Фитнес

Диети, тренировки, добавки, медикаменти и др.
Потребителски аватар
Style
Ex-CS Admin
Мнения: 842
Регистриран: 17.08.2011, 23:49
Мишка: X-760H
Местоположение: Made In China.
Контакти:

Re: Фитнес

Мнение от Style »

Един приятел ми каза, че трябвало да ям от всичко по много, може ли сутрин да закусвам макарони на фурна с 5 яйца или овесени ядки с мляко и варени яйца + плодове, следобед като се върна от училище (14:00-15:00) да ям много хляб картофи месо (десерт мляко с ориз) и още нещо, а вечерта нещо подобно и много вода естествено?

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Фитнес

Мнение от r3l4x4 »

С подобно хранене рискуваш доста мазнини. Колкото по-чисто се храниш толкова по-добре ще изглеждаш! Плодовете ги ограничи само на закуска и след тренировка. Зеленчуци по всяко време. Сладки неща- на закуска или след тренировка. И това от закуска до 14-15 часа дупка ..... няма как. За да качваш дневните ти калории трябва да са положителни. Аз с подобно хранене бих свалял по 1 кг на ден :lol:
I'll **** you till you love me

Потребителски аватар
Style
Ex-CS Admin
Мнения: 842
Регистриран: 17.08.2011, 23:49
Мишка: X-760H
Местоположение: Made In China.
Контакти:

Re: Фитнес

Мнение от Style »

не можеш ли поне да ми ги наредиш така, че да ми е удобно като знаеш, че 6 часа ставам и се прибирам в 2-3, а тренировката е от 4 часа до 6 най-късно :roll:

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Фитнес

Мнение от r3l4x4 »

За тренировката няма проблеми... ще наглася храненията. Но да ми закусваш в 6-7 и после да ядеш пак в 14-5 часа няма как. Какво пречи да си носиш кутии с храна ??? Аз до ден днешен си обикалям с кутии :lol:
I'll **** you till you love me

Потребителски аватар
Style
Ex-CS Admin
Мнения: 842
Регистриран: 17.08.2011, 23:49
Мишка: X-760H
Местоположение: Made In China.
Контакти:

Re: Фитнес

Мнение от Style »

r3l4x4 написа:За тренировката няма проблеми... ще наглася храненията. Но да ми закусваш в 6-7 и после да ядеш пак в 14-5 часа няма как. Какво пречи да си носиш кутии с храна ??? Аз до ден днешен си обикалям с кутии :lol:
Ми срам ще ме е най-малкото от кутиите с храна... супичка, картофки, месце, ала бала :lol:
и тая извара в 11 дето си я писал няма как щото ставам прекалено рано и е мн.гадно 4-5 часа сън :lol:

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Фитнес

Мнение от r3l4x4 »

Style написа:
r3l4x4 написа:За тренировката няма проблеми... ще наглася храненията. Но да ми закусваш в 6-7 и после да ядеш пак в 14-5 часа няма как. Какво пречи да си носиш кутии с храна ??? Аз до ден днешен си обикалям с кутии :lol:
Ми срам ще ме е най-малкото от кутиите с храна... супичка, картофки, месце, ала бала :lol:
и тая извара в 11 дето си я писал няма как щото ставам прекалено рано и е мн.гадно 4-5 часа сън :lol:

Изварата е тотална опция. А за срама... ако от такова нещо те е срам ти въобще не си готов за живота като цяло 8)
I'll **** you till you love me

Потребителски аватар
Style
Ex-CS Admin
Мнения: 842
Регистриран: 17.08.2011, 23:49
Мишка: X-760H
Местоположение: Made In China.
Контакти:

Re: Фитнес

Мнение от Style »

Да те подсетя :mrgreen:
До неделята ако можеш да ми направиш нова фитнес програма, щото минаха 2 месеца, че и отгоре :roll:
И тази седмица ще си карам със старата пък за другата всичко зависи от теб :lol:

Bat Stoqn
CS Admin
Мнения: 729
Регистриран: 07.09.2007, 21:10
Местоположение: Бургас

Re: Фитнес

Мнение от Bat Stoqn »

Style написа:Да те подсетя :mrgreen:
До неделята ако можеш да ми направиш нова фитнес програма, щото минаха 2 месеца, че и отгоре :roll:
И тази седмица ще си карам със старата пък за другата всичко зависи от теб :lol:
Кажи поне какъв е резултата :think:

Потребителски аватар
Style
Ex-CS Admin
Мнения: 842
Регистриран: 17.08.2011, 23:49
Мишка: X-760H
Местоположение: Made In China.
Контакти:

Re: Фитнес

Мнение от Style »

Мии бях 63 кг. сега се въртя м/у 68-70 :)

Потребителски аватар
milanista
Ex-CS Admin
Мнения: 208
Регистриран: 13.04.2012, 22:02
Ник в CS: Milanista

Re: Фитнес

Мнение от milanista »

браво бе, за 2 месеца 5 кг...искам и аз....ако продължаваш така и слушаш Релакса, на 20г. ще си Рони Колман :Д

пп: извинявай за спама, Style :) успех!

