Реклама на PsychoTrainings Servers

Реклама на вашите сървъри сървъри или верига - за Counter-Strike 1.5, 1.6, CZ, Source, Promod.
Потребителски аватар
green
CS Admin, Jr.
Мнения: 536
Регистриран: 19.04.2012, 11:46
Мишка: Prestigio
Ник в CS: son of the devil/XePyBuM
Местоположение: in hell
Контакти:

Реклама на PsychoTrainings Servers

Мнение от green »

Ако някой е рекламирал наш сървър нека пише тук, къде и кой сървър точно, за да се знае и да не бъде рекламиран 2/повече пъти на едно място по едно и също време.
-Аз рекламирах Dust2Only в cs-bg
Изображение

Потребителски аватар
bogii
CS Admin
Мнения: 371
Регистриран: 17.10.2011, 16:41
Мишка: G903
Ник в CS: BoGiI
Местоположение: PLEVEN
Аватарът на Pokemon
Зареждане…

Re: Реклама на PsychoTrainings Servers

Мнение от bogii »

утре ще пусна за Класика
и не е лошо това малко да го упдеитнете инфото
банера на дъста не е активен и да добавите инфо и за CS GO
http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f=14&t=150682

Потребителски аватар
bogii
CS Admin
Мнения: 371
Регистриран: 17.10.2011, 16:41
Мишка: G903
Ник в CS: BoGiI
Местоположение: PLEVEN
Аватарът на Pokemon
Зареждане…

Re: Реклама на PsychoTrainings Servers

Мнение от bogii »

Sървърът Ви е добавен в системата и ще бъде видим до 18 юли 2015. Благодарим Ви, че решихте да рекламирате при нас!
аиде едно рамо и от мен за Класика
само дано има малко прекъсваня

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: Реклама на PsychoTrainings Servers

Мнение от 2GOOD »

Малко по-късно ще добавя и алтернативните ИП-та да рекламираме тях направо

Потребителски аватар
Sp0oF
Напредващ
Мнения: 45
Регистриран: 16.06.2012, 11:15

Re: Реклама на PsychoTrainings Servers

Мнение от Sp0oF »

Играчите на CS 1.6 ппц рязко намаляха, а тук редовно бановете са перманентни, а веригите на цс 1.6 в България бяха много и все още не са никак малко (и на хората не им дреме дали ще бъдат баннати при наличието на толкова вериги).
Едно време исках да помогна да съхраним веригата като се предлагат не толкова комерсиални услуги - да не се гонят и баннват играчи за щяло и нещяло, а да се привличат все нови и нови играчи (до колкото може) и веригата да бъде едно приятно място за стреляне, без банове, ограничения и всякакъв вид хакерски намеси. Но за жалост вие сметнахте, че така е по-добре..,2 Години по-късно резултата е на лице, има 1 поговорка -,,Каквото посееш това ще пожънеш", и сега искате отново да пълните веригата - което ще стане много трудно да имате поне 20-30 редовни играчи (да не кажа невъзможно).
А едно време нямаше празен сървър но уви..Жалко за веригата наистина ми харесваше но хората сега са се ориентирали към ЦС:ГО играта в момента е номер едно шутър, всеки може да види какви лиги и турнири се правят и какви награди има, а всички знаем, че повечето геймъри биха предпочели да игаят ЦС:ГО в едини наистина професионални условия с турнири и награди.


