NEED Вашата подкрепа

Връзки към други сайтове с информация за играта
ALLfaked
Редовен
Мнения: 70
Регистриран: 30.05.2011, 17:22
Мишка: Delux dlm 315
Ник в CS: V ZELENOM MIRE APPLEWOW
Местоположение: Sofia, Bulgaria

NEED Вашата подкрепа

Мнение от ALLfaked »

Понеже ПРО-то участва в него натиснете Like бутона щот ми трябват 500 гледания и 50 лайк-а ,

П.С.- ТАЛАНТА МНОГО ДЪРЖИ ДА ГЛАСУВАТЕ ЗА КЛИПЧЕТО

http://www.youtube.com/watch?v=vmEWdkVb3qE
Изображение
Само нуба не знае от къде му идва проблема!!!

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: NEED Вашата подкрепа

Мнение от fallangel »

Аз съм кликнал ама като гледам 55 Like :? къде са 500 .... Трябва ти повечко реклама, поствай го из форуми да се съберат по бързо.

Потребителски аватар
AnHiMiLaToR
Kinda Boss
Мнения: 447
Регистриран: 05.06.2008, 21:43
Мишка: Logitech G1
Аватарът на The Prodigy
Зареждане…

Re: NEED Вашата подкрепа

Мнение от AnHiMiLaToR »

ALLfaked написа:500 гледания и 50 лайк-а

Потребителски аватар
tAkethAt
Ex-CS Admin
Мнения: 321
Регистриран: 24.08.2011, 06:44
Мишка: CANYON
Ник в CS: slabAK

Re: NEED Вашата подкрепа

Мнение от tAkethAt »

Клипът е супер, Like ! :)
"О, неразумни и юроде! Що се срамуваш да се наречеш българин, и не четеш, и не говориш на своя език?

Hadjiev;:]
Напредващ
Мнения: 47
Регистриран: 12.11.2011, 22:13
Ник в CS: Hadjiev;:]

Re: NEED Вашата подкрепа

Мнение от Hadjiev;:] »

Тъпооо

Потребителски аватар
CzaR
CS Admin
Мнения: 847
Регистриран: 05.11.2010, 20:04
Мишка: Hama
Местоположение: Поморие/България
Контакти:

Re: NEED Вашата подкрепа

Мнение от CzaR »

Hadjiev;:] написа:Тъпооо
:hand: Ти по-хубави клипчета ли имаш :?: Внимавай какво говориш :shhh:

Потребителски аватар
bulletstorm
CS Admin, Jr.
Мнения: 228
Регистриран: 29.04.2011, 00:19
Мишка: с кабел
Ник в CS: как дое
Местоположение: у нази на компа
Аватарът на tanko 1
Зареждане…

Re: NEED Вашата подкрепа

Мнение от bulletstorm »

Таланта да не участва като един от тия дето падат с глави :D
Изображение

SorrowMind
Пристрастен
Мнения: 131
Регистриран: 09.10.2011, 20:00
Мишка: Razer Lachesis
Ник в CS: SorrowMind
Местоположение: Burgas

Re: NEED Вашата подкрепа

Мнение от SorrowMind »

Hadjiev;:] написа:Тъпооо
+1.. може да нямам хубави клипчета, но това е само защото не ми се занимава да си правя, браво за клипа , но фраговете не са нищо особено.. имам сигурно към 200 демота, чрез които може да се направи невероятен клип, но просто гледането им, и правенето на клип отнемат прекалено много време, което бих използвал да отида на кафе например :)
No challenge is big enough!
Pain is temporary, Glory lasts forever!
Be not afraid of greatness: some are born great, some achieve greatness, and some have greatness thrust upon them.

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: NEED Вашата подкрепа

Мнение от r3l4x4 »

Това.... което виждам тук е доста тъжно :lol: Чудя се как не сте схванали смисъла на клипа 8) той не е да показва цс умения... а един вид кандидатстване за работа на ALLfaked 8) Естествено малко са хората, който го подкрепиха 8) другите много ви знае устата :twisted: Жалка картинка сте :!:

Hadjiev;:] се слави с поредица от жалки коментари и теми 8) Не пропусна да даде мнение и тук :doh:

SorrowMind е един от най-цветущите и надути играчи в сървара и веднага след hadjiev дава посредствено мнение и казва: аз мога това.. аз мога онова, но никой не е видял нищо от него :lol:

bulletstorm - научи се как се цъка компа и си пусни клипчето, явно сега не си успял да го пуснеш :lol:

Мислете преди да пишете нещо :!:И не се правете на интересни :!:
I'll **** you till you love me

job
Редовен
Мнения: 64
Регистриран: 02.03.2011, 11:06
Мишка: Delux xD
Ник в CS: nqma nikakvo znachenie

Re: NEED Вашата подкрепа

Мнение от job »

Nice :P доста добро качество!!! 8)

SorrowMind
Пристрастен
Мнения: 131
Регистриран: 09.10.2011, 20:00
Мишка: Razer Lachesis
Ник в CS: SorrowMind
Местоположение: Burgas

Re: NEED Вашата подкрепа

Мнение от SorrowMind »

r3l4x4 написа:Това.... което виждам тук е доста тъжно :lol: Чудя се как не сте схванали смисъла на клипа 8) той не е да показва цс умения... а един вид кандидатстване за работа на ALLfaked 8) Естествено малко са хората, който го подкрепиха 8) другите много ви знае устата :twisted: Жалка картинка сте :!:

