Кандидатура за админ h0useR

Кандидатстване за админ... Кандидатурите са отворени.
h0useR
Новак
Мнения: 7
Регистриран: 24.08.2011, 18:03
Мишка: x7
Ник в CS: h0useR
Зареждане…

Кандидатура за админ h0useR

Мнение от h0useR »

Име: Александър
Години: 19
Nickname, с който играете в сървърите ни: h0useR
От колко време играете в psycho-cs.com: 2 месеца преди бях с ник Lamerson от скоро съм с h0useR
За права в кой наш сървър искате да кандидатствате: PsychoTraining's Deathmatch
Админ ли сте в някой друг сървър в момента: Не
Някога били ли сте админ в някой друг сървър: Да DigiCom CS1.6 cs1.digicom.bg
Каква е причината вече да не сте админ: - Отказах се
Кога през денонощието играете най-често: по всяко време по час и половина
Защо искате да станете админ: За да премахвам нагли деца с хакове на който много им знаят устите

vitara
Новак
Мнения: 19
Регистриран: 21.06.2011, 19:13

Re: Кандидатура за админ h0useR

Мнение от vitara »

Пхаха като се видя какъв си бот и побърза да са кандидатираш.Ако беше админ сиг щеше да ме баннеш за обида на великия админ. Ако се чудиш кой съм - OB4444AP

Bat Stoqn
CS Admin
Мнения: 729
Регистриран: 07.09.2007, 21:10
Местоположение: Бургас

Re: Кандидатура за админ h0useR

Мнение от Bat Stoqn »

h0useR написа:Име: Александър
Години: 19
Nickname, с който играете в сървърите ни: h0useR
От колко време играете в psycho-cs.com: 2 месеца преди бях с ник Lamerson от скоро съм с h0useR
За права в кой наш сървър искате да кандидатствате: PsychoTraining's Deathmatch
Админ ли сте в някой друг сървър в момента: Не
Някога били ли сте админ в някой друг сървър: Да DigiCom CS1.6 cs1.digicom.bg
Каква е причината вече да не сте админ: - Отказах се
Кога през денонощието играете най-често: по всяко време по час и половина
Защо искате да станете админ: За да премахвам нагли деца с хакове на който много им знаят устите
След като играеш от два месеца,защо чак днес си се регистрирал.Има си изисквания който трябва да се спазват,за сега НЕ

h0useR
Новак
Мнения: 7
Регистриран: 24.08.2011, 18:03
Мишка: x7
Ник в CS: h0useR
Зареждане…

Re: Кандидатура за админ h0useR

Мнение от h0useR »

vitara написа:Пхаха като се видя какъв си бот и побърза да са кандидатираш.Ако беше админ сиг щеше да ме баннеш за обида на великия админ. Ако се чудиш кой съм - OB4444AP
Ми то такъв тапир като тебе друга работа си няма и се чуди как да се дразни с другите или да си чеше мадете и бот ще викаш на майка си не*астник жалки подобия като тебе развалиха играта

vitara
Новак
Мнения: 19
Регистриран: 21.06.2011, 19:13

Re: Кандидатура за админ h0useR

Мнение от vitara »

Ама ти вярно си много прост.Ква игра съм ти развалил ве. Невиждаш ли че само на дъст можеш нещо и то с авп . Във всички други варианти си гола вода.А тая мърша дет те защитава по-добре да си изтрие цс-а

h0useR
Новак
Мнения: 7
Регистриран: 24.08.2011, 18:03
Мишка: x7
Ник в CS: h0useR
Зареждане…

Re: Кандидатура за админ h0useR

Мнение от h0useR »

vitara написа:Ама ти вярно си много прост.Ква игра съм ти развалил ве. Невиждаш ли че само на дъст можеш нещо и то с авп . Във всички други варианти си гола вода.А тая мърша дет те защитава по-добре да си изтрие цс-а
Мърша ще викаш на тая дето те е родила маймун просто май те хвана яд че взе 3 пати ножа а утрепко? Знам че си се саднал все пак си смотан бот който не знае даже какво е ЦС.Не случайно съм в топа за разлика от тебе палячо и тва "АВП" както му викаш го яде през стените.Кърви ли дупето търновска пумио кърви ли ПС: Научи се да пишеш малко неграмотен селянино или се връщай в 1-ви клас тъпунгер...