ПП. Нищо лично към никой, Успех.
Изображение

Потребителски аватар
bogii
CS Admin
Мнения: 371
Регистриран: 17.10.2011, 16:41
Мишка: G903
Ник в CS: BoGiI
Местоположение: PLEVEN
Аватарът на Pokemon
Зареждане…

Re: Реклама на PsychoTrainings Servers

Мнение от bogii »

малко не си в час преисторията за срива тук а отнсно бановете те така трябва да си останат
а др вериги говрим за по големите техната политиката е др повече СМС по добре
като се предлагат СМС услуги за щяло и нещяло

Потребителски аватар
AvEnTaDoR
CS Admin, Jr.
Мнения: 14
Регистриран: 12.07.2011, 13:16
Мишка: HP
Ник в CS: AvEnTaDoR
Местоположение: Козлодуй
Контакти:

Re: Реклама на PsychoTrainings Servers

Мнение от AvEnTaDoR »

" ... и веригата да бъде едно приятно място за стреляне, без банове, ограничения и всякакъв вид хакерски намеси. " Нима ти харесва да играеш срещу някой със спийд, айм или с "медиум" ?!! Интересна мисъл ... !!! Само, че нещо неразбрах ... щом е с бан значи е с хак ! А повярвай ми незнам някой по - голям сървар да позволява употребата МУ ... Аз лично бих предпочел "чист" сървар, където админите са доста търпеливи и винаги предупреждават а именно този ... За перма съм млако по склонен да се съгласа ... може би е прекалено крайно ... Ако началника прецени и му се занимава, може да добави няколко варянта като да ре1ем за час, седмица и перм ... :think:

Потребителски аватар
Sp0oF
Напредващ
Мнения: 45
Регистриран: 16.06.2012, 11:15

Re: Реклама на PsychoTrainings Servers

Мнение от Sp0oF »

AvEnTaDoR написа:" ... и веригата да бъде едно приятно място за стреляне, без банове, ограничения и всякакъв вид хакерски намеси. " Нима ти харесва да играеш срещу някой със спийд, айм или с "медиум" ?!! Интересна мисъл ... !!! Само, че нещо неразбрах ... щом е с бан значи е с хак ! А повярвай ми незнам някой по - голям сървар да позволява употребата МУ ... Аз лично бих предпочел "чист" сървар, където админите са доста търпеливи и винаги предупреждават а именно този ... За перма съм млако по склонен да се съгласа ... може би е прекалено крайно ... Ако началника прецени и му се занимава, може да добави няколко варянта като да ре1ем за час, седмица и перм ... :think:
Не ме разбра правилно, главните Админи знаят най-добре за какво говоря, предлагах авторски античийт с клиентска част, по-този начин играта щеше да е максимално чиста и бановете щяха да се намалят до минимум. А относно бановете вмомента... когато погледна банлистата виждам все 1 и също - Причина - Хак =спийд, айм, време - permanent.
Има толкова много плъгини, които могат да се добавят вмомента именно за такива дразнители с помагала ( също могат и много подобни да се измислят). не забравяйте, че времената се менят и нещо като не се поддържа то рухва - нормално, трябва да се гледа банове и т.н. да се намалят до минимум, един перманентен бан няма да реши нищо за вашата верига след като 1 човек може би за първи път влиза във веригата ви и сте го хванали с хак, това е прекалено крайно решение което би трябвало да се прилага в крайни ситуации на упорити индивиди. Хората така няма да запомнят веригата - ще минат и ще заминат те ще пораснат, а игрите ще стават все повече и по-хубави,а вие ще си раздавате перманентните банове на малкото останали хора в цс 1.6 - не става така. Имахте толкова много редовни играчи - къде са? щом редовните играчи, които ви пълниха сървърите ги няма, как смятате, че сега на ново ще го постигните с нови играчи? още повече, че всеки ден летят перманентни банове както казах.
По-добре помислете как да ограничите играчите с хаковете, и да съхраните и малкото играчи, които са останали в цс 1.6 , а не как да ги банвате.