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Фитнес

Мнение от r3l4x4 »

Малко по- тежка програма 8) за style
Понеделник - гръб, трицепс
Вторник - гърди, бицепс
Сряда - Почивка
Четвъртък - крака
Петък - рамене и трапец и корем
Събота - почивка
Неделя - почивка

гръб- Мъртва тяга 4 серии, набирания широк хват 4 серии, гребане с щанга подхват 3 серии, 3 серии face pull( ще го видиш в youtube и ще ми покажеш клипа, за да ти кажа дали е то)
трицепс- 3 серии трицепсово разгъване на скрипец, 3 серии френско, 1-2 серии kick backs( отново в тубата ще видиш и ще ми покажеш клипа- може да имам критика)
гърди- 2 серии изтласкване на лежанка,2 серии пек дек, 3 серии лег с дъмбели за горан част на гърдите, 3 серии кофички с тежест
бицепс- 2 серия бицепсово сгъване с щанга-широк хват, 1 серия с тесен, 2 серии скотово, 2 серии чуково сгъване - за брахиалиса
крака- клек 4 серии, 4 серии бедрено разгъване, 4 серии бедрено сгъване, 3 серии прасец на калф машина и 3 серии повдигания с щанга зад врат за прасци
рамене- раменни преси 2 серии, 2 серии изтласквания на щанга, 2 серии разтваряне на дъмбели в страни, 2 серии разтваряне на дъмбели в страни от наклон, 2 серии хеликоптер- с тесен хват, 2 серии повдигане на щанга за трапец

Увеличи белтъчините с 10 % , въглехидратите с 15 %, Мазнините ги раздели на 2 спрямо сегашните и се опитай да ги вкараш в едно ядене
I'll **** you till you love me

Потребителски аватар
Style
Ex-CS Admin
Мнения: 842
Регистриран: 17.08.2011, 23:49
Мишка: X-760H
Местоположение: Made In China.
Контакти:

Re: Фитнес

Мнение от Style »


Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Фитнес

Мнение от r3l4x4 »

Да това точно е face pull. Може да се прави и на горен скрипец от седеж, но тогава ще влиза и в широкия гръбен мускул... така че прави го по този начин. Много е важно да отпускаш до края гърба и после да го свиваш колкото може повече с леко задържане 8)
Kick back- втория клип, в който се прави с една ръка и се редува е по-добър вариант за теб 8)
I'll **** you till you love me

alex.mitev
Напредващ
Мнения: 44
Регистриран: 05.06.2012, 21:54

Re: Фитнес

Мнение от alex.mitev »

Според мен, да де тренира гръб и трицепс, а на другия ден гърди и трицепс не е мн ппдходящо. трицепса ще е уморен и ще се уморява преди гърдите . за бицепса също. също възстановяванвто няма да се получи за 24 часа, освен ако не си на препарат.
Е това е лично мнение все пак:) може човека да е с генетично предимство...

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Фитнес

Мнение от r3l4x4 »

alex.mitev написа:Според мен, да де тренира гръб и трицепс, а на другия ден гърди и трицепс не е мн ппдходящо. трицепса ще е уморен и ще се уморява преди гърдите . за бицепса също. също възстановяванвто няма да се получи за 24 часа, освен ако не си на препарат.
Е това е лично мнение все пак:) може човека да е с генетично предимство...
Зависи от много неща 8) И да в повечето случаи е въпрос на генетика. При него е малко по различно.. той е все още начинаещ- при него ще има ефект. Аз преди вкарвах всички мускулни групи в 2 дни.... тренирах 2 дни 1 почивах и правех около 50-60 серии дневно + всекидневно тичане по 10+ километра дневно, но мойте цели са различни 8)Иначе си много прав, за възстановяването между тези два дни, когато работните тежести се увеличат- ще стане кофти, но за сега са много малки 8) И между другото това което казваш се отнася и за раменете 8)Ako вкараш примерно краката ден 2 - ще откраднат тотално възстановяването на групите от ден 1- така че няма как винаги всичко да е ок, но след 6 седмици ще я направя по съвсем друг начин
I'll **** you till you love me

Отговори