Първи psycho-cs.com Турнир

Иформация за онлайн турнири, Български и Международни
Потребителски аватар
fRsT
Ex-CS Admin
Мнения: 71
Регистриран: 09.02.2009, 14:05
Местоположение: varnamaika
Контакти:

Re: Първи psycho-cs.com Турнир

Мнение от fRsT »

zlatoto написа:Искам да предложа нещо за турнира.
За втори път настояван за демота, всеки да си прави демо и след първия кръг да се гледат.
Аз няма да участвам но искам всичко да е както си трябва :)
Защото, както всички знаем има отбор в сървъра, който се състои от 2 или 3 играча, но те са винаги хакери и са на БТК.
Те може да участват в турнира под различни никове и отбори.
Няма да е справедливо ако продължат и един честен отбор отпадне в първия кръг заради тях.
Мисълта ми е, че след всеки кръг като се гледа демо, няма да има шанс отбора с хак да продължи. :)
Злато, не мога ра разбера какъв е смисъла да си правят демота- ще ги гледат 20 човека примерно... Ако не и повече. Как така ще е хакер някой и няма да се разбере ???
Изображение

d1nkana
Новак
Мнения: 1
Регистриран: 08.09.2010, 12:26
Мишка: adidas

Re: Първи psycho-cs.com Турнир

Мнение от d1nkana »

mom4eta mojem li da se wklu4im ili ?

Пиши на кирилица

Потребителски аватар
fRsT
Ex-CS Admin
Мнения: 71
Регистриран: 09.02.2009, 14:05
Местоположение: varnamaika
Контакти:

Re: Първи psycho-cs.com Турнир

Мнение от fRsT »

d1nkana написа:mom4eta mojem li da se wklu4im ili ?
сори, закъсня с малко. Все пак най-вероятно след това ще има и други турнири, така че не се ядосвай :) И знам, че си нов, но следващия път на кирилица :)
Изображение

Azer0Th
Новак
Мнения: 13
Регистриран: 23.09.2010, 16:22
Мишка: HYNDAI S TOPCHE

Re: Първи psycho-cs.com Турнир

Мнение от Azer0Th »

ае да правим демота после да не ревът :)

Потребителски аватар
fRsT
Ex-CS Admin
Мнения: 71
Регистриран: 09.02.2009, 14:05
Местоположение: varnamaika
Контакти:

Re: Първи psycho-cs.com Турнир

Мнение от fRsT »

Добре, демота ще правим щом настояваш... Само искам да отбележа, че не ми е нито 1ви турнир, нито 2ри :lol:
Изображение

ReaL_cHaRm
Новак
Мнения: 16
Регистриран: 16.01.2010, 19:02

Re: Първи psycho-cs.com Турнир

Мнение от ReaL_cHaRm »

явно имaш кво дa криеш щом недоволствaш срещу товa всеки дa си прaви нa себе си демо.

careless
Новак
Мнения: 8
Регистриран: 12.12.2009, 18:39
Мишка: Razer MAMBA

Re: Първи psycho-cs.com Турнир

Мнение от careless »

айде чакам жребий , искам да си видя съперниците , нали днеска е жребия 30 сме.

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: Първи psycho-cs.com Турнир

Мнение от 2GOOD »

Айдееее на жребия... - почвам да режа хартийките.. щех да го предавам на живо, но стана доста късничко... не се притеснявайте, нямам никакви предпочитания кой с/у кой ще играе. Можете да ми имате пълно доверие, и все пак ако искате да ме подкупвате сега е момента :wink:

Simeonoff
Напредващ
Мнения: 30
Регистриран: 11.11.2009, 20:49
Мишка: а4tech

Re: Първи psycho-cs.com Турнир

Мнение от Simeonoff »

луда работа се е получила.. в крайна сметка ще се опитам да направя малко "Еврофутбол" предположение за финала..

а) DE vs btL 51%
б) 3xP vs btL 49%


Интересува ме само защитите с/у хакове как са ? Понеже както виждате WALL има постоанно в сървъра.. и то някви пишлемета .. незнам дали СТЕАМ може да се влиза с хак.. понеже нямам стеам... ;д Интересувам се и от това с какви средства ще стане комуникирането м/у играчите, т.е широко разпространената : Скайп, Вентрило и ала бала.. позволени ли са ?:)

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: Първи psycho-cs.com Турнир

Мнение от 2GOOD »

Simeonoff написа:луда работа се е получила.. в крайна сметка ще се опитам да направя малко "Еврофутбол" предположение за финала..