Успех!
Изображение

Потребителски аватар
bogii
CS Admin
Мнения: 371
Регистриран: 17.10.2011, 16:41
Мишка: G903
Ник в CS: BoGiI
Местоположение: PLEVEN
Аватарът на Pokemon
Зареждане…

Re: Реклама на PsychoTrainings Servers

Мнение от bogii »

античит система е добре ще помага без това сме останали 4-5 админа маи които сме активни пък и не сме постояно на линия

Потребителски аватар
Sp0oF
Напредващ
Мнения: 45
Регистриран: 16.06.2012, 11:15

Re: Реклама на PsychoTrainings Servers

Мнение от Sp0oF »

bogii написа:античит система е добре ще помага без това сме останали 4-5 админа маи които сме активни пък и не сме постояно на линия
Клиентски античийт винаги е добро решение, предлага много възможности, защити от разни експлойти, хакове и др. разни хакерси инструменти. но 2GOOD както и FallAngel, ми отговориха, че за нищо на света не биха сложили античийт понеже играта нямало да е същата, губил се смисъла ако админите са по-малко и нямало хакери, които да се баннват, такава била политиката на тази верига. Не критикувам никой, но просто явно политиката не ви е правилна и трябва да помислите за нещо по-градивно, ако искате да съхраните веригата.

Успех!
Изображение

Потребителски аватар
SauSer
Модератор
Мнения: 436
Регистриран: 18.03.2011, 21:31
Местоположение: Русе
Аватарът на SauSer
Зареждане…

Re: Реклама на PsychoTrainings Servers

Мнение от SauSer »

Като цяло дисциплината и редът са в основата на всяка верига, която иска да просперира. Продължителността на бановете е различна, всяка премислена и по преценка на екипа. Това е нашата политика, благодарение на която дълги години бяхме на челните места в страната по посещаемост. Дръзко е да твърдиш, че дисциплината разваля играта. Ако сме изгонили играчи, то те са били хакери - а аз лично предпочитам да играя с четирима чисти, вместо с 10тима, 50% от които неизрядни.
Причините, поради които се сринахме така внезапно, като пряк очевидец мога да твърдя, че нямаха нищо общо с тази наша политика. Напротив, смятам, че тя би могла да ни върне обратно. :)
"Because there’s nothing more beautiful than the way the ocean refuses to stop kissing the shoreline, no matter how many times it’s sent away."

Потребителски аватар
Sp0oF
Напредващ
Мнения: 45
Регистриран: 16.06.2012, 11:15

Re: Реклама на PsychoTrainings Servers

Мнение от Sp0oF »

@SauSer, май не разбра какво искам да напиша или си чел през редове. Точно дисциплина е нужна, и вмомента само потвърждаваш тезата, че не е важно колко играчи има, стига да са без помагала, тъкмо това не искаха 2GOOD и FallAngel, защото предполагаха, че ако сложат клиентски античийт играчите ще намалеят и за тях беше по-добре сървърите да са пълни но с хакери, вместо античийт и една по-прилична и чиста игра. Не знам как ще "превъзпиташ" 1 играч с перманентен бан?! както казах - има много други начини и плъгини, които могат много да помогнат в тая насока.

ПП. Къде са всички онези играчи, които сте превъзпитали с годините и благодарение на които бяхте в челните места в страната?

Поздрави и Успех!
Изображение

Havelock
Новак
Мнения: 6
Регистриран: 07.11.2013, 16:34

Re: Реклама на PsychoTrainings Servers

Мнение от Havelock »

Sp0oF написа:
AvEnTaDoR написа:" ... един перманентен бан няма да реши нищо за вашата верига след като 1 човек може би за първи път влиза във веригата ви и сте го хванали с хак, това е прекалено крайно решение което би трябвало да се прилага в крайни ситуации на упорити индивиди.
Успех![/color]
WTF?!? :shifty:

Аз не смятам за крайно решение изработването на античийт, който пуска 380 волта по клавиатурата на боклука, ти ми говориш за "нежната и наранена душа" на наказания с бан комплексар?
И да ти кажа, няма античийт, който да не може да се заобиколи. Най-доброто средство са играчи с турнирен ЛАН опит да бъдат админи. За съжаление, нито една верига не се разбира с подобни играчи, просто представите им за това, какво трябва да се стимулира в сървъра, се разминават тотално!

