Кандидатура за админ - All Eyes On Me

Кандидатстване за админ... Кандидатурите са отворени.
Потребителски аватар
minute
Big Boss
Мнения: 827
Регистриран: 06.09.2010, 19:05
Мишка: MSI g-series
Местоположение: Някъде там в северозапада :-)

Re: Кандидатура за админ - All Eyes On Me

Мнение от minute »

r3l4x4 написа:Даже не влиза в сървара ... не съм го виждал. Можеше да си направи труда поне да чете форума
Следователно, "резнете" му правата :character-jason: (за постоянно).
"Не падай духом, за да не духаш паднал!"
Изображение

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Кандидатура за админ - All Eyes On Me

Мнение от r3l4x4 »

+2 :lol:
I'll **** you till you love me

Потребителски аватар
All Eyes On Me
Напредващ
Мнения: 26
Регистриран: 09.05.2011, 15:40
Мишка: Trust
Ник в CS: All Eyes On Me
Местоположение: Русе

Re: Кандидатура за админ - All Eyes On Me

Мнение от All Eyes On Me »

:) Да благодаря ли, че толкова бързо ме скастрихте или се отказахте от мен? Тази вечер се прибирам от почивка. Бях малко по морето на абитюрентски балове. Затова не ме засичахте в сървара. От седмица и половина съм във Варна... Моля за извинение но на гости където бях имаше 1 компютър на който имаше само скайп. А и не беше моя нямаше как да настоявам да инсталирам CS. Вече 2 часа съм онлайн. В дъст2. А относно правата - Да забелязах че ги няма вече. Не съм се отказал да бъда админ. Имам 2 банн-а единия играч беше с Айм а вторият посуваше - след като го предупредих да спазва благоприличие той ме напосува и го баннах. А относно дали ще бъда админ за напред това зависи от вашето доверие... Невярвам, че съм сторил нещо грешно. Благодаря още веднъж за отделеното внимание :)

Bat Stoqn
CS Admin
Мнения: 729
Регистриран: 07.09.2007, 21:10
Местоположение: Бургас

Re: Кандидатура за админ - All Eyes On Me

Мнение от Bat Stoqn »

За другия път да знаеш че ако случайно отсъстваш по дълго време,има си тема за админите да съобщават че ще отсъстват по дълго време :D Аз съм ДА му се дадът права отново

Потребителски аватар
All Eyes On Me
Напредващ
Мнения: 26
Регистриран: 09.05.2011, 15:40
Мишка: Trust
Ник в CS: All Eyes On Me
Местоположение: Русе

Re: Кандидатура за админ - All Eyes On Me

Мнение от All Eyes On Me »

Съжелявам незнаех за отсъстването, че трябва да пиша. Но пък седмица и половина партито беше :dance: :dance: :dance: на МАХ... Другия път ще ви поканя и Вас :P да се взривим заедно :) :dance: :dance: :dance:

Потребителски аватар
HeyJIoBuM
Ex-CS Admin
Мнения: 81
Регистриран: 31.05.2008, 23:05
Мишка: Genius
Местоположение: Бургас,България

Re: Кандидатура за админ - All Eyes On Me

Мнение от HeyJIoBuM »

Извинителна бележка дадоха ли ти :?: :mrgreen:
The Force will be with me always!!!

Потребителски аватар
All Eyes On Me
Напредващ
Мнения: 26
Регистриран: 09.05.2011, 15:40
Мишка: Trust
Ник в CS: All Eyes On Me
Местоположение: Русе

Re: Кандидатура за админ - All Eyes On Me

Мнение от All Eyes On Me »

Недават, дават само ядене и пиене на корем :P

Потребителски аватар
CzaR
CS Admin
Мнения: 847
Регистриран: 05.11.2010, 20:04
Мишка: Hama
Местоположение: Поморие/България
Контакти:

Re: Кандидатура за админ - All Eyes On Me

Мнение от CzaR »

Радваме се,че се завърна :) сега остава да бъдеш отново редовен и може би пак да имаш права.От тебе зависи всичко :) :arrow:

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: Кандидатура за админ - All Eyes On Me

Мнение от 2GOOD »

CzaR написа:Радваме се,че се завърна :) сега остава да бъдеш отново редовен и може би пак да имаш права.От тебе зависи всичко :) :arrow:
+1

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Кандидатура за админ - All Eyes On Me

Мнение от r3l4x4 »

Аз имам доста критики към теб, но основното, за което ще се заям е това :
1 Играеш с хакери :!: Казваш, че имаш 2 бана , но като някой друг админ влезе да види какво става вътре :doh: :doh: :doh: :doh:
2 Държиш се лошо с играчите и се опитваш да ги командваш :!: аз няма да толерирам подобно отношение :!:
Изображение
Изображение

Искам от теб да промениш това и никога да не се повтаря :!:
Благодаря на Fair Play за хубавите снимки с лош характер :mrgreen:
I'll **** you till you love me

Потребителски аватар
All Eyes On Me
Напредващ
Мнения: 26
Регистриран: 09.05.2011, 15:40
Мишка: Trust
Ник в CS: All Eyes On Me
Местоположение: Русе

Re: Кандидатура за админ - All Eyes On Me

Мнение от All Eyes On Me »

