Завръщане Psycho Reloading 2016

Правилата и Новини за psycho-cs.com
Потребителски аватар
bogii
CS Admin
Мнения: 371
Регистриран: 17.10.2011, 16:41
Мишка: G903
Ник в CS: BoGiI
Местоположение: PLEVEN
Аватарът на Pokemon
Зареждане…

Re: Завръщане

Мнение от bogii »

:clap: :wink:

NepobediM
Новак
Мнения: 16
Регистриран: 12.04.2012, 21:52
Мишка: dqsna
Ник в CS: NepobediM

Re: Завръщане

Мнение от NepobediM »

:dance: le :dance: :dance:
bogii написа::clap: :wink:

Потребителски аватар
Chillout.
Новак
Мнения: 14
Регистриран: 16.01.2016, 21:46
Мишка: GENESIS G22
Ник в CS: Chillout.
Местоположение: България.

Re: Завръщане

Мнение от Chillout. »

Понеже отдавна съм уважил ще Ви споделя един начин как да напълните един сървър. Може би вече го знаете, но ще Ви го кажа.

Първо cs-bg.info там се постарайте с темата да изглежда добре, да е подредена и по възможност по динамична.
Също така редовно я вдигайте над останалите с бутон " Избутай темата ".
Не спамете с много реклами, защото от това файда няма (Говоря за специалния раздел за д2 сървъри (примерно) там.) Старайте се сървъра Ви да е вип постоянно и да е най - отгоре като всеки път правите нова реклама щом Ви свалят с 1 място надолу. (Пазете си точките не ги ползвайте докато не имате поне по 10 редовни през целия ден.)
Съберете и прежалете 20 евро и боостнете сървъра за 7 дни. (Добре е преди да направите това да си намерите редовни админи или да сложите защити от скриптове и хак блокери (Като Whblocker,aimblocker,bhop blocker и etc.) Когато бооствате за малко време тоест бооста от 2.40 идват повече хакери от колкото играчи, а с този идват повече играчи, а по - малко хакери и има играчи и през деня и ПРЕЗ НОЩТА!
Другия начин е да погледнете тази тема и да наспамите сървъра си по тези тракери и други.

Така трябва да успеете да си върнете старата слава и отново да се радвате на пълни сървъри редовни хора в форума и да си струва всичко за, което плащате!
Дано съм Ви бил полезен.

Поздрави, Chillout.
Бъди като стъкло - счупят ли те, РЕЖИ !

Потребителски аватар
The Condor
Новак
Мнения: 1
Регистриран: 17.05.2016, 14:59
Ник в CS: The Condor

Re: Завръщане Psycho Reloading 2016

Мнение от The Condor »

Здравейте ! Имам идея, как да помогнем малко на веригата, и да има поне малко повече хора във, сървърите и във, форума, а именно:
1.Ще намерим пари и, ще рекламираме в цс-бг и ,в други известни вериги, аз ще помогна с каквото мога.
2.Ще рекламираме ,във социалните мрежи, като скайп,фейсбук, и ,каквото друго се сетите.
3.Лично, аз ще кажа на свой приятели, които ще помогнат без да искат нищо, в замяна.
4.Трябва екипа да направи, доста ремонт по форума и сайта.
5.Ще трябва, да си купим DDoS/Flood защити, защото хората, които мислят, че могат да навредят с нещо, да не могат.
6.Ще трябва да редактираме, малко функционалните Jabber + SSL настройки, и да добавим няколко BBcodes
7.Ще трябва да сложим, като някой се регистрира, повече опции, като (Скайп,Озвучение,OS,Ник в ЦС)
8.Ще трябва да сменим, малко дизайна на форума, защото не му отива + това с Quoute,Edit,Delete,New Topic е грозно.
9.Да сменим иконките на темите, тези които правим закачени/важни/съобщения, да не е някаква решетка.
10.Да добавим няколко SNL конструкционални кодове.
11.Да премахнем, това по форумите: Модератори: Moderators, няма да казвам, защо вие знаете.
12.Да подредим, малко темите.
От глупостите ви се храня на филия ги, мажа ;)

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: Завръщане Psycho Reloading 2016

Мнение от 2GOOD »