Hadjiev;:] се слави с поредица от жалки коментари и теми 8) Не пропусна да даде мнение и тук :doh:

SorrowMind е един от най-цветущите и надути играчи в сървара и веднага след hadjiev дава посредствено мнение и казва: аз мога това.. аз мога онова, но никой не е видял нищо от него :lol:

bulletstorm - научи се как се цъка компа и си пусни клипчето, явно сега не си успял да го пуснеш :lol:

Мислете преди да пишете нещо :!:И не се правете на интересни :!:
да ти кажа няма нужда точно хора като теб да ми казват дали са видяли нещо от мен, казах ти имам демота , но не ми се занимава да правя клипове, затова няма и как да видиш :) аз пред 100 пъти по-добри играчи на ЦС от всичките в този форум съм се доказал, споко , пък и преди време(2-3 години) играех много, сега вече не влизам в цс-а освен ако някой приятел/ка не ме викне :) аз съм ли съм надут или просто вие сте жалки играчи, които се мислят за по-добри от мен, което в никакъв случай не е вярно :)
No challenge is big enough!
Pain is temporary, Glory lasts forever!
Be not afraid of greatness: some are born great, some achieve greatness, and some have greatness thrust upon them.

Потребителски аватар
minute
Big Boss
Мнения: 827
Регистриран: 06.09.2010, 19:05
Мишка: MSI g-series
Местоположение: Някъде там в северозапада :-)

Re: NEED Вашата подкрепа

Мнение от minute »

SorrowMind написа:
r3l4x4 написа:Това.... което виждам тук е доста тъжно :lol: Чудя се как не сте схванали смисъла на клипа 8) той не е да показва цс умения... а един вид кандидатстване за работа на ALLfaked 8) Естествено малко са хората, който го подкрепиха 8) другите много ви знае устата :twisted: Жалка картинка сте :!:

Hadjiev;:] се слави с поредица от жалки коментари и теми 8) Не пропусна да даде мнение и тук :doh:

SorrowMind е един от най-цветущите и надути играчи в сървара и веднага след hadjiev дава посредствено мнение и казва: аз мога това.. аз мога онова, но никой не е видял нищо от него :lol:

bulletstorm - научи се как се цъка компа и си пусни клипчето, явно сега не си успял да го пуснеш :lol:

Мислете преди да пишете нещо :!:И не се правете на интересни :!:
да ти кажа няма нужда точно хора като теб да ми казват дали са видяли нещо от мен, казах ти имам демота , но не ми се занимава да правя клипове, затова няма и как да видиш :) аз пред 100 пъти по-добри играчи на ЦС от всичките в този форум съм се доказал, споко , пък и преди време(2-3 години) играех много, сега вече не влизам в цс-а освен ако някой приятел/ка не ме викне :) аз съм ли съм надут или просто вие сте жалки играчи, които се мислят за по-добри от мен, което в никакъв случай не е вярно :)
Боже, колко си ограничен :-). Не си схванал идеята на r3l4x4, но си извинен :-).

P.S. Ей такива изказвания (в синичкото) като мерна още един път и ще си понесеш наказанието, да си видял някой друг да обижда целия форум и да е останал ненаказан? И все повече се убеждавам, че интелектуалното ти ниво е твърде ниско за да се занимавам изобщо с теб, опитай се да се правиш на велик, след като те пусне пубертета !
"Не падай духом, за да не духаш паднал!"
Изображение

SorrowMind
Пристрастен
Мнения: 131
Регистриран: 09.10.2011, 20:00
Мишка: Razer Lachesis
Ник в CS: SorrowMind
Местоположение: Burgas

Re: NEED Вашата подкрепа

Мнение от SorrowMind »

само погледни на релакс-а поста :) както казах през х*я ми какво мислиш за мен, след като не ме познаваш, мнението ти е некомпетентно :) просто не ме интересува как се държа с някви хора от някакъв си форум, които не познавам на живо..
Последна промяна от SorrowMind на 20.11.2011, 12:34, променено общо 2 пъти.
No challenge is big enough!
Pain is temporary, Glory lasts forever!
Be not afraid of greatness: some are born great, some achieve greatness, and some have greatness thrust upon them.

Потребителски аватар
zlatoto
Модератор
Мнения: 879
Регистриран: 09.03.2010, 22:03
Пол: Жена
Местоположение: Бургас

Re: NEED Вашата подкрепа

Мнение от zlatoto »

Мисля, че е доста ясен :)
И си казва истината... За да има такова мнение за вас, значи го вижда. Никой тук няма да седне и да си измисля кой какъв е :) Вярно е не сме длъжни да харесваме всички, но гледаме винаги да сме положително настроени към хората. За да говори така значи има причина... И то причината е у вас самите :)

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: NEED Вашата подкрепа

Мнение от r3l4x4 »

minute написа:Боже, колко си ограничен :-). Не си схванал идеята на r3l4x4, но си извинен :-).

P.S. Ей такива изказвания (в синичкото) като мерна още един път и ще си понесеш наказанието, да си видял някой друг да обижда целия форум и да е останал ненаказан? И все повече се убеждавам, че интелектуалното ти ниво е твърде ниско за да се занимавам изобщо с теб, опитай се да се правиш на велик, след като те пусне пубертета !
:lol: Минуте :lol: нали трябва да може да чете, за да разбира :lol: Личи си, че детето е израснало в цс :lol:
I'll **** you till you love me

Отговори