Първи цикъл с тестостерон енантат

Диети, тренировки, добавки, медикаменти и др.
djoni99
Новак
Мнения: 9
Регистриран: 18.11.2012, 18:24

Re: Първи цикъл с тестостерон енантат

Мнение от djoni99 »

Момчета,взех си аримидекс,от информацията досега разбрах че все пак той е по-добрият вариант. Мисля отначало да започна по 0,25мг през ден,но имам 2 въпроса.

1- Кога точно го почвам и кога го спирам ?
2- Да взимам ли допълнително и тамоксифен по време на цикъла,ако взимам аримидекс или само ако усетя сърбеж в зърната или други странични ефекти,като водна задръжка ?

djoni99
Новак
Мнения: 9
Регистриран: 18.11.2012, 18:24

Re: Първи цикъл с тестостерон енантат

Мнение от djoni99 »

Абе хора как вадите тест енантат от ампули ? От шишинце лесно,обръщаш го и се пълни,но ампулата се пълни наполовина и после просто не става...а не мога да я обърна,защото олиото ще изпадне...някой имал ли е такъв проблем ?

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Първи цикъл с тестостерон енантат

Мнение от r3l4x4 »

Tobias написа:BTW, енантата е един от най-вредните тестостеронови естери :) Нз как си се спрял точно на него и кой те тласна към него но е кофти особено за 1 цикъл.
Обоснови се, за да ти покажа колко не си прав :)
I'll **** you till you love me

djoni99
Новак
Мнения: 9
Регистриран: 18.11.2012, 18:24

Re: Първи цикъл с тестостерон енантат

Мнение от djoni99 »

Tobias написа:Пич къде си тръгнал щом това те затруднява :mrgreen: :mrgreen: Значи слагаш изглата с която ще изтегляш , вкарваш я в ампулата до доло и изтегляш като да се получи вакум за да може да издърпа разтвора. Елементарно е :violin: :violin:

E ти какво мислиш,че правя ? че го изспивам в спринцовката ли ? Просто не става,дърпам го до половината и нататък не ще...като камък е самото олио,даже пробвах да го обърна за да видя дали ще падне и не падаше...

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Първи цикъл с тестостерон енантат

Мнение от r3l4x4 »

Тоест няма обосновка :o
I'll **** you till you love me

муню
Новак
Мнения: 3
Регистриран: 28.11.2012, 14:08

Re: Първи цикъл с тестостерон енантат

Мнение от муню »

Ако ти трябва тестостерон аз имам останал от моя цикъл ако те интересува skype:krasi_2531

alex.mitev
Напредващ
Мнения: 44
Регистриран: 05.06.2012, 21:54

Re: Първи цикъл с тестостерон енантат

Мнение от alex.mitev »

Тестостерона е тестостерон, без значение от съединението.

Единствения минус е, че ако почнеш да изпитваш сериозни странични ефекти (което си зависи от теб само и подхода ти) и трянва да преустановиш приема, отнема повече време да напусне организма ти заради по-дългия полуживот. В същото време тест енантат има много предимства - налгат се по редки инжекции! по голяма концентрация на мг и т.н Това разбира се в сравнение с пропионат или суспензия

Отговори