Фитнес

Диети, тренировки, добавки, медикаменти и др.
Потребителски аватар
Style
Ex-CS Admin
Мнения: 842
Регистриран: 17.08.2011, 23:49
Мишка: X-760H
Местоположение: Made In China.
Контакти:

Re: Фитнес

Мнение от Style »

Само да кажа, че миналата програма я правих през ден пон, сряда, петък и крака събота или неделя и мисля и тази да я направя така :roll:

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Фитнес

Мнение от r3l4x4 »

Пробвай 8)
I'll **** you till you love me

alex.mitev
Напредващ
Мнения: 44
Регистриран: 05.06.2012, 21:54

Re: Фитнес

Мнение от alex.mitev »

Релакс , мислиш ли наистина че тренировката за крка може да спре въстановяването, а и следователно растежа на мускулната гр тренирана предишния ден? глворим при правилно хранене, суплементиране и сън?
Примерно Дориан е тренирал крака след гърди и бицепс, които са били изоставащи( ясно ми е че не е най добрия пример).
Иначе ти се възхищавам на подхода към многобройните въпроси- завидно търпение....

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Фитнес

Мнение от r3l4x4 »

alex.mitev написа:Релакс , мислиш ли наистина че тренировката за крка може да спре въстановяването, а и следователно растежа на мускулната гр тренирана предишния ден? глворим при правилно хранене, суплементиране и сън?
Примерно Дориан е тренирал крака след гърди и бицепс, които са били изоставащи( ясно ми е че не е най добрия пример).
Иначе ти се възхищавам на подхода към многобройните въпроси- завидно търпение....
Определено мисля така, всяка мускулна група се възстановява по различен начин и с различна продължителност. Примерно... имаш 4 цилиндров 2000 кубика двигател и 6 цилиндров 2000 кубика... кои ще гори повече при сходни параметри :shifty: Същото е и при нас... за това смятам за най-добър вариант редуването на голяма с малка мускулна група или на абсолютно противоположни групи 8)
I'll **** you till you love me

Потребителски аватар
Cartman
Ex-CS Admin
Мнения: 131
Регистриран: 25.01.2012, 20:31

Re: Фитнес

Мнение от Cartman »

По темата -Style, не разбрах какви резултати гониш?
Тяна, от къде такъв интерес към финтеса, храните и химиите? Особенно за стероидите , от къде такива познания?
После ще си дам моите съвети, имам какво да кажа :D
Изображение

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Фитнес

Мнение от r3l4x4 »

Cartman написа:По темата -Style, не разбрах какви резултати гониш?
Тяна, от къде такъв интерес към финтеса, храните и химиите? Особенно за стероидите , от къде такива познания?
После ще си дам моите съвети, имам какво да кажа :D
Не разбра ли, че не съм "Тяна". И далеч не е само интерес мисля, че си личи, че се занимавам съвсем професионално с това 8)
I'll **** you till you love me

Потребителски аватар
Style
Ex-CS Admin
Мнения: 842
Регистриран: 17.08.2011, 23:49
Мишка: X-760H
Местоположение: Made In China.
Контакти:

Re: Фитнес

Мнение от Style »

Cartman написа:По темата -Style, не разбрах какви резултати гониш?
Тяна, от къде такъв интерес към финтеса, храните и химиите? Особенно за стероидите , от къде такива познания?
После ще си дам моите съвети, имам какво да кажа :D

Еми какви, искам да натрупам мускулна маса :roll:

Потребителски аватар
Cartman
Ex-CS Admin
Мнения: 131
Регистриран: 25.01.2012, 20:31

Re: Фитнес

Мнение от Cartman »

Хахах , не се ли казваш Стоян :D Гледам снимките на въпросното момче и грам не ми прилича на трениращ. Ето от къде идва разминаването :doh:

Иначе за Style.
1.Всичко в този спорт става с дисциплина и много постоянсто. Без тях не очаквай много.
2. Задължително намери някой , който да ти покаже преден клек Front Squats , мъртва тяга Deadlifts и One Arm snatches . Страхотни упражнения за маса. Но намери някой да ти ги покаже точно как да ги правиш, за да няма после проблеми с кръста.
3.Никога не пренебрегвай краката. Без тях няма да минеш . Здрави тренировки с тях.
4.Трябва да си наясно , че чиста мускулна маса без мазнини няма как да стане ( освен със стероиди ). Комбинирай с някаква хранителна добавка. Храната , която Relaxа ти е написал може да я разнообразяваш , смятам също ,че въобще не е нужно да ядеш толкова често. 3 ядения на ден са ти достатъчни. Ако си професионален билдер прави както той ти казва :wink:
5.Мазнини от масло, зехтин,ядки, риба,авокадо .Въобще не се ограничавай с тях.
6.Яйцата ги яж цели с жълтъците.

Ем за сега толкова, това са били и мои грешки, но на мен нямаше кой да ми ги каже, сам си минах през тях. На теб ти ги давам в началото , да не ги правиш. Както казах без постоянство по-добре не започвай, само ще се разочароваш от себе си . Успех :violin:
Изображение

Потребителски аватар
Style
Ex-CS Admin
Мнения: 842
Регистриран: 17.08.2011, 23:49
Мишка: X-760H
Местоположение: Made In China.
Контакти:

Re: Фитнес

Мнение от Style »

Попринцип не ходя сам на фитнес, а с хора трениращи от 1 година нагоре и ми ги обясняват уж...
Колкото до краката всеки ми казва да не ги пренебрегвам и че в началото той ги е пренебрегвал и било голяма грешка, краката са най-гадни за трениране, гледам да ги тренирам редовно но, някой път ги пропускам :lol:

Гледам 50% от хората във фитнеса от кръста нагоре супер здравите - гърди, корем, 50 сантиметра ръка, а в краката някви слаби като на дете... (някои ги прикриват с tatto) :mrgreen:


П.П: Какво мислите за сладките неща, газираните напитки, тестените изделия и пържените картофи - Вредни или Полезни?