The Condor написа:Здравейте ! Имам идея, как да помогнем малко на веригата, и да има поне малко повече хора във, сървърите и във, форума, а именно:
1.Ще намерим пари и, ще рекламираме в цс-бг и ,в други известни вериги, аз ще помогна с каквото мога.
2.Ще рекламираме ,във социалните мрежи, като скайп,фейсбук, и ,каквото друго се сетите.
3.Лично, аз ще кажа на свой приятели, които ще помогнат без да искат нищо, в замяна.
4.Трябва екипа да направи, доста ремонт по форума и сайта.
5.Ще трябва, да си купим DDoS/Flood защити, защото хората, които мислят, че могат да навредят с нещо, да не могат.
6.Ще трябва да редактираме, малко функционалните Jabber + SSL настройки, и да добавим няколко BBcodes
7.Ще трябва да сложим, като някой се регистрира, повече опции, като (Скайп,Озвучение,OS,Ник в ЦС)
8.Ще трябва да сменим, малко дизайна на форума, защото не му отива + това с Quoute,Edit,Delete,New Topic е грозно.
9.Да сменим иконките на темите, тези които правим закачени/важни/съобщения, да не е някаква решетка.
10.Да добавим няколко SNL конструкционални кодове.
11.Да премахнем, това по форумите: Модератори: Moderators, няма да казвам, защо вие знаете.
12.Да подредим, малко темите.
Здравей и Добре Дошъл,
Ето и какво мисля аз по точките..

1. Най-голяма успеваемост има тази точка, но тя е свързана със средства - дефинирай "намерим пари"
2. Рекламата по скайп е много успешна, между приятелчета дето цъкат - ние също си имаме фейсбук страница, ако още не си я харесал направи го.
3. Супер
4. Прав си форума има нужда от освежаване - изтриване на стари - неактуални теми, сървъри, теам спеак.... (това е моя грижа, сега по празниците ще се заема, ако имаш нещо конкретно също пиши тук)
5. То няма какво да се купува, тия неща не се продават... имаме си защита за повечето атаки - разбира се сериозна ДДОС атака няма как да спрем, не че има сайт или институция по света, която може да спре подобно нещо
6. ББ кодове - никакви проблеми - прати ми пакет ще го сложа, като може да разкараме, някои от старите - не че е задължително. Относно Jabber не съм се заигравал - това е чат платформа - по-скоро може да позлваме слак. А не мисля, че имаме нужда от ССЛ - ако говориш за сайта.
7. Никакви проблеми - но хората не ги пишат - даже май имаше опция за скайп - това може да се добави да се вижда и под профила
8. Бутоните на форума са ни най-малкия проблем ;)
9. Виж горе.. вс епак може да се помисли за друга тема, но това само ако имаме сериозни посещения - да слагам нова тема за мен и Богито няма смисъл ;)
10. Нямам представа за какво говориш
11. Да не се вижда, кой е модератор ли - че какво ти пречи
12. вж. т. 4

Като цяло :dance:

Потребителски аватар
ReFleX
Напредващ
Мнения: 42
Регистриран: 19.08.2015, 21:02
Мишка: X7 f7 a4tech
Ник в CS: xxxReFleXxxx, ReFleX

Re: Завръщане Psycho Reloading 2016

Мнение от ReFleX »

Аз лично не смятам, че имаме нужда от такъв ремонт на сайта и форума и то сега точно.Дори бих похвалил всеки, който е взел участие в изграждането им, не съм срещал друг подобен на този сайт, изработен по такъв обективен, прегледен и логичен модел.Всичко е изпълнено възможно най естетично, колкото до остарелите теми пък мога да кажа, че благодарение на някои от тях се мотивирах да се регистрирам и да помагам с каквото мога.Наистина тук е изписана цяла история, която може да бъде ценна за доста от потребителите.По отношение на необходимите защити от атаки, коментар нямам за даване, не ми е в компетенцията и за това няма да спамя.Това от което имаме нужда в момента е колкото може по голям брой АКТИВНИ ПОТРЕБИТЕЛИ - активни в сайта, активни в сървърите.Това за което си мисля в последно време, е една мощна и продължителна рекламна кампания за която съм готов да съдействам.И в края на краищата мамка му почвам да се дразня, как от толкова рег.потребители не можем да се съберем 5 - 10 - 15 човека независимо от кои кръгове, та да може да осъществи тази цел.Естествено колкото повече сме толкова по добре.Ако сравним веригата с една стара къща, която толкоз време ни е подслонявала, а сега покривът и е протекъл, не е ли срамно, ако не се съберем и не сложим малко нови керемиди.Ай мислете аз съм ЗА.

Потребителски аватар
bogii
CS Admin
Мнения: 371
Регистриран: 17.10.2011, 16:41
Мишка: G903
Ник в CS: BoGiI
Местоположение: PLEVEN
Аватарът на Pokemon
Зареждане…

Re: Завръщане Psycho Reloading 2016

Мнение от bogii »

Добре казано от мен винаги ще има поткрепа макар малко време да имам напоследък умората наделява филма ме гледа вместо аз :mrgreen: но винаги намирам време да погледна ще имам анагажимента да вида как стояат нещата с по серизна рекалма

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: Завръщане Psycho Reloading 2016

Мнение от 2GOOD »

Наистина добре казано, ами освен да се уговорим така, нещо за началото на юни да се уговорим и да започваме масирана атака по всички канали.