Потребителски аватар
CzaR
CS Admin
Мнения: 847
Регистриран: 05.11.2010, 20:04
Мишка: Hama
Местоположение: Поморие/България
Контакти:

Re: Кандидатура за админ h0useR

Мнение от CzaR »

Не от мен :!: Спрете да се обиждате тука,защото да няма наказание и за двама ви :idea:

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Кандидатура за админ h0useR

Мнение от r3l4x4 »

Спрете или следват наказания :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
I'll **** you till you love me

Потребителски аватар
mr.klaas
CS Admin, Jr.
Мнения: 135
Регистриран: 20.12.2010, 18:24
Мишка: ddz

Re: Кандидатура за админ h0useR

Мнение от mr.klaas »

НЕ има още време

vitara
Новак
Мнения: 19
Регистриран: 21.06.2011, 19:13

Re: Кандидатура за админ h0useR

Мнение от vitara »

h0useR написа:
vitara написа:Ама ти вярно си много прост.Ква игра съм ти развалил ве. Невиждаш ли че само на дъст можеш нещо и то с авп . Във всички други варианти си гола вода.А тая мърша дет те защитава по-добре да си изтрие цс-а
Мърша ще викаш на тая дето те е родила маймун просто май те хвана яд че взе 3 пати ножа а утрепко? Знам че си се саднал все пак си смотан бот който не знае даже какво е ЦС.Не случайно съм в топа за разлика от тебе палячо и тва "АВП" както му викаш го яде през стените.Кърви ли дупето търновска пумио кърви ли ПС: Научи се да пишеш малко неграмотен селянино или се връщай в 1-ви клас тъпунгер...
Ей боклук кога си ме колил 3 пъти ве ? Закла ме 1 път щото се стрелях с други , ти си ми минал в гръб и се казва точно авп.После на nuke видя кво стана. А мърша ше викам и на майкати и на баба ти ако искам ве лайнар не само на оная овца космата

Потребителски аватар
Fair Play
CS Admin
Мнения: 497
Регистриран: 20.01.2010, 02:15
Мишка: A4TECH X-766FS
Ник в CS: Fair Play
Местоположение: Някъде до морето :)

Re: Кандидатура за админ h0useR

Мнение от Fair Play »

Предлагам да се сложи бан и на 2мата :)
He is Machine! He is Legend! He is Fair Play!

h0useR
Новак
Мнения: 7
Регистриран: 24.08.2011, 18:03
Мишка: x7
Ник в CS: h0useR
Зареждане…

Re: Кандидатура за админ h0useR

Мнение от h0useR »

vitara написа:
h0useR написа:
vitara написа:Ама ти вярно си много прост.Ква игра съм ти развалил ве. Невиждаш ли че само на дъст можеш нещо и то с авп . Във всички други варианти си гола вода.А тая мърша дет те защитава по-добре да си изтрие цс-а
Мърша ще викаш на тая дето те е родила маймун просто май те хвана яд че взе 3 пати ножа а утрепко? Знам че си се саднал все пак си смотан бот който не знае даже какво е ЦС.Не случайно съм в топа за разлика от тебе палячо и тва "АВП" както му викаш го яде през стените.Кърви ли дупето търновска пумио кърви ли ПС: Научи се да пишеш малко неграмотен селянино или се връщай в 1-ви клас тъпунгер...
Ей боклук кога си ме колил 3 пъти ве ? Закла ме 1 път щото се стрелях с други , ти си ми минал в гръб и се казва точно авп.После на nuke видя кво стана. А мърша ше викам и на майкати и на баба ти ако искам ве лайнар не само на оная овца космата
Боклук е цялата ти фамилия търновки бек умрял аре у лево смотан тва,че ти си кьорав и не видя как си взе ножа 3 пъти не е мой проблем кьорчо аре гълтай и не ми лафи унуфри

vitara
Новак
Мнения: 19
Регистриран: 21.06.2011, 19:13

Re: Кандидатура за админ h0useR

Мнение от vitara »

Ти маи си луд ве педалче много добре помня че ме закла точно 1 път

h0useR
Новак
Мнения: 7
Регистриран: 24.08.2011, 18:03
Мишка: x7
Ник в CS: h0useR
Зареждане…

Re: Кандидатура за админ h0useR

Мнение от h0useR »

vitara написа:Ти маи си луд ве педалче много добре помня че ме закла точно 1 път
Грозен сложи си очила и тогава ми говори ай заминавай у лево шебек утрепан :lol:

vitara
Новак
Мнения: 19
Регистриран: 21.06.2011, 19:13

Re: Кандидатура за админ h0useR

Мнение от vitara »

Не ми говори бе смотан всеки път като умра гледам кой и с какво ме е килнал тей че не ми са надувай колко си добър

Заключена