ДА, но наистина с ограничени права за ГГ и АИМ примерно, може и АВП. Смисъл не съм 100% сигурен в теб и твоите възможности. То няма и как да разбера преди да ти дадем шанс затова имаш едно ДА от мен но за пробен период (може и по - дълъг примерно 2 месец) и само за определени сървъри. След това ще гласуваме отново и ще видим дали заслужаваш постоянни права и дали искаш и можеш да бъдеш админ и в останалите съръри. За окончателно мнение обаче ми се иска да чуем още някой ......
"Не падай духом, за да не духаш паднал!"
Изображение

Потребителски аватар
OldDirtyBastard
CS Admin, Jr.
Мнения: 395
Регистриран: 04.05.2011, 19:30
Ник в CS: OL' DIRTY BASTARD IZ NO GOOD

Re: Кандидатсване за админ son of the devil

Мнение от OldDirtyBastard »

Момчето заслужава да опита, нека да не разбиваме една мечта, да не сломяваме една душа, да не пречим на нещо в зародиш :!: Ако се издъни, ще го заплюем дваж или триж пъти и воаля :D :D
green имаш добра подкрепа, уредихме ти гръб сега, ще трябва да черпиш :!: и си пропуснал едно Т в заглавието :snooty:


-- > Минутко то батьо като всяка друга вечер, махаме си главите, до преди два часа едни смехове уахаха бухаха и едни лангардии звучаха, на Ботев стихове рецитирах, мани :laughing-rofl: Съседите подписка даже пуснали да ни гонят от входа, са развиках "АЗ ИМАМ И ДРУГ АПАРТАМЕНТ Е ВАШТА МАМА НЕМОЙТЕ МА УПЛАШИТЕ" - У Ж А С Т :D

Потребителски аватар
c00L_MacKa
Ex-CS Admin
Мнения: 178
Регистриран: 22.09.2011, 11:45
Пол: Жена
Ник в CS: Charlly
Местоположение: Бургадидас

Re: Кандидатсване за админ son of the devil

Мнение от c00L_MacKa »

zlatoto написа:Или ще са отворени за всички кандидатурите, или ще са затворени за всички :!:
НЕ
Без т'ва условие съм ЗА - за Гънгейм. :)

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Кандидатстване за админ son of the devil

Мнение от fallangel »

До момента гласовете са 6/6 +2 пас, трябват още мнения.

Bat Stoqn
CS Admin
Мнения: 729
Регистриран: 07.09.2007, 21:10
Местоположение: Бургас

Re: Кандидатстване за админ son of the devil

Мнение от Bat Stoqn »

Нямам наблюдения на играта ти,но предвид държанието ти във форума ти давам ДАДано не ме издъниш :lol:

Потребителски аватар
green
CS Admin, Jr.
Мнения: 536
Регистриран: 19.04.2012, 11:46
Мишка: Prestigio
Ник в CS: son of the devil/XePyBuM
Местоположение: in hell
Контакти:

Re: Кандидатсване за админ son of the devil

Мнение от green »

OldDirtyBastard написа:Момчето заслужава да опита, нека да не разбиваме една мечта, да не сломяваме една душа, да не пречим на нещо в зародиш :!: Ако се издъни, ще го заплюем дваж или триж пъти и воаля :D :D
green имаш добра подкрепа, уредихме ти гръб сега, ще трябва да черпиш :!: и си пропуснал едно Т в заглавието :snooty:


-- > Минутко то батьо като всяка друга вечер, махаме си главите, до преди два часа едни смехове уахаха бухаха и едни лангардии звучаха, на Ботев стихове рецитирах, мани :laughing-rofl: Съседите подписка даже пуснали да ни гонят от входа, са развиках "АЗ ИМАМ И ДРУГ АПАРТАМЕНТ Е ВАШТА МАМА НЕМОЙТЕ МА УПЛАШИТЕ" - У Ж А С Т :D
Благодаря , че ме подкрепяш , ще се опитам да не Ви разочаровам :)
Изображение

Потребителски аватар
Just.Z
CS Admin, Jr.
Мнения: 302
Регистриран: 06.11.2012, 23:13
Мишка: X7 * XL-740K
Ник в CS: Just.Z
Контакти:

