Кандидатура за Гл.Модератор [nracer]

Кандидатстване за админ... Кандидатурите са отворени.
nracer
Новак
Мнения: 9
Регистриран: 07.02.2014, 17:21
Ник в CS: nrac

Кандидатура за Гл.Модератор [nracer]

Мнение от nracer »

Име: Росен
Години: 19 свещички и 3 месеца
Прякор, с който играете в сървърите ни: JOKAN с много разбъркани NNNN :)
От колко време играете в psycho-cs.com: Играя всеки ден, а често и влизам късните вечери. Посещавам сървърите от близо месец насам.
Някога били ли сте админ в някой друг сървър: Разбира се!
Админ ли сте в някой друг сървър в момента: В момента НЕ!
Каква е причината вече да не сте админ: - Иначе имам опит!! В сървъра на Cs-worldgaming, но там станах неудобен, тъй като хванах друг админ с aimhack. По-късно бях баннат безпричинно, като причина беше посочен Wallhack. Пратих им 3 пъти демото за анализ, но то така и не се прегледа. Несериозна и некоректна работа от тяхна страна. Не бих си позволил да съм с хак, при положение, че съм steamer.
Кога през денонощието играете най-често: Различно. Зависи от това колко съм зает (кога имам лекции, кога трябва да уча и т.н.), но смятам, че по час и половина за Сървърите и по 3-4 часа за Форума са напълно във възможностите ми.

Потребителски аватар
zlatoto
Модератор
Мнения: 879
Регистриран: 09.03.2010, 22:03
Пол: Жена
Местоположение: Бургас

Re: Кандидатура за Гл.Модератор [nracer]

Мнение от zlatoto »

Много бързаш.
Рег.: 07 Фев 2014, 18:21
Първо се става админ в сървърите. Това става като си постоянен в игра и във форума(без спам). Но ти това го знаеш, все пак си админ в Iplay. С времето се става старши админ(оранжев) и след това с нужното доказване, евентуално може да се говори за модератор. Това е и причината да няма кандидатура за модератор.
Иначе става нещо много странно...

Изображение

В други кандидатури обаче... :doh:
Изображение
Изображение
Изображение
19г. и 3 месеца... Спрял си да броиш месеците...



И имаш кандидатури във всички възможни сървъри...
Изображение

nracer
Новак
Мнения: 9
Регистриран: 07.02.2014, 17:21
Ник в CS: nrac

Re: Кандидатура за Гл.Модератор [nracer]

Мнение от nracer »

Имам поне 5 продадени нека! Това съм го казвал хиляди пъти. А и имам един фен, който постоянно ме следи онзи ден направил фалшив профил с мойто име! Ако не ми вярвате сръвнете ип-тата!

Потребителски аватар
Voultx
CS Admin, Jr.
Мнения: 95
Регистриран: 22.03.2013, 20:36
Ник в CS: Voultx

Re: Кандидатура за Гл.Модератор [nracer]

Мнение от Voultx »

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Потребителски аватар
SauSer
Модератор
Мнения: 436
Регистриран: 18.03.2011, 21:31
Местоположение: Русе
Аватарът на SauSer
Зареждане…

Re: Кандидатура за Гл.Модератор [nracer]

Мнение от SauSer »

nracer написа:Имам поне 5 продадени нека! Това съм го казвал хиляди пъти. А и имам един фен, който постоянно ме следи онзи ден направил фалшив профил с мойто име! Ако не ми вярвате сръвнете ип-тата!
Бързата работа срам за майстора :)
Не исках да се изказвам в тази тема, но не се сдържах.
Не знам кой кой е, кой кого копира. Това, което виждаме в тази тема, не е прецизност и старание. Нищо лично... кандидатстваш за модератор, а в същата тази тема в 2 изречения допусна минимум 3 грешки.
2. Прекалено отскоро си тук, никой не те познава (поне така изглежда). Много хубаво е това, че искаш да помогнеш с идеи и каквото можеш - екипът го оценява.
Продължавай в същия дух, имаш нужда от доказване, твърде рано ти е за каквито и да е права. Реда ти го обясниха по-горе :)
"Because there’s nothing more beautiful than the way the ocean refuses to stop kissing the shoreline, no matter how many times it’s sent away."

