Втори Psycho-cs.com Турнир !!!

Иформация за онлайн турнири, Български и Международни
BoRLanD
Новак
Мнения: 17
Регистриран: 01.06.2011, 02:45
Местоположение: Русе

Re: Втори Psycho-cs.com Турнир !!!

Мнение от BoRLanD »

A kakво стана със снощния мач " dREAM? - DefuseR * " .. беше отложен , ама за кога ? :think:

BoRLanD
Новак
Мнения: 17
Регистриран: 01.06.2011, 02:45
Местоположение: Русе

Re: Втори Psycho-cs.com Турнир !!!

Мнение от BoRLanD »

НАЙС :) мерси

Потребителски аватар
daradydai
CS Admin
Мнения: 19
Регистриран: 14.09.2010, 02:55
Ник в CS: daradydai
Местоположение: Варна

Re: Втори Psycho-cs.com Турнир !!!

Мнение от daradydai »

DefuseR и Cherry отпадат. С това приключва 1ви кръг!
2ри кръг ще се проведе събота и неделя!
Моля всички отбори да имат готовност!
Успех и поздрави от екипа на Psychotraining!
Изображение

Потребителски аватар
Fair Play
CS Admin
Мнения: 497
Регистриран: 20.01.2010, 02:15
Мишка: A4TECH X-766FS
Ник в CS: Fair Play
Местоположение: Някъде до морето :)

Re: Втори Psycho-cs.com Турнир !!!

Мнение от Fair Play »

Здравейте! Извинявам се за пропуснатата среща но компютъра ми беше на сервиз. Сега ще говоря с моя отбор и ще едитна коментара си за да ви кажа кога ще можем да играем! :)
EDIT: Готови сме когато кажете ще играем :)
He is Machine! He is Legend! He is Fair Play!

kHIDO
Новак
Мнения: 1
Регистриран: 13.09.2011, 21:59
Мишка: Deluxe
Ник в CS: fluffy

Re: Втори Psycho-cs.com Турнир !!!

Мнение от kHIDO »

http://dox.bg/files/dw?a=39df678a0f Ето линк за HLTV-то :)
Играхме в друг сървър, защото нямаше кой да пусне този на турнира...
Чакахме до 23:30 и никой не се заинтересува за сървъра освен участниците в мача!
За това играхме другаде и предоставяме HLTV.

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: Втори Psycho-cs.com Турнир !!!

Мнение от 2GOOD »

Полуфинали:
dREAM? 7:16 Lulin `
3xP 16:5 1sH

Потребителски аватар
shakeitt
Ex-CS Admin
Мнения: 57
Регистриран: 08.09.2011, 18:38
Мишка: genius
Ник в CS: shakeitt
Местоположение: Благоевград

Re: Втори Psycho-cs.com Турнир !!!

Мнение от shakeitt »

Искам някой да ми обясни по какъв повод въпросният клан dREAM? след секи мач си сменя играчите, които не отговарят на записаните пример ще ви дам, 1ви мач срещу нас DefuseR * Team идват 3ма не се знае кои са точно, мача се преиграва, играта беше равностойна, 2ри мач преиграване идват съвсем други 3ма и ни мачкат което доказва, че въобще няма нищо общо с предният мач който се е преигравал, и преди няколко часа видях демото срещу lulin `, отново бяха различни играчи който въобще не отговарят на играта на тази която показаха срещу нас аз самия гледах демото. Искам да ми бъде обяснено защо точно така се получава!
Never Back Down!

BoRLanD
Новак
Мнения: 17
Регистриран: 01.06.2011, 02:45
Местоположение: Русе

Re: Втори Psycho-cs.com Турнир !!!

