Винстрол

Диети, тренировки, добавки, медикаменти и др.
Потребителски аватар
MARIQNKO
Ex-CS Admin
Мнения: 171
Регистриран: 18.04.2012, 11:44
Мишка: X7 Gaming
Ник в CS: MAR1QNKO

Винстрол

Мнение от MARIQNKO »

Здравейте, тъй като видях, че има човек във форума който разбира от тези неща искам да те попитам как действа винстрола и с какво мога да го комбинирам за да стане всичко по-бързо и да има по-голям ефект със свалянето на килограми и изчистването на мазнини ?
Изображение


Тренирай!
Никой няма да се влюби в характера ти от пръв поглед.

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Винстрол

Мнение от r3l4x4 »

MARIQNKO написа:Здравейте, тъй като видях, че има човек във форума който разбира от тези неща искам да те попитам как действа винстрола и с какво мога да го комбинирам за да стане всичко по-бързо и да има по-голям ефект със свалянето на килограми и изчистването на мазнини ?
1-во Винстрола няма абсолютно никаква връзка с топенето на мазнини ( Който смята, че има връзка - не знае какво говори) При хората с по-малко мазнини прави илюзия- прави мускула по-плътен, по-твърд и за вените вече е ясно. Може да се използва при чистене като намаля нивата на кортизола и пази мускула от разпад- това главно е целта му. В случая ще се комбинира добре с тестостерон пропионат. Ясно е, че говориш за 1-ви цикъл по надолу ще дам примерен цикъл 8)
2- Медикаментите, които имат пряка връзка с топенето на мазнини са : анавар, тренболоните и всички видове тестостерон 8) За да е успешно гледай нивата на естроген да са ниски, но не много ниски, за да нямаш 0-ев sex drive(самостоятелно станозолола предизвиква често точно това)
3- От една друга тема мисля... видях, че се занимаваш с борба.Предполагам става дума и за гонене на категория 8) За това смятам, че съм длъжен да дам съвета си: С винстрола се увеличава в пъти риска от травми и болежки... да не забравим и крампите( те лесно се избягват) Предполагам си запознат и с другите странични ефекти?


Добър примерен цикъл е този: ( естествено съчетан с добра диета)
1-8 100-150 мг пропионат през ден ( Истинския пропионат, издаден от фармацевтични компании е 0,1 до 0,5 %, тоест до 50 мг на 1 мл)
1-8 40-50 мг станозолол всеки ден ( желателно е да е в ампула - така ако ми покажеш лесно ще мога да разпозная дали е станозолол и дали е менте)
1-8 провирон 50 мг на ден ( това е опция)
1-8 10 мг тамоксифен на ден
след това терапия(3 дни след последната инжекция пропионат): 1 ден 60 мг тамоксифен ,7 дни по 40 мг тамоксифен, 7 дни по 30 мг тамоксифен, 7 дни по 20 мг тамоксифен и 7 дни по 10 мг тамоксифен. желателно е през този период да вкараш 30-40 мг цинк днвено, 400-600 мг магнезии дневно и 10-100 мг витамин Б6
През целия цикъл и цялото излизане е добре да се взима LDN 1 мг на ден


Може да добавиш- Кленбутерол, Тироксин, Цитомел, Ефедрин( най-добре ЕЦА стак)
Кленбутерола запушва рецепторите за около 2 седмици, може да се взима до 8 седмици с употребата на кетотифен 1-3 мг дневно.Примерна схема е тази(схемата е без кетотифен)
Дни Доза
1 20 мг
2 40 мг
3 60 мг
4 80 мг
5 100
6 120
7 120
8 -
9 -
10 -
11 -
12 -
13 -
14 -
Може да не вдигаш над 100 девно - това е само примерна схема
След това 2 седмици почивка- тогава може да взимаш цитомел, еца или тироксин

От тироксина(Т4) около 1/5 се превръща в Т3 за това доазата трябва да е към 5 пъти по- голяма от тази с Т3
Взима се задължително пирамидално- добър метод е 2 седмици с клен след това 2 седмици с т3 и пак така
Дни Т3
1 25 мкг
2 50 мкг
3 75 мкг
4 75 мкг
5 75 мкг
6 75 мкг
7 75 мкг
8 75 мкг
9 50 мкг
10 50 мкг
11 25 мкг
12 25 мкг
13 12.5 мкг
14 12.5 мкг
Може да не вдигаш над 50 мкг дневно - това е само примерна схема

При ЕЦА - нещата стоят така:
Представлява комбинация между : Ефедрин, Кофеин и Аспирин
Добро съотношение е 50 мг ефедрин 200 мг кофеин и 100 мг Аспирин ( започва се с 2-но по-ниски дози, за да се види организма как приема тези неща)