Това включва:
1. СМС реклама
2. Всеки вика приятели по скайп и т.н.
3. Фейсбук постове
4. Ще помоля колегите от cs.cloudweb.bg и те да постват от тяхната страница
5. Да се пусне по едно съобщение в мейл листа на всички потребители.

... още нещо ако се сетите...

Ако го планираме добре, като тайминг и пускането на рекламите може и да навържем нови потребители.
Също друга идея, набирането на нови админи - но ще ми трябва отговорник - някой от старите кучета, който да може да ги гледа повечко.

Потребителски аватар
SauSer
Модератор
Мнения: 436
Регистриран: 18.03.2011, 21:31
Местоположение: Русе
Аватарът на SauSer
Зареждане…

Re: Завръщане Psycho Reloading 2016

Мнение от SauSer »

Аз също не намирам за необходимо да се правят промени по сайта и форума. Напротив, в този му вид е изключително стилен и практичен. Лично мое мнение.
Аз ще имам много повече свободно време през лятото и ще съм тук, както и в сървърите много по-редовно. С каквото мога да помогна - реклами, наблюдение над нови кадри, ясно е - казвайте и го считайте за сторено.
"Because there’s nothing more beautiful than the way the ocean refuses to stop kissing the shoreline, no matter how many times it’s sent away."

Потребителски аватар
AnHiMiLaToR
Kinda Boss
Мнения: 447
Регистриран: 05.06.2008, 21:43
Мишка: Logitech G1
Аватарът на The Prodigy
Зареждане…

Re: Завръщане Psycho Reloading 2016

Мнение от AnHiMiLaToR »

Колегите от cloudweb са готови на макс. Проблема е, че и при тях няма много движение. http://cs.cloudweb.bg/psycho.png" onclick="window.open(this.href);return false;

Сървърите искат преглеждане на плъгините в amx - какво се играе в момента и какво не, т.е. какви са трендовете. Аз като правих моите сървъри не гледах от старите или от тук, ами гледах какво е 'модерно'. Разбира се не слагах досадните цветни цигании, но все пак може да се освежат плъгините и настройките. Аудиторията сега е друга (за съжаление).

По сайта ако мога да коментирам - в моето виждане си иска освежаване на темата на форума, но може би това е твърде лично мнение, тъй като аз съм си фен на светлото.

За Facebook рекламата: 50 долара направиха чудо с likes на страницата - получиха се около 300, но нямаше голямо отражение върху играчите в сървърите. Турнира сякаш раздвижи малко повече нещата, но е много голяма занимавка да организираш турнир (особено аз моя го правих сам - с втори турнир скоро НЯМА да се занимавам освен ако няма повече помагачи).

П.С. За който не знае - cloudweb сървърите ги работя аз, зародиха се като спонтанна идея понеже правихме петъчен CS редовно с колегите от фирмата и все нямаше къде да играем. Началника каза "пускай сървър", пусна виртуалка, а аз се закачих и направо излезе верига. :oops: Но там малко работата е такава, че не се знае колко ще изкарат, докато Psycho-то си е Psycho. И там имам условие (в cloud) да имам SMS услуги (от началството). Това е. :mrgreen:

Едит от сутринта - утрото нали казват: един лек ребрандинг ще свърши добра работа си мисля, хората да усетят свежест във веригата. Не говоря за цялодтна промяна, просто лек ребранд. Тук има добри примери, за да разберете за какво говоря:
http://printgoat.bg/blog/uncategorized/ ... -kompanii/" onclick="window.open(this.href);return false;
П. С. 2: трябва дилна активизация точно сега! Пишлеметатасрочно свършват даскало и започват ваканциите - трябва да ги хванем докато не са си намерили други вериги.

Потребителски аватар
green
CS Admin, Jr.
Мнения: 536
Регистриран: 19.04.2012, 11:46
Мишка: Prestigio
Ник в CS: son of the devil/XePyBuM
Местоположение: in hell
Контакти:

Re: Завръщане Psycho Reloading 2016

Мнение от green »

За реклама и аз ще ударя едно рамо, ;) естествено ако мога и с друго да помогна, няма да откажа...
Изображение

Потребителски аватар
bogii
CS Admin
Мнения: 371
Регистриран: 17.10.2011, 16:41
Мишка: G903
Ник в CS: BoGiI
Местоположение: PLEVEN
Аватарът на Pokemon
Зареждане…

Re: Завръщане Psycho Reloading 2016

Мнение от bogii »