Потребителски аватар
Cartman
Ex-CS Admin
Мнения: 131
Регистриран: 25.01.2012, 20:31

Re: Фитнес

Мнение от Cartman »

Style написа:П.П: Какво мислите за сладките неща, газираните напитки, тестените изделия и пържените картофи - Вредни или Полезни?
Риторичен въпрос. Всичките изброени , трябва да се забранят със закон. Не случайно българите сме първи по заболявания на сърдечно съдовата система :hand:
За краката, проблема е че стават много големи и после късам дънките :cry: На мен много ми вървят и имам трудности с избора на дрехи . С по-малки тежести мисля, че ще стане :wink:

За мъртвата и другите упражнения отиди на инструктор . Задължително . 1 година опит не е много .
Изображение

Потребителски аватар
Style
Ex-CS Admin
Мнения: 842
Регистриран: 17.08.2011, 23:49
Мишка: X-760H
Местоположение: Made In China.
Контакти:

Re: Фитнес

Мнение от Style »

Спокойно, един приятел има 4 годишен опит и той ми ги обяснява :lol:

Та тия неща дето ги изредих по-горе изобщо ли да не ги приемам или от време на време?

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Фитнес

Мнение от r3l4x4 »

Cartman написа:Хахах , не се ли казваш Стоян :D Гледам снимките на въпросното момче и грам не ми прилича на трениращ. Ето от къде идва разминаването :doh:

Иначе за Style.
1.Всичко в този спорт става с дисциплина и много постоянсто. Без тях не очаквай много.
2. Задължително намери някой , който да ти покаже преден клек Front Squats , мъртва тяга Deadlifts и One Arm snatches . Страхотни упражнения за маса. Но намери някой да ти ги покаже точно как да ги правиш, за да няма после проблеми с кръста.
3.Никога не пренебрегвай краката. Без тях няма да минеш . Здрави тренировки с тях.
4.Трябва да си наясно , че чиста мускулна маса без мазнини няма как да стане ( освен със стероиди ). Комбинирай с някаква хранителна добавка. Храната , която Relaxа ти е написал може да я разнообразяваш , смятам също ,че въобще не е нужно да ядеш толкова често. 3 ядения на ден са ти достатъчни. Ако си професионален билдер прави както той ти казва :wink:
5.Мазнини от масло, зехтин,ядки, риба,авокадо .Въобще не се ограничавай с тях.
6.Яйцата ги яж цели с жълтъците.

Ем за сега толкова, това са били и мои грешки, но на мен нямаше кой да ми ги каже, сам си минах през тях. На теб ти ги давам в началото , да не ги правиш. Както казах без постоянство по-добре не започвай, само ще се разочароваш от себе си . Успех :violin:
Имам няколко забележки.
- това как качваш зависи изцяло с какво се храниш и по колко грама качваш примерно седмично, колкото по- бързо е покачването на масата- толкова по голям % отиват в мазнини. Както и колкото по голям % от дневните калории идват от белтъчини- толкова по-чисто се качва. За стероидите няма да коментирам, защото не е така- освен, когато се правят много тежки cutting диети 8)
- с 3 хранения дневно- как може пълноценно да стигне дневните си калории и да ги задмине, за да качва- без естествено да се издува като балон от тъпкане и без да приема толкова мазнини... колкото си описал 8)
- Мазнините трябва да бъдат ограничени! Защо? За да качва покачва добре мускулната маса се нуждае от въглехидрати, за да са високи те мазнините трябва да са ниски. Има ли някой тук във форума, който да е качвал на диета при която калориите от мазнини и въглехидрати са почти сходни ?????, защото ако прави това, което казваш ти ще се стигне до там и аз знам резултата 8)
- Яйцата- по 1 цяло на всяко хранене 8) Специално за този тип диета 8)


И това дали ще ти върви дадена група си е чист ген, аз моите крака ги правя почти 1 път месечно.
Тестени изделия можеш да ядеш до обяд 8)
Преди всичко се придържайте към симетрия
I'll **** you till you love me

Потребителски аватар
Vendetta
CS Admin
Мнения: 82
Регистриран: 20.09.2008, 22:49
Местоположение: Поморие
Контакти:

Re: Фитнес

Мнение от Vendetta »

1 път месечно не е ли прекалено малко за такава мускулна група ? Знам, че бягаш, но достатъчно ли ти се натоварват краката ? За сега какви са ти приоритетите ?
no mersy,no pity,no fear

Никога не е късно да научиш,че си идиот!

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Фитнес

Мнение от r3l4x4 »

Vendetta написа:1 път месечно не е ли прекалено малко за такава мускулна група ? Знам, че бягаш, но достатъчно ли ти се натоварват краката ? За сега какви са ти приоритетите ?
Бързина, сила, издръжливост, тялото винаги е било на заден план. С 10-15 км бягане с тежести около 10-20 кг и скачане на въже 30-40 мин дневно мисля, че се натоварват добре. Мисля, че си ми виждал краката :whistle:
I'll **** you till you love me

Потребителски аватар
Style
Ex-CS Admin
Мнения: 842
Регистриран: 17.08.2011, 23:49
Мишка: X-760H
Местоположение: Made In China.
Контакти:

Re: Фитнес

Мнение от Style »

Рел май е време вече да ми смениш програмата :P :roll: :wink:

Отговори