Потребителски аватар
CzaR
CS Admin
Мнения: 847
Регистриран: 05.11.2010, 20:04
Мишка: Hama
Местоположение: Поморие/България
Контакти:

Re: Кандидатура за Гл.Модератор [nracer]

Мнение от CzaR »

HE :!: HE :!: HE :!:

eldynari
CS Admin
Мнения: 454
Регистриран: 16.01.2012, 22:52
Мишка: Rival 300
Ник в CS: eldunari
Местоположение: Варна
Аватарът на Eldunari
Зареждане…

Re: Кандидатура за Гл.Модератор [nracer]

Мнение от eldynari »

Аз лично,не смятах да се изказвам в предната ти тема,както и в бъдещите такива,но явно ще се наложи.
1-во: В предната тема отправяш критика към екипа и веригата без да си запознат с истинските проблеми,след това ми пускаш тема,в която искаш да се присъединиш към този екип;
2-ро: Критикуваш хората,че не пишат грамотно,а аз лично,до колкото видях тук ти в едно изречение допусна неопределен брой правописни и граматически грешки;
3-то: Регистрирал си се преди 5 дни,с първият си коментар и първата си тема правиш лошо впечатление след това пускаш кандидатура нищо лично,но няма как да те одобрят след като никой не те познава;
4-то: И последно преди много години бившата верига,в която бях админ дълги години(макар и играта да не беше cs 1.6 ) сме си патили точно от такива "Дървени философи" като тебе и поради тази причина аз ти давам НЕ и най-вероятно докато съм тук винаги ще ти давам НЕ.

Потребителски аватар
Fair Play
CS Admin
Мнения: 497
Регистриран: 20.01.2010, 02:15
Мишка: A4TECH X-766FS
Ник в CS: Fair Play
Местоположение: Някъде до морето :)

Re: Кандидатура за Гл.Модератор [nracer]

Мнение от Fair Play »

Със сълзи от смях ти давам едно хубаво НЕ, което подлежи на промени, към голямо, заострено, червено, подчертано, удебелено, наклонено НЕ с тролоиконка :mrgreen:
He is Machine! He is Legend! He is Fair Play!

Потребителски аватар
Alien
Ex-CS Admin
Мнения: 32
Регистриран: 05.06.2008, 19:44
Мишка: steelseries kinzu optical
Ник в CS: Alien

Re: Кандидатура за Гл.Модератор [nracer]

Мнение от Alien »

Напълно съгласен съм със Саусерчето !

nracer
Новак
Мнения: 9
Регистриран: 07.02.2014, 17:21
Ник в CS: nrac

Re: Кандидатура за Гл.Модератор [nracer]

Мнение от nracer »

Явно не разбирате на български! Аз съм на 19, а този, който се представя за мен е на 16! Има големи лапета, които не разбират най-важното. Отказвам се от кандидатурата! Не очаквах такава безотговорна верига!

Потребителски аватар
green
CS Admin, Jr.
Мнения: 536
Регистриран: 19.04.2012, 11:46
Мишка: Prestigio
Ник в CS: son of the devil/XePyBuM
Местоположение: in hell
Контакти:

Re: Кандидатура за Гл.Модератор [nracer]

Мнение от green »

nracer написа:Явно не разбирате на български! Аз съм на 19, а този, който се представя за мен е на 16! Има големи лапета, които не разбират най-важното. Отказвам се от кандидатурата! Не очаквах такава безотговорна верига!
И да не си ти, няма как да станеш част от екипа с 8-мо мнение, никой не знае що за човек си като цяло, в предишната верига която бях админ, администраторите дадоха модераторски права на един ей така и той изтри повечето теми от форума и банна повечето потребители... искам да ти кажа, че първо трябва да схванем как расъждаваш и дали ставаш за админ...


П.С. това което наричаш ти "безотговорна верига" не е така, ако беше така вече щеше и администратор да си... това не е безотговорие... Права на всеки просто така не се дават... трябва да се докаже преди да мине на друго ниво... :)
Изображение

Потребителски аватар
zlatoto
Модератор
Мнения: 879
Регистриран: 09.03.2010, 22:03
Пол: Жена
Местоположение: Бургас

Re: Кандидатура за Гл.Модератор [nracer]

Мнение от zlatoto »

Аз ако копирам някой, няма да дам неговия скайп, а ще си дам моя :wink:
Предполагам всеки копирвач би направил така.
Първо беше продаване на никове, сега стана копиране.
Вижда се как пише на 16 години. Аз на 16 не ходих на лекции :doh: И ясно се вижда писането по един и същи начин.

Изображение


Несериозната верига НЕ одобрява подобно отношение.
И все пак, дори да не се съмнявахме в теб, казахме ти реда на нещата :wink:
Заключвам темата.

Заключена