Мнение от BoRLanD »

shakeitt написа:Искам някой да ми обясни по какъв повод въпросният клан dREAM? след секи мач си сменя играчите, които не отговарят на записаните пример ще ви дам, 1ви мач срещу нас DefuseR * Team идват 3ма не се знае кои са точно, мача се преиграва, играта беше равностойна, 2ри мач преиграване идват съвсем други 3ма и ни мачкат което доказва, че въобще няма нищо общо с предният мач който се е преигравал, и преди няколко часа видях демото срещу lulin `, отново бяха различни играчи който въобще не отговарят на играта на тази която показаха срещу нас аз самия гледах демото. Искам да ми бъде обяснено защо точно така се получава!
Първо никъв клан не сме :doh: 1-вия мач играха 1ния титуляр + резервата ни + още някъф рандом ( админите сами си казват , че няма проблем да се намери 3ти играч рандом .. ) Мен ме нямаше 4 дни е не разбрах изобщо кога трябва да играем и т.н. 2-рия мач .. в които ви окъпахме бяхме 2 .. забележи 2 !!! титуляра + другата резерва , с когото се разбрахме да играем до края на турнира .. е той не влезе повече , но както и да е . Значи срещу вас играхме 2 титуляри и една резерва . Не разбирам къф ти е проблема .. Не сме постоянен " КЛАН " какъвто сигурно ми се водите вие :hand: .. Следващия кръг играхме отново същите 2ма , които играхме срещу вас , но без пича , който общо взето сам ви биеше 3-мата :S което е много жалко , защото с него си вземахме турнира без никви проблеми .. предполагам ! Та , последния мач , който играхме можеше и да не се състои , защото аз имах работа , другия титуляр , с който играхме ВСИЧКИ МАЧОВЕ имаше работа и така . Аз си отложих работата и бях сам в крайна сметка . Златото ми каза , че не е проблем да си намеря други 2ма ( макар че и за мен това не е редно ) и аз си намерих . Питах дали другия отбор няма да има проблем , че съм с рандоми, тя ми отговори , че няма . ТВА Е . През целия турнир си бяхме 2-мата твърди титуляри .. без последния мач . Стига обяснения , надявам се да си разбрал .

И между другото Балев срещу нас също беше сам , но си намери 2 рандома .. не правехме проблем :think:

luckorskill
Новак
Мнения: 1
Регистриран: 09.09.2011, 12:05
Мишка: razer
Ник в CS: LuckOrSkill

Re: Втори Psycho-cs.com Турнир !!!

Мнение от luckorskill »

Даите някои играч от другия отбор за полуфинала да пише нещо скаип и да се разберем кога ще играем :)

Потребителски аватар
shakeitt
Ex-CS Admin
Мнения: 57
Регистриран: 08.09.2011, 18:38
Мишка: genius
Ник в CS: shakeitt
Местоположение: Благоевград

Re: Втори Psycho-cs.com Турнир !!!

Мнение от shakeitt »

BoRLanD написа:
zlatoto написа:Всеки човек има ангажименти :)
Кой ходи на работа, училище, семейни задължения, празници, кръщенета, сватби, раждане, спрян интернет, проблеми(компютърни и лични) Да изборявам ли още?
На всеки може да му изкочи нещо в последния момент. Важното е отбора да се яви. Дали ще има една смяна, две или три, важното е отбора да е там. Това не е турнир за пари, че да се палите толкова кой бил сменен :)
/Agree + това аз винаги съм си играл .. ся 3мата да ги няма чак е грубо :lol:
На мен ми направи впечатление в 3та мача който гледах за другите въобще незнам какво е станало просто си казвам мнението и поисках конкретен отговор не беше нужно чак толкова ненужни обяснения. Съжалявам ако сам засегнал някой с нещо, но от моя гледна точка нее правилно така да се постъпва.
Never Back Down!

Потребителски аватар
zlatoto
Модератор
Мнения: 879
Регистриран: 09.03.2010, 22:03
Пол: Жена
Местоположение: Бургас

Re: Втори Psycho-cs.com Турнир !!!

Мнение от zlatoto »

Финал:
3xP 16:6, 16:13 Lulin`

Малък финал:
1sH 16:8 dREAM?

Крайно класиране:
1. 3xP
2. Lulin`
3. 1sH


Честито на победители! Благодарим за участието на всички отбори!
До следващия турнир!
Поздрави от екипа на Psychotraining :)

Заключена