Кандидат админ IVO

Кандидатстване за админ... Кандидатурите са отворени.
Bat Stoqn
CS Admin
Мнения: 729
Регистриран: 07.09.2007, 21:10
Местоположение: Бургас

Re: Кандидат админ IVO

Мнение от Bat Stoqn »

c00L_MacKa написа:До сега всичко, което казахте е вярно, но както очаквате от 15 годишно момче и сървър с 10 играча? Аз забелязвам силно желание от негова страна да е полезен с нещо за веригата. Няма как да се научи след като не прави грешки, а и няма да е лошо някой да му обясни как трябва да се държи и какво трябва да прави като админ.
Само заради желанието му давам ДА! :)
Точно и ясно казано :hand:

Потребителски аватар
zlatoto
Модератор
Мнения: 879
Регистриран: 09.03.2010, 22:03
Пол: Жена
Местоположение: Бургас

Re: Кандидат админ IVO

Мнение от zlatoto »

c00L_MacKa написа:До сега всичко, което казахте е вярно, но както очаквате от 15 годишно момче и сървър с 10 играча? Аз забелязвам силно желание от негова страна да е полезен с нещо за веригата. Няма как да се научи след като не прави грешки, а и няма да е лошо някой да му обясни как трябва да се държи и какво трябва да прави като админ.
Само заради желанието му давам ДА! :)
Най-много ми хареса, когато влизате веднъж месечно във форума, не знаете за какво иде реч и си мислите, че мнението ви е обективно...
Според думите му е бил админ и преди, значи знае какво да прави... За държанието никой нищо не е казал...
И сървъра не е с 10 човека... Това, че за тестовия му период си влязла 3 пъти и въобще засичала ли си го тогава е друг въпрос.

Потребителски аватар
c00L_MacKa
Ex-CS Admin
Мнения: 178
Регистриран: 22.09.2011, 11:45
Пол: Жена
Ник в CS: Charlly
Местоположение: Бургадидас

Re: Кандидат админ IVO

Мнение от c00L_MacKa »

Офф злато написах ти цяла пледоария и много те наредих, ама ми падна батерията и се изгуби. :lol: За това ще кажа на кратко, най-много ми харесва да ми говорят в множествено число!
Нали за това е форума да има различни мнения. Това, че откакто има права не съм редовна във форума не означа, че преди това съм не съм добила представа за държанието и играта му, а и като не се приемат мненията на "млади" админи, само кажете няма да ги пиша. :)
Относно форума, кое по точно искаш да коментирам темата "Да се изфукам" или някоя от сорта "макарелоф и отбора му играели с хак!" ? А и така като гледам участието на почти всички, да не казвам всички админи е минимално. :)

Потребителски аватар
zlatoto
Модератор
Мнения: 879
Регистриран: 09.03.2010, 22:03
Пол: Жена
Местоположение: Бургас

Re: Кандидат админ IVO

Мнение от zlatoto »

Няма грешни банове, за да спамим :whistle:
Това е причината за малкото мнения напоследък.

Потребителски аватар
green
CS Admin, Jr.
Мнения: 536
Регистриран: 19.04.2012, 11:46
Мишка: Prestigio
Ник в CS: son of the devil/XePyBuM
Местоположение: in hell
Контакти:

Re: Кандидат админ IVO

Мнение от green »

c00L_MacKa написа:Офф злато написах ти цяла пледоария и много те наредих, ама ми падна батерията и се изгуби. :lol: За това ще кажа на кратко, най-много ми харесва да ми говорят в множествено число!
Нали за това е форума да има различни мнения. Това, че откакто има права не съм редовна във форума не означа, че преди това съм не съм добила представа за държанието и играта му, а и като не се приемат мненията на "млади" админи, само кажете няма да ги пиша. :)
Относно форума, кое по точно искаш да коментирам темата "Да се изфукам" или някоя от сорта "макарелоф и отбора му играели с хак!" ? А и така като гледам участието на почти всички, да не казвам всички админи е минимално. :)
Достатъчно са админите които да следят за псуване виж в какъв период от време трима админи колко хакери хванахме, а мен дори 1 ден ме нямаше поради технически причини...
Това че си си направила преценка за играта му, не е фактор :snooty:
Изображение

eldynari
CS Admin
Мнения: 454
Регистриран: 16.01.2012, 22:52
Мишка: Rival 300
Ник в CS: eldunari
Местоположение: Варна
Аватарът на Eldunari
Зареждане…

Re: Кандидат админ IVO

Мнение от eldynari »

Аз бих добавил към своето изказване още нещо.Иво днеска на два пъти влезе и двата пъти садна понеже не можеш да убиеш един и напусна ти нито имаше поглед над играчите нито нищо ти си гледаш своята игра и ако не ти върви напускаш съръвра или постоянно спамиш тоя калитар оня калитар понеже не можеш да ги убиеш и другите са ти виновни земи порасни най-после ако толкова искаш да си админ еми да ти кажа нужно е много повече от това да си в Топа :)

Потребителски аватар
IVO :)
Напредващ
Мнения: 48
Регистриран: 10.06.2013, 14:32
Мишка: X7
Ник в CS: IVO :)

Re: Кандидат админ IVO

Мнение от IVO :) »

e brat kfi topove mi govorish are stiga ve4e ....

eldynari
CS Admin
Мнения: 454
Регистриран: 16.01.2012, 22:52
Мишка: Rival 300
Ник в CS: eldunari
Местоположение: Варна
Аватарът на Eldunari
Зареждане…

