RX570 8GB OC

Всичко свързано с компютрите, новини, хардуер, софтуер, проблеми, съвети ...
Потребителски аватар
bogii
CS Admin
Мнения: 371
Регистриран: 17.10.2011, 16:41
Мишка: G903
Ник в CS: BoGiI
Местоположение: PLEVEN
Аватарът на Pokemon
Зареждане…

RX570 8GB OC

Мнение от bogii »

Та малко помощ ми трябва имам тази видео карта припадна ми та при първо поставяне на ПС си тръгна нормално но на сутринта лошо черен екран няма никои вентилатори въртят Прозореца е вижда но не е разпознава показва грешка 31 при опит да инсталирам драйвери забива на различни проценти в зависимост от коя версия на драйверите тук пък грешка 192 префлашнах биоса на картата тц нищо единствен варянт при които има частичен резултат е стартирам сейф мод чиста всички драйвери на амд опит за инсталиране на драивъри записва примерно 70% вентилатори започват на макс и до там черно на телевизора стартирам вграденото видео карта се разпознава ма няма картинка карта умряла прозореца нещо се.мръщи на картата или са пробвам да пусна един Линукс да вида как ще е там за да игнорирам прозореца или да е закова на стената за окраска поне изглежда новина чистичка някои идеи

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: RX570 8GB OC

Мнение от 2GOOD »

bogii написа:
15.04.2020, 13:32
Та малко помощ ми трябва имам тази видео карта припадна ми та при първо поставяне на ПС си тръгна нормално но на сутринта лошо черен екран няма никои вентилатори въртят Прозореца е вижда но не е разпознава показва грешка 31 при опит да инсталирам драйвери забива на различни проценти в зависимост от коя версия на драйверите тук пък грешка 192 префлашнах биоса на картата тц нищо единствен варянт при които има частичен резултат е стартирам сейф мод чиста всички драйвери на амд опит за инсталиране на драивъри записва примерно 70% вентилатори започват на макс и до там черно на телевизора стартирам вграденото видео карта се разпознава ма няма картинка карта умряла прозореца нещо се.мръщи на картата или са пробвам да пусна един Линукс да вида как ще е там за да игнорирам прозореца или да е закова на стената за окраска поне изглежда новина чистичка някои идеи
Ако биоса не е оригинален, трябва да се пачне драйвера за да не стои с удивителна. Но другите проблеми, които описват говорят за проблем с картата. Пробвай - ако можеш, да си направиш твой биос с по-ниски ядро и памет като честоти и да флашнеш него. Ти биоса, който си сложил от къде го взе. Има предвид, че картите вървят с три вида памети и ако ти си сложил такъв за грешна памет ще има подобни проблеми или въобще няма да има картина.

Потребителски аватар
bogii
CS Admin
Мнения: 371
Регистриран: 17.10.2011, 16:41
Мишка: G903
Ник в CS: BoGiI
Местоположение: PLEVEN
Аватарът на Pokemon
Зареждане…

Re: RX570 8GB OC

Мнение от bogii »

това не съм се сетил да видя с коя памет е иначе oот тук https://www.techpowerup.com/vgabios/ биоса

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: RX570 8GB OC

Мнение от 2GOOD »

Ами трябва да прегледаш твоята с каква памет е, виж на GPU-z дали пише

Потребителски аватар
bogii
CS Admin
Мнения: 371
Регистриран: 17.10.2011, 16:41
Мишка: G903
Ник в CS: BoGiI
Местоположение: PLEVEN
Аватарът на Pokemon
Зареждане…

Re: RX570 8GB OC

Мнение от bogii »

памета е отткрих кои модел е micron излизат ми няколко биоса пробвах два но и двата греда нищо за сега забива на 70% когато опитам да инсталирам драивара вентилаторите вартят на макс или прозореца нещо са мръщи или тогав вероятно е мъртва интересното е че каратта е чиста видимо не е работила много термо пастата беше оригиналната нормално опечена ще събера една машинка да си тествам то за друго какво да стане

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: RX570 8GB OC

Мнение от 2GOOD »

bogii написа:
16.04.2020, 17:22
памета е отткрих кои модел е micron излизат ми няколко биоса пробвах два но и двата греда нищо за сега забива на 70% когато опитам да инсталирам драивара вентилаторите вартят на макс или прозореца нещо са мръщи или тогав вероятно е мъртва интересното е че каратта е чиста видимо не е работила много термо пастата беше оригиналната нормално опечена ще събера една машинка да си тествам то за друго какво да стане
Ако ти писне, може да ми я пратиш аз да си играя с нея - имам доста опит с Поларис, но не гарантирам успех

Потребителски аватар
bogii
CS Admin
Мнения: 371
Регистриран: 17.10.2011, 16:41
Мишка: G903
Ник в CS: BoGiI
Местоположение: PLEVEN
Аватарът на Pokemon
Зареждане…

Re: RX570 8GB OC

Мнение от bogii »

не съм имал много време да се занивам с нея нещо ма напънаха на работа мисля че е умряла защото иснталирах съответния биос но при инсталация забива на 70% или се карат с виндоса тези дни ще провам пак да е боцна на др дъно с др виндос или линукс за да видя дали ще запали но се държи страно или върти вентилаторите на макс или спират да се въртят ще е пробвам още малко и ти е пращам да се забавляваш

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: RX570 8GB OC

Мнение от 2GOOD »

:mrgreen:

Отговори