Кандидат Админ, iNNERHELL deathLesS

Кандидатстване за админ... Кандидатурите са отворени.
innerhell_deathless
Новак
Мнения: 9
Регистриран: 27.08.2011, 17:39
Мишка: Delux
Ник в CS: iNNERHELL deathLesS
Местоположение: България/София
Контакти:

Кандидат Админ, iNNERHELL deathLesS

Мнение от innerhell_deathless »

- Повече от един месец съм регистриран.
- Мога да пиша на български.
- Играя всеки ден по много време във PsychoTraining's Classic Arena
- Винаги съм бил deathLesS и завинаги ще остана deathLesS, някои играчи ме уважават, други Не. Админите също не ме уважат поне така си мисля аз, но във тази "БЛАНКА" ще разбера и няма да се откажа.
- Спазвам добро поведение, бил съм банван за обиди но не съм искал да става така, започнаха да ме псуват мене и аз отвърнах, но сега ще се постарая да не се повтаря повече.
- Моля Ви да направите малко изключение на този въпрос, просто не съм искал така да става като започнах да обиждам.

Аз уважавам всичките админи, няма админ който да ме нервира просто трябва те да ми дадат шанс да се докажа като един от тях.

Име : Мартин
Години : 16
Nickname, с който играете в сървърите ни: iNNERHELL deathLesS
От колко време играете в psycho-cs.com : Има няма два месеца.
За права в кой наш сървър искате да кандидатствате: PsychoTraining's Classic Arena
Админ ли сте в някой друг сървър в момента: Не.
Някога били ли сте админ в някой друг сървър : Да
Каква е причината вече да не сте админ : Несериозен Екип, неуважение към по - добрите играчи.
Кога през денонощието играете най-често : не знам как да се изразя тук, но играя много на ден, след даскалу веднага.
Защо искате да станете админ : Искам да съм админ, защото сървъра ще бъде спокоен, смисъл не да банвам всеки втори играч, но просто ще изградя дисциплина, ще бъда често във игра, ще банвам със 100 процентова сигурност и със мнение на на някои играч/и от сървъра, не искам да има после не бях хак той си го измисли и т.н. това е.

Отхвърлен.

Потребителски аватар
CzaR
CS Admin
Мнения: 847
Регистриран: 05.11.2010, 20:04
Мишка: Hama
Местоположение: Поморие/България
Контакти:

Re: Кандидат Админ, iNNERHELL deathLesS

Мнение от CzaR »

Аз лично му давам на това момче едно голямо ДА :!:
За мене лично е много добро момче от това което съм видял в сървара :idea:
Попитаме като човек къде и как да подаде кандидатурата си. :)
В мое присъствие една обидна дума не е казъл,но щом си признава че е псувъл това си е за уважение.Надяваме се да не се повтаря за непреде :!:
Ако бъде одобрен нека и той да започне с 2 седмици пробен период :geek:
Последна промяна от CzaR на 07.10.2011, 13:35, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
XeRo
Big Boss Pro Player
Мнения: 401
Регистриран: 06.09.2007, 00:43
Мишка: Logitech G203 Prodigy
Ник в CS: XeRo
Местоположение: Бургас
Контакти:
Зареждане…

Re: Кандидат Админ, iNNERHELL deathLesS

Мнение от XeRo »

И от мен имаш ДА, доста свястно момче мина през какви ли не простотии тази вечер тестван от мен и съм на мнение, че е трябва да му се даде шанс. ;)

Потребителски аватар
shakeitt
Ex-CS Admin
Мнения: 57
Регистриран: 08.09.2011, 18:38
Мишка: genius
Ник в CS: shakeitt
Местоположение: Благоевград

Re: Кандидат Админ, iNNERHELL deathLesS

Мнение от shakeitt »

От мен имаш голямо НЕ много пъти съм го засичал да псува без причина да се заяжда с хората, мисля че това неможе да бъде админ който се представя за такъв какъвто НЕ Е :!:
Never Back Down!

innerhell_deathless
Новак
Мнения: 9
Регистриран: 27.08.2011, 17:39
Мишка: Delux
Ник в CS: iNNERHELL deathLesS
Местоположение: България/София
Контакти:

Re: Кандидат Админ, iNNERHELL deathLesS

Мнение от innerhell_deathless »

shakeitt написа:От мен имаш голямо НЕ много пъти съм го засичал да псува без причина да се заяжда с хората, мисля че това неможе да бъде админ който се представя за такъв какъвто НЕ Е :!:
Съжелявам че се намесвам, искам да кажа псувах защото и те ме псуват, но казвам псувах.
Никога няма да се повтори това и аз съм такъв какъвто се изразявам тук във Форума както и във Psycho Сървърите :idea: .

