Премахване на p.47 от сървърите.

Правилата и Новини за psycho-cs.com
Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: Премахване на p.47 от сървърите.

Мнение от 2GOOD »

Работата се оказа малко повече от предвиденото, но въпреки това мисля успешно Aim-а работи вече - тествайте за някакви проблеми, понеже продължавам напред - следващия в списък е Класика

Потребителски аватар
Just.Z
CS Admin, Jr.
Мнения: 302
Регистриран: 06.11.2012, 23:13
Мишка: X7 * XL-740K
Ник в CS: Just.Z
Контакти:

Re: Премахване на p.47 от сървърите.

Мнение от Just.Z »

fallangel написа:Аз не съм в течение на нещата,тоест не съм сигурен, но мисля че това е решени на 2GOOD и няма да подлежи на обсъждане.
Това ми прозвуча точно кагато имам най много работа и дойде някой и ми каже ае тря да идите с еди си кой си да вземете еди си кво си и да го преместите еди си къде си .. и аз като полудея и като почна ае ти луд ли си тука най колко неща тря напрая още .... -Ама да ама шефа така каза.. -Аааа .. Ми добре :D
В смисъл решено е :)
Когато съм казал , че ще направя нещо - ЗНАЧИ ЩЕ ГО НАПРАВЯ!!! Не е нужно да ми напомняте през 2 месеца !!! :D

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: Премахване на p.47 от сървърите.

Мнение от 2GOOD »

хахахахх :)

На темата - как са сървърите - повечето са вече ъпдейтнати

Потребителски аватар
green
CS Admin, Jr.
Мнения: 536
Регистриран: 19.04.2012, 11:46
Мишка: Prestigio
Ник в CS: son of the devil/XePyBuM
Местоположение: in hell
Контакти:

Re: Премахване на p.47 от сървърите.

Мнение от green »

Еми мисля, че само айма не е много добре.
Седи на един и същ мап...
И другото е кикването
Изображение

Потребителски аватар
vivaz
Редовен
Мнения: 57
Регистриран: 08.12.2011, 22:09
Мишка: Genius 5 лева
Ник в CS: vivaz(has no skill)

Re: Премахване на p.47 от сървърите.

Мнение от vivaz »

Зверски се закопавате,момчета. Ваша си работа,така или иначе явно сте се навили вече.

Който му се играе с хак пак ще си играе, даже и през стийм, аз минах на GO за малко разнообразие,така или иначе време за игра имам само лятото/зимата.

Единственото предимство,което ще ви предостави тази промяна, е спасение от "динамичните хакери",но ако си мислите,че някой ще тегли нов це-ес,за да играе в които и да е сървъри... грешите.
Слабичък съм,всичко е плод на добро стечение на обстоятелствата!
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
zlatoto
Модератор
Мнения: 879
Регистриран: 09.03.2010, 22:03
Пол: Жена
Местоположение: Бургас

Re: Премахване на p.47 от сървърите.

Мнение от zlatoto »

Промяната не е заради хакерите. Четете малко в предните постове.
Но все пак е и малък + спрямо хакерите.

essential
CS Admin
Мнения: 498
Регистриран: 22.03.2012, 13:45
Мишка: XL-755BK

Re: Премахване на p.47 от сървърите.

Мнение от essential »

XeRo написа:Причината е поради Security Reasons, напълно за съм. Така ще ограничим хакерите на абсолютен минимум, ако ще 500 Вивакоми да влизат и да си сменят ИП-тата пак ще са си баннати и още доста неща по ред.
Напълно за !
Точно това си помислих и аз като погледнах заглавието на темата.
Браво!

Потребителски аватар
GODzilla
Новак
Мнения: 6
Регистриран: 18.07.2013, 22:13
Мишка: A4TECH
Ник в CS: ...
Местоположение: дома на културата..
Аватарът на ganchevv
Зареждане…

Re: Премахване на p.47 от сървърите.

Мнение от GODzilla »

zlatoto написа:Почти няма да се усети разликата. Всеки играе с някаква кракната версия, по-малко са хората със стийм. Напишете amx_who и вижте колко STEAM_ID_VALVE има. Аз като гледам винаги са 2-3ма, а останалите при пълен сървър са с кракнати версии или стийм.
И също така, на valve играчите скоро ще им излиза съобщение, че не са с кракната версия и да си изтеглят такава от форума, за да могат да продължат да играят във веригата.
Незнам Вие дали не усещате , обаче аз сериозно си усещам разлика.Преди с p47 сървъра беше 13-14 часа в денонощието или 19/20 или 20/20 ... сега едва 10-15 човека се събират и то в пиковите часове.Не ми минавайте с номера това е заради сезона , щото не е така... Хората избягаха... ето и причината
vivaz написа: Единственото предимство,което ще ви предостави тази промяна, е спасение от "динамичните хакери",но ако си мислите,че някой ще тегли нов це-ес,за да играе в които и да е сървъри... грешите.
Знам , че няма да върнете p47 .. но с тази промяна сървърите ще замрат напълно...
Поздрави,
DeSperadO
Be a voice, not an echo!