1 - во да ти отговоря за 1 - вата снимка. ОРР седеше само в базата и чакаше с АWP при условие, че сме 3 ма на 3 ма и е ТЕРОРИСТ което значи че работата му е да залага Ц4 а не постоянно да стои в базата и след като неговите играчи са мъртви. Отговарям ти и за втората снимка - виждаш че играем 3 vs 3 какъв е смисълът да се гоним по цялата карта при условие, че сме толкова малко? Повечето играчи са на мнение, че първото е че няма смисъл. По принцип когато играем 3 vs 3 играем само ЯРД. Когато сме 4vs 4 играем ЯРД , СТ и Х... А от 9 - 10 човека играем цял мап. Относно това, че съм се държал лошо с играчи не съм видял да убиждам някого. Или да накърня достойнството на някой играч по един и ли друг начин. Винаги когато влизам поздравявам и им пожелавам приятна игра. Питам има ли някакви проблеми и гледам кой как играе. Досега не съм видял някой да се оплаква от мен. Пък и работата на админа е да следи и да определя до известна степен стила на игра. :) Благодаря още веднъж за отделеното време. Имам малко работа и след час , час и половина влизам да разцъкам малко :) Приятен ден Ви пожелавам и приятна игра :)

Потребителски аватар
zlatoto
Модератор
Мнения: 879
Регистриран: 09.03.2010, 22:03
Пол: Жена
Местоположение: Бургас

Re: Кандидатура за админ - All Eyes On Me

Мнение от zlatoto »

Напротив, админа не трябва да определя стила на игра и правилата на играта.
Той трябва да пази добрата хармония в сървъра и да наказва нарушителите.
Когато някой всяка игра чака в базата си с awp(1ца като е), слапни го 2-3 пъти подред и ще се размърда :) Не може ако сте 6 човека и само ти искаш да се играе само ярд, да им го налагаш като мнение. Винаги се предлага и ако хората отсреща се съгласят тогава, съобразявай се с това, че има и доста чужденци при нас и не могат да те разберат какво им говориш.
Аз нямам снимка, но искам да кажа, че не само определяш правилата с големите бели букви, но на мен си ми писал: "Е как през флаша?" Не мисля, че това трябва да го четат всички играчи... И не знам как си си го помислил да го напишеш просто... Също така не следиш за хакери. Ти искаш права, а не ги използваш за целта, за която ги искаш. Излиза, че правата си ги поискал за да пишеш с големите букви, а не да банваш хакерите.
Ако промениш тези навици няма да имаш проблеми :)

Потребителски аватар
All Eyes On Me
Напредващ
Мнения: 26
Регистриран: 09.05.2011, 15:40
Мишка: Trust
Ник в CS: All Eyes On Me
Местоположение: Русе

Re: Кандидатура за админ - All Eyes On Me

Мнение от All Eyes On Me »

Защо ми се струва, че защото искам да съм админ ми отправяте само критики. Вие не грешите ли? Досега само критики, критики..... Обърках "y" със "u" за да ти го напиша на лично това за флаша... След това като се изписа го видях. Ама нали знаеш пред свършен факт... нищо не може да се направи... Как то се казва: "Обърне ли се каруцата пътища много" :) ... Приемам критиките Ви, и знам, че сте прави. Не искам нито да споря, нито нищо. Приемам фактите такива каквито са и ще се съобразя с тях. Не се опитвам да налагам мнение. И не си прав за това, че не следя за хакери... Ама това си е твое мнение :) Аз играя в de_dust2 и рядко влизам да играя в /server 1, и за това може би с теб не се засичаме често :) Относно държанието ми към играчите по често се засичам с Мр.Клас попитай го него какво му е мнението за държанието ми към останалите в сърварите :) Благодаря още един път за вниманието и критиките :) (bow) :handgestures-thumbupleft: :text-thankyouyellow:

Потребителски аватар
zlatoto
Модератор
Мнения: 879
Регистриран: 09.03.2010, 22:03
Пол: Жена
Местоположение: Бургас

Re: Кандидатура за админ - All Eyes On Me

Мнение от zlatoto »

Не трябва да се засягаш от нашите критики :) Ние просто искаме да ти помогнем да станеш по-добър админ.
Никой не е безгрешен и всички грешим :)
Това за y и u не мога да го приема, защото за да го прочета аз си натиснал @ :)
А за хакерите ще поспоря, защото ако помниш последния път когато се засякохме, ти ми каза влез да поцъкаме.
Ами тогава не влязах веднага защото банвах 2ма walleri :) А ти беше в сървъра преди мен.

Потребителски аватар
All Eyes On Me
Напредващ
Мнения: 26
Регистриран: 09.05.2011, 15:40
Мишка: Trust
Ник в CS: All Eyes On Me
Местоположение: Русе

Re: Кандидатура за админ - All Eyes On Me

Мнение от All Eyes On Me »

Та прав си може да поспорим ... първо трябва да се натисне "Y" и след това "@" за да пиша с белите букви, но също така за да пиша в "Админ чата" трябва първо да натисна "u" и след това "@" :). А относно за "Walleri"-te, не съм забелязвал да има такива, защото не ми правило впечатление да кил-ват през стени. Относно критиките не съм такъв, че да се засягам от тях, а гледам да си взема поука. И ако ти прави впечатление брат ми само ние двамата с теб си комуникираме в темата :P :D :think: :dance: :dance: :dance:

Отговори