Кандидатура за админ Depression from AMFETAMINS

Кандидатстване за админ... Кандидатурите са отворени.
Потребителски аватар
M-Power
Редовен
Мнения: 56
Регистриран: 27.05.2011, 19:28
Мишка: logitech
Ник в CS: No English Title ///M-Power Dep fr Amf
Местоположение: Варна

Кандидатура за админ Depression from AMFETAMINS

Мнение от M-Power »

Име: Боби
Години: 21
Nickname, с който играете в сървърите ни: Depression from AMFETAMINS или M-Power ама по рядко
От колко време играете в psycho-cs.com: От 23.04.2011
За права в кой наш сървър искате да кандидатствате: PsychoTraining's Classic Arena
Админ ли сте в някой друг сървър в момента: Не
Някога били ли сте админ в някой друг сървър: В Classica и Jump сървърите на UNACS
Каква е причината вече да не сте админ: Бях спрял да играя за няколко години CS
Кога през денонощието играете най-често: И сутрин влизам и на обяд и през вечерта и късното денонощия според времето което имам
Защо искате да станете админ: Причините са ясни :) Виждал съм много хакери в играта и продължавам да виждам и някой и след мои препоръки са били банвани понякога, общо взето имам нюх към тези работи защото играя CS още от малък, когато излезе 1вият CS че и от преди това Half Life 1 и съм видял и много и малко в играта :) Ако по някакви причини не ме изберете за админ няма място за сърдене :)
Когато кинтите говорят законите мълЧЪТ .... Welcome to България and have a nice път

Потребителски аватар
mr.klaas
CS Admin, Jr.
Мнения: 135
Регистриран: 20.12.2010, 18:24
Мишка: ddz

Re: Кандидатура за админ Depression from AMFETAMINS

Мнение от mr.klaas »

Аз казвам да

Потребителски аватар
minute
Big Boss
Мнения: 827
Регистриран: 06.09.2010, 19:05
Мишка: MSI g-series
Местоположение: Някъде там в северозапада :-)

Re: Кандидатура за админ Depression from AMFETAMINS

Мнение от minute »

И аз казвам ДА, НО си имам няколко условия, да приеме, че не всички в сърварите са ПРО-та и да си сдържа нервите малко ( да избегне хапливи забележки към останалите играчи, досега не съм го видял да обижда но "заяждането" с по слаби или не, играчи ги провокира те да започнат да обиждат ), и да банва само 100% сигурни хакове, а за съмнителни да търси помощ. Последното е продиктувано от изявлението, че играе ЦС още от преди създаването му :-) ( това е шегичка), но в същото време според мен сгреши за kanioo.. като това е сигурния случай, не знам дали няма и други грешки :-), а и много обичам някой сам да се провъзгласи за ПРО- играч цъкаш от 15 години примерно (аз ще си замълча от кога вися пред компютрите :-) ), Остави това другите да го решат ;-). Надявам се наистина да няма място за сърдене :-).


P.S. Позволено е само на r3l4x4 да бъде мега яко ПРО, на което даже не му трябва и мишка ( какво остава за някакъв монитор или интернет :-) ).
"Не падай духом, за да не духаш паднал!"
Изображение

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Кандидатура за админ Depression from AMFETAMINS

Мнение от r3l4x4 »

minute написа:И аз казвам ДА, НО си имам няколко условия, да приеме, че не всички в сърварите са ПРО-та и да си сдържа нервите малко ( да избегне хапливи забележки към останалите играчи, досега не съм го видял да обижда но "заяждането" с по слаби или не, играчи ги провокира те да започнат да обиждат ), и да банва само 100% сигурни хакове, а за съмнителни да търси помощ. Последното е продиктувано от изявлението, че играе ЦС още от преди създаването му :-) ( това е шегичка), но в същото време според мен сгреши за kanioo.. като това е сигурния случай, не знам дали няма и други грешки :-), а и много обичам някой сам да се провъзгласи за ПРО- играч цъкаш от 15 години примерно (аз ще си замълча от кога вися пред компютрите :-) ), Остави това другите да го решат ;-). Надявам се наистина да няма място за сърдене :-).


P.S. Позволено е само на r3l4x4 да бъде мега яко ПРО, на което даже не му трябва и мишка ( какво остава за някакъв монитор или интернет :-) ).
Да така е :!: дори сега тия от ESL ми спряха тока :lol: но това не ме спира :lol:
M-power нямаше ли БРУТАЛЕН бан за хакче :lol: :think: Подкрепям изцяло мнението на minute :idea:
I'll **** you till you love me

Потребителски аватар
minute
Big Boss
Мнения: 827
Регистриран: 06.09.2010, 19:05
Мишка: MSI g-series
Местоположение: Някъде там в северозапада :-)

Re: Кандидатура за админ Depression from AMFETAMINS

Мнение от minute »

r3l4x4 написа:...................
M-power нямаше ли бан за хакче :think:...........................:

