Първи psycho-cs.com Турнир

Иформация за онлайн турнири, Български и Международни
Azer0Th
Новак
Мнения: 13
Регистриран: 23.09.2010, 16:22
Мишка: HYNDAI S TOPCHE

Re: Първи psycho-cs.com Турнир

Мнение от Azer0Th »

Ако някой му трябва 1 да пише :)

Qp0n3cA
Ex-CS Admin
Мнения: 44
Регистриран: 09.11.2009, 02:31
Мишка: A4tech x7 :}

Re: Първи psycho-cs.com Турнир

Мнение от Qp0n3cA »

Как ще се тегли жребии .. кой с/у кой :wink:
Изображение

Потребителски аватар
fRsT
Ex-CS Admin
Мнения: 71
Регистриран: 09.02.2009, 14:05
Местоположение: varnamaika
Контакти:

Re: Първи psycho-cs.com Турнир

Мнение от fRsT »

Qp0n3cA написа:Как ще се тегли жребии .. кой с/у кой :wink:
Жребият ще е или от мен или от главния ( по - скоро от него, за да няма недоволни ). С жребий се избира картата, на която се играе, часът на мача и най-важното- самият мач :)
Изображение

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: Първи psycho-cs.com Турнир

Мнение от 2GOOD »

Със сиг. жребият а и админите, ще бъдат хора не свързани със играещите, ако ме разбирате... колкото до самия жребий, най-много да направя листчета и херо да тегли :)

169
Новак
Мнения: 4
Регистриран: 18.09.2010, 16:08
Мишка: a4tech za 12 lv

Re: Първи psycho-cs.com Турнир

Мнение от 169 »

това е доста добра идея, така ще се предотвратят изказванията след стрещата "ама той с aim, ама тои с wall". така най-добре ще си проличи след мача кой, как, каде и защо. аз съм за това нещо. :wink: нищо че може да не стигна до момента с участието. :D
I will come, and the Hell will come with me!

Потребителски аватар
fRsT
Ex-CS Admin
Мнения: 71
Регистриран: 09.02.2009, 14:05
Местоположение: varnamaika
Контакти:

Re: Първи psycho-cs.com Турнир

Мнение от fRsT »

169 написа:това е доста добра идея, така ще се предотвратят изказванията след стрещата "ама той с aim, ама тои с wall". така най-добре ще си проличи след мача кой, как, каде и защо. аз съм за това нещо. :wink: нищо че може да не стигна до момента с участието. :D
Нали ще има хлтв и всички ще могат да гледат. После ще може да се изтегли и демото в сайта. Ще трябва да се постне 1 темичка как ще се гледа турнира, за да няма недоразбрали :)
Изображение

Потребителски аватар
Fair Play
CS Admin
Мнения: 497
Регистриран: 20.01.2010, 02:15
Мишка: A4TECH X-766FS
Ник в CS: Fair Play
Местоположение: Някъде до морето :)

Re: Първи psycho-cs.com Турнир

Мнение от Fair Play »

малеее как искам да почнем турнира ама си мисля че ще паднем още 1вия мач :mrgreen:
He is Machine! He is Legend! He is Fair Play!

Qp0n3cA
Ex-CS Admin
Мнения: 44
Регистриран: 09.11.2009, 02:31
Мишка: A4tech x7 :}

Re: Първи psycho-cs.com Турнир

Мнение от Qp0n3cA »

Fair Play написа:малеее как искам да почнем турнира ама си мисля че ще паднем още 1вия мач :mrgreen:
Ами ти ако продалжаваш да мислиш така няма как да стигнем по-далеч .. ;]
Изображение

ReaL_cHaRm
Новак
Мнения: 16
Регистриран: 16.01.2010, 19:02

Re: Първи psycho-cs.com Турнир

Мнение от ReaL_cHaRm »

mIrAcLe написа:
169 написа:това е доста добра идея, така ще се предотвратят изказванията след стрещата "ама той с aim, ама тои с wall". така най-добре ще си проличи след мача кой, как, каде и защо. аз съм за това нещо. :wink: нищо че може да не стигна до момента с участието. :D
Нали ще има хлтв и всички ще могат да гледат. После ще може да се изтегли и демото в сайта. Ще трябва да се постне 1 темичка как ще се гледа турнира, за да няма недоразбрали :)
Прав си трябва темичка или спец някой да ми разясни на мене щото искам да гледам а не ми е мн ясно как ще стане туй през хлтв-то...

а примерно от някой отбор даден играч не дойде кво става?

Потребителски аватар
Fair Play
CS Admin
Мнения: 497
Регистриран: 20.01.2010, 02:15
Мишка: A4TECH X-766FS
Ник в CS: Fair Play
Местоположение: Някъде до морето :)

Re: Първи psycho-cs.com Турнир

Мнение от Fair Play »

Qp0n3cA написа:
Fair Play написа:малеее как искам да почнем турнира ама си мисля че ще паднем още 1вия мач :mrgreen:
Ами ти ако продалжаваш да мислиш така няма как да стигнем по-далеч .. ;]
ехм как да мисля то виж с кои играя :lol: пълни масакари сте апък аз знам само 2в2 позициите на отбора ...
He is Machine! He is Legend! He is Fair Play!

ReaL_cHaRm
Новак
Мнения: 16
Регистриран: 16.01.2010, 19:02

Re: Първи psycho-cs.com Турнир

Мнение от ReaL_cHaRm »

според мен всеки отбор да си има резерва че да може тя да е готова във всеки един момент а така докато се разберат кой на кое място ще играе пак и няма да са доволни че е по слаб по силен представи си че се падне двата отбора които играят да им трябва по един играч и после ще има недоволни че тази резерва е по силна от другите и т.н

169
Новак
Мнения: 4
Регистриран: 18.09.2010, 16:08
Мишка: a4tech za 12 lv

Re: Първи psycho-cs.com Турнир

Мнение от 169 »

резервата си е резерва. няма силна няма слаба. както се разберат хората така, и който превари..., а и още нещо да не би да се играе за пари или награди, че да се вживявате толкова.
I will come, and the Hell will come with me!

ReaL_cHaRm
Новак
Мнения: 16
Регистриран: 16.01.2010, 19:02

Re: Първи psycho-cs.com Турнир

Мнение от ReaL_cHaRm »

Да но виж сега има 3 свободни електрона както ги наричат но и на тях им се играе.Може да си станат един отбор пак ко са 5 примерно двамата да са резерви да но както за сега са 3...няма смисал по добре и те да си играят в един отбор

169
Новак
Мнения: 4
Регистриран: 18.09.2010, 16:08
Мишка: a4tech za 12 lv

Re: Първи psycho-cs.com Турнир

Мнение от 169 »

мен почти може да ме отпишете от резервите, защото 80% е сигурно че съм си намерил още 2ма за team. най-вероятно утре като се уточня с тях че се регистрираме. :wink:
I will come, and the Hell will come with me!

Потребителски аватар
fRsT
Ex-CS Admin
Мнения: 71
Регистриран: 09.02.2009, 14:05
Местоположение: varnamaika
Контакти:

Re: Първи psycho-cs.com Турнир

Мнение от fRsT »

пф... начи ще обясня някои работи... Всеки един отбор може да си има резерва мен това не ме бърка- за мен важното е като дойде време да има 3 играча от 1 клан. Дали ще има 2-3 или 10 резерви е вече техен проблем. А отбор, който е с -1 ( или 2) играча ще бъде дисквалифициран... В крайна сметка смятам, че всеки може да си намери 1 играч било то от сайта или от скайп, да не говорим за мирка...
Изображение

Заключена