Ъпдейт на сървърите и сайта - 2014

Правилата и Новини за psycho-cs.com
eldynari
CS Admin
Мнения: 454
Регистриран: 16.01.2012, 22:52
Мишка: Rival 300
Ник в CS: eldunari
Местоположение: Варна
Аватарът на Eldunari
Зареждане…

Re: Ъпдейт на сървърите и сайта - 2014

Мнение от eldynari »

Това обяснява много неща но вижте не може аз с този калпав лаптоп да правя статс от сорта на 17:2 в Класика а като вляза в Д2 да стрелям и да няма и един хит.Както и да е вие си решавате дали да го спирате или не но според мен ще е по-добре да се спре също така макар и да не му е мястото тук някои карти на айм(не знам кои точно понеже не им знам имената) допълнително лагва на тях ако си спомняш 2GOOD като пускахте айма ме накара да изтегля няколко айм мапа мисля че все още ги пазя мога да вляза в скайп и да ти ги пратя евентуално да обновите малко картите :)

Потребителски аватар
green
CS Admin, Jr.
Мнения: 536
Регистриран: 19.04.2012, 11:46
Мишка: Prestigio
Ник в CS: son of the devil/XePyBuM
Местоположение: in hell
Контакти:

Re: Ъпдейт на сървърите и сайта - 2014

Мнение от green »

Мисля, че не е нужно да се спира д2, аз с вграденото видео цъкам що годе нормално, а другите с външи видео карти би трябвало да им върви перфектно.. преди 2 дни бях с външо видео и ми беше супер никакъв лаг..

ЕДИТ:
Дори мисля, че ако се пусне гг сървъра пак няма да е лошо.., а и не схванах ще се пуска ли съобщение в сървърите че се набира сериозен екип..?
Последна промяна от green на 23.11.2014, 17:31, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
BekToP
CS Picasso
Мнения: 123
Регистриран: 29.02.2012, 06:07
Мишка: черна
Ник в CS: BekToP, Hans Olo, Nikolaiko Pernik,MuHyC
Местоположение: Стара Загора, Нюрнберг

Re: Ъпдейт на сървърите и сайта - 2014

Мнение от BekToP »

d2o винаги е бил сървъра, който генерира най-много интерес, не вярвам спирането му да помогне...
Some folks are wise and some are otherwise...

Изображение

Потребителски аватар
SauSer
Модератор
Мнения: 436
Регистриран: 18.03.2011, 21:31
Местоположение: Русе
Аватарът на SauSer
Зареждане…

Re: Ъпдейт на сървърите и сайта - 2014

Мнение от SauSer »

Абсолютно Против спирането на d2only сървъра съм. Посещаемостта ни е 50% от него само. Аз лично нямам проблеми там нито с лаг, нито с нещо друго. Че влиза повече в classic-a, е друг въпрос и нищо ново.
Ники, погледни aim-a, нещо не е наред много лагва само там, а в classic и dm примерно в същото време няма проблеми. Възможно е и някои карти да допринасят наистина, с такова впечатление останах.
"Because there’s nothing more beautiful than the way the ocean refuses to stop kissing the shoreline, no matter how many times it’s sent away."

hAMA
CS Admin
Мнения: 200
Регистриран: 30.05.2011, 21:26
Мишка: Китайска !
Ник в CS: Много са!

Re: Ъпдейт на сървърите и сайта - 2014

Мнение от hAMA »

Скоро ще се пускат ли ботове в Корето? Преди нямаше празни слотове ,а от доста време ,не съм го видял пълен сървъра ,а е един от най-хубавите.Според мен сложете минимум 10-12 бота и според мен сървъра ще се пълни винаги.

Отговори