Тренболон ацетат.Кой производител?

Диети, тренировки, добавки, медикаменти и др.
bobsan
Новак
Мнения: 13
Регистриран: 22.06.2012, 20:11

Тренболон ацетат.Кой производител?

Мнение от bobsan »

Здравейте.След доста четене и събиране на информация съм решил да правя цикъл с трен ацетат и пропионат.Моля,ако някой е използвал скоро трен и е доволен да сподели на каква марка е бил.Изобщо към кои марки е разумно да се насоча в момента?

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Тренболон ацетат.Кой производител?

Мнение от r3l4x4 »

Само ми кажи кой цикъл ще ти е това, какви са били предишните цикли и запознат ли си с трена като цяло ? Така ще знам какво внимание да отделя :)
I'll **** you till you love me

bobsan
Новак
Мнения: 13
Регистриран: 22.06.2012, 20:11

Re: Тренболон ацетат.Кой производител?

Мнение от bobsan »

Релакс,сега съм на 31 години.Стероиди съм ползвал за пръв път като ученик(преди 15-тина години).Тогава вземахме бионабол и ретаболил-каквото имаше по аптеките.Сега като гледам назад виждам каква огромна грешка е приема на стероиди на такава възраст,но тогава нямаше кой да мисли......Иначе единствения ми свестен цикъл беше преди окло 2 години-пропионат и стромба.Не съм ползвал тренболон,но изчетох доста за него и ми се струва удачен избор за сваляне на малко мазно и същевременно покачване на чиста ММ.Ако намеря качествени препарати,съм решил да вземам през ден по 75-100 mg трен и пропионат.Вече съм се снабдил с прегнил(5000IU),обмислям и LDN.Абе изобщо ако ще правя такъв цикъл,ще се постарая да изпипам всичко както трябва.

alex.mitev
Напредващ
Мнения: 44
Регистриран: 05.06.2012, 21:54

Re: Тренболон ацетат.Кой производител?

Мнение от alex.mitev »

Аз бих ти казал да не взимаш оптимум - болките са ужасни след това, може да вдигнеш температура и т.н Ниска стерилност и тежки метали в повече (релакса ми беше казал същото преди време). Като цяло трен енантат се проявява с по-малко странични ефекти при доста от хората , които са го използвали.... но дали ще намериш е друг въпрос.
Като ползваш тренболон задължително приемай аримидекс по 0.25 през ден, (при нужда увеличи) плюс бромокриптин или каберголин (последния е по-удачен , но и несравнимо по-труден за намиране и по-скъп в бг).
На твое място бих направил 4-5 цикъла само с тестостерон преди да отида към тренболона..........с диета ще имаш добри резултати.

bobsan
Новак
Мнения: 13
Регистриран: 22.06.2012, 20:11

Re: Тренболон ацетат.Кой производител?

Мнение от bobsan »

alex.mitev,благодаря за съветите.Четох за бромокриптина и че може да е от полза за такъв цикъл,но още не съм проверявал за наличност....

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Тренболон ацетат.Кой производител?

Мнение от r3l4x4 »

alex.mitev написа:Аз бих ти казал да не взимаш оптимум - болките са ужасни след това, може да вдигнеш температура и т.н Ниска стерилност и тежки метали в повече (релакса ми беше казал същото преди време). Като цяло трен енантат се проявява с по-малко странични ефекти при доста от хората , които са го използвали.... но дали ще намериш е друг въпрос.
Като ползваш тренболон задължително приемай аримидекс по 0.25 през ден, (при нужда увеличи) плюс бромокриптин или каберголин (последния е по-удачен , но и несравнимо по-труден за намиране и по-скъп в бг).
На твое място бих направил 4-5 цикъла само с тестостерон преди да отида към тренболона..........с диета ще имаш добри резултати.
За оптимум- тотален боклук са .... дори веднъж видях много сериозен проблем при мой приятел - след употребата им .... наложи се оперативна намеса
За енантата не съм съгласен, че проявява по- малко странични ефекти. При ацетата, когато се усети проблем може да се спре и след 2-3 дни вече да няма активна съставка в тялото. Например косопад - след трен ацетата съм виждал да оапда коса за 1 седмица. Енантата е по-добър вариант ако е изпобван вече ацетата. лошото при ацетата е, че трябва да се бие всеки ден, за да се намалят страничните ефекти. И като цяло трена проявява много сериозни странични ефекти... Нямаш достатъчен опит за тренболон...
Освен Бромо или Кабер препоръчвам и 50-100 мг витамин Б6 всеки ден, Бромкрипитна се намира лесно по аптеките.
I'll **** you till you love me

bobsan
Новак
Мнения: 13
Регистриран: 22.06.2012, 20:11

Re: Тренболон ацетат.Кой производител?

