Завръщане Psycho Reloading 2016

Правилата и Новини за psycho-cs.com
Потребителски аватар
green
CS Admin, Jr.
Мнения: 536
Регистриран: 19.04.2012, 11:46
Мишка: Prestigio
Ник в CS: son of the devil/XePyBuM
Местоположение: in hell
Контакти:

Re: Завръщане Psycho Reloading 2016

Мнение от green »

bogii написа:Смс нa номер 1092 с текст csrek и от мен имaте 3 смс кaто се приберa ще ги пуснa че сум нa бaчкaне тa до тук стaнaхa 5
И от мен има още един код= 6 кода
EDIT:
Преди gungame беше един от най-пълните ни сървъри и аз от него се зарибих да стана админ, мисля че сега децата гледат повече на по-нетрадиционните сървъри, така че смятам, че ако пуснем отново gungame и го рекламираме ще успеем да го напълним и покрай него и другите сървъри..

П.С. нали щеше да има обновление на хедъра на форума.. малко освежаване също ще е от полза
Изображение

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: Завръщане Psycho Reloading 2016

Мнение от 2GOOD »

bogii написа:Здр банда
та положениети като цяло не е розово
трябва да обсъдим как да напълним поне един сървар при нас
възможностите не са много като цяло и всичко е свързано с парички
на първо време ни трябват 15 смс в цс-бг за пробваме да закачим сървара отгоре
съответно да направим една реклама 2-3 дена в походящото време
защото по това което гледах тези дни сърварите които са пълни говрим поне 70% от 32слота са Дъста и Респаунд
падат с три позици и бам реклама и пак са горе
всеки при възможност да остави мнение в

http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f=14&t=165696" onclick="window.open(this.href);return false;
http://gametracker.bg/forums/viewtopic/ ... ers/25/42/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://brutal-servers.info/forum/viewto ... =35&t=4668" onclick="window.open(this.href);return false;

тук успях да кача реклама за нас ако има някаде др ще добавим линка
трябва да наберем екип админи защото реално вече няма в смисъл сме 5 наи много
предлагам да се насочим към Дъста само с това разполагаме което е актоално за игра да спрем ботовете в него и да вдигнем слотовето като при др на 32
с модовете за статс и ранкс не съм запознат кои са наи добрите но трябва освежаване
масово в др сървари се изпозва да ти показва с колко си хитнал врага това не ме кефи но на др може и да им хареса има още един които изписва мулти кил трипал кил и тъи нататака това е вече е по преценка на 2гууд
в сървара да изписва през определено време ип на сървара име на саита ни и че набираме екип това знам че по принцип маи създава проблем но това виждам по др сървари с това се отличават от нас
др което се сещам е да се добави нова точка в раздел рекалма
които няма саит форум а иска да рекламира при нас задалжително да остави мнение за нас в горните линкове малко по рестрикна полотика за реклама но това е положението няма безплатен обяд трябва максимално полза от всичко
Просто е тъжно да сме сега кадето се намиреме при условие че като цяло сме добра верига но няма калпазни за игра

Отворени сме за предложения мненя препоръки за всичко което ще ни помогне да сме в челото
Cs-bg пак са ни делнали темата...

Потребителски аватар
bogii
CS Admin
Мнения: 371
Регистриран: 17.10.2011, 16:41
Мишка: G903
Ник в CS: BoGiI
Местоположение: PLEVEN
Аватарът на Pokemon
Зареждане…

Re: Завръщане Psycho Reloading 2016

Мнение от bogii »

Сега ще видя

eldynari
CS Admin
Мнения: 454
Регистриран: 16.01.2012, 22:52
Мишка: Rival 300
Ник в CS: eldunari
Местоположение: Варна
Аватарът на Eldunari
Зареждане…

Re: Завръщане Psycho Reloading 2016

Мнение от eldynari »

Здравейте народе,

--
масово в др сървари се изпозва да ти показва с колко си хитнал врага това не ме кефи но на др може и да им хареса
--

Това си е чист валл хак но ако това би ви помогнало в набирането на играчи би било хубаво да го сложиш в началото иначе няма никакъв проблем да ми премахнете правата може да започна да влизам от време на време но нищо не обещавам тъй като загубих желание от всичко покрай този ГО.Тия дни ще се врътна малко ще оферирам познати приятели които още играят дали не им се разцъква малко добрият стар 1.6.Приятно съм изненадан че не сте се отказали и продължава да функционира веригата.

Отговори