кандидатура на NepobediM

Кандидатстване за админ... Кандидатурите са отворени.
Потребителски аватар
zlatoto
Модератор
Мнения: 879
Регистриран: 09.03.2010, 22:03
Пол: Жена
Местоположение: Бургас

Re: кандидатура на NepobediM

Мнение от zlatoto »

Вие които давате правата не се съобразявате с това...
А самите вие сте правили изискванията...
Клаас подкрепя приятелчетата си от махалата, другия пък от сървърите им казва да гласуват за него. Всеки с номера си.

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: кандидатура на NepobediM

Мнение от 2GOOD »

Темата малко се разпиля... но мисля че тук е редно да кажа, че се старая(ем) да има де-централизирана система... т.е. има ЕКИП от хора, които решават кой ще е админ и кой не. Може би трябва този раздел да се направи така, че обиновен потребител във форума да може само да прави нова тема и да може да пише само в неговата си тема, без другите да могат - освен разбира се потребители с ранг CS Administrator и нагоре. Също ми идва на идея за да са равни гласовете по тежест може да се добави и вот в темата на всеки кандидат и тя да стои активна седмица и тогава се решава.

Аз съм твърдо зад правилото баннат играч пък дори и за неприлично държание да няма право да става админ, това е моето мнение - въпреки че може да се коригира примерно - да няма бан последната година... аок 1 година е играл при нас и не е правил провинения, значи се е променил...
С две думи не е лесно да си шефче дори и на такова малко бщество като нашето :think:

Поздрави

П.С.
====
Клаас има права, понеже много админи са доволни от него и неговата работа и се застъпиха за него.

П.П.С.
=====
Какъвто и да е резултата аз съм против непобедим да има права

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: кандидатура на NepobediM

Мнение от fallangel »

Значи всички ще се придържаме към изискванията и няма да се правят компромиси.
И да добре ще е да се направи така че обикновени потребители да не могат да пишат в темата, защото става голям бъркоч. Както каза правиш го дадения потребител да може да създаде тема, и само CS админите да могат да пишат в нея.
Относно кандидатурата, щом изяснихме нещата значи става автоматично Отхвърлен.

Потребителски аватар
minute
Big Boss
Мнения: 827
Регистриран: 06.09.2010, 19:05
Мишка: MSI g-series
Местоположение: Някъде там в северозапада :-)

Re: кандидатура на NepobediM

Мнение от minute »

Ами ако аз съм обикновен потребител и кандидата за админ ме е обидил в сървъра, как мога да предоставя информацията, че псува като каруцар? Не е логично да се забранява на всички да пишат вътре, просто трябва накрая да се внимава на кого се взима в предвид мнението и на кого не.
"Не падай духом, за да не духаш паднал!"
Изображение

Потребителски аватар
zlatoto
Модератор
Мнения: 879
Регистриран: 09.03.2010, 22:03
Пол: Жена
Местоположение: Бургас

Re: кандидатура на NepobediM

Мнение от zlatoto »

Може да направим така, че да има едноседмична анкета само админите да гласуваме, а коментарите да си ги пишат потребителите :)
И аз съм За правилата да си останат такива и да не се пренебрегват :)

NepobediM2
Напредващ
Мнения: 20
Регистриран: 18.06.2011, 15:46
Мишка: nznm

Re: кандидатура на NepobediM

Мнение от NepobediM2 »

2GOOD написа:Темата малко се разпиля... но мисля че тук е редно да кажа, че се старая(ем) да има де-централизирана система... т.е. има ЕКИП от хора, които решават кой ще е админ и кой не. Може би трябва този раздел да се направи така, че обиновен потребител във форума да може само да прави нова тема и да може да пише само в неговата си тема, без другите да могат - освен разбира се потребители с ранг CS Administrator и нагоре. Също ми идва на идея за да са равни гласовете по тежест може да се добави и вот в темата на всеки кандидат и тя да стои активна седмица и тогава се решава.

Аз съм твърдо зад правилото баннат играч пък дори и за неприлично държание да няма право да става админ, това е моето мнение - въпреки че може да се коригира примерно - да няма бан последната година... аок 1 година е играл при нас и не е правил провинения, значи се е променил...
С две думи не е лесно да си шефче дори и на такова малко бщество като нашето :think:

Поздрави

П.С.
====
Клаас има права, понеже много админи са доволни от него и неговата работа и се застъпиха за него.