Потребителски аватар
green
CS Admin, Jr.
Мнения: 536
Регистриран: 19.04.2012, 11:46
Мишка: Prestigio
Ник в CS: son of the devil/XePyBuM
Местоположение: in hell
Контакти:

Re: Премахване на p.47 от сървърите.

Мнение от green »

GODzilla написа:
zlatoto написа:Почти няма да се усети разликата. Всеки играе с някаква кракната версия, по-малко са хората със стийм. Напишете amx_who и вижте колко STEAM_ID_VALVE има. Аз като гледам винаги са 2-3ма, а останалите при пълен сървър са с кракнати версии или стийм.
И също така, на valve играчите скоро ще им излиза съобщение, че не са с кракната версия и да си изтеглят такава от форума, за да могат да продължат да играят във веригата.
Незнам Вие дали не усещате , обаче аз сериозно си усещам разлика.Преди с p47 сървъра беше 13-14 часа в денонощието или 19/20 или 20/20 ... сега едва 10-15 човека се събират и то в пиковите часове.Не ми минавайте с номера това е заради сезона , щото не е така... Хората избягаха... ето и причината
vivaz написа: Единственото предимство,което ще ви предостави тази промяна, е спасение от "динамичните хакери",но ако си мислите,че някой ще тегли нов це-ес,за да играе в които и да е сървъри... грешите.
Знам , че няма да върнете p47 .. но с тази промяна сървърите ще замрат напълно...
Поздрави,
DeSperadO
Не мисля ще замрат, след месец два друго ще говориш ;)
Изображение

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Премахване на p.47 от сървърите.

Мнение от fallangel »

И да са избягали пак ще се върнат. Сега си имаме малко проблеми сигурно и това ги отблъсва. Но всичко ще се оправи. И да всяко лято има слаба активност, все пак не сме от вчера и имаме наблюдение. Най важното е ние да сме тука като решат да се връщат.

Потребителски аватар
GODzilla
Новак
Мнения: 6
Регистриран: 18.07.2013, 22:13
Мишка: A4TECH
Ник в CS: ...
Местоположение: дома на културата..
Аватарът на ganchevv
Зареждане…

Re: Премахване на p.47 от сървърите.

Мнение от GODzilla »

fallangel написа:И да са избягали пак ще се върнат. Сега си имаме малко проблеми сигурно и това ги отблъсва. Но всичко ще се оправи. И да всяко лято има слаба активност, все пак не сме от вчера и имаме наблюдение. Най важното е ние да сме тука като решат да се връщат.
Аз съм сигурен , че вие ще бъдете тук, когато някой реши да се върне. Въпроса е че трябва да го накарате да го направи ... щото вече 3-4 мои познати казаха "да,да ще тегля аз нов cs Да играя там ... забрави " и до там ... надявам се не всеки да си казва така. И дано си прав , дано аз да греша , че след време ще се оправят нещата.До колкото до проблемите ... споделяйте и със потребителите , аз както и всички останали със радост ще се опитаме да помогнем :)
Be a voice, not an echo!

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Премахване на p.47 от сървърите.

Мнение от fallangel »

Ми виж сега, и аз бях като повечето хора, тегля някакъв cs след време намирам някакъв бъг, тегля друг, и тои същата работа. Всички преработени cs-и имат бъгове. Накрая ми писна, хванах промоция от steam, за 3 евро = 6лв си купих пакет 5 игри, 3 cs-a и 2 някакви други. Проблема е решен вече, вече не се чудя какъв cs да тегля, няма бъгове. Също така и CS: GO съм си купил.

Потребителски аватар
n1n2
Новак
Мнения: 3
Регистриран: 08.09.2013, 13:16

Re: Премахване на p.47 от сървърите.

Мнение от n1n2 »

Т'врърдо против! с'я всички т'ряя се ограничаваме и ако искаме да влизаме в др. сървъри т'ряя да сменяме цс-а! :naughty:
Що' за идея? :idea: :clap:
\----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------/

Потребителски аватар
Voultx
CS Admin, Jr.
Мнения: 95
Регистриран: 22.03.2013, 20:36
Ник в CS: Voultx

Re: Премахване на p.47 от сървърите.

Мнение от Voultx »

n1n2 написа:Т'врърдо против! с'я всички т'ряя се ограничаваме и ако искаме да влизаме в др. сървъри т'ряя да сменяме цс-а! :naughty:
Що' за идея? :idea: :clap:
Ти ще престанеш ли да мрънкаш?

Avicii
Новак
Мнения: 6
Регистриран: 15.02.2014, 21:24
Ник в CS: e

Re: Премахване на p.47 от сървърите.

Мнение от Avicii »

Има Dproto което позволява и на играчи с 47p да играят.

Отговори