Програма за boot за XP с USB Flash

Всичко свързано с компютрите, новини, хардуер, софтуер, проблеми, съвети ...
Потребителски аватар
bogii
CS Admin
Мнения: 371
Регистриран: 17.10.2011, 16:41
Мишка: G903
Ник в CS: BoGiI
Местоположение: PLEVEN
Аватарът на Pokemon
Зареждане…

Програма за boot за XP с USB Flash

Мнение от bogii »

Здр трияабва ми програмка за боот на Xp през USB в мрежата има наи различни но нямам представа коя е лесна и одбна за работа ако може да ме ориентирате малко в нещата Благодаря ви предварително

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Програма за boot за XP с USB Flash

Мнение от fallangel »

bogii написа:Здр трияабва ми програмка за боот на Xp през USB в мрежата има наи различни но нямам представа коя е лесна и одбна за работа ако може да ме ориентирате малко в нещата Благодаря ви предварително
Няма лесен вариант, също така ако някъде са написали 5 човека че при тях е станало това не означава че и при тебе ще стане. Пробвал съм доста варианти, не съм имал успех с нито един от тях, но това не пречи и ти да опиташ. Най добре и сигурно си е през CD-то, ако е за настолен купи си CD,ако е з лаптоп трябва да си намериш кабел usb to ide(най добрия вариант, в бъдеше може да ти е много полезен, става и за hdd).

Потребителски аватар
North
Ex-CS Admin
Мнения: 162
Регистриран: 29.01.2012, 06:22
Местоположение: Някъде след public static void main()

Re: Програма за boot за XP с USB Flash

Мнение от North »

+1

Подкарвал съм какви ли не глупости по какви ли не начини (включително и през NFS, а там мамата си...) но флашка с XP никога не съм успявал да направя. Май само един колега беше успял да направи подобна магия, така че ще взема да го разпитам.
Изображение

dbdbdbdb
Новак
Мнения: 8
Регистриран: 10.05.2012, 08:50
Мишка: acme ms04
Ник в CS: dbdbdbdb/unkn

Re: Програма за boot за XP с USB Flash

Мнение от dbdbdbdb »

Аз лично съм инсталирал XP от флашка и използвах тези инструкции за създаването на флашката: http://www.melkor.eu/2010/06/17/windows-xp-usb-flash
Дано да ти помогнат. Успех!
Изображение

Отговори