Развитие на Psycho Training

Правилата и Новини за psycho-cs.com
Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: Развитие на Psycho Training

Мнение от 2GOOD »

Значи трябва да намерим едно охлаждане с.771 който може да помога ще сме благодарни. Аз ще се опитам да се заема с процесорите или поне с единия от тях.

Потребителски аватар
inthaheadshoty*
Редовен
Мнения: 83
Регистриран: 12.02.2013, 14:08
Мишка: a4tech
Ник в CS: jOHNY.kA
Местоположение: Dimitrovgrad

Re: Развитие на Psycho Training

Мнение от inthaheadshoty* »

:clap: :clap:

blind88
CS Admin, Jr.
Мнения: 54
Регистриран: 11.05.2011, 08:45

Re: Развитие на Psycho Training

Мнение от blind88 »

Здравейте , супер е машинката.Както каза доста е друдна подръжката за сървър,ако може и ние да помогнем с нещо кажете и ще помогнем с каквото можем.Какъф е процесора аз имам един е6750 но е с мене у Франция на лято като се прибирам може да го донеса ако ще ви свърши работа.

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: Развитие на Psycho Training

Мнение от 2GOOD »

На тази машина слагаме XEON-и сървърни процесори, сокета е 771. Засега ни трявба 1бр. охлаждане за този сокет и може би 1бр. HDD 160+ GB SATA ако е по-бързо по-добре :)

Потребителски аватар
EASY
Напредващ
Мнения: 38
Регистриран: 20.03.2012, 19:48
Ник в CS: EASY!!!, T0,zZz
Местоположение: Стара Загора

Re: Развитие на Psycho Training

Мнение от EASY »

2GOOD написа:На тази машина слагаме XEON-и сървърни процесори, сокета е 771. Засега ни трявба 1бр. охлаждане за този сокет и може би 1бр. HDD 160+ GB SATA ако е по-бързо по-добре :)
За колко лев става въпрос долу горе.
Изображение

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Развитие на Psycho Training

Мнение от fallangel »

Ами грубо 200лв, не сме го смятали като тотал, сега по спомен го сметнах. Може помлако да излезе може и повече.

Потребителски аватар
EASY
Напредващ
Мнения: 38
Регистриран: 20.03.2012, 19:48
Ник в CS: EASY!!!, T0,zZz
Местоположение: Стара Загора

Re: Развитие на Psycho Training

Мнение от EASY »

FallAngel написа:Ами грубо 200лв, не сме го смятали като тотал, сега по спомен го сметнах. Може помлако да излезе може и повече.
Намерих охлаждане за intel xeon за този c.771 от 50 до 70 лв. И hdd 160+ от 90 до 125 лв. Аз мога да поема охлаждането до две седмици би трябвало да бъде доставено.Ако трябва повече информация кажете за какво да питам защото аз съм скаран тази техника.
Изображение

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Развитие на Psycho Training

Мнение от fallangel »

EASY написа:
FallAngel написа:Ами грубо 200лв, не сме го смятали като тотал, сега по спомен го сметнах. Може помлако да излезе може и повече.
Намерих охлаждане за intel xeon за този c.771 от 50 до 70 лв. И hdd 160+ от 90 до 125 лв. Аз мога да поема охлаждането до две седмици би трябвало да бъде доставено.Ако трябва повече информация кажете за какво да питам защото аз съм скаран тази техника.
Охладителя е добре да е същия като сегашния, мисля че на накой от снимките се вижда, понеже е с вентилатор а има модели без вентилатор. Ако трябва ще направя нова снимка за да се види по добре да не се обърка нещо.