Потребителски аватар
SauSer
Модератор
Мнения: 436
Регистриран: 18.03.2011, 21:31
Местоположение: Русе
Аватарът на SauSer
Зареждане…

Re: Реклама на PsychoTrainings Servers

Мнение от SauSer »

Havelock написа:Аз не смятам за крайно решение изработването на античийт, който пуска 380 волта по клавиатурата на боклука, ти ми говориш за "нежната и наранена душа" на наказания с бан комплексар?
И да ти кажа, няма античийт, който да не може да се заобиколи. Най-доброто средство са играчи с турнирен ЛАН опит да бъдат админи. За съжаление, нито една верига не се разбира с подобни играчи, просто представите им за това, какво трябва да се стимулира в сървъра, се разминават тотално!
Подкрепям.

И ще се обоснова. През ръцете ми са минали не една и две anticheat-системи, като никоя не ми се понрави достатъчно, та да я оставя трайно. Дори след авторска редакция. Заложих на човешка преценка. Това от малък, но важен личен опит :) Тук също е изпробван методът с такава система, когато имаше наплив играчи, но резултатите доведоха до махането й, поне за момента. Ако броят играчи доведе до невъзможност те да бъдат следени от нас, то тогава е по-вероятно отново да се потърси друг способ за регулиране на играта освен работата на екипа. В краен случай.

Мисля, че е станало неразбирателство с шефовете навремето... Познавам ги дотолкова, та да твърдя, че не биха заложили на много и некачествено, вместо на малко, но качествено. В подкрепа на тезата ми - в противен случай, аз примерно нямаше да съм в този екип, тъй като не правя компромис с тази своя политика :) Второ доказателство са именно въпросните перманентни банове - некоректна игра не се толерира, втори шансове се дават рядко. Тук целта не е превъзпитание, а поддържане качеството на игра в сървърите. Превъзпитание се цели точно чрез временните банове. Това е моята логика.. А на въпроса къде са редовните ни посетители ти сам даде отговор в първия си коментар по-горе :) Играят GO, играят лиги и прочее, 1.6 замря. Този отлив съвпадна с атаките, които понасяхме в некратък период от време. Редовните и изрядни играчи не са напуснали за това, че сме банвали хакерите перманентно, смятам. Тези, които са се отказали от нас или не са ни запомнили, защото са били баннати перманентно, вината за което е била тяхна, вярвам, не са голяма загуба :)

А може би не успявам да вникна изцяло в твърдението ти. :)
"Because there’s nothing more beautiful than the way the ocean refuses to stop kissing the shoreline, no matter how many times it’s sent away."

Потребителски аватар
Sp0oF
Напредващ
Мнения: 45
Регистриран: 16.06.2012, 11:15

Re: Реклама на PsychoTrainings Servers

Мнение от Sp0oF »

@Havelock, говоря за крайно решение перманентния бан, именно защото играчите намаляха, трябва ли да пиша едни и същи неща? не ме приемай като ваш критик или ВРАГ. И да... няма античийт, който да не може да се bypass< но е малко вероятно това да стане, на хората ще им отнемат дни и нощи деасемблиране, а след като пуснат нещо веднага се прави ъпдейт. Можеш сам да провериш колко пълни сървъри има със sXe. Anticehat.

@SauSer, аз не говоря за обикновен сървърен античийт, говоря ти за client-side, като sXe Anticheat, като Флекса и т.н., този вид античийт не баннва, а просто не можеш да заредиш играта ако пускаш хак - изхвърля те, блокира цс и т.н, тези клиентски античийт системи работят много по-надеждно от обикновенните. А относно този твой цитат " Този отлив съвпадна с атаките, които понасяхме в некратък период от време." по-нагоре казах, че Античийта може да блокира разни подобни атаки - скриптове, екслпойти и т.н." Говорих с 2ГООД и Ангела, те са запознати със възможностите на такъв античийт, говорили сме но не искаха, помня им думите !

Успех!
Изображение

Отговори