Ъпдейт на сървърите и сайта - 2014

Правилата и Новини за psycho-cs.com
Потребителски аватар
CzaR
CS Admin
Мнения: 847
Регистриран: 05.11.2010, 20:04
Мишка: Hama
Местоположение: Поморие/България
Контакти:

Re: Ъпдейт на сървърите и сайта - 2014

Мнение от CzaR »

Ако искаме пак да сме някакъв фактор трябва доста работа. И дай Боже поне малко да си върнем славата от миналото. :)

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: Ъпдейт на сървърите и сайта - 2014

Мнение от 2GOOD »

CzaR написа:Ако искаме пак да сме някакъв фактор трябва доста работа. И дай Боже поне малко да си върнем славата от миналото. :)
Така е, като за начало трябва хората които въобще играят цс (говоря за старите кучета) да го играят при нас, разбира се без нинджата и херо защото само ще изпразнят сървърите :)

Давайте идеи, какво още - също прочетете предния ми пост в темата

Потребителски аватар
zlatoto
Модератор
Мнения: 879
Регистриран: 09.03.2010, 22:03
Пол: Жена
Местоположение: Бургас

Re: Ъпдейт на сървърите и сайта - 2014

Мнение от zlatoto »

Един голям и хубав ъпдейт на Д2-то + плъгини за всички сървъри (да умират, ако не китнат бомбата, афк кикер, без димка, таймер за бомба и други) и после новия цс.
Изцяло спиране на бф2, гг, авп. Само д2 да работи от минутката и изцяло ресурса да е само за него.

Потребителски аватар
SauSer
Модератор
Мнения: 436
Регистриран: 18.03.2011, 21:31
Местоположение: Русе
Аватарът на SauSer
Зареждане…

Re: Ъпдейт на сървърите и сайта - 2014

Мнение от SauSer »

zlatoto написа:Един голям и хубав ъпдейт на Д2-то + плъгини за всички сървъри (да умират, ако не китнат бомбата, афк кикер, без димка, таймер за бомба и други) и после новия цс.
Изцяло спиране на бф2, гг, авп. Само д2 да работи от минутката и изцяло ресурса да е само за него.
Съгласна съм за спирането на изброените сървъри, нека започнем отново само от качество, та после да гоним количество :)
Колкото до плъгините - по спомени ще говоря без да търся темите, някои от тези, които си споменала, мисля, че бяха разисквани и отхвърлени като идея. Примерно AFK, High Ping Kicker са задължителни, но това за AutoSlay, ако не обезвредят/заложат, сякаш е излишно. Така мисля аз поне :)
"Because there’s nothing more beautiful than the way the ocean refuses to stop kissing the shoreline, no matter how many times it’s sent away."

Потребителски аватар
green
CS Admin, Jr.
Мнения: 536
Регистриран: 19.04.2012, 11:46
Мишка: Prestigio
Ник в CS: son of the devil/XePyBuM
Местоположение: in hell
Контакти:

Re: Ъпдейт на сървърите и сайта - 2014

Мнение от green »

Aз мисля че гг е добре да се остави. Cамо му трябва update, много хубав и забавен сървър e.
Изображение

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: Ъпдейт на сървърите и сайта - 2014

Мнение от 2GOOD »

SauSer написа:
zlatoto написа:Един голям и хубав ъпдейт на Д2-то + плъгини за всички сървъри (да умират, ако не китнат бомбата, афк кикер, без димка, таймер за бомба и други) и после новия цс.
Изцяло спиране на бф2, гг, авп. Само д2 да работи от минутката и изцяло ресурса да е само за него.
Съгласна съм за спирането на изброените сървъри, нека започнем отново само от качество, та после да гоним количество :)
Колкото до плъгините - по спомени ще говоря без да търся темите, някои от тези, които си споменала, мисля, че бяха разисквани и отхвърлени като идея. Примерно AFK, High Ping Kicker са задължителни, но това за AutoSlay, ако не обезвредят/заложат, сякаш е излишно. Така мисля аз поне :)
Така говорих и с Нинджата той също е на мнение, че smoke трябва да остане, значи слагаме:

AFK
High Ping Kick
C4 Timer

За момента са тези, също смятам да сложа на д2 арми ранк система да се зарибяват децата с разни рангове.