Потребителски аватар
EASY
Напредващ
Мнения: 38
Регистриран: 20.03.2012, 19:48
Ник в CS: EASY!!!, T0,zZz
Местоположение: Стара Загора

Re: Развитие на Psycho Training

Мнение от EASY »

FallAngel написа:
EASY написа:
FallAngel написа:Ами грубо 200лв, не сме го смятали като тотал, сега по спомен го сметнах. Може помлако да излезе може и повече.
Намерих охлаждане за intel xeon за този c.771 от 50 до 70 лв. И hdd 160+ от 90 до 125 лв. Аз мога да поема охлаждането до две седмици би трябвало да бъде доставено.Ако трябва повече информация кажете за какво да питам защото аз съм скаран тази техника.
Охладителя е добре да е същия като сегашния, мисля че на накой от снимките се вижда, понеже е с вентилатор а има модели без вентилатор. Ако трябва ще направя нова снимка за да се види по добре да не се обърка нещо.
Дай ми нужната информация аз ще се заема.
Изображение

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Развитие на Psycho Training

Мнение от fallangel »

Тука качих и 4 снимки на охладителя ще потърся и някакво инфо, от къде смяташ да го взимаш евентуално ? Само да кажа че не трябва да се чувстваш задължен да правиш такива неща ако размислиш няма проблем не се притеснявай да се откажеш, просто трябва да ни информираш за да знаем и ние какво да правим.

https://plus.google.com/u/0/photos/1087 ... 7443499122

Значи търсиш HEATSINK FOR ML150 G3

Потребителски аватар
EASY
Напредващ
Мнения: 38
Регистриран: 20.03.2012, 19:48
Ник в CS: EASY!!!, T0,zZz
Местоположение: Стара Загора

Re: Развитие на Psycho Training

Мнение от EASY »

FallAngel написа:Тука качих и 4 снимки на охладителя ще потърся и някакво инфо, от къде смяташ да го взимаш евентуално ? Само да кажа че не трябва да се чувстваш задължен да правиш такива неща ако размислиш няма проблем не се притеснявай да се откажеш, просто трябва да ни информираш за да знаем и ние какво да правим.

https://plus.google.com/u/0/photos/1087 ... 7443499122

Значи търсиш HEATSINK FOR ML150 G3
Не се чувствам задължед искам да помогна.Един приятел се занимава с такава дейност поправка,продажба на PC- телефони и т.н. та той ще ми го поръча мисля от Китай но не съм сигурен.Дано да не надхвърли бюджета ми това което търсим иначе няма проблем.Ще ви информирам своевременно като има раздвижване по въпроса.
Изображение

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: Развитие на Psycho Training

Мнение от 2GOOD »

Може и да е нещо подобно, не съм сиг че трябва да е 100% същото. Да ebay е правилен подход. Но преди да поръчаш изчакай да проверя на едно място тук в Бургас където може би ще е по-евтино, казаха ми нещо за 15лв. което е приемлива цена за охлаждане.

Потребителски аватар
aXNJI
CS Admin, Jr.
Мнения: 692
Регистриран: 25.08.2011, 12:11
Ник в CS: aXNJI

Re: Развитие на Psycho Training

Мнение от aXNJI »

2GOOD написа:Може и да е нещо подобно, не съм сиг че трябва да е 100% същото. Да ebay е правилен подход. Но преди да поръчаш изчакай да проверя на едно място тук в Бургас където може би ще е по-евтино, казаха ми нещо за 15лв. което е приемлива цена за охлаждане.
Ако ви е сефте поръчването на техника от ebay силно препоръчвам да не го правите. Един приятел поръча няколко неща от там като техниката беше рам памет, везна, вентилатор, преходник DVI/HDMI /ако не се лъжа/ и USB кабел, единственото функциониращо беше един чифт маратонки :snooty: .
ИзображениеИзображение
The only verdict is vengeance A vendetta held as a votive not in vain
for the value and veracity of such shall one day vindicate the vigilant and the virtuous

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: Развитие на Psycho Training

Мнение от 2GOOD »

Аз имм над 120 поръчки - всичко е ток и жици само трябва да знаеш какво поръчваш ;)

Потребителски аватар
aXNJI
CS Admin, Jr.
Мнения: 692
Регистриран: 25.08.2011, 12:11
Ник в CS: aXNJI

Re: Развитие на Psycho Training

Мнение от aXNJI »

Ем той уж гледаше рейтинга на тоя от който поръчва, ама явно удари кьоравото тогава.
Иначе е поръчвал някви дребни нещица, резистори, диоди, правеше си някви простотии през свободното време, всичко до тогава му беше чук уж.

Щом знаете кво правите ок :)
ИзображениеИзображение
The only verdict is vengeance A vendetta held as a votive not in vain
for the value and veracity of such shall one day vindicate the vigilant and the virtuous

Отговори