Кандидатура за админ Depression from AMFETAMINS

Кандидатстване за админ... Кандидатурите са отворени.
Потребителски аватар
M-Power
Редовен
Мнения: 56
Регистриран: 27.05.2011, 19:28
Мишка: logitech
Ник в CS: No English Title ///M-Power Dep fr Amf
Местоположение: Варна

Re: Кандидатура за админ Depression from AMFETAMINS

Мнение от M-Power »

Какво стана с моя въпрос ?
Когато кинтите говорят законите мълЧЪТ .... Welcome to България and have a nice път

Потребителски аватар
mr.klaas
CS Admin, Jr.
Мнения: 135
Регистриран: 20.12.2010, 18:24
Мишка: ddz

Re: Кандидатура за админ Depression from AMFETAMINS

Мнение от mr.klaas »

чакаме шефа :)

ivan
Новак
Мнения: 13
Регистриран: 07.05.2011, 21:25
Местоположение: burgas

Re: Кандидатура за админ Depression from AMFETAMINS

Мнение от ivan »

кротко баце аз чаках месец ;) само търпение

Потребителски аватар
M-Power
Редовен
Мнения: 56
Регистриран: 27.05.2011, 19:28
Мишка: logitech
Ник в CS: No English Title ///M-Power Dep fr Amf
Местоположение: Варна

Re: Кандидатура за админ Depression from AMFETAMINS

Мнение от M-Power »

Нямам бърза работа :)
Когато кинтите говорят законите мълЧЪТ .... Welcome to България and have a nice път

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Кандидатура за админ Depression from AMFETAMINS

Мнение от r3l4x4 »

Последна промяна от r3l4x4 на 05.07.2011, 23:55, променено общо 2 пъти.
I'll **** you till you love me

Потребителски аватар
Fair Play
CS Admin
Мнения: 497
Регистриран: 20.01.2010, 02:15
Мишка: A4TECH X-766FS
Ник в CS: Fair Play
Местоположение: Някъде до морето :)

Re: Кандидатура за админ Depression from AMFETAMINS

Мнение от Fair Play »

:lol: :lol: :lol:
м/у другото аз съм с 2 раце да му се сложи постоянен бан ! с причина редовен играч с хак ! тоя бан му е малко според мен :snooty:
He is Machine! He is Legend! He is Fair Play!

Потребителски аватар
mr.klaas
CS Admin, Jr.
Мнения: 135
Регистриран: 20.12.2010, 18:24
Мишка: ddz

Re: Кандидатура за админ Depression from AMFETAMINS

Мнение от mr.klaas »

Fair Play написа::lol: :lol: :lol:
м/у другото аз съм с 2 раце да му се сложи постоянен бан ! с причина редовен играч с хак ! тоя бан му е малко според мен :snooty:
на БТК е

Потребителски аватар
M-Power
Редовен
Мнения: 56
Регистриран: 27.05.2011, 19:28
Мишка: logitech
Ник в CS: No English Title ///M-Power Dep fr Amf
Местоположение: Варна

Re: Кандидатура за админ Depression from AMFETAMINS

Мнение от M-Power »

Аз пък си мисля, че съм достатъчно ефективен за лов на всички wall-ари като играя само Spectator ама аааре.
Когато кинтите говорят законите мълЧЪТ .... Welcome to България and have a nice път

ayhan9620
Напредващ
Мнения: 49
Регистриран: 18.05.2011, 12:38
Мишка: logitech

Re: Кандидатура за админ Depression from AMFETAMINS

Мнение от ayhan9620 »

M-Power написа:Аз пък си мисля, че съм достатъчно ефективен за лов на всички wall-ари като играя само Spectator ама аааре.
Не та знам да ли си много ефективен.Сиг си за другите а за себе си ... :D
бил си валл но все и глави правеше аз мисля че си бил валл+аим :lol:
Живей днес , защото вчера няма да се върне , а утре може и да не дойде...

Потребителски аватар
M-Power
Редовен
Мнения: 56
Регистриран: 27.05.2011, 19:28
Мишка: logitech
Ник в CS: No English Title ///M-Power Dep fr Amf
Местоположение: Варна

Re: Кандидатура за админ Depression from AMFETAMINS

Мнение от M-Power »

Аз като казвах че каниоо е Wall никой не ме слушаше ама го виждах ясно като бял ден и пак никой не вярваше и 2 демота направих и пак никой не предприе нещо и тогава реших че щом той може и никой няма да го бръсне за 2 стотинки, що да не и аз. Мойте 2 качени демота ако бъдат прегледани с Wall се вижда и никога и той не го е спирал. От там се корени проблема на моят Wall , признавам си но на мен не ми пречи да си седя spectator и да ги ловя и наред без да участвам в играта ;) За тук си признавам но за предния ми БАН беше изцяло измислена история. Там бях чист като пеленаче, хака ползвам от както пуснах темата за канио ;) За AIM не се изсилвай ;) И ако някога бъде баннат Kanio аз си изтривам хака от компа. Мога да се закълна в това че ще го изтрия колкото и това че си признавам сега че играх от скоро със Wall , но ако канио продължи играта си, с различни никове и IP-та ще си продължа да си цъкам.
Когато кинтите говорят законите мълЧЪТ .... Welcome to България and have a nice път

ayhan9620
Напредващ
Мнения: 49
Регистриран: 18.05.2011, 12:38
Мишка: logitech

Re: Кандидатура за админ Depression from AMFETAMINS

Мнение от ayhan9620 »