Здр банда
та положениети като цяло не е розово
трябва да обсъдим как да напълним поне един сървар при нас
възможностите не са много като цяло и всичко е свързано с парички
на първо време ни трябват 15 смс в цс-бг за пробваме да закачим сървара отгоре
съответно да направим една реклама 2-3 дена в походящото време
защото по това което гледах тези дни сърварите които са пълни говрим поне 70% от 32слота са Дъста и Респаунд
падат с три позици и бам реклама и пак са горе
всеки при възможност да остави мнение в

http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f=14&t=165696" onclick="window.open(this.href);return false;
http://gametracker.bg/forums/viewtopic/ ... ers/25/42/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://brutal-servers.info/forum/viewto ... =35&t=4668" onclick="window.open(this.href);return false;

тук успях да кача реклама за нас ако има някаде др ще добавим линка
трябва да наберем екип админи защото реално вече няма в смисъл сме 5 наи много
предлагам да се насочим към Дъста само с това разполагаме което е актоално за игра да спрем ботовете в него и да вдигнем слотовето като при др на 32
с модовете за статс и ранкс не съм запознат кои са наи добрите но трябва освежаване
масово в др сървари се изпозва да ти показва с колко си хитнал врага това не ме кефи но на др може и да им хареса има още един които изписва мулти кил трипал кил и тъи нататака това е вече е по преценка на 2гууд
в сървара да изписва през определено време ип на сървара име на саита ни и че набираме екип това знам че по принцип маи създава проблем но това виждам по др сървари с това се отличават от нас
др което се сещам е да се добави нова точка в раздел рекалма
които няма саит форум а иска да рекламира при нас задалжително да остави мнение за нас в горните линкове малко по рестрикна полотика за реклама но това е положението няма безплатен обяд трябва максимално полза от всичко
Просто е тъжно да сме сега кадето се намиреме при условие че като цяло сме добра верига но няма калпазни за игра

Отворени сме за предложения мненя препоръки за всичко което ще ни помогне да сме в челото

Потребителски аватар
ReFleX
Напредващ
Мнения: 42
Регистриран: 19.08.2015, 21:02
Мишка: X7 f7 a4tech
Ник в CS: xxxReFleXxxx, ReFleX

Re: Завръщане Psycho Reloading 2016

Мнение от ReFleX »

Аз съм съгласен разбира се,изхождайки от видяното към последните няколко боостнати реклами.Както се разбра ефектът беше крайно незадоволителен,да не кажа почти нищожен. Та така и така сме решили да рекламираме да го направим,като хората.И както каза bogii са ни необходими някакви си нищожни 15 кода,за да закачим един произволен наш сървър в cs.bg за срок от 21 дни.Математически формулата на успеха в най добрият случай би изглеждала така:15 човека ×1 код =15 кода,но дори и да не се съберем толкова,мисля че пак ще се справим. Тази реклама ще ни даде една достатъчно голяма база,върху която ще анализираме а именно:кои са най играните дни,кое е най играното време,по това дали влизат едни и същи играчи,колко време играят и ред други.Идеята е да разберем,дали се нуждаем само от рекламиране или е дошло време ПСИХОТО да претърпи значителни промени. Аз също съм на мнение да изложим D2 only пък за по нататък може и Deathmatch който наподобява респаун сървърите,но за който струва ми се също ще са необходими реконструкции. По въпроса за 32 та слота, ако не представлява голяма трудност по добре да са 32 очакванията не са може би за пълен сървър,но поне показва амбициите ни а и подхожда на качествена верига,като тази а и в действителност всички рекламирани сървъри са с по 32 слота. В последствие трябва да даваме мнения и предложения от видяното тук и по други вериги за да си възвърнем предишната слава.Просто няма кой да дойде и да ни оправи нещата,ако не си ги оправим НИЕ!!!
Последна промяна от ReFleX на 06.06.2016, 19:19, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
ReFleX
Напредващ
Мнения: 42
Регистриран: 19.08.2015, 21:02
Мишка: X7 f7 a4tech
Ник в CS: xxxReFleXxxx, ReFleX

Re: Завръщане Psycho Reloading 2016

Мнение от ReFleX »

Хайда за да видите,че няма нищо страшно аз скачам първи влязох с два кода,които пратих на bogii понеже той е отговорник по рекламата а и трябва един човек да ги събира за да може да получава и бонусите от тях.Вече необходимите кодове са с два по малко и при bogii май има така че дистанцията се скъсява.В кампанията може да участва всеки който желае независимо към коя група принадлежи.Ето аз примерно СЪМ СИ ОБИКНОВЕН ЧОВЕК СЪМ СИ :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
bogii
CS Admin
Мнения: 371
Регистриран: 17.10.2011, 16:41
Мишка: G903
Ник в CS: BoGiI
Местоположение: PLEVEN
Аватарът на Pokemon
Зареждане…

Re: Завръщане Psycho Reloading 2016

Мнение от bogii »

Смс нa номер 1092 с текст csrek и от мен имaте 3 смс кaто се приберa ще ги пуснa че сум нa бaчкaне тa до тук стaнaхa 5

Отговори