Трябва ми програма за Клипове.

Обсъждане на проблеми свързани със софтуера(програми, драйвери ...)
Потребителски аватар
Style
Ex-CS Admin
Мнения: 842
Регистриран: 17.08.2011, 23:49
Мишка: X-760H
Местоположение: Made In China.
Контакти:

Трябва ми програма за Клипове.

Мнение от Style »

Трябва ми програма за правене и преправяне на клипове.
Естествено да е безплатна и да работи добре и по възможност на BG (: :roll:

ПП: Windows xp sp 2
Последна промяна от Style на 21.05.2012, 11:14, променено общо 1 път.

essential
CS Admin
Мнения: 498
Регистриран: 22.03.2012, 13:45
Мишка: XL-755BK

Re: Трябва ми програма за Клипове.

Мнение от essential »

Sony Vegas е възможно най-простата.

Потребителски аватар
raiN
Новак
Мнения: 10
Регистриран: 21.05.2012, 09:26
Мишка: logitech
Ник в CS: raiN

Re: Трябва ми програма за Клипове.

Мнение от raiN »

Има доста такива програмки ! :)

Някой от тях са - camtasia studio 7 , VideoMuch , Windows media player , Sony Vegas
PsyhoTraining`s Качествената верига на България !!..

Потребителски аватар
Style
Ex-CS Admin
Мнения: 842
Регистриран: 17.08.2011, 23:49
Мишка: X-760H
Местоположение: Made In China.
Контакти:

Re: Трябва ми програма за Клипове.

Мнение от Style »

raiN написа:Има доста такива програмки ! :)

Някой от тях са - camtasia studio 7 , VideoMuch , Windows media player , Sony Vegas

Знам, че има, но коя ми препоръчваш :roll:

Потребителски аватар
aXNJI
CS Admin, Jr.
Мнения: 692
Регистриран: 25.08.2011, 12:11
Ник в CS: aXNJI

Re: Трябва ми програма за Клипове.

Мнение от aXNJI »

Бачкал съм със Sony Vegas 2 пъти... по принцип не се занимавам с клипове, но за нея туториал и манюал не ми трябваха, елементарна е. Пробвай с нея :)
ИзображениеИзображение
The only verdict is vengeance A vendetta held as a votive not in vain
for the value and veracity of such shall one day vindicate the vigilant and the virtuous

Потребителски аватар
raiN
Новак
Мнения: 10
Регистриран: 21.05.2012, 09:26
Мишка: logitech
Ник в CS: raiN

Re: Трябва ми програма за Клипове.

Мнение от raiN »

Ми аз лично мога да ти обясня в каква област са точно и ти сам ще си избереш : sony vegas или camtasia studio 7 са простички програми с който можеш да си снимаш екрана , и да добавяш музика на клипове и някой прости ефекти ; Ако искаш да правиш хубави ефекти програмата е VideoMuch ; Ако държиш на качеството смисал HD програмата е Windows media player . Това е моето мнение която си избереш тя е . :) Успех с работата с тях !!
PsyhoTraining`s Качествената верига на България !!..

essential
CS Admin
Мнения: 498
Регистриран: 22.03.2012, 13:45
Мишка: XL-755BK

Re: Трябва ми програма за Клипове.

Мнение от essential »

raiN написа:Ми аз лично мога да ти обясня в каква област са точно и ти сам ще си избереш : sony vegas или camtasia studio 7 са простички програми с който можеш да си снимаш екрана , и да добавяш музика на клипове и някой прости ефекти ; Ако искаш да правиш хубави ефекти програмата е VideoMuch ; Ако държиш на качеството смисал HD програмата е Windows media player . Това е моето мнение която си избереш тя е . :) Успех с работата с тях !!
Напълно грешно! Чул, не дочул.

VideoMach - служи за сглобяване frame by frame кадри във филмче. В случай, че ползваш командата startmovie в CS, вместо FRAPS. За хубави ефекти въпрос не може да става. Разбира се, може да драг'н'дроп-неш няколко клипчета и да ги съедини, но няма никакъв смисъл.
Camtasia - Записва екрана (тук си прав)
Sony Vegas - доста user-friendly програма, НО с нея могат да се правят страхотни едити и има богат набор от ефекти! Служи за Overall Edit, което ще рече, блендиране на сцени, анимиране на ефекти като - brightness and contrast, glow.. не мога да опиша всички - много са! Работа и анимация с маски. Нещо като Adobe Premier, но доста по-лесна.
Последна промяна от essential на 21.05.2012, 14:23, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Style
Ex-CS Admin
Мнения: 842
Регистриран: 17.08.2011, 23:49
Мишка: X-760H
Местоположение: Made In China.
Контакти:

Re: Трябва ми програма за Клипове.

Мнение от Style »

essential написа:
raiN написа:Ми аз лично мога да ти обясня в каква област са точно и ти сам ще си избереш : sony vegas или camtasia studio 7 са простички програми с който можеш да си снимаш екрана , и да добавяш музика на клипове и някой прости ефекти ; Ако искаш да правиш хубави ефекти програмата е VideoMuch ; Ако държиш на качеството смисал HD програмата е Windows media player . Това е моето мнение която си избереш тя е . :) Успех с работата с тях !!
Напълно грешно! Чул, не дочул.

VideoMach - служи за сглобяване frame by frame кадри във филмче. В случай, че ползваш командата startmovie в CS, вместо FRAPS. За хубави ефекти въпрос не може да става.
Camtasia - Записва екрана (тук си прав)
Sony Vegas - доста user-friendly програма, НО с нея могат да се правят страхотни едити и има богат набор от ефекти!


Линк за Sony Vegas може ли? (че намерих 2-3 дръпнах ги и нищо не става от тях) :roll:

essential
CS Admin
Мнения: 498
Регистриран: 22.03.2012, 13:45
Мишка: XL-755BK

Re: Трябва ми програма за Клипове.

Мнение от essential »

Не знам за линк. Търси старите версии като Sony Vegas 5.0 или 6.0. Наскоро пробвах с 9 и.. доста са я замазали.

Потребителски аватар
de_vlak
Ex-CS Admin
Мнения: 117
Регистриран: 20.05.2012, 20:58
Мишка: x750bf
Ник в CS: de_vl@k

Re: Трябва ми програма за Клипове.

Мнение от de_vlak »

7 от замунда върви другите са преебани според мен

Отговори