Протеин и Креатин

Диети, тренировки, добавки, медикаменти и др.
Потребителски аватар
Joler
Ex-CS Admin
Мнения: 132
Регистриран: 29.06.2012, 10:19
Мишка: SteelSeries Kinzu V2 PRO EDITION

Протеин и Креатин

Мнение от Joler »

Искам да попитам Релакса , как точно действат тези две хранителни добавки, как се приемат и ако може да ми дадеш някой друг продукт на добрите марки :)

Потребителски аватар
Style
Ex-CS Admin
Мнения: 842
Регистриран: 17.08.2011, 23:49
Мишка: X-760H
Местоположение: Made In China.
Контакти:

Re: Протеин и Креатин

Мнение от Style »

Еми изчакай и рел, но аз ще ти дам малко инфо, като преди 6 дена свърших цикъл с Креатин монохидрат :lol:
Той ти помага да качиш мускулна маса, увеличава силата ти и издържливостта по време на дългите и тежки тренировки.
Приема се преди и след тренировка по 5 гр (има най-голям ефект при този прием, знам от личен опит) може и само след фитнес, но не ти препоръчвам.
За 1 месец качих 6 кг+ и качих доста кг в упражненията като: Лежанката(20 кг) , клека (40 кг) и мъртва тяга (40 кг)
сам си прави сметките :lol:
И то съм го пил без протеин, а ако добавиш и протеин към него направо ще избухваш.
Пий го с мед - най-голям ефект има като го пиеш с разтворен мед във чаша с вода, като си изсипеш креатина във устата и след това го глътнеш с чаша вода в която си разтворил мед. (Една чаена лъжичка е г/д 5 грама).
П.п: Това е което мога да ти кажа, дано съм ти помогнал :)


Едит: И не пий никакво кафе по време на цикъла за максимален ефект, наливай се с вода..

Препоръчвам ти Креатин монохидрат UNIVERSAL (capture) 40 лв го взех, но съм много доволен

Akuma
CS Admin
Мнения: 164
Регистриран: 20.11.2011, 20:28
Мишка: Боклучец баце
Ник в CS: [Shin] - Akuma

Re: Протеин и Креатин

Мнение от Akuma »

Жужи...мисля че ти казах в крещялката на какво да наблягаш! :lol:
Всичко може да се постигне, стига да имаш желание! :)

m113v
Напредващ
Мнения: 40
Регистриран: 14.07.2012, 11:50
Мишка: ...
Ник в CS: m113v...

Re: Протеин и Креатин

Мнение от m113v »

Style написа:Еми изчакай и рел, но аз ще ти дам малко инфо, като преди 6 дена свърших цикъл с Креатин монохидрат :lol:
Той ти помага да качиш мускулна маса, увеличава силата ти и издържливостта по време на дългите и тежки тренировки.
Приема се преди и след тренировка по 5 гр (има най-голям ефект при този прием, знам от личен опит) може и само след фитнес, но не ти препоръчвам.
За 1 месец качих 6 кг+ и качих доста кг в упражненията като: Лежанката(20 кг) , клека (40 кг) и мъртва тяга (40 кг)
сам си прави сметките :lol:
И то съм го пил без протеин, а ако добавиш и протеин към него направо ще избухваш.
Пий го с мед - най-голям ефект има като го пиеш с разтворен мед във чаша с вода, като си изсипеш креатина във устата и след това го глътнеш с чаша вода в която си разтворил мед. (Една чаена лъжичка е г/д 5 грама).
П.п: Това е което мога да ти кажа, дано съм ти помогнал :)


Едит: И не пий никакво кафе по време на цикъла за максимален ефект, наливай се с вода..

Препоръчвам ти Креатин монохидрат UNIVERSAL (capture) 40 лв го взех, но съм много доволен
За 1 месец 6 кг+ само с креатин!!!! ае по сериозно ве човек...

napafkan
Ex-CS Admin
Мнения: 94
Регистриран: 15.04.2011, 02:24
Мишка: 1.5
Ник в CS: az sam si obiknoven 4ovek sam si
Местоположение: Bourgas moreto be :P

Re: Протеин и Креатин

Мнение от napafkan »

Аз си взех преди месец и половина Креатин монохидрат на Оптимум нутришън 600 гр. , 5 кг протеин гейнър и витамини и качих 7 кг ( 80кг --> 87кг ) неска пия последно.
I never lie, even when I tell the truth :D
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Style
Ex-CS Admin
Мнения: 842
Регистриран: 17.08.2011, 23:49
Мишка: X-760H
Местоположение: Made In China.
Контакти:

Re: Протеин и Креатин

Мнение от Style »

За какво да лъжа бе? :evil:

m113v
Напредващ
Мнения: 40
Регистриран: 14.07.2012, 11:50
Мишка: ...
Ник в CS: m113v...

