Първи psycho-cs.com Турнир

Иформация за онлайн турнири, Български и Международни
Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: Първи psycho-cs.com Турнир

Мнение от 2GOOD »

Това потвърдено ли е - понеже аз няма да мога - да знам дали да карам Алиен да ви води !?

Потребителски аватар
Scotty
Ex-CS Admin
Мнения: 149
Регистриран: 29.10.2010, 16:07
Мишка: Microsoft Intelli 1.1A
Ник в CS: Scotty
Аватарът на Ghost
Зареждане…

Re: Първи psycho-cs.com Турнир

Мнение от Scotty »

абе не бе, НИЕ СМЕ УОЛХАКОВЕ:) хахахах тези аБ ми разбиха фантазиите:( Боже господи.. 13 14 годишни момченца, дето имат още жълто около устата , и незнаят боли ли ги, сърби ли ги .. ще си изказват така публично мнението - DE са "валвери" .. Моля те, не ставай смешен.. ;д и не срами тези които казваш, че играят в есл и са били много добри и т.н ;д :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Колкото и да ми е тъжно.. като прочета поста ти, и направо се заливам от смях :) Харесваш ми, моля те за напред пак да пишеш само такива забавни постове;) Ще те номинираме в рубриката - "Може да съм тъп, но за семтка на това съм грозен" :) Виждам си се устремил към 1вото място... заслужи си го:п
Ever tried, ever failed, try again, fail again, fail better!

Qp0n3cA
Ex-CS Admin
Мнения: 44
Регистриран: 09.11.2009, 02:31
Мишка: A4tech x7 :}

Re: Първи psycho-cs.com Турнир

Мнение от Qp0n3cA »

Scotty написа:абе не бе, НИЕ СМЕ УОЛХАКОВЕ:) хахахах тези аБ ми разбиха фантазиите:( Боже господи.. 13 14 годишни момченца, дето имат още жълто около устата , и незнаят боли ли ги, сърби ли ги .. ще си изказват така публично мнението - DE са "валвери" .. Моля те, не ставай смешен.. ;д и не срами тези които казваш, че играят в есл и са били много добри и т.н ;д :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Колкото и да ми е тъжно.. като прочета поста ти, и направо се заливам от смях :) Харесваш ми, моля те за напред пак да пишеш само такива забавни постове;) Ще те номинираме в рубриката - "Може да съм тъп, но за семтка на това съм грозен" :) Виждам си се устремил към 1вото място... заслужи си го:п
xayhuxhayuxhauxyha :mrgreen:
Изображение

Заключена