Не го намерих и с двата ника в бан-листата, но ако има "наказание", нека админа сложил му го да се изкаже, ако помни случая!
"Не падай духом, за да не духаш паднал!"
Изображение

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Кандидатура за админ Depression from AMFETAMINS

Мнение от r3l4x4 »

http://www.psycho-cs.com/forum/viewtopic.php?f=9&t=438
Мусаката трябва да се яде с мляко :!: :lol: :lol:
I'll **** you till you love me

Bulstorm
Напредващ
Мнения: 24
Регистриран: 26.04.2011, 09:15
Мишка: 2.9
Ник в CS: Depression from METAMFETS

Re: Кандидатура за админ Depression from AMFETAMINS

Мнение от Bulstorm »

Имаш да oT Depression from METAMFETS :]
Изображение

Потребителски аватар
bastarka
Модератор
Мнения: 377
Регистриран: 28.05.2008, 00:06
Пол: Жена

Re: Кандидатура за админ Depression from AMFETAMINS

Мнение от bastarka »

Ние с Митака го банахме 8)
Ами незнам колеги както решите.Аз ще се въздържа от вот :shhh:
П.С. Наблюдавам те :idea:
Изображение

daHood
Новак
Мнения: 3
Регистриран: 06.06.2011, 09:42
Мишка: razer

Re: Кандидатура за админ Depression from AMFETAMINS

Мнение от daHood »

Не от kaniiooo .. момчето няма представа , кой е хакер и кой не ;) .. Постоянно се разправя с хората и се прави на нещо , което не е :) !!

Потребителски аватар
CzaR
CS Admin
Мнения: 847
Регистриран: 05.11.2010, 20:04
Мишка: Hama
Местоположение: Поморие/България
Контакти:

Re: Кандидатура за админ Depression from AMFETAMINS

Мнение от CzaR »

От мен НЕ , защото е имъл бан за хак в сървара , а едно от изискванията е :
- никога да не сте получавали бан в нашите сървър по каквато и да е причина :!:
Поразгледъх темата която е пуснъл за бана който е получил , видях също така че и Fair Play го е хващъл с хак :!:

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Кандидатура за админ Depression from AMFETAMINS

Мнение от fallangel »

От мен имаш Да

Потребителски аватар
OldDirtyBastard
CS Admin, Jr.
Мнения: 395
Регистриран: 04.05.2011, 19:30
Ник в CS: OL' DIRTY BASTARD IZ NO GOOD

Re: Кандидатура за админ Depression from AMFETAMINS

Мнение от OldDirtyBastard »

къде са ми кантарите питам аз ? NO кантари - НЕ от мен :D

Потребителски аватар
zlatoto
Модератор
Мнения: 879
Регистриран: 09.03.2010, 22:03
Пол: Жена
Местоположение: Бургас

Re: Кандидатура за админ Depression from AMFETAMINS

Мнение от zlatoto »

Не...

Потребителски аватар
M-Power
Редовен
Мнения: 56
Регистриран: 27.05.2011, 19:28
Мишка: logitech
Ник в CS: No English Title ///M-Power Dep fr Amf
Местоположение: Варна

Re: Кандидатура за админ Depression from AMFETAMINS

Мнение от M-Power »

Ох бастард, за тези кантари ще мe изядеш бря :D А като цяло по темата, аз няма да се връщам назад във времето със стари неща, мисля че ако бях подпомогнат със каквито и да е средства в играта ми като цяло и както съм редовен в сървъра мисля че до сега да съм изхвърчал мнооого отдавна. Канио, къде пък съм се правил на такъв какъвто не съм и съм се разправял със хората ? Със никой не съм се държал грозно, грубо и не съм обиждал хора и винаги съм бил толерантен към всички със изключение на хора които наистина си нямат и на хабер от играта и сме чакали цели рундове да свършат защото някой решил че трябва да си седи в базата и да бави цялата игра, емиии изнервящо си е. A за това че не съм можел да разпознавам хакери :D ок ок ;)
А й CzaR, fair play няма как да ме е фащал с каквото и да е защото мисля че бана беше много скоро след като започнах да играя, но когато бях започнал да играя тепърва в сървъра имаше един друг който се пишеше не M-Power ми m-pover или нещо подобно което значи, че може и да не е гледал мене. Аз затова и доста бавех кандидатура за админ за да понатрупам стаж в сървъра и да се включвам във форума с коментари, И НАЙ-ВАЖНОТО, да изчистя името си от бана който имах, за да може да е спокоен както и екипа от админи ( ако бъда одобрен ), така и играчите с които играя.
Когато кинтите говорят законите мълЧЪТ .... Welcome to България and have a nice път

ivan
Новак
Мнения: 13
Регистриран: 07.05.2011, 21:25
Местоположение: burgas

Re: Кандидатура за админ Depression from AMFETAMINS

Мнение от ivan »

аз ти казвам да колкото повече админи по чиста игра а u си редовен :)

Заключена