BF2 Rank Beta !

Изображение
connect bf.psycho-cs.com:27016
Потребителски аватар
XeRo
Big Boss Pro Player
Мнения: 401
Регистриран: 06.09.2007, 00:43
Мишка: Logitech G203 Prodigy
Ник в CS: XeRo
Местоположение: Бургас
Контакти:
Зареждане…

BF2 Rank Beta !

Мнение от XeRo »

connect bf.psycho-cs.com:27016
Сървърът вече е активен и е на бета етап.
Тук коментирайте, оплаквайте се и давайте съвети относно всичко свързано със сървъра.

Приятна игра !

Bat Stoqn
CS Admin
Мнения: 729
Регистриран: 07.09.2007, 21:10
Местоположение: Бургас

Re: Очаквайте...

Мнение от Bat Stoqn »

Сега след като е пуснат сървъра,някой може ли да ми обясни каква е тактиката :think: обикалям събирам флагчета и после .....? :D

Потребителски аватар
minute
Big Boss
Мнения: 827
Регистриран: 06.09.2010, 19:05
Мишка: MSI g-series
Местоположение: Някъде там в северозапада :-)

Re: Очаквайте...

Мнение от minute »

Трупаш и едни точки дето ти се появяват посредата на екрана. С тях минаваш на следващо ниво на умения. Примерно има такива нива, че да правиш повече демидж. ако някой те коли с ножа да му взима и на него кръв и т.н. Сложно е но няма да е зле. Ще пуснем тема утре или вдругиден в която ще ги опишем тези неща. Ето малко по темата:

Описание:
Този плъгин е опит да се пресъздаде ранк системата на Battlefield върху Cs 1.6
Включва основната система за ранк, но не дава способности ако просто правите фрагове. Способностите в този мод се дават, като печелите значки. Значки се печелят, като завършите специални задачи. Плъгина използва статс системата на AmxModX.


Ранкове:
Ранковете са базирани, на бройката точки които имате. Точките се получават от фрагове и от залагане/обезвреждане на бомба. Ако решите да ползвате и плъгина Cs Flags, ще може и от него да получавате точки ( Вземи флага на противниковия отбор и вземи точки ).
ВАЖНО: Някои ранкове, могат да се достигнат само и единствено, ако сте включили опцията за значки, точно както е в BF2, така че ако решите да изключите значките, няма да можете да ползвате някои от ранговете, те просто ще бъдат недостижими.

Значки:
Значките се получават, като завършвате задачи, които са упоменати в "help menu"-то. За пример, значката "Basic Knife", може да се получи ако направите две убийства с нож, в един рунд. Има 3 левела значки с повишаващи се трудности: Basic, Veteran и Expert. Ако са пуснати, значките ще дават силите изреди долу.

Сили на значките:
Badge - Basic/Veteran/Expert Награди.
Пример ако с Basic значка, 20% от дмг-то направено върху вас ще рефлектира върху атакуващият ви.
Ако сте Veteran 40% ще рефлектира и 60% за Expert и т.н
Knife - 20/40/60% от демиджа ще бъде върнат, на атакуващият ви.
Support - +2/+4/+6 усилен демидж за всеки куршум на m249 (тежка картечница)
Pistol - 20/25/33% Шанс да зашеметиш опонента.
Assault - +10/+20/+30 Допълнителна кръв при раждане.
Sniper - 1/3,1/2,1/1 Шанс за безплатен awp/scout
Explosives - .2/.4/.6 Умножител, добавен към демиджа на гранатата
Shotgun - 150/100/50 Невидимост, за нож
SMG - 15/30/45 Скорост е добавена при оръжията (Не съм сигурен скорост на стрелба или по бързо движение на играча )
Играчи с 1/3 от значките ще получат 50 допълнително броня.
Играчи с 2/3 от значките получават 100 допълнително броня.
Играчи със всички значки получават 200 допълнителна броня.

Медали:
Медали се получават при 1-во, 2-ро и 3-то място по фрагове накрая на картата, те не дават сили но държат статистиката, на най голям брой победи на статистиката със сървъри. Вище менюто в играта.


Материала е копиран от: http://amxmodxbg.org
"Не падай духом, за да не духаш паднал!"
Изображение

Bat Stoqn
CS Admin
Мнения: 729
Регистриран: 07.09.2007, 21:10
Местоположение: Бургас

Re: Очаквайте...

Мнение от Bat Stoqn »

Те затуй ли не влизат патроните :lol: нямало достатъчно деймидж :think: А аз си помислих че ми е дошло в повече приспивателното :D

Потребителски аватар
minute
Big Boss
Мнения: 827
Регистриран: 06.09.2010, 19:05
Мишка: MSI g-series
Местоположение: Някъде там в северозапада :-)

Re: Очаквайте...

Мнение от minute »

Ако много ви пречи надписа по средата, в конзолката "hud_centerid 0" .
Това е недостатък на самия мод и няма как да се оправи по друг начин, освен ако някой не реше да пренапише плъгинга :-).
"Не падай духом, за да не духаш паднал!"
Изображение

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: BF2 Rank Beta !

Мнение от 2GOOD »

Ако има соурса... ще го променим, няма проблеми ;)

Потребителски аватар
fefaka
Ex-CS Admin
Мнения: 430
Регистриран: 01.11.2011, 13:29
Местоположение: София

Re: BF2 Rank Beta !