Потребителски аватар
shakeitt
Ex-CS Admin
Мнения: 57
Регистриран: 08.09.2011, 18:38
Мишка: genius
Ник в CS: shakeitt
Местоположение: Благоевград

Re: Кандидат Админ, iNNERHELL deathLesS

Мнение от shakeitt »

innerhell_deathless написа:
shakeitt написа:От мен имаш голямо НЕ много пъти съм го засичал да псува без причина да се заяжда с хората, мисля че това неможе да бъде админ който се представя за такъв какъвто НЕ Е :!:
Съжелявам че се намесвам, искам да кажа псувах защото и те ме псуват, но казвам псувах.
Никога няма да се повтори това и аз съм такъв какъвто се изразявам тук във Форума както и във Psycho Сървърите :idea: .
Тук нее мястото да спорим много пъти съм те виждал това е факт няма какво да си кривиш душицата много от хората могат да потвърдят същото което казах и аз, нека времето покаже!
Never Back Down!

innerhell_deathless
Новак
Мнения: 9
Регистриран: 27.08.2011, 17:39
Мишка: Delux
Ник в CS: iNNERHELL deathLesS
Местоположение: България/София
Контакти:

Re: Кандидат Админ, iNNERHELL deathLesS

Мнение от innerhell_deathless »

shakeitt написа:
innerhell_deathless написа:
shakeitt написа:От мен имаш голямо НЕ много пъти съм го засичал да псува без причина да се заяжда с хората, мисля че това неможе да бъде админ който се представя за такъв какъвто НЕ Е :!:
Съжелявам че се намесвам, искам да кажа псувах защото и те ме псуват, но казвам псувах.
Никога няма да се повтори това и аз съм такъв какъвто се изразявам тук във Форума както и във Psycho Сървърите :idea: .
Тук нее мястото да спорим много пъти съм те виждал това е факт няма какво да си кривиш душицата много от хората могат да потвърдят същото което казах и аз, нека времето покаже!
Не отричам и никъде във Кандидатурата ми не съм го отрекал, но не е без причина и наистина спри да се заяждаш.

Потребителски аватар
shakeitt
Ex-CS Admin
Мнения: 57
Регистриран: 08.09.2011, 18:38
Мишка: genius
Ник в CS: shakeitt
Местоположение: Благоевград

Re: Кандидат Админ, iNNERHELL deathLesS

Мнение от shakeitt »

Мисля да не продалжавам да пиша това което съм написал е факт аз нищо не губя казвам истината и ако исках да се заяждам до сега да го бях направил много пъти просто си изказах мнението за теб а това няма да го кажа напразно за да ти ги напиша тези неща значи е било така, не съм такъв човек да тръгна да правя лошо на друг без причина, казах ти един път ще ти кажа и 2ри, просто не ми се прави на такъв какъвто не си, всеки ден имаш бан за псуване как пък мен не ме провокира за да тръгна да го храня а ти им се връзваш просто кажи без обиди и спри ама явно ти неможеш да си стърпиш нервичките сладки. В момента мен не ме лъжеш, че си хранил без причина тоест че и те са те хранили, защото мен неможеш по никакъв начин да ме преметнеш като тях по причината, че аз съм присъствал на тези обиди поставени от теб върху мен много пъти и други хора от моя клан и нормални играчи които нямат нищо общо с теб нито пък са те засегнали. С тези твои предишни коментари ме накара да напиша тези описания за теб по горе, ако не беше тръгнал да пишеш след моя глас за теб нямаше да се стигне до тук и да те разкрия пред админите които не познават другата ти страна която винаги си я представял пред мен и пред много хора казах ВРЕМЕТО ЩЕ ПОКАЖЕ :!: :!: :!:
П.С. друго важно нещо до сега си нямал участие в форума в теми и тем подобни работи което го изисква в кандидатурата за един свестен админ
Последна промяна от shakeitt на 07.10.2011, 03:44, променено общо 1 път.
Never Back Down!

innerhell_deathless
Новак
Мнения: 9
Регистриран: 27.08.2011, 17:39
Мишка: Delux
Ник в CS: iNNERHELL deathLesS
Местоположение: България/София
Контакти:

Re: Кандидат Админ, iNNERHELL deathLesS

Мнение от innerhell_deathless »

