Страница 1 от 1

Кандидат админ Voultx

Публикувано: 26.05.2013, 17:46
от Voultx
Име: Денис
Години: 15
Прякор, с който играете в сървърите ни: Voultx
От колко време играете в psycho-cs.com: От 3 месеца точно !
Някога били ли сте админ в някой друг сървър: Да
Админ ли сте в някой друг сървър в момента: Не
Каква е причината вече да не сте админ: Хостъра беше несериозен, мързеше го да плати хоста на сайта и спря веригата.
Кога през денонощието играете най-често: Сутрин, обед и вечер.
Защо искате да станете админ: Да си призня обичам да съм малко по висшестоящ, апък и няма толкова често админи в класика.

П.П знам, че не покривам всички изисквания, но мисля, че ще се справя добре :)

Отхвърлен.

Re: Кандидат админ Voultx

Публикувано: 26.05.2013, 18:11
от eldynari
Аз ти давам Не! Тъй като според мен ти е прекалено рано за да влезеш в екипа също така причината поради която искаш да станеш админ ми се вижда малко детинска.Пробвай пак след месец два правата няма да избягат :) до тогава ако продължиш в този дух ще получиш Да от мен но на този етап това е невъзможно :).

Re: Кандидат админ Voultx

Публикувано: 26.05.2013, 18:24
от CzaR
От мен НЕ.
Според мен също ти е рано да ти се дават права. Пробвай пак след месец.
Не ми допада това за " висшестоящияя " !

Re: Кандидат админ Voultx

Публикувано: 26.05.2013, 18:35
от Fair Play
Тука съм ПАС, нямам наблюдение в/у играча.

Re: Кандидат админ Voultx

Публикувано: 26.05.2013, 18:35
от milanista
това за "висшестоящ" няма да го коментирам....просто е абсурдно!
току що играх с теб две карти и ми направи впечатление, че играеш добре...ок, но въобще не ти направи впечатление, че баланс в играта нямаше! стигна се до там да те помоли някой да се преместиш от "по-слабите".....а хиляда пъти е коментирано, че един админ трябва поне да се опитва да балансира играта....е, ти не си още такъв, но за мен това е показателно за в бъдеще!
на този етап НЕ

Re: Кандидат админ Voultx

Публикувано: 26.05.2013, 18:48
от Akuma
Пас!

Re: Кандидат админ Voultx

Публикувано: 26.05.2013, 18:52
от fefaka
Момчето има талант за разпознаване на хакери поне по мои наблюдения но наистина още му е рано.Нека пробва пак след 2 месеца минимум.