PsychoStats

Правилата и Новини за psycho-cs.com
Потребителски аватар
tAkethAt
Ex-CS Admin
Мнения: 321
Регистриран: 24.08.2011, 06:44
Мишка: CANYON
Ник в CS: slabAK

Re: PsychoStats

Мнение от tAkethAt »

Style написа:Според мен си е най-добре да го махнете тоя измислен статс и да си сложите обикновен топ 15
"мое мнение" :mrgreen: :mrgreen:
Това не е Топ 15! Това е списък с всички играчи, които са посетили сървъра и са убили някой/някои! Показва, кой къде "цепи" най-много противника :) Показва, с какво оръжие колко убийства си имал и на кои карти, показва също ранга ти :) Това не е като топ 15 :)
"О, неразумни и юроде! Що се срамуваш да се наречеш българин, и не четеш, и не говориш на своя език?

Потребителски аватар
minute
Big Boss
Мнения: 827
Регистриран: 06.09.2010, 19:05
Мишка: MSI g-series
Местоположение: Някъде там в северозапада :-)

Re: PsychoStats

Мнение от minute »

Класирането на топ 15 се извършва по същите критерии, само, че тук са по подробни и с повече възможности да си избереш какво точно те интересува. Не разбирам какво ти пречи този тип класиране, но както и да е! а ТОП 15 по скоро ТОП 10 си има и си показва това което явно теб те интересува, само дето е малко украсен чисто визуално! Като те интересува топ 15 влизаш в сървъра и си го гледай колкото искаш.

P.S. Мисля, че нещо не сме ти разбрали идеята. Ако искаш да изведем резултат (на сайта) за 15-те най - добри играчи от всички сървъри това е друго, но не съвсем. Защото 15 -те първи в "сложната" класация са наистина 15 - те най добри в сървърите. Този вид класиране за момента е най - обективното и истинското което може да съществува!
"Не падай духом, за да не духаш паднал!"
Изображение

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: PsychoStats

Мнение от 2GOOD »

Малко обновяване по темата.. първоначалният ми опит да съединя двата сървъра в обща класация беше пълна катастрофа - грешни скилове и объркани профили, това налага нов пробен подход към съединяването, а именно статс-а от класика си остава с данните от последните 3 месеца като към тях се добавят данни от Д2 сървъра от 2.11.2011 нататък. Искам да помоля играчи, които играят само в Дъст2, както и такива които играят в фвата сървъра да си сравнят данните по сесиите.. т.е. играли са 20 мин на даден мап и значт, че са приключили 34:23, ако може да проверят дали това отразено правилно в статса.
Ще го оставим така няколко дни, ако нищо не излезне и има проблеми, ще се наложи да направим две отделни класации за двата сървъра, или да търсим друго решение на проблема.

:think:

Потребителски аватар
CzaR
CS Admin
Мнения: 847
Регистриран: 05.11.2010, 20:04
Мишка: Hama
Местоположение: Поморие/България
Контакти:

Re: PsychoStats

Мнение от CzaR »

Трябва да се направи така : Stats Classic / Stats Dust2 Only :roll: Така ще се отчина най-правилно,кой колко и къде е играл.Може ли да се направи, това вече е друг въпрос :idea:

Потребителски аватар
distance
Ex-CS Admin
Мнения: 155
Регистриран: 22.07.2010, 15:23
Мишка: 3.5

Re: PsychoStats

Мнение от distance »

Направете и за Deathmatch-a.Поне да мога да си разбера статистиката,а пък и не само аз и другите потребители съм сигурен,че и те биха желали.Моля ви,при първа възможност осъществете тази идея,за да можем да си гледаме РЕАЛНИТЕ статистики,тъй като бъгнатия Gametracker ми показва че съм направил 2000 фрага,а тъй като аз си следя статистиката досега съм направил минимум 11000-12000 фрага.

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: PsychoStats

Мнение от 2GOOD »

dardanqn--ftw* написа:Направете и за Deathmatch-a.Поне да мога да си разбера статистиката,а пък и не само аз и другите потребители съм сигурен,че и те биха желали.Моля ви,при първа възможност осъществете тази идея,за да можем да си гледаме РЕАЛНИТЕ статистики,тъй като бъгнатия Gametracker ми показва че съм направил 2000 фрага,а тъй като аз си следя статистиката досега съм направил минимум 11000-12000 фрага.
Предполагам, че това ще е възможно до края на годината.. за да може от 1-ви* Януари 2012 да имаме следните статистики:

1. Обща за Класика и Дъст 2
2. За Core DeathMatch
3. За GunGame
4. За AWP сървъра

И отделна за всеки друг сървър който предложим за в бъдеще.

Разбира се стига да има интерес към подобни начинания.

Срока, който си даваме е такъв заради планиран редизайн на главната страница на сайта ;)

*на 1-во число всяка година резетваме всички статсове

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: PsychoStats

Мнение от 2GOOD »

Пусната е статистика за Core DM сървъра, можете да я видите тук: http://www.psycho-cs.com/statsdm/
Все още не е оформена визуално но всичко друго си е наред - обновява се в реално време ;)

Потребителски аватар
fefaka
Ex-CS Admin
Мнения: 430
Регистриран: 01.11.2011, 13:29
Местоположение: София

Re: PsychoStats

Мнение от fefaka »

2GOOD написа:Пусната е статистика за Core DM сървъра, можете да я видите тук: http://www.psycho-cs.com/statsdm/
Все още не е оформена визуално но всичко друго си е наред - обновява се в реално време ;)

Ем брат аз не виждам в самия списък никой от никовете, с които съм играл, а имах с който бях 38 или 48 ранк по едно време...Може би най-добре ше бъде да реснеш киловете на сички и да се почва отначало :roll:

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: PsychoStats

Мнение от 2GOOD »

Ползвай търсачката (горе в дясно).. тази статистика няма нищо общо с топ15, и за да си ранкнат - т.е. да те има трябва да имаш над 100 фрага и определено време игра с ника.

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: PsychoStats

Мнение от 2GOOD »

Статистиката е рестартирана - важи за трите сървъра - класик, д2, д22

Също може да погледнете и статиститката за CoreDM тук: http://www.psycho-cs.com/statsdm/

Надявам се да ми остане време да я сложа в менюто горе ;)

Потребителски аватар
CzaR
CS Admin
Мнения: 847
Регистриран: 05.11.2010, 20:04
Мишка: Hama
Местоположение: Поморие/България
Контакти:

Re: PsychoStats

Мнение от CzaR »

Общата статистика е най-добре да се рестартира веднъж годишно. Както се правеше до сега на 1 или 2 Януари. :)

Отговори