а) DE vs btL 51%
б) 3xP vs btL 49%


Интересува ме само защитите с/у хакове как са ? Понеже както виждате WALL има постоанно в сървъра.. и то някви пишлемета .. незнам дали СТЕАМ може да се влиза с хак.. понеже нямам стеам... ;д Интересувам се и от това с какви средства ще стане комуникирането м/у играчите, т.е широко разпространената : Скайп, Вентрило и ала бала.. позволени ли са ?:)
да да да.. нека спекулациите и залаганията започнат сега :)

бтл не ги знам... но 3хп и вие сте много силни като отбори и готиното е че евентуално ще се срещнете чак на полуфинал, т.е. ще ви се радваме повече време :)

Ще бъдете под зоркото око на Alien, който е един от най-опитните ни админи, относно защити - няма да има античийт ако за това говориш.
Разговора м/у играчите ще бъде позволен и от самия сървър посредством воис бутона, но вие може да си ползвате който софтуер желаете.

П.С.
===
Първи турнир ни е, ако се сещате за нещо друго питайте, предлагайте и т.н.

Simeonoff
Напредващ
Мнения: 30
Регистриран: 11.11.2009, 20:49
Мишка: а4tech

Re: Първи psycho-cs.com Турнир

Мнение от Simeonoff »

Щом Алиен ще гледа, доволен съм... понеже имам някой съмнения:) При голяма карта, а само 3в3.. нацелването на отборите на точното място в повече от 70% НЕ трябва да се случва, но това се има и предвит от опита който е натрупал капитана (този който пише) от предишни турнири:) нооо както ти каза, това ни е 1ви турнир, ще сме доволни така или иначе :)


Относно бтл и аз не ги знам, но се говори, че този старгейтс.4лайф или нещо такова, е този Aez0tht moth някъв дет играл в нашия сървър, и как бил стеам, и как се го блиндвали щото го мислят за хак, и как ги земал по 3ма и бил много луд;) Предполагам че точно от такива ми идват съмненията, а и не знам кви са му съотборниците:) Имам съмнение и относно 3хП, но това си е лично мое мнение, ако те интересува може да драснеш в скайп да напрайм малко изходен трафик :)


успех:)

Потребителски аватар
HeyJIoBuM
Ex-CS Admin
Мнения: 81
Регистриран: 31.05.2008, 23:05
Мишка: Genius
Местоположение: Бургас,България

Re: Първи psycho-cs.com Турнир

Мнение от HeyJIoBuM »

_[-KvP-]_PoLaT AlemDaR съм го банвал 3 пъти ! Винаги е хак внимавайте с него щото хем е бот, хем е хак... :twisted:
The Force will be with me always!!!

Потребителски аватар
fRsT
Ex-CS Admin
Мнения: 71
Регистриран: 09.02.2009, 14:05
Местоположение: varnamaika
Контакти:

Re: Първи psycho-cs.com Турнир

Мнение от fRsT »

Хубаво е, че Алиен ще гледа... Така ще има по-малко "тос е хак, оня е хак" във форума.. :)
Изображение

Потребителски аватар
HeyJIoBuM
Ex-CS Admin
Мнения: 81
Регистриран: 31.05.2008, 23:05
Мишка: Genius
Местоположение: Бургас,България

Re: Първи psycho-cs.com Турнир

Мнение от HeyJIoBuM »

Аз ви предупреждавам щото съдя по мен - чак след 7-8 врътки ми хрумна да го проверя,щтото е мега бавен и напрао като видях че е хак немоа повярвам :lol: Обикновенно се проверяват по-добрите, а тез дет праят тук там някой фраг не се забелязват :) Просто да няма ощетени :wink:
The Force will be with me always!!!

Потребителски аватар
fRsT
Ex-CS Admin
Мнения: 71
Регистриран: 09.02.2009, 14:05
Местоположение: varnamaika
Контакти:

Re: Първи psycho-cs.com Турнир

Мнение от fRsT »

[BeaStS]*BlaCK WolF* написа:Аз ви предупреждавам щото съдя по мен - чак след 7-8 врътки ми хрумна да го проверя,щтото е мега бавен и напрао като видях че е хак немоа повярвам :lol: Обикновенно се проверяват по-добрите, а тез дет праят тук там някой фраг не се забелязват :) Просто да няма ощетени :wink:
Много правилно, браво неул :)
Изображение

Заключена