Мнение от fefaka »

Моя проблем е че не мога да събирам флаговете...смисъл само минавам през тях и нищо не се случва.Кво трябва да направя?

Bat Stoqn
CS Admin
Мнения: 729
Регистриран: 07.09.2007, 21:10
Местоположение: Бургас

Re: BF2 Rank Beta !

Мнение от Bat Stoqn »

peterpan написа:Моя проблем е че не мога да събирам флаговете...смисъл само минавам през тях и нищо не се случва.Кво трябва да направя?
Петре и аз в началото не можех да ги събирам но след като убих 2-3 ма и почнах,явно ти трябват малко убийства а не да се криеш и да ходиш да крадеш :lol:

Потребителски аватар
minute
Big Boss
Мнения: 827
Регистриран: 06.09.2010, 19:05
Мишка: MSI g-series
Местоположение: Някъде там в северозапада :-)

Re: BF2 Rank Beta !

Мнение от minute »

Трябва да се застоиш по дълго много близо до флагчето (буквално да го държиш с ръка :-) ). Появява се прогрес бар и като се напълни флага е твой. Разбира се трябва да взимате чуждите флагове, контрите трябва да завземат на терористите и обратно. Горе на екрана има къде кои флагове на кой отбор принадлежат. Когато единия отбор събере всички печели рунда а от там всички в отбора печелят и точки :-). Идеята е, че този сървър е комбинация от три мод-а и отборната игра е много силно застъпена, като разбира се няма проблем и всеки за себе си да играе, което и ще се случва по - често :-)
"Не падай духом, за да не духаш паднал!"
Изображение

Потребителски аватар
fefaka
Ex-CS Admin
Мнения: 430
Регистриран: 01.11.2011, 13:29
Местоположение: София

Re: BF2 Rank Beta !

Мнение от fefaka »

Абе не знам ама вчера в бф2-о нямаше никво тепане...всеки рунд макс по 15 секунди...и почти не се уивахме щото много бързо събирахме флаговете...аз преди съм играл бф2 ама нямаше такива флагове...беше просто като детмач и само точки дето се събираха.

Потребителски аватар
*MiLoS*
Нямащ си друга работа
Мнения: 201
Регистриран: 16.06.2011, 17:23
Мишка: acme
Ник в CS: нацепен крак
Местоположение: Казанлък
Контакти:

Re: BF2 Rank Beta !

Мнение от *MiLoS* »

По як Батлефиелд сервер не съм играл никога !!! :dance: :dance: Много яко е станало просто нямам думи !!! :clap:
Изображение
Изображение[url=steam://friends/add/76561198061927288]Изображение[/url]

Потребителски аватар
minute
Big Boss
Мнения: 827
Регистриран: 06.09.2010, 19:05
Мишка: MSI g-series
Местоположение: Някъде там в северозапада :-)

Re: BF2 Rank Beta !

Мнение от minute »

*MiLoS* написа:По як Батлефиелд сервер не съм играл никога !!! :dance: :dance: Много яко е станало просто нямам думи !!! :clap:
:text-thankyouyellow:
"Не падай духом, за да не духаш паднал!"
Изображение

Потребителски аватар
minute
Big Boss
Мнения: 827
Регистриран: 06.09.2010, 19:05
Мишка: MSI g-series
Местоположение: Някъде там в северозапада :-)

Re: BF2 Rank Beta !

Мнение от minute »

Какво ще кажете, дали сървъра издържа "бетата"? Трябва да се замислим и дали да слагаме още карти или да си остане само д2 или друга карта, знам ли? Давайте предложения.
"Не падай духом, за да не духаш паднал!"
Изображение

Потребителски аватар
aXNJI
CS Admin, Jr.
Мнения: 692
Регистриран: 25.08.2011, 12:11
Ник в CS: aXNJI

Re: BF2 Rank Beta !

Мнение от aXNJI »

Ами като за тестов сървър... не 1 или 2 пъти съм го виждал с по 10-15 човека, което по мое мнение е доста успешно. И ще е добро попълнение към веригата ако има възможност да остане /има машина на която да остане/.
Относно картите... може да се сложат някои класик карти, като например de_aztecs /ако така се пишеше, ацтека от 1.5/, cs_italy2 и de_dust4ever. Големи карти са, което ги прави удобни за флаговете. Като са разпръстнати на по-голямо разстояние ще се елиминира това притичване през секунда и пазене на 2 флага едновременно, което би направило играта по-трудна и по-интересна.
ИзображениеИзображение
The only verdict is vengeance A vendetta held as a votive not in vain
for the value and veracity of such shall one day vindicate the vigilant and the virtuous

Потребителски аватар
Damqn
Пристрастен
Мнения: 156
Регистриран: 08.09.2011, 16:56
Мишка: Made in China
Ник в CS: shooter®
Местоположение: обл. Варна
Контакти:

Re: BF2 Rank Beta !

Мнение от Damqn »

BF2 да кажа сървара стана добре като цяло няма грешки и т.н.
така пък ще е хубаво и да има най-различни карти и ще
се играе много това ме довежда да сложите още
да кажим 4 карти по избор и да се види дали ще се
претовари машината :whistle:
Животът е твърде важен за да го взимаме насериозно.Изображение

Отговори