M-Power написа:Аз като казвах че каниоо е Wall никой не ме слушаше ама го виждах ясно като бял ден и пак никой не вярваше и 2 демота направих и пак никой не предприе нещо и тогава реших че щом той може и никой няма да го бръсне за 2 стотинки, що да не и аз. Мойте 2 качени демота ако бъдат прегледани с Wall се вижда и никога и той не го е спирал. От там се корени проблема на моят Wall , признавам си но на мен не ми пречи да си седя spectator и да ги ловя и наред без да участвам в играта ;) За тук си признавам но за предния ми БАН беше изцяло измислена история. Там бях чист като пеленаче, хака ползвам от както пуснах темата за канио ;) За AIM не се изсилвай ;) И ако някога бъде баннат Kanio аз си изтривам хака от компа. Мога да се закълна в това че ще го изтрия колкото и това че си признавам сега че играх от скоро със Wall , но ако канио продължи играта си, с различни никове и IP-та ще си продължа да си цъкам.
хаха глей го ве от началото играл с валл пууу и С КАКВО ЛИЦЕ ИЗКАШ ДА СТАНЕШ АДМИН :mrgreen: :lol: :lol: :mrgreen:
Живей днес , защото вчера няма да се върне , а утре може и да не дойде...

Потребителски аватар
M-Power
Редовен
Мнения: 56
Регистриран: 27.05.2011, 19:28
Мишка: logitech
Ник в CS: No English Title ///M-Power Dep fr Amf
Местоположение: Варна

Re: Кандидатура за админ Depression from AMFETAMINS

Мнение от M-Power »

Хах играя от април, а с Валл от както пуснах темата за канио, и да имам очи за админ защото с хака мислиш ли че някой може да ми обягне ? А и казах кога ще го изтрия защото така или иначе не ми трябва ;)
Когато кинтите говорят законите мълЧЪТ .... Welcome to България and have a nice път

ayhan9620
Напредващ
Мнения: 49
Регистриран: 18.05.2011, 12:38
Мишка: logitech

Re: Кандидатура за админ Depression from AMFETAMINS

Мнение от ayhan9620 »

M-Power написа:Хах играя от април, а с Валл от както пуснах темата за канио, и да имам очи за админ защото с хака мислиш ли че някой може да ми обягне ? А и казах кога ще го изтрия защото така или иначе не ми трябва ;)
това е проблема ти май беше на 20 год и не та ли е срам да играеш с хак и от това на горе искаш станеш админ да играй за да имаш очите на админ но го изключвай когато ти играеш май няма да станеш админ :mrgreen:
Живей днес , защото вчера няма да се върне , а утре може и да не дойде...

Потребителски аватар
M-Power
Редовен
Мнения: 56
Регистриран: 27.05.2011, 19:28
Мишка: logitech
Ник в CS: No English Title ///M-Power Dep fr Amf
Местоположение: Варна

Re: Кандидатура за админ Depression from AMFETAMINS

Мнение от M-Power »

а ?
Когато кинтите говорят законите мълЧЪТ .... Welcome to България and have a nice път

Потребителски аватар
minute
Big Boss
Мнения: 827
Регистриран: 06.09.2010, 19:05
Мишка: MSI g-series
Местоположение: Някъде там в северозапада :-)

Re: Кандидатура за админ Depression from AMFETAMINS

Мнение от minute »

M-Power написа:Аз като казвах че каниоо е Wall никой не ме слушаше ама го виждах ясно като бял ден и пак никой не вярваше и 2 демота направих и пак никой не предприе нещо и тогава реших че щом той може и никой няма да го бръсне за 2 стотинки, що да не и аз. Мойте 2 качени демота ако бъдат прегледани с Wall се вижда и никога и той не го е спирал. От там се корени проблема на моят Wall , признавам си но на мен не ми пречи да си седя spectator и да ги ловя и наред без да участвам в играта ;) За тук си признавам но за предния ми БАН беше изцяло измислена история. Там бях чист като пеленаче, хака ползвам от както пуснах темата за канио ;) За AIM не се изсилвай ;) И ако някога бъде баннат Kanio аз си изтривам хака от компа. Мога да се закълна в това че ще го изтрия колкото и това че си признавам сега че играх от скоро със Wall , но ако канио продължи играта си, с различни никове и IP-та ще си продължа да си цъкам.
Много не зряло разсъждение :naughty: :naughty: :naughty: .
Съжалявам пич, така не стават нещата, а на админите не им бери грижа кака си гледат демотата (дали с валл или не), всичко си се вижда когато има какво да се вижда, и не си мисли, че и админите нямат помощни средства та ти да си измисляш твои оправдания за валл-а!
"Не падай духом, за да не духаш паднал!"
Изображение

Заключена