БФ - тотално спрян.
АВП - тотално спрян
ГГ - може и да пробваме да го пуснем по-нататък

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: Ъпдейт на сървърите и сайта - 2014

Мнение от 2GOOD »

Междувремено преместих сайта на нов сървър, затова няколко часа имаше прекъсвания.

Сега би трябва да зарежда доста по-добре ;)

Потребителски аватар
zlatoto
Модератор
Мнения: 879
Регистриран: 09.03.2010, 22:03
Пол: Жена
Местоположение: Бургас

Re: Ъпдейт на сървърите и сайта - 2014

Мнение от zlatoto »

Чакаме нов хедър.

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: Ъпдейт на сървърите и сайта - 2014

Мнение от 2GOOD »

zlatoto написа:Чакаме нов хедър.
И неговия ред идва, междувременно няколко по-наложителни промени:
  • 1. Добавено е приложение за снимките във форума, ако те са с по-голям размер ще бъдат намалени автоматично и при натискане ще се отварят - пробвайте ;)
    2. Нещо което е проблем от няколко години, а именно смяната на времето на сайта - лятно/зимно. Добавен е автоматичен скрипт, който се грижи за това. Единствено трябва да проверите в настройките на профила си дали е зададен правилния град. Всички текущи потребителите са зададени по подразбиране на Europe/Sofia, ако живеете в друга страна моля промените вашите настройки според вашите нужди:
    ucp.php?i=165
    3. Линкове във форума се отварят в нов прозорец (най-накрая) проба: https://www.facebook.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
    (това работи само за новите линкове, тези в старите постове се отварят в текущия прозорец)
more to come ;)

P.S.
====
Пълен списък с промените може да следите в първия пост

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: Ъпдейт на сървърите и сайта - 2014

Мнение от 2GOOD »

Пусната е реклама на класика, така че влизайте когато имате възможност.

Потребителски аватар
Viko
CS Admin, Jr.
Мнения: 91
Регистриран: 19.04.2013, 13:41
Ник в CS: Viko

Re: Ъпдейт на сървърите и сайта - 2014

Мнение от Viko »

:clap: :D :D

Потребителски аватар
Just.Z
CS Admin, Jr.
Мнения: 302
Регистриран: 06.11.2012, 23:13
Мишка: X7 * XL-740K
Ник в CS: Just.Z
Контакти:

Re: Ъпдейт на сървърите и сайта - 2014

Мнение от Just.Z »

Dooobre :))
Когато съм казал , че ще направя нещо - ЗНАЧИ ЩЕ ГО НАПРАВЯ!!! Не е нужно да ми напомняте през 2 месеца !!! :D

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: Ъпдейт на сървърите и сайта - 2014

Мнение от 2GOOD »

Сега е момента да "яхнем вълната" и да си спечелим постоянни играчи, затова ви моля когато имате възможност да играете дори и да има 2-3-ма играчи само.

Заедно ще успеем.

П.С.
===
Искам да благодаря на Нинджата и Херо за рекламите, както и на всички споделили и разпространили нашите сървъри.

Потребителски аватар
Just.Z
CS Admin, Jr.
Мнения: 302
Регистриран: 06.11.2012, 23:13
Мишка: X7 * XL-740K
Ник в CS: Just.Z
Контакти:

Re: Ъпдейт на сървърите и сайта - 2014

Мнение от Just.Z »

Според мен като за начало трябва да се оставят само мапове който са супер комерс и се харесват на всички (Нищо , че на нас са ни омръзнали :)) D2/Nuke/Inferno .. Даже и за de_Train не съм сигурен макар , че ми е много любим. Просто ламерите не го харесват... Мапове като De_italy/Aztec/Tuscan/De_Dustaztec/Dust4ever трябва да се махнат сега докато има някаква реклама и някакъв наплив..
Просто гореизброените мапове са неравностойни и единия отбор има много повече придимство и хората лефтват нервят се псуват се и тн.. а някой са и доста лагави като Тускан и Ацтек..

Изображение
Когато съм казал , че ще направя нещо - ЗНАЧИ ЩЕ ГО НАПРАВЯ!!! Не е нужно да ми напомняте през 2 месеца !!! :D

hAMA
CS Admin
Мнения: 200
Регистриран: 30.05.2011, 21:26
Мишка: Китайска !
Ник в CS: Много са!

Re: Ъпдейт на сървърите и сайта - 2014

Мнение от hAMA »

Хубави промени са направени ,но на мен ми лагва доста преди малко играх в Корето и пинга,не ми падаше под 70-80 ...

Отговори