Друго, което може да ти помогне с изчистване за кратък период е Динитрофенол - DNP ( С него тялото става като пещ)
1 ден - 100 мг
2 ден - 200 мг
3 ден - 300 мг
4-14 ден - 400 мг
Желателно е да се приемат и Мултивитамини, Магнезий, Калций, Витамин А, Витамин Е, Калий, Лутеин, Витамин Ц и доста други неща 8)

Не взимай нищо, което да изкарва вода преди състезание- ще те накара да се чувстваш като жив мъртвец 8)


Забележка: Не препоръчвам употребата... на което и да е от тези неща. Давам съветите, за да не ги даде някой друг по грешен начин :!:
I'll **** you till you love me

Потребителски аватар
MARIQNKO
Ex-CS Admin
Мнения: 171
Регистриран: 18.04.2012, 11:44
Мишка: X7 Gaming
Ник в CS: MAR1QNKO

Re: Винстрол

Мнение от MARIQNKO »

Честно да ти кажа нищо не разбрах... в монета съм в период който нямам състезания. В момента съм 110кг. голямо говедо бахти машината, обаче леко мазничък по корема ръцете и гърдите и искам да смъкна 5-8 кила да се пооформя малко :dance: Ще те помоля да говориш на БГ за да те разбирам кажи какво да взема как да го пия и с какво да се храня ?? Иии най важното как да тренирам кросове фитнес лостове ???
Изображение


Тренирай!
Никой няма да се влюби в характера ти от пръв поглед.

Bat Stoqn
CS Admin
Мнения: 729
Регистриран: 07.09.2007, 21:10
Местоположение: Бургас

Re: Винстрол

Мнение от Bat Stoqn »

Не съм компетентен но да кажа НЕ СИ БИЙ ТАКИВА БОКЛУЦИ :naughty: :naughty: :naughty: И аз имах мерак преди да ставам машина и си биех Винстрол съчетан с Анавара :think: Ефекта беше втвърдяване на едната клапа на сърцето и от там повишаване на кръвното налягане след няколко месеца ме приеха в прединфарктно състояние в болницата :wink: Моя съвет е, НЕ ПИЙ НИКАКВИ СТЕРОИДИ :naughty: :naughty: :naughty:

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Винстрол

Мнение от r3l4x4 »

Тяна.... проблема си го имал генетично. Стероидите просто забързват някои процеси или ги събуждат :shifty: Ще напиша някои неща достойни за размисъл 8)

Косопада - това е ген, които се предава по майчина линия. Ако бащата на майка ви има проблем с това и вие ще го имате. Стероидите просто биха забързали процеса

Акне - колко хора сте виждали по улиците или на плажа с плашещо акне без употребата на каквито и да е медикаменти? Ако сте генетично предразположени... ще имате акне. Най вече се получава след самите цикли - при терапията - тогава тялото минава пубертет наново( метафора) 8)

Сърдечни и съдечносъдови проблеми - Колко хора ежедневно умират от това и колко ежедневно имат проблем с това ? Колко от тях са използвали стероиди ? Отново е генетика :!: Какъв % от населението има висок холестерол или високо кръвно - те използват ли стероиди? Аз съм съгласен , че някои медикаменти отразяват много кофти характер в-у това , но само отбелязвам, за да помислим заедно

Ракови заболявание - стероидите могат да отключат доста от тях , но те отново са при генетично предразположени индивиди. Влезте и намерете статистика, колко % от населението на планетата има проблем с това.... Колко % от тях използват или са използвали стероиди? 8)

Чернодробни, бъбречни заболявание и хормони на щитовидната жлеза - Тук спокойно мога да кажа, че много от проблемите могат да бъдат заобиколени. Но трябва да кажа и че стероидите определено биха имали кофти въздействие върху това. Тук нещата не са толкова генетични... вярно е, че много хора имат проблеми с бъбреци, черен дроб или заболявания на щитовидната жлеза, но също така много хора имат проблеми от приема точно на медикаменти или други вредни навици

Няма да продължавам да развивам тази тема... просто искам да помислим заедно над въпроса 8) Това е една много интересна тема 8)
I'll **** you till you love me

think
Новак
Мнения: 2
Регистриран: 04.12.2012, 15:07

Re: Винстрол

Мнение от think »

Здравейте,
Имам питане по темата.
Комбинирах Винстрол и Анавар по 50 милиграма от всяко дневно,
ще прявя курс от 8 седмици. Интересуваме при такива количества Винстрол има ли
опасност от Гинекомастия и ако да кога би трябвало да се започне прием на тамоксифен(Нолвадекс) и по колко?
Второ налага ли се да се приема Карсил?