Re: Кандидат админ IVO

Мнение от eldynari »

IVO :) написа:e brat kfi topove mi govorish are stiga ve4e ....
Пиши на кирилица ако обичаш :)

Потребителски аватар
Just.Z
CS Admin, Jr.
Мнения: 302
Регистриран: 06.11.2012, 23:13
Мишка: X7 * XL-740K
Ник в CS: Just.Z
Контакти:

Re: Кандидат админ IVO

Мнение от Just.Z »

Това ли е новата тема за ЧАТ ?? :)
Когато съм казал , че ще направя нещо - ЗНАЧИ ЩЕ ГО НАПРАВЯ!!! Не е нужно да ми напомняте през 2 месеца !!! :D

Потребителски аватар
Vamps
CS Admin
Мнения: 112
Регистриран: 16.07.2010, 22:16
Пол: Жена
Мишка: Razer Naga hex 2
Ник в CS: Vampirella, L!l!th
Местоположение: The Madhouse
Контакти:
Аватарът на Vampsa
Зареждане…

Re: Кандидат админ IVO

Мнение от Vamps »

Just.Z написа:Това ли е новата тема за ЧАТ ?? :)
моля ако нямате отношение по темата не я спамете!
Изображение
Ще ви покажа всеки орган къде се намира, как функционира и защо боли!

Still Ballin
CS Admin
Мнения: 621
Регистриран: 22.03.2012, 15:46
Мишка: повече мяса на плъх !!!
Ник в CS: BTK_BaBka
Местоположение: Русе

Re: Кандидат админ IVO

Мнение от Still Ballin »

Да удължим пробните с още 2 седмици , защото аз лично нямам голямо наблюдение върху кандидата но от днес вече ще се навъртам из сървърите
Най-трудното нещо след 1 бутилка "Johnie Wallker" e Keep walking...

Потребителски аватар
green
CS Admin, Jr.
Мнения: 536
Регистриран: 19.04.2012, 11:46
Мишка: Prestigio
Ник в CS: son of the devil/XePyBuM
Местоположение: in hell
Контакти:

Re: Кандидат админ IVO

Мнение от green »

Поговорих си малко с Иво, ще се заема лично да го обуча, wall-четата са му трудни, но с малко помощ ще стане работата
Изображение

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Кандидат админ IVO

Мнение от fallangel »

Добре, темата остава отворена за мнения.

Потребителски аватар
Fair Play
CS Admin
Мнения: 497
Регистриран: 20.01.2010, 02:15
Мишка: A4TECH X-766FS
Ник в CS: Fair Play
Местоположение: Някъде до морето :)

Re: Кандидат админ IVO

Мнение от Fair Play »

Колеги, стига с глупостите.... Това са 5 НЕ-та от сигурно 15 активни админа (НАЙ-МНОГО).... и ще удължите периода ? Хайде моля ви се стига с тези глупости.
Да може да нямам наблюдение над играча (и над останалите, но това ще се промени в най-скоро време - до седмица), но това което изчетох до тук (и комуникацията ми с други админи и играчи) ми стига, за да разбера, че психиката му е слаба, неуверен е и няма нужната амбиция.

Може следващите изречения да не са на място, но ще продължа да пиша. Отнася се за червените. Хората са казали - "Ум царува. Ум робува. Ум патки пасе.". Знаем, че имате доста голяма отговорност, това не е малка верига, има си написани правила, това не ви е единственото задължение, а царската корона е най-тежка. Не правете компромиси. Нека върнем старите строги мерки. Спомняте ли си през и преди 2011г. колко хубаво беше в сървърите и админите си бяха админи ? Това беше, защото вие не позволявахте току така да се става админ. В продължение на 2год. постоянна игра някой хора се колебаехте дали да ги вземете в екипа, въпреки доказаният опит който имаха. А сега не стига, че 5 НЕ-та не могат да уборят 2 ДА-та и то едното ДА е БЕЗ НАБЛЮДЕНИЯ. Ами и продължавате да набирате неопитни админи, а те как си получават правата ? Това е коренно различна тема, защото тук вече навлизаме в МОЙ / ТВОЙ. Тема и проблем, който стана много голям в тази верига.

Връщам се на кандидатурата. Аз давам 6-тото НЕ. Ще питате защо, не може старши админ и модератор в сайта да пита админ, който току що е взел права какво е станало в сървъра (въпреки, че той е бил в сървъра и е видял точно ситуацията) и той да и отговаря "аз знам какво видях". Ако не можеш или нямаш възможност да помогнеш по-добре не се захващай. Каза, че си влезнал, видял си го и си излезнал, а на практика влезе видя, че има админи и излезе... Това не ми е единствения аргумент, но понеже става късно и не ми се рови ще сложа тук точката.


П.П. Не ме интерисува какъв ще ме наречете, не ми пука за вашето мнение за мен но все някой трябва да припомни на старите играчи и админи какво беше преди и да им отвори очите какво е сега положението.
П.П.2. Пунктуацията въобще не я гледах по-горе ;)
He is Machine! He is Legend! He is Fair Play!

Потребителски аватар
c00L_MacKa
Ex-CS Admin
Мнения: 178
Регистриран: 22.09.2011, 11:45
Пол: Жена
Ник в CS: Charlly
Местоположение: Бургадидас

Re: Кандидат админ IVO

Мнение от c00L_MacKa »

Аз Да-тата ги преброих 6 :lol:

Заключена