Re: Кандидатстване за админ son of the devil

Мнение от Just.Z »

Аз също съм те засичал 3-4 пъти в форума, а в сървърите никога.. а аз играя във КЛАСИК,Д2,БД,БФ2,АИМ,АВП...Тоест наистина е по добре да се използва един единствен ник поне за месец и да си играеш редовно с него за да си те запомнят хората , а после си играй с каквито искаш.. аз с моя вече месец не съм играл :) Аз съм ЗА пробни права без значение в кои сървъри.. макар , че ако ще се дават права за мене е нормално да са за навсякъде защото е тъпо да си админ да викнат админ в Д2 и ти да не можеш да помогнеш защото имаш права само еди си къде си... по добре пробни права за всички сървъри... Тъй като идва лято и от сега ще ви трябват малко или много нови попълнения. А и доста от старите не влизат вече толкова често ... поне не влизат в форума.. НЗ

ПС: искам да споделя , че това подкрепящо мнение го споделям ,защото написаното в подписа ти ме изпълни :lol: 8) :lol:
Когато съм казал , че ще направя нещо - ЗНАЧИ ЩЕ ГО НАПРАВЯ!!! Не е нужно да ми напомняте през 2 месеца !!! :D

Потребителски аватар
Fair Play
CS Admin
Мнения: 497
Регистриран: 20.01.2010, 02:15
Мишка: A4TECH X-766FS
Ник в CS: Fair Play
Местоположение: Някъде до морето :)

Re: Кандидатсване за админ son of the devil

Мнение от Fair Play »

zlatoto написа:Или ще са отворени за всички кандидатурите, или ще са затворени за всички :!:
НЕ
:text-+1:
He is Machine! He is Legend! He is Fair Play!

Потребителски аватар
SauSer
Модератор
Мнения: 436
Регистриран: 18.03.2011, 21:31
Местоположение: Русе
Аватарът на SauSer
Зареждане…

Re: Кандидатстване за админ son of the devil

Мнение от SauSer »

Доколкото имам наблюдения над поведението ти тук и по време на игра - никакви забележки. Редовен си, няма спор.
Трябва да е справедливо за всички обаче.. отчитам, че Fall специално отключи темата за теб, но все пак НЕ.. поне на този етап. :)
"Because there’s nothing more beautiful than the way the ocean refuses to stop kissing the shoreline, no matter how many times it’s sent away."

Потребителски аватар
green
CS Admin, Jr.
Мнения: 536
Регистриран: 19.04.2012, 11:46
Мишка: Prestigio
Ник в CS: son of the devil/XePyBuM
Местоположение: in hell
Контакти:

Re: Кандидатстване за админ son of the devil

Мнение от green »

SauSer написа:Доколкото имам наблюдения над поведението ти тук и по време на игра - никакви забележки. Редовен си, няма спор.
Трябва да е справедливо за всички обаче.. отчитам, че Fall специално отключи темата за теб, но все пак НЕ.. поне на този етап. :)

Аз поисках разрешение от 2GOOD и съответно той ми го даде , защото в гънгейма всеки ден има поне двама хакера , и докато реагира друг админ (докато го извикаме) той садва сървъра , разваля кефа на играчите и те вече не им се играе както преди.. . Fall и 2DOOD ми се довериха , искам да Ви се докажа , щом ми нямате доверие давайте Не .
Аз не кандидатствам за д2 или класик , а за гънгейма ,Вие сами знаете , че админите са по-редовни в д2 и класика , искам просто да помогна на верига ...
Все пак и Вие сте кандидатствали .... знаете как е поне ако не Ви дадът шанс да се докажете като някаква личност , но Вие решавате :)
Изображение

eldynari
CS Admin
Мнения: 454
Регистриран: 16.01.2012, 22:52
Мишка: Rival 300
Ник в CS: eldunari
Местоположение: Варна
Аватарът на Eldunari
Зареждане…

Re: Кандидатстване за админ son of the devil

Мнение от eldynari »

НЕ

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Кандидатстване за админ son of the devil

Мнение от fallangel »

Изведнъж темата секна и спряха с мненията, гласовете не са достатъчни за одобрение. Темата се заключва както и раздела.

Заключена