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Винстрол

Мнение от r3l4x4 »

think написа:Здравейте,
Имам питане по темата.
Комбинирах Винстрол и Анавар по 50 милиграма от всяко дневно,
ще прявя курс от 8 седмици. Интересуваме при такива количества Винстрол има ли
опасност от Гинекомастия и ако да кога би трябвало да се започне прием на тамоксифен(Нолвадекс) и по колко?
Второ налага ли се да се приема Карсил?
Доста токсична комбинация :) Повече от 6 седмици не я прави. Ако получиш 0-ев sex drive не се чуди. Реално ако са истински съставките шанса от гинекомастия по време на цикъла е напълно нищожен. Но след цикъла тялото ти ще иска да мине отново пубертета и ще трябва добра терапия... защото това е от кофти циклите без тестостерон. Спирате собственото си производство... не го вкарвате външно по никакъв начин... не е добре. След самия цикъл може да взимаш 4-6 седмици Красил или Liv52 по силни съставки не са желателни след подобен цикъл.
I'll **** you till you love me

Потребителски аватар
Style
Ex-CS Admin
Мнения: 842
Регистриран: 17.08.2011, 23:49
Мишка: X-760H
Местоположение: Made In China.
Контакти:

Re: Винстрол

Мнение от Style »

tqnata78 написа:Не съм компетентен но да кажа НЕ СИ БИЙ ТАКИВА БОКЛУЦИ :naughty: :naughty: :naughty: И аз имах мерак преди да ставам машина и си биех Винстрол съчетан с Анавара :think: Ефекта беше втвърдяване на едната клапа на сърцето и от там повишаване на кръвното налягане след няколко месеца ме приеха в прединфарктно състояние в болницата :wink: Моя съвет е, НЕ ПИЙ НИКАКВИ СТЕРОИДИ :naughty: :naughty: :naughty:
Явно си зобил с ментаци или не си знаел как се използват ... :roll:

think
Новак
Мнения: 2
Регистриран: 04.12.2012, 15:07

Re: Винстрол

Мнение от think »

"Реално ако са истински съставките шанса от гинекомастия по време на цикъла е напълно нищожен. Но след цикъла тялото ти ще иска да мине отново пубертета и ще трябва добра терапия... защото това е от кофти циклите без тестостерон."

Това означава ли, че след цикъла има опасност от гинекомастия?
Карсил пия и в момента 3х1, писал си да се пие след цикъла, това означава ли че не е правилно да се пие по време на цикъл?
Каква е опасността ако се прави курса 8 седмици?
Отделно в момента пия и SAN Platinum Isolate Supreme.
След цикъла мисля да вкарам малко трибестан за възтановяване, карсил за дробчето
и чайчета за бъбреци :D .

Предварително Благодаря!

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Винстрол

Мнение от r3l4x4 »

think написа:"Реално ако са истински съставките шанса от гинекомастия по време на цикъла е напълно нищожен. Но след цикъла тялото ти ще иска да мине отново пубертета и ще трябва добра терапия... защото това е от кофти циклите без тестостерон."

Това означава ли, че след цикъла има опасност от гинекомастия?
Карсил пия и в момента 3х1, писал си да се пие след цикъла, това означава ли че не е правилно да се пие по време на цикъл?
Каква е опасността ако се прави курса 8 седмици?
Отделно в момента пия и SAN Platinum Isolate Supreme.
След цикъла мисля да вкарам малко трибестан за възтановяване, карсил за дробчето
и чайчета за бъбреци :D .

Предварително Благодаря!
-Да след цикъла опасността от гинекомастия е висока.
-По време на цикъла не пии карсила... пие се след цикъла :)
-Опасноста при по- дълъг курс е по-дълготрайно увреждане на черния дроб... в един момент не се знае до къде може да се стигне предполагам не ис правил и чернодробни тестове преди цикъла. Винстрола независимо приет орално или инжекционно вреди еднотипно на черния дроб + анавар се получава еквивалент на 100 мг орални препарати дневно, което прави 700 мг седмично. Не казвам, че дозите са високи... дори за анавара са ниски като цяло. Просто казвам да избягвате употребата на орални препарати за по-дълъг период от 6 седмици( конкретно говоря... има орални препарати, които е препоръчително не повече от 2-4 седмици).
- Отделно в момента пия и SAN Platinum Isolate Supreme. - Ако целта ти като цяло е да чистиш мазнини ... не ти препоръчвам суроватъчен протеин.
- След цикъла ...с парите за бабините зъби купи подарък на гаджето. И си вземи само Тамоксифен в по-високи дози, ЗМА.. като опциика може кломифен цитрат. Карсил или Лив съм написал за какъв период ще е ок- те са на билкова основа.
I'll **** you till you love me

Отговори