Кандидат админ IVO

Кандидатстване за админ... Кандидатурите са отворени.
Потребителски аватар
zlatoto
Модератор
Мнения: 879
Регистриран: 09.03.2010, 22:03
Пол: Жена
Местоположение: Бургас

Re: Кандидат админ IVO

Мнение от zlatoto »

След 2те му седмици има 1 или 2 да-та...

Потребителски аватар
Fair Play
CS Admin
Мнения: 497
Регистриран: 20.01.2010, 02:15
Мишка: A4TECH X-766FS
Ник в CS: Fair Play
Местоположение: Някъде до морето :)

Re: Кандидат админ IVO

Мнение от Fair Play »

c00L_MacKa написа:Аз Да-тата ги преброих 6 :lol:
ТИ СЕРИОЗНА ЛИ СИ?
Всички мнения преди пробния период НЕ се броят. Затова има повторно гласуване, за да се разбере дали става за админ или не.
He is Machine! He is Legend! He is Fair Play!

Потребителски аватар
Just.Z
CS Admin, Jr.
Мнения: 302
Регистриран: 06.11.2012, 23:13
Мишка: X7 * XL-740K
Ник в CS: Just.Z
Контакти:

Re: Кандидат админ IVO

Мнение от Just.Z »

green написа:Поговорих си малко с Иво, ще се заема лично да го обуча, wall-четата са му трудни, но с малко помощ ще стане работата
Не се насилвай много да го учиш , че вчера пак си баннал boxer - Reason -=> Wall :)
Когато съм казал , че ще направя нещо - ЗНАЧИ ЩЕ ГО НАПРАВЯ!!! Не е нужно да ми напомняте през 2 месеца !!! :D

Потребителски аватар
green
CS Admin, Jr.
Мнения: 536
Регистриран: 19.04.2012, 11:46
Мишка: Prestigio
Ник в CS: son of the devil/XePyBuM
Местоположение: in hell
Контакти:

Re: Кандидат админ IVO

Мнение от green »

Just.Z написа:
green написа:Поговорих си малко с Иво, ще се заема лично да го обуча, wall-четата са му трудни, но с малко помощ ще стане работата
Не се насилвай много да го учиш , че вчера пак си баннал boxer - Reason -=> Wall :)
:lol: :lol: :lol:
Пишеш колкото да не заспиш...
Изображение

Потребителски аватар
Just.Z
CS Admin, Jr.
Мнения: 302
Регистриран: 06.11.2012, 23:13
Мишка: X7 * XL-740K
Ник в CS: Just.Z
Контакти:

Re: Кандидат админ IVO

Мнение от Just.Z »

green написа: :lol: :lol: :lol:
Пишеш колкото да не заспиш...
Еми не знам какво показваш с това демо , но и Alik0 i boxer са доста добри играчи а ти просто нямаш никаква ориентация или си БЕЗ ЗВУК.. (Ако е така нямаш право да банваш никой!) Или си на колонки и то е горе долу същата история защото не 2-3 пъти енемито ти тропа на главата и ти изобщо не реагираш.. А това , че той вижда някой и задържа и енемито се е скрило зад стена и той продължава да ги стреля(следи) през стената си е напълно нормално.. Банвани са по 10-на пъти вече , но това не значи , че са с хакове :shock: АЙ лягам си да спа :D
Когато съм казал , че ще направя нещо - ЗНАЧИ ЩЕ ГО НАПРАВЯ!!! Не е нужно да ми напомняте през 2 месеца !!! :D

Потребителски аватар
Vamps
CS Admin
Мнения: 112
Регистриран: 16.07.2010, 22:16
Пол: Жена
Мишка: Razer Naga hex 2
Ник в CS: Vampirella, L!l!th
Местоположение: The Madhouse
Контакти:
Аватарът на Vampsa
Зареждане…

Re: Кандидат админ IVO

Мнение от Vamps »

Също така Иво, толкова ли си саднал че имаш 6 не-та, та на всеки, който ти е дал отрицателен вот пишеш лс и си обясняваш личните драми?
Изображение
Ще ви покажа всеки орган къде се намира, как функционира и защо боли!

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Кандидат админ IVO

Мнение от fallangel »

Реших да подходя по друг начин с кандидатурата на IVO, тъй като преди да стане админ е докладвал за хакери но доста бяха грешни. Дадох му права без изпитателен срок за да действа спокойно и не мисли че трябва да се доказва и да не действа прибързано. Най голямата му грешка, може би, беше че излъга че е бил админ. Ако беше казал че не е бил, се някой колега щеше да му помага. До тук той не се справя особено добре. За това му отнемам правата.

Заключена