Мнение от bobsan »

Гледам,че и двамата смятате че не съм 'дорасъл' за трен.В крайна сметка сигурно ще ви послушам.Ще изчакам няколко месеца и може би ще направя пак пропионат и стромба.....Благодаря за отговорите!

alex.mitev
Напредващ
Мнения: 44
Регистриран: 05.06.2012, 21:54

Re: Тренболон ацетат.Кой производител?

Мнение от alex.mitev »

Релакс, да бромокриптина се намира лесно.

Между другото сега правим един експеримент с него - бидейки допамин антагонист той може да има много много добри ефекти при диети за чистене, ПРИ НАТУРАЛНИ АТЛЕТИ. Такива, които не използват стероиди в момента. Бромокриптина предотвратява адаптацията на тялото към диетата , нормализира нивата на основните хормони повлияни от диетата. Друго качество е подтискането на апетита, което се усеща мн бързо.

Всичко е много подобрно описано в Bromocriptine на Lyle Mcdonald.

IvanPaunov
Новак
Мнения: 1
Регистриран: 26.11.2015, 10:12
Ник в CS: Lokasa

Re: Тренболон ацетат.Кой производител?

Мнение от IvanPaunov »

r3l4x4 написа:
alex.mitev написа:Аз бих ти казал да не взимаш оптимум - болките са ужасни след това, може да вдигнеш температура и т.н Ниска стерилност и тежки метали в повече (релакса ми беше казал същото преди време). Като цяло трен енантат се проявява с по-малко странични ефекти при доста от хората , които са го използвали.... но дали ще намериш е друг въпрос.
Като ползваш тренболон задължително приемай аримидекс по 0.25 през ден, (при нужда увеличи) плюс бромокриптин или каберголин (последния е по-удачен , но и несравнимо по-труден за намиране и по-скъп в бг).
На твое място бих направил 4-5 цикъла само с тестостерон преди да отида към тренболона..........с диета ще имаш добри резултати.
За оптимум- тотален боклук са .... дори веднъж видях много сериозен проблем при мой приятел - след употребата им .... наложи се оперативна намеса
За енантата не съм съгласен, че проявява по- малко странични ефекти. При ацетата, когато се усети проблем може да се спре и след 2-3 дни вече да няма активна съставка в тялото. Например косопад - след трен ацетата съм виждал да оапда коса за 1 седмица. Енантата е по-добър вариант ако е изпобван вече ацетата. лошото при ацетата е, че трябва да се бие всеки ден, за да се намалят страничните ефекти. И като цяло трена проявява много сериозни странични ефекти... Нямаш достатъчен опит за тренболон...
Освен Бромо или Кабер препоръчвам и 50-100 мг витамин Б6 всеки ден, Бромкрипитна се намира лесно по аптеките.
Човек какви са тези неща където ги пишеш. Параболан и активната му съставка тренболон ацетат е един от най-силните анаболни стероиди, който се намира при допинг тест 6 месеца след последното прилагане. Няма такъв стероид, който след 2 - 3 дена да го няма в кръвта. Тренболон се прилага веднъж или най-много 2 пъти зависи от субстанцията бавен или бърз.
Тестостерон Енантат е най-добрият анаболен стероид, който дори присъства в човешкото тяло в малки милиграми. При тренболон не присъстват странични ефекти, когато се прилага в препоръчителните дневни дози а те варират в скалата от 100 до 150 мг на седмица. След стероидния цикъл с тренболон е задължително да се направи терапия за възстановяване на завишения тестостерон със Провирон - Прегнил и Трибестан.

Отговори