Re: Протеин и Креатин

Мнение от m113v »

Style написа:За какво да лъжа бе? :evil:
В момента просто си пълен с вода :)

napafkan
Ex-CS Admin
Мнения: 94
Регистриран: 15.04.2011, 02:24
Мишка: 1.5
Ник в CS: az sam si obiknoven 4ovek sam si
Местоположение: Bourgas moreto be :P

Re: Протеин и Креатин

Мнение от napafkan »

Tobias написа:Бах мамаму какви кг качвате без хап а камо ли ако зобнете :D Направо на взехте за шарани тука бе :naughty:
нали се сещаш че не само взимаш добавки , ами храниш се спиш палноценно :) не е само до добавките а до начина на живот. Тези килограми могат да се качат и без хап ако имаш воля.
I never lie, even when I tell the truth :D
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
bulletstorm
CS Admin, Jr.
Мнения: 228
Регистриран: 29.04.2011, 00:19
Мишка: с кабел
Ник в CS: как дое
Местоположение: у нази на компа
Аватарът на tanko 1
Зареждане…

Re: Протеин и Креатин

Мнение от bulletstorm »

ХЕРОИН !
Изображение

Потребителски аватар
Style
Ex-CS Admin
Мнения: 842
Регистриран: 17.08.2011, 23:49
Мишка: X-760H
Местоположение: Made In China.
Контакти:

Re: Протеин и Креатин

Мнение от Style »

Tobias написа:
napafkan написа:
Tobias написа:Бах мамаму какви кг качвате без хап а камо ли ако зобнете :D Направо на взехте за шарани тука бе :naughty:
нали се сещаш че не само взимаш добавки , ами храниш се спиш палноценно :) не е само до добавките а до начина на живот. Тези килограми могат да се качат и без хап ако имаш воля.
Когато качиш чисто 6-7 кг без хап еи така за месец ми се обади :)
Не съм казал, че съм ги качил чисто тия 6 кг ;)

Потребителски аватар
Style
Ex-CS Admin
Мнения: 842
Регистриран: 17.08.2011, 23:49
Мишка: X-760H
Местоположение: Made In China.
Контакти:

Re: Протеин и Креатин

Мнение от Style »

Tobias написа:
napafkan написа:
Tobias написа:Бах мамаму какви кг качвате без хап а камо ли ако зобнете :D Направо на взехте за шарани тука бе :naughty:
нали се сещаш че не само взимаш добавки , ами храниш се спиш палноценно :) не е само до добавките а до начина на живот. Тези килограми могат да се качат и без хап ако имаш воля.
Когато качиш чисто 6-7 кг без хап еи така за месец ми се обади :)
Не съм казал, че съм ги качил чисто тия 6 кг ;)

napafkan
Ex-CS Admin
Мнения: 94
Регистриран: 15.04.2011, 02:24
Мишка: 1.5
Ник в CS: az sam si obiknoven 4ovek sam si
Местоположение: Bourgas moreto be :P

Re: Протеин и Креатин

Мнение от napafkan »

Tobias написа:
napafkan написа:
Tobias написа:Бах мамаму какви кг качвате без хап а камо ли ако зобнете :D Направо на взехте за шарани тука бе :naughty:
нали се сещаш че не само взимаш добавки , ами храниш се спиш палноценно :) не е само до добавките а до начина на живот. Тези килограми могат да се качат и без хап ако имаш воля.
Когато качиш чисто 6-7 кг без хап еи така за месец ми се обади :)
АхЬХАХЬ а ве мой ти имаш много обаркана представа май за бодибилдинг... някой да е споменавал нещо за чиста мускулна маса аре прочети наново темата.
I never lie, even when I tell the truth :D
ИзображениеИзображение

essential
CS Admin
Мнения: 498
Регистриран: 22.03.2012, 13:45
Мишка: XL-755BK

Re: Протеин и Креатин

Мнение от essential »

Страхотна дискусия, изобщо не се спами темата. :roll:

Отговори