shakeitt написа:Мисля да не продалжавам да пиша това което съм написал е факт аз нищо не губя казвам истината и ако исках да се заяждам до сега да го бях направил много пъти просто си изказах мнението за теб а това няма да го кажа напразно за да ти ги напиша тези неща значи е било така, не съм такъв човек да тръгна да правя лошо на друг без причина, казах ти един път ще ти кажа и 2ри, просто не ми се прави на такъв какъвто не си, всеки ден имаш бан за псуване как пък мен не ме провокира за да тръгна да го храня а ти им се връзваш просто кажи без обиди и спри ама явно ти неможеш да си стърпиш нервичките сладки. В момента мен не ме лъжеш, че си хранил без причина тоест че и те са те хранили, защото мен неможеш по никакъв начин да ме преметнеш като тях по причината, че аз съм присъствал на тези обиди поставени от теб върху мен много пъти и други хора от моя клан и нормални играчи които нямат нищо общо с теб нито пък са те засегнали. С тези твои предишни коментари ме накара да напиша тези описания за теб по горе, ако не беше тръгнал да пишеш след моя глас за теб нямаше да се стигне до тук и да те разкрия пред админите които не познават другата ти страна която винаги си я представял пред мен и пред много хора казах ВРЕМЕТО ЩЕ ПОКАЖЕ :!: :!: :!:
Да така е за това спри да спамиш.

Потребителски аватар
lanselot
Ex-CS Admin
Мнения: 492
Регистриран: 08.09.2011, 18:47
Мишка: x7 705k
Ник в CS: DefuseR * LANSELOT[D]OBI

Re: Кандидат Админ, iNNERHELL deathLesS

Мнение от lanselot »

Прощавай, но не можеш да пишеш на български, можеш на кирилица, но не и на български. На доста места ти намерих както и правописни грешки, така и граматически, затова не мисля, че беше уместно да го използваш като твой плюс. Така.. от мен имаш стимулиращо НЕ. Един играч, независимо слаб или мега, ултра, хипер добър :Д преди всичко трябва да е коректен. Трябва да има нужния етикет затова да бъде админ. Колкото и да не искам, ще се съглася с shakeitt, че доста пъти си се държал непристойно, а един админ трябва да буди респект не само с играта която показва ... Добър си, но не това е единствената клауза от договора :Д
Можещите, могат да имат това, което си пожелаят!!!!!

Потребителски аватар
zlatoto
Модератор
Мнения: 879
Регистриран: 09.03.2010, 22:03
Пол: Жена
Местоположение: Бургас

Re: Кандидат Админ, iNNERHELL deathLesS

Мнение от zlatoto »

Тук не гледаме грамотноста на хората :)
Важното е да се старае... Все пак е на 16 години :)
И аз ще му кажа ДА. Нека времето покаже :)
За псуването, на всеки се е случвало, въпреки, че това е само игра :)
Успех на пробния период!

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Кандидат Админ, iNNERHELL deathLesS

Мнение от fallangel »

Двоумя се но ще кажа едно ДА за изпитателен срок.

Bat Stoqn
CS Admin
Мнения: 729
Регистриран: 07.09.2007, 21:10
Местоположение: Бургас

Re: Кандидат Админ, iNNERHELL deathLesS

Мнение от Bat Stoqn »

FallAngel написа:Двоумя се но ще кажа едно ДА за изпитателен срок.
+1 И нека времето покаже :D

Потребителски аватар
bastarka
Модератор
Мнения: 377
Регистриран: 28.05.2008, 00:06
Пол: Жена

Re: Кандидат Админ, iNNERHELL deathLesS

Мнение от bastarka »

ВИЕ ПОЛУДЯХТЕ ЛИ ?!?!?!?!?!?!?!?!?!
ТВЪРДО СЪМ ПРОТИВ !
Държанието му е просто под всякаква критика .... Онзи ден му направих забележка,няколко пъти и се направи,че не ме е чул изобщо,за малко щях да го пратя в едно часова почивка ... Обижда както намери за добре толкова е несъобразителен,че ...... Също така унижава по-слабите играчи !
Плюс това не отговаря на изискванията по кандидатурата,ако почнем да правим изключения,какво се случва тогава ???
Още по- малко заради него не си заслужава !!!
Заставам зад мнението на shakeit въпреки,че и него не харесвам особено,но немога да отрека,че е абсолютно прав !
Дори за конкретния случей,който посочих малко по-нагоре,ако не се лъжа и той беше в сървара може да потвърди !

Мнениеот shakeitt » 07 Окт 2011, 02:34
От мен имаш голямо НЕ много пъти съм го засичал да псува без причина да се заяжда с хората, мисля че това неможе да бъде админ който се представя за такъв какъвто НЕ Е :!:
+1
Изображение

innerhell_deathless
Новак
Мнения: 9
Регистриран: 27.08.2011, 17:39
Мишка: Delux
Ник в CS: iNNERHELL deathLesS
Местоположение: България/София
Контакти:

Re: Кандидат Админ, iNNERHELL deathLesS

Мнение от innerhell_deathless »

Такам да кажа те ме псуват и аз им отвръщам, а ти особено да не говорим за тебе как се държиш във сървърите но не искам да бъда някакъв клюкар така че ще си замълча и стана ли админ такива неща няма да има както от скоро не псувам изобщо и не обръщам внимание на чата и играчите във сървъра, просто си играя играта ...

Заключена