П.П.С.
=====
Какъвто и да е резултата аз съм против непобедим да има права
шефе само искам да знаеш че съм с крадливка и не мога да ресвам нищо и да съм бил вал нямаше да мога да влизам в сървъра

Потребителски аватар
M-Power
Редовен
Мнения: 56
Регистриран: 27.05.2011, 19:28
Мишка: logitech
Ник в CS: No English Title ///M-Power Dep fr Amf
Местоположение: Варна

Re: кандидатура на NepobediM

Мнение от M-Power »

Стига рева мой, ако трябва тебе да направят админ, то и мене ще направят което няма как да стане ;)
Когато кинтите говорят законите мълЧЪТ .... Welcome to България and have a nice път

NepobediM2
Напредващ
Мнения: 20
Регистриран: 18.06.2011, 15:46
Мишка: nznm

Re: кандидатура на NepobediM

Мнение от NepobediM2 »

M-Power написа:Стига рева мой, ако трябва тебе да направят админ, то и мене ще направят което няма как да стане ;)

Аз не съм за това просто не искам да ме обвиняват.

Потребителски аватар
M-Power
Редовен
Мнения: 56
Регистриран: 27.05.2011, 19:28
Мишка: logitech
Ник в CS: No English Title ///M-Power Dep fr Amf
Местоположение: Варна

Re: кандидатура на NepobediM

Мнение от M-Power »

Ако искаш да станеш админ трябва следващите 10 поста след твоя 1ви да са

Код: Избери всички

ДА
момчето играе много, казвам му ДА
ДА
ДА
ДА
това момче ще е новият член на админите
ДА
ДА
и неща от този сорт за да станеш ;)
Когато кинтите говорят законите мълЧЪТ .... Welcome to България and have a nice път

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: кандидатура на NepobediM

Мнение от fallangel »

minute написа:Ами ако аз съм обикновен потребител и кандидата за админ ме е обидил в сървъра, как мога да предоставя информацията, че псува като каруцар? Не е логично да се забранява на всички да пишат вътре, просто трябва накрая да се внимава на кого се взима в предвид мнението и на кого не.
Има друга тема специално направена за това. Ако не я знаеш да ти я кажа:
Оплаквания, Хакери и други
Имате бан без причина, админа се гаври с вас, 11 годишно ви трови нервите с хак... споделете
А ако админите нямат наблюдение върху нещата значи работат а е сериозна и ще трябва да преразгледаме списака.

Потребителски аватар
minute
Big Boss
Мнения: 827
Регистриран: 06.09.2010, 19:05
Мишка: MSI g-series
Местоположение: Някъде там в северозапада :-)

Re: кандидатура на NepobediM

Мнение от minute »

FallAngel написа:
Има друга тема специално направена за това. Ако не я знаеш да ти я кажа:
Фалл аз много добре я знам темата, но виждал ли си от кога е последната постната тема там която е за оплакване различно от погрешен бан. А наскоро имаше дори пресен случай на отнемане на права заради обиди! Не можеш да задължиш всички да пишат там когато някой си е изпуснал нервите, представяш ли си какво ще стане с тази тема ако на всяко споменаване на майки в сървъра се пуска нова тема !!! Идеята е обикновените потребители да изкажат мнения за конкретния кандидат, а дали ще се вземе под внимание е друг въпрос!

По темата, не зная защо е още активна, но е ясно пича има бан следователно няма да става админ. Няма какво да я нищим повече, правилата са си правила. Има разлика от "погрешен" и доказан за такъв бан и бан щото си е 100% хакер. Относно това дали може да се промени човек, малко ме съмнява, има достатъчно поговорки за разни вълци, кожи и др. подобни :? , но все пак надеждата умира последна нали :-)?
"Не падай духом, за да не духаш паднал!"
Изображение

NepobediM2
Напредващ
Мнения: 20
Регистриран: 18.06.2011, 15:46
Мишка: nznm

Re: кандидатура на NepobediM

Мнение от NepobediM2 »

по принцип аз имам само един бан от daradydai ли как беше другите два бана от Fair Play бяха грешни бана питайте го ако искате той беше ми казал че са премахнати

ALLfaked
Редовен
Мнения: 70
Регистриран: 30.05.2011, 17:22
Мишка: Delux dlm 315
Ник в CS: V ZELENOM MIRE APPLEWOW
Местоположение: Sofia, Bulgaria

Re: кандидатура на NepobediM

Мнение от ALLfaked »

Питах го и той ми отговори как въобще си станал админ с тия банове, хронология искаш ли ?
Изображение
Само нуба не знае от къде